Hokejisté Liberce mohou dnes posunout senzační tažení play-off až do semifinále. Plzeň šla do série jako favorit, vedla už 2:0 na zápasy. Pak ale třikrát prohrála a teď bude čelit hrozbě vyřazení.
V liberecké aréně je vyprodáno, hokejisté mají za sebou efektní nástup tygří tlamou. Všichni fanoušci vyjma modrých příznivců Plzně jsou oblečení v bílém.
0:01
Utkání začalo.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Minář (CZE), Šír (CZE) - Bádal (CZE), Pouzar (CZE)
Počet diváků: 7 500

1:12
V úvodu je aktivnější Plzeň, nastěhovala se do pásma a Bombersback dvakrát vypálil. V obou případech ale puk mířil mimo.
1:42
Kovář si najel před Pince a dostal puk. Měl ho na dlouhou hůl, přesto slabě vystřelil. Gólman si poradil.
3:00
Hosté stále drží puk, i když liberecká obrana je drží mimo dostřel.
3:17
Až teď nahozením Plzeň opět dobyla pásmo, čeká ji buly před Pincem.
3:34
Domácí zahrozili protiútokem, ale do cesty se jim připletl čárový sudí a tak akce skončila ofsajdem.
4:35
Plzeň výborně napadá a z toho vytváří tlak. Vampola sebral puk na modré a najel až před Pince. V poslední chvíli mu vypíchl puk Jareš.
6:00
Liberec se snaží víc napadat, čímž brzdí tlak soupeře. Do šance se ale nedostávají ani domácí.
6:50
Další akce Bílých tygrů končí ofsajdem.
7:50
Plzeňské napadání je mnohem nebezepčnější. Hosté se teď minutu drželi v útočném pásmu, až poté Matějovský vyhodil do středního pásma.
8:25
První útok Liberce si dobrou kombinací vynutil tlak. Klimentovu střelu tečoval Nedvěd před brankou, ale puk pak zamířil hodně daleko vedle tyčky.
8:42
Plzeňští šli dva proti jednomu, Dvořák ale zajel s pukem příliš do rohu a tam mu ho odebral Hunkes.
10:12
Hosté šli po kratším náporu Liberce do brejku, Vlasák se dsotal ke střele ze střední vzdálenosti, ale Jareš změnil směr a puk skončil na zadním mantinelu.
10:55
Vyloučen hráč Výtisk (Liberec), 2 min. za hákování
Plzeň je stále mnohem aktivnější než domácí a teď si díky tomu vynutila faul. Výtisk u branky poslal na led Hvilu a míří na trestnou lavici.
11:57
Hostům se zatím nedaří, Liberec už dvakrát vyhodil a špatnou rozehrávkou se Plzeň dokonce provinila zakázaným uvolněním.
12:55
Domácí jsou v pěti. Plzeň zahrozila dvěma nahozeními, ale k dorážce se Hvila ani Vlasák nedostali. V závěru pak Straka pěkně našel volného Vampolu, ten ale mířil z pravého kruhu jen do Pince.
13:13
Modrý upadl u mantinelu, ale Liberec z toho nedokázal nic vytěžit.
13:28
Vyloučen hráč Derner (Liberec), 2 min. za faul kolenem
Derner místo bruslení zvolil faul, Liberec se tak bude znovu bránit v oslabení.
13:54
Vlasák (Plzeň) vstřelil branku (6. gól v play-off) , asistence Bomersback a Kovář
Stav zápasu Liberec - Plzeň 0:1

Plzeň skórovala, ale branku musí ještě potvrdit videorozhodčí. Pinc sice skočil po dorážce Vlasáka téměř robinzonádou, přesto mu puk proklouzl těsně za čáru.
13:54
Sudí branku potvrdili, Plzeň využila přesilovku a vede 1:0.
14:00
Vyloučen hráč Padělek (Plzeň), 2 min. za hru vysokou holí
Padělek trefil Podkonického po buly vysokou holí, první přesilovku si zahrají domácí.
14:37
Liberečtí se natlačili do brankoviště, Klimenta šťoural Pincovi pod lapačkou a za to ho potrestal Hanzlík ostrou sekerou. Klimenta leduje levou ruku, ale nejspíš bude muset jet na trestnou lavici.
14:37
Vyloučen hráč Hanzlík (Plzeň), 2 min. za sekání
14:37
Vyloučen hráč Klimenta (Liberec), 2 min. za sekání
Za Klimentu odjel pykat Kica. Pokračuje se v 5 proti 4.
14:56
Nedvěd (Liberec) vstřelil branku (6. gól v play-off) , asistence Nedorost a Čakajík
Stav zápasu Liberec - Plzeň 1:1

Liberec sehrál nádhernou kombinaci na jeden dotek. Čakajík křížnou přihrávkou našel vpravo Nedorosta, ten ihned posunul mezi kruhy Nedvědovi a rozený střelec poslal puk pohotově k tyčce.
16:21
Vampola objížděl branku a tlačil puk bekhendem za Pince, ještě mohl dorážet Adamský, ale puk mu přeskočitl hůl.
17:00
Liberec lépe bruslí, po gólu se hra vyrovnala. Domácí ale hodlají dál vycházet ze zajištěné obrany.
17:22
Kovář atakoval rozehrávajícího Pince a trefil ho ramenem. Pinc zůstává otřesený za brankou a leduje si bradu, sudí zřejmě vylučovat nebudou.
17:38
Rozhozený Pinc nekontroloval puk, který mu vypadl po střel Hvily od mantinelu. Straka se málem dostal k dorážce, ale Holub ho zablokoval.
18:10
Po sérii ostrých střetů sebral puk Kica a upaloval k brance Plzně, jeho střelu z úhlu ale Pöpperle kryl.
19:17
K vyhozenému puku se přihnal Bartovič a zprava najížděl sám před Pöpperleho. za ním ale chvátal Chvátal a skokem na led mu vypíchl puk do rohu.
20:00
Vyloučen hráč O Brien (Plzeň), 2 min. za sekání
V závěru třetiny ujížděl Bartovič a na modré ho vteřinu před koncem zbytečně fauloval O Brien. Plzeň se tak od začátku druhé části bude muset bránit v oslabení.
20:00
Skončila první třetina.
Plzeň byla v první třetině lepší, výborně napadá a úvodních čtrnáct minut zatlačila soupeře do hluboké defenzivy. O tom svědčí i střely na branku - 13:7 pro hosty. Liberec se ale zvednul díky využité přesilovce a hrozí v nebezpečných brejcích.
20:01
Začala druhá třetina.
20:39
Liberce zahájil druhou část přesilovkou, ale zatím se vůbec nedostal do pásma.
22:00
Skončila hodně rušná přesilovka. Liberec ji nejdřív hrál bídně, ale pak měl velkou šanci Kašpařík, ke kterému proklouzl puk až před branku Pöpperleho. Ten ale jeho střelu kryl. Na druhé straně pak ujížděli dva plzeňští do rozhozené domácí obrany, ale Vlasák trefil jen Pince.
22:57
Vampola se dostal do dalšího brejku, blafákem na dálku přelstil Pince, ale z velkého úhlu pak poslal puk přes brankoviště mimo.
23:20
Při Libereckém tlaku měl šanci Špaček, ale těsně před Pöpperlem mu puk ujel.
23:29
Vyloučen hráč Jareš (Liberec), 2 min. za hrubost
Po hromadné strkanici ve středním pásmu vylučuje sudí vzájemně.
23:29
Vyloučen hráč Hvila (Plzeň), 2 min. za hrubost
Bude se hrát 4 na 4.
24:32
Nedvěd (Liberec) vstřelil branku (7. gól v play-off) , asistence Nedorost
Stav zápasu Liberec - Plzeň 2:1

Liberečtí mazíci rozebrali špatnou obranu Plzně. Nedorost zasekl puk u mantinelu a počkal na najetého Nedvěda, kterému poslal bekhendem přihrávku do jízdy. Nedvěd najel mezi kruhy a trefil přesně horní růžek Pöpperleho branky.
25:35
Hra se hodně otevřela, Liberec se tlačí dopředu, ale má rázem okénka v obraně. Hvila šel sám na branku, ale byl zezadu tísněn, měl puk na bekhend a tím Pince nepřekonal.
26:50
Nedvěd s Nedorostem opět zahrozili, tentokrát ale Nedvěd nahrával a Nedorost pálil mimo.
28:30
Liberec má velký tlak. Špaček našel Kašpaříka a Pöpperle ramenem vyškrábl s obtížemi puk nad břevno. I pak měl co dělat po pokusu Špačka.
29:36
Liberec je teď mnohem nebezpečnější, Nedvěd vlétl do pásma a bez přípravy napálil puk těsně vedle branky dezorientovaného Pöpperleho.
30:02
Na druhé straně zuahrozila dvojice Vlasák - Straka. První jmenovaný ale rovněž nemířil přesně.
30:55
Hosté se dlouho drželi v pásmu, Straka tečoval nahození od modré, ale jen do hrudi přichystaného Pince.
31:11
Hanzlík u vlastní branky ztratil puk a Matějovský to mohl potrestat, Pöpperle byl ale připravený. Problémem Plzně jsou dnes především obránci.
32:33
Straka velmi elegantně přihrál ve středním pásmu zadovkou Vlasákovi, ten měl díky tomu volno a projel až na pravý kruh. S jeho ostrou ránou si ale Pinc poradil.
33:44
Klimenta (Liberec) vstřelil branku (5. gól v play-off) , asistence Nedvěd
Stav zápasu Liberec - Plzeň 3:1

Plzeň opět doplatila na špatnou rozehrávku obrany. Ta ztratila puk, tkerý pak lobem po teči hostů doplachtil až před branku. Tam byl zcela volný Klimenta, přikopl si kotouč na hůl a poslal ho k tyčce.
35:00
Rozjetí Liberečtí se jako skuteční tygři vrhají po kořisti. Před brankou Pöpperleho je teď hodně horko. Na druhou stranu i Plzeň má brejkové příležitosti, ale domácí obrana odražené puky od Pince odehrává do bezpečí.
36:03
Vyloučen hráč Vostřák (Plzeň), 2 min. za hákování
Liberec bude navíc hrát přesilovku.
37:00
Vyloučen hráč Jareš (Liberec), 2 min. za krosček
Liberec sehrál zajímavou přesilovku, ale tu utnul faulem na Straku obránce Jareš.
37:28
Při hře 4 na 4 jsou k vidění krásné akce. Vlasák vybojoval nejdřív individuálně puk a najížděl na Pince, ale přestřelil. Pak si vyměnili puk Špaček s Víškem, kteří tak vyřešili krásnou kombinací brejk. Víšek sám před Pöpperlem ale trefil jen hbitého gólmana.
38:03
Vostřák je na ledě, začíná zkrácená přesilovka Plzně.
39:00
Plzeň se tlačila do branky z obou stran, Pinc byl ale pozičně připravený a Liberci teď hodně pomohl. Domácí jsou v pěti.
39:20
Velká mela před brankou Plzně, kam najely dvě dvojičky soupeřů a Jareš tam nahodil puk od mantinelu. Nedvěd s Nedorostem se drali za dorážkou, nakonec ale kotouč zalehl Pöpperle.
40:00
Skončila druhá třetina.
Druhá třetina nabídla krásný hokej, Liberec se dostal do vedení díky podařené akci, na jejímž konci byl Nedvěd, a od té doby je lepším týmem. Plzni často hoří obrana, navíc lídři Straka z Vlasákem zatím nepředvedli tolik, co liberecké hvězdy Nedvěd a Nedorost.
40:01
Začala třetí třetina.
42:00
Úvod třetí třeiny práci pro gólmany nepřinesl. Liberec drží hru daleko od Pince a to mu stačí, Plzeň se nemůže prosadit proti vysunuté obraně.
42:41
Vampola (Plzeň) vstřelil branku (3. gól v play-off) , asistence Adamský
Stav zápasu Liberec - Plzeň 3:2

Vampola s Adamským sebrali za brankou puk Ondřejovi, který příliš bohorovně vyjížděl z rohu. Plzeňský forvard objel branku a zasunul puk mezi betony přesouvajícího se Pince.
43:42
Hosté ožili, ale nemohou se prosadit do předbrankového prostoru. Naopak je teď zachránil Pöpperle, který se vytáhl proti střele Špačka v protiůtoku.
44:33
Nedorost opět zatáhl puk do pásma a nechal ho za sebou pro Klimentu. Ten byl ale zblokovaný a vystřelil jen slabě.
45:00
Snažení Plzně o vyrovnání sleduje 7500 diváků, v Liberci je vyprodáno.
45:49
Na Dernerově střele z pravého kruhu si pochutnal Pöpperle. Puk schvoal v lapačce. Po buly měl ještě práci kvůli Nedorostově nahození.
46:43
Bartovič (Liberec) vstřelil branku (7. gól v play-off) , asistence Kašpařík a Matějovský
Stav zápasu Liberec - Plzeň 4:2

Slovenský útočník vypíchl pk obránci O Brienovi a zprava najel před branku. Tam zvedl hlavu, naznačil blafák a překonal Pöpperleho mezi betony. Plzeňský trenér Jelínek si bere oddechový čas.
47:10
Straka projel celým hřištěm a otestoval Pincův beton. Pak se ještě dostal ke střele z prostoru mezi kruhy, kam dostal pas od Vlasáka. zamířil ale vedle branky.
48:35
Bartovič najížděl do dalšího protiútoku, zezadu ho zablokoval Modrý a rozhodil ho při zakončení. Diváci mohutně pískají, ale nevylučuje se.
49:34
Plzeň se dostala do nebezpečného brejku. straka nebezepčně pálil z pravého kruhu, Pinc vyrazil za branku, odku Straka naládoval Vlasákovi. ten měl vlevo polovinu branky volnou, ale Pinc skočil po puku a střelu ekvilibristicky zlikvidoval. Poté si užívá obří aplaus.
49:42
Otevřený hokej pokračuje, šanci měl naopak Liberec. Bartovič byl ale u branky zablokovaný a nahození Kašpaříka tečoval těsně vedle.
50:30
Liberec dobře drží puk v útočném pásmu a šetří čas.
52:30
Plzeň se tlačí dopředu. Jenže domácí dobře brání střední pásmo a obětavě hrají i na ledě, jako naposledy Nedvěd.
53:39
Plzeňští už musí riskovat a výsledkem toho jsou brejky Liberce. Matějovský vyškolil kličkou Modrého, který skočil na led a odklouzal do rohu. Matějovský měl pak volnou cestu k brance a z pravé strany ohrozil Pöpperleho.
54:01
Hosté dobyli pásmo, bude se vhazovat před Pincem.
54:29
Plzeň je v ofenzivě stále bezradnější, teď by to mohli změnit Vlasák se Strakou. rozehrávka hostů ale končí jen zakázaným uvolněním.
54:43
Tentokrát zakázané uvolnění Liberce, vhazuje se znovu před Pincem. Nedvěd je ale na buly dnes velmi úspěšný.
54:58
Obránce Jareš trefil pukem rozhodčího Mináře do kolena. Ten se bolestivě drží za nohu.
55:11
Klimenta (Liberec) vstřelil branku (6. gól v play-off) , asistence Nedvěd
Stav zápasu Liberec - Plzeň 5:2

Liberec zužitkoval jeden z častých protiútoků. Klimenta se dostal k puku na modré, kam ho poslal kolmicí Nedvěd. Najel si z pravé strany před Pöpperleho a trefil se ke vzdálenější tyčce. Kapitán Nedvěd si připsal čtvrtý bod v zápase.
56:40
Nedorost (Liberec) vstřelil branku (3. gól v play-off) , asistence Čakajík
Stav zápasu Liberec - Plzeň 6:2

Liberec míří vstříc semifinále! Čakajík poslal od mantinelu bekhendovou žabku před branku, tam jen lehce tečoval Nedorost puk za Pöpperleho záda.
57:25
Vyloučen hráč Rýgl (Liberec), 2 min. za hrubost
57:35
Vyloučen hráč Straka (Plzeň), 2 min. za hákování
Bartovič jel sám na branku, když ujel Strakovi. Ten ho hákoval. Sudí měl nařídit trestné střílení, ale pouze vylučuje hostujícíého kapitána.
58:11
Podkonický (Liberec) vstřelil branku (6. gól v play-off) , asistence Čakajík a Pinc
Stav zápasu Liberec - Plzeň 7:2

Podkonický najel po pravé straně, zasekl na kruhu a švihem překonal Pöpperleho k bližší tyči. Asistenci si připsal i gólman Pinc!
59:00
Plzeň bojuje, ale Liberec změnil konec zápasu v exhibici. Diváci slaví postup do semifinále po čtyřech letech.
59:50
Začíná odpočítávání. Liberec udělal v play-off z tipsport Areny nedobytnou pevnost.
Konec utkání.
Liberec nakonec deklasoval Plzeň, pošesté v play-off doma zvítězil a postupuje do semifinále. V něm se střetne s Pardubicemi.

Vzájemné zápasy

14. 3. 2023 19:00Liberec–Plzeň 4:3
12. 3. 2023 17:00Plzeň–Liberec 2:1
11. 3. 2023 16:30Plzeň–Liberec 1:3
9. 3. 2023 19:00Liberec–Plzeň 0:6
8. 3. 2023 18:00Liberec–Plzeň 4:1
5. 2. 2023 16:30Plzeň–Liberec 2:4
28. 12. 2022 18:00Liberec–Plzeň 2:1
6. 11. 2022 16:30Plzeň–Liberec 3:4
29. 9. 2022 18:00Liberec–Plzeň 2:3
25. 2. 2022 18:00Liberec–Plzeň 1:0
14. 1. 2022 17:30Plzeň–Liberec 1:4
26. 11. 2021 18:00Liberec–Plzeň 4:2
3. 10. 2021 16:30Plzeň–Liberec 3:1
28. 2. 2021 16:00Liberec–Plzeň 2:1
24. 2. 2021 16:30Plzeň–Liberec 4:3
17. 1. 2021 16:30Plzeň–Liberec 2:3
1. 12. 2020 18:00Liberec–Plzeň 3:6
1. 3. 2020 17:20Plzeň–Liberec 4:2
25. 2. 2020 18:00Liberec–Plzeň 4:1
17. 1. 2020 18:00Liberec–Plzeň 7:1
14. 1. 2020 17:30Plzeň–Liberec 3:2
30. 1. 2019 18:00Liberec–Plzeň 4:0
19. 12. 2018 17:30Plzeň–Liberec 7:3
28. 10. 2018 16:00Liberec–Plzeň 3:0
14. 9. 2018 17:30Plzeň–Liberec 4:0
2. 3. 2018 17:20Liberec–Plzeň 4:0
7. 1. 2018 16:30Plzeň–Liberec 4:2
24. 11. 2017 18:00Liberec–Plzeň 2:5
13. 10. 2017 17:30Plzeň–Liberec 5:1
24. 3. 2017 18:30Plzeň–Liberec 4:5
22. 3. 2017 18:00Liberec–Plzeň 3:5
20. 3. 2017 17:30Plzeň–Liberec 0:4
19. 3. 2017 16:30Plzeň–Liberec 6:3
16. 3. 2017 18:00Liberec–Plzeň 4:2
15. 3. 2017 18:20Liberec–Plzeň 3:1
20. 1. 2017 18:00Liberec–Plzeň 3:1
4. 12. 2016 16:30Plzeň–Liberec 5:2
21. 10. 2016 17:30Plzeň–Liberec 0:5
20. 9. 2016 18:00Liberec–Plzeň 2:1
31. 1. 2016 17:20Liberec–Plzeň 2:1
22. 12. 2015 17:20Plzeň–Liberec 1:3
1. 11. 2015 16:00Liberec–Plzeň 4:5
18. 9. 2015 17:10Plzeň–Liberec 2:4
22. 2. 2015 15:30Plzeň–Liberec 3:4
9. 1. 2015 18:00Liberec–Plzeň 3:1
23. 11. 2014 18:20Plzeň–Liberec 3:1
21. 10. 2014 18:00Liberec–Plzeň 1:2
24. 1. 2014 17:30Plzeň–Liberec 5:3
5. 12. 2013 18:00Liberec–Plzeň 4:2
25. 10. 2013 17:30Plzeň–Liberec 5:2
15. 9. 2013 17:00Liberec–Plzeň 1:3
27. 1. 2013 17:00Liberec–Plzeň 6:3
19. 12. 2012 17:30Plzeň–Liberec 6:5
2. 11. 2012 18:30Liberec–Plzeň 1:8
26. 9. 2012 18:10Plzeň–Liberec 4:3
26. 2. 2012 18:10Liberec–Plzeň 5:3
15. 1. 2012 18:10Plzeň–Liberec 10:4
30. 11. 2011 18:10Liberec–Plzeň 2:1
18. 10. 2011 17:30Plzeň–Liberec 4:1
20. 1. 2011 18:10Liberec–Plzeň 1:3
9. 12. 2010 18:10Liberec–Plzeň 5:6
31. 10. 2010 17:30Plzeň–Liberec 3:2
24. 9. 2010 20:10Plzeň–Liberec 1:6
27. 3. 2010 18:10Liberec–Plzeň 7:2
25. 3. 2010 18:10Plzeň–Liberec 2:3
23. 3. 2010 18:10Liberec–Plzeň 4:3
22. 3. 2010 18:10Liberec–Plzeň 4:2
19. 3. 2010 18:10Plzeň–Liberec 4:1
18. 3. 2010 18:10Plzeň–Liberec 4:0
4. 2. 2010 18:10Plzeň–Liberec 3:1
27. 12. 2009 17:00Liberec–Plzeň 0:1
1. 11. 2009 18:10Plzeň–Liberec 2:3
27. 9. 2009 17:00Liberec–Plzeň 2:4
11. 2. 2009 18:30Liberec–Plzeň 4:5
28. 12. 2008 17:00Liberec–Plzeň 3:4
14. 11. 2008 17:30Plzeň–Liberec 6:1
28. 9. 2008 17:30Plzeň–Liberec 4:3
1. 5. 2008 0:00Plzeň–Liberec 2:1

Diskuse

hcpavel: no jo no, Liberec měl víc štěstí a trošku lepší nervy, teď jsou na řadě Pardubice .-) (21:45)

yawnyjan: vítězství zdar (21:07)

Adelain: mějte se a ať zvítězí ten lepší (21:05)

Adelain: všichni schvalující nefanoušci prohry Plzně jděte do háje a jinak gratulace Liberci,prostě smůla a co jako (21:05)

NCay: Nutno uznat, že Plzeň hrála ve čtvrtfinále bohužel houno. (21:03)

yawnyjan: tak fans Plzen si po dnesnich vypraskach v MB a LBC muzou spravit naladu snad jen v Eva baru (21:02)

MassaBob: poldi_kladno: dva roky zpatky muzstvo katastrofalne zacalo bylo posledni druhou pulku ozilo a dostalo se na 8. misto (neco jako kometa ve vetsim) a nikdo s nima nechtel hrat.. tak zbyli na 4. (21:00)

petyo: poldi_kladno: Proc? To je opravdova vyhoda pro nejlepsi po zakladni casti. (20:58)

petyo: MassaBob: tak to je fajn, protoze Zlin by si urcite nevybral Slavii. (20:57)

poldi_kladno: massabob pekna blbost (20:57)

MassaBob: dobry to maj ve Svedsku tam do play off postupuje 8 tymu a vitez si vybira jako prvni s kym bude hrat, potom vybira druhej atd... (20:56)

Altheus: Plzen do kopru chaaaaaachaaaaaa :DDD (20:56)

olesian: playoff by se mohla klidně zavést i ve fotbale,snížilo by se riziko korupce,mám vypracovaný model ale na svazu se jim to nehodí do kšeftů (20:55)

Mr. Jay-Z: Pardubice roznesou Liberec...., finále Pardubice Sparta/Vítkovice, záleží na Štěpánkovi (20:54)

MassaBob: hoffi: ja myslim ze play of je spravedlive a plzen prohrala 4x za sebou s LIB to neni pro me mistr (20:54)

lulin29: MassaBob: (20:54)

mivek: Die Urlaub für Pilsen. (20:54)

olesian: ano,zč je jen kvalifikací a je jedno z kolikátého místa se postoupí a každý to ví (20:53)

poldi_kladno: hoffi: a co jako? kdyby nebylo play off kde mas jistotu ze by Plzen vyhrala zc. vsichni to berou jako kvalifikaci (20:53)

MassaBob: Myslim , ze je o titulu je rozhodnuto PARDUBICE (20:53)

lulin29: olesian: a na tu spartu jsi prisel jak? (20:53)

hoffi: Byli doby, kde se žídná play-off nehtála a vítěz byl taky ten nejlepší... Hraje se snad ve fotbale? Tohle není o charakteru, tohle je , při velké vrovnnosti, zejména o štěstí... (20:52)

Matus11: Plzeňáci, nechápu, proč pořád všichni chválil vašeho gólmana! Dyť byl děravej až běda (20:52)

Kyci: Liberec vedel, proc se zbavil Modryho (20:52)

MassaBob: a uz 8 let nevyhral mistra vitez zakladni casti (20:52)

Josef Chorý: Děkujeme za pěkný hokej. (20:52)

olesian: zasloužení semifinalisté-pardubice,slavia,liberec a sparta (20:52)

poldi_kladno: zč je jen kvalifikace pro play off (20:52)

hoffi: Škoda, že dobrý výkon Liberce min. v této diskusi zráží až na úplné dno jeho fanoušci, kteří se zde chovají jak ... (nebudu přeci jako oni) (20:51)

MassaBob: takze pce-lib a sla-spa/vit (20:51)

Advertisement