První závar u branky Slavie. Furch odolal.
První přesilovka zápasu.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Hribik (CZE) - Jelínek (CZE), Pešek (CZE)
Počet diváků: 4 211

4:36
I když Slavia dorážela, Kantor odolal. Domácí puk třikrát vyhodili a ubránili se. Jsou v pěti.
5:25
Vyloučen hráč Kadlec (Slavia), 2 min. za sekání
Dvě mninuty i pro hosty.
7:25
I Slavii se povedlo vyhodit puk a ubránila se. I když byla Hanzalova formace na ledě v přesilovce přes minutu.
9:49
Zatím je to v pěti na pět od branky k brance. Pálil Knotek, těsně minul.
11:32
Vydarený vystřelil polovysokou od modré, Furch byl připravený.
12:49
Michálek střílel bekhendem a Furch si šel pro puk na led. Ale nepřikryl ho a Hanzal dorážel. Kotouč do branky neprotlačil.
13:20
Branku minul Jelínek.
15:24
Střely Květoně a Kohna Furch vyrazil a chytil.
16:06
Vyloučen hráč Vráblík (Č. Budějovice), 2 min. za zdržování hry
Vráblík chytil a pustil puk ve středním pásmu v souboji před časoměřiči. Pešina byl pozorný.
17:06
Vyloučen hráč Prospal (Č. Budějovice), 2 min. za hru vysokou holí
Prospal nadzvedával hokejku obránci na modré a trefil i soupeře. Bylo to ze spoda do rukavic, ale to nic nemění na minutě 3 na 5.
18:32
Podlešák a dvakrát Mertl puk vyhodili. Teď pálil Hertl, ale Kantor chytil střelu lapačkou. ´Domácí už byli ve čtyřech.
19:06
Fanoušci oslavují svůj tým, který se ubránil a je v plném počtu.
20:00
20:00
Aktivnější byli v první třetině domácí, ale ke konci se museli bránit dvojnásobnému oslabení. I Bednář, Hertl a Sobotka předvádějí pěkné momenty. Zásahy: Kantor 6, Furch 12.
20:01
21:10
Krenželok připravil šanci pro Micku, který minul branku.
21:44
Domácí si vzali oddechový čas. I Slavia už ho vyčerpala. Když měla hrát minutu 5 na 3, poradila se.
22:44
Vyloučen hráč Růžička (Slavia), 2 min. za nedovolené bránění
Pověsil se ve své obranné třetině na soupeře.
22:52
Michálek sklepl puk ze vzduchu a dal gól, ale sudí viděli hokejku nad rameny hráče a ani si to nekontrolují na záznamu hry. Gól neplatí.
24:44
Ference branku minul. Šimánek ji trefil, ale Furch zakročil. Slavia už je kompletní.
25:14
Po buly střílel Stránský nebo Skokan. Kantor sklepl betony a puk chytil.
27:10
Furchova branka je vysazená, hra je přerušená.
27:26
Zakázané uvolnění Slavie. Brání se, ale jde jí to.
28:00
Krenželok dnes kouše. Teď jeho střelu Kantor srazil.
28:58
Vyloučen hráč Dresler (Slavia), 2 min. za držení protihráče
Podržel Hanzala, který kroužil s pukem v útočné třetině.
31:06
Až ve druhé minutě přesilovky domácí hosty zmáčkli. Ale střel bylo málo, jen nějaké teče. Furch drží.
31:53
Vyloučen hráč Kolarz (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
Fauloval Hertla, který objel branku Kantora a chtěl zakončit.
33:58
Slavia střílela dvakrát do hroznu před brankou, ale puk se pokaždé odrazil do koutů. Pět na pět.
34:48
Kotalík vyháčkoval puk v koutě a najel před Furcha, který střelu po ledě vystrčil špičkou hokejky. Neuspěl ani Šimánek.
35:17
Hanzal (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Ptáček a Prospal
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 1:0

Hanzal byl u tyčky na chvilku volný a puk od modré po nahození Ptáčka prostrčil do branky.
37:10
Hned odpovídali Sobotka a spol., ale Kantor branku ubránil.
38:26
Bednář namazal k odkryté brance Haertlovi, ale ten promáchl a poslal puk lehkou tečí vedle.
39:30
Vyloučen hráč Hanzal (Č. Budějovice), 2 min. za držení protihráče
Podržel Bednáře, který má lauf. Pak se hrálo dlouho 5 na 6, Slavia pálila, ale Kantor znovu odolal.
39:38
Vyloučen hráč Skokan (Slavia), 2 min. za podražení
Za brankou Kantora strkal hokejku, kam neměl.
40:00
40:00
Po gólu domácích byla Slavia nebezpečná. Do té doby se museli snažit hostitelé, ale do vedení se dostali. Zásahy ve II. třetině: Kantor 11, Furch 10, celkem 18:22.
Vyloučen hráč Prospal (Č. Budějovice), 2 min. za zdržování hry
Prospal nahrával zadovkou před brankou Furcha. Puk dostal Jelínek a pádil na Kantora. Tam dojel i Prospal, ale vjel do branky a posunul ji.
44:58
Prospal je zpátky. Dej a Ptáček v oslabení vyhodili puk, Hertl mezitím minul branku.
45:27
Za brankou v rohu zůstal na ledě Langhammer a sudí přerušili hru. Centr domácích odjel na střídačku, i když mu to moc nešlo.
46:28
Prospal (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Michálek a Hanzal
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 2:0

To bylo něco pro Prospala. Dostal puk od Michálka kousek před branku a viděl volný dolní růžek. Trefil ho forhendem.
47:00
Vyloučen hráč Krenželok (Slavia), 2 min. za sekání
Krenželok doplatil na šikovnost Mertla.
47:10
Prospal (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Hanzal a Kotalík
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 3:0

Prospal byl znovu na správnm místě. U tyčky se dostal k puku po akci Kotalíka a přistrčení Hanzala. Tentokrát to bylo na druhé straně branky Furcha.
48:32
Langhammer je na ledě, zranění nebylo vážné.
49:06
Kempný přejel modrou a opřel se golfákem pořádně do puku. Kantor střelu chytil.
49:45
Moderátor zápasu ohlásil 4211 diváků.
50:23
I Hanzal pálil prudce po vjetí do útočné třetiny. Furch povyjel a střelu chytil.
51:26
Bitku Ference - Poletín vyhrál o dost menší Kanaďan. Přetáhl si Poletína a téměř ho dostal na led. Čeká se na tresty.