Hezký večer, vítejte u online přenosu ze zápasu HC Slavia Praha a HC Energie Karlovy Vary.
0:00
0:20
Úvodní vhazování vyhrály Karlovy Vary a hned nahazovaly na branku, puk šel ale vedle.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Šindler (CZE) - Jindra (CZE), Zíka (CZE)

1:03
Vyloučen hráč Novák (Slavia), 2 min. za zdržování hry
Vary si zahrají první přesilovou hru poměrně brzo. Jan Novák odpálil puk z obranného pásma mimo hřiště.
1:43
Balán prokličkoval až před Furcha, ale zakončení se mu nepovedlo, Slavia vyhazuje.
2:34
Slávisté přihráli rukou ze středního pásma do obranného. Vhazovalo se před Furchem, ale Kolařík rychle vyhodil.
3:03
Slavia už je v plném počtu.
3:48
Skuhravý objel branku a zakončoval bekendem. Furch si situaci pohlídal.
4:45
Slávisté byli chvíli v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostali.
5:20
Tomica teď vjel do ofsajdu, Slávisté musí založit útok znovu.
5:55
Skuhravý nebezpečně pálil z kruhů, Furch vytěsnil těžkou střelu vyrážečkou.
6:43
V první šanci byli i slávisté, Závorka si poprvé sáhl na puk.
8:20
Vyloučen hráč Knot (Slavia), 5+20 min. za vražení na hrazení
Ronald Knot narazil tvrdě jednoho z karlovarských hráčů na mantinel a ten odjel s krvavým zraněním do šatny. Stejně tak ale do šatny putuje i Knot, rozhodčí tento zákrok ocenili trestem 5+OK.
8:20
Karlovy Vary čeká dlouhá pětiminutová přesilovka.
8:32
Bičánkovu střelu od modré chytá Furch do lapačky.
9:43
Hostům se ale zatím nedaří přejít do pásma, teď dokonce udělali zakázané uvolnění.
10:29
Duda (K. Vary) vstřelil branku (7. gól v sezóně)
Stav zápasu Slavia - K. Vary 0:1

Daniel Krejčí otálel s přihrávkou a Radek Duda dotíral tak dlouho, až slávistickému obránci kotouč vzal, dojel až před Furcha a kličkou do forhendu zavěsil pod horní tyč.
11:05
Karlovy Vary pokračují v přesilové hře, vyšší trest se při gólu neruší.
11:49
Bičánek pálil od modré, Furch vyrazil betonem a pak ještě likvidoval dorážky Karlovarských.
12:40
Po křídle ujel Doležel a vystřelil zápěstím přes obránce, Závorka vytěsnil vyrážečkou.
13:23
Slavia je v plném počtu.
14:58
Domácí si teď také zaútočí, první střelu Závorka likviduje, bude se vhazovat před jeho brankou.
16:06
Michal Vachovec v útočném pásmu uklouzl, ale v kleče ještě zkusil vystřelit a střela to nebyla vůbec špatná, Furch jí musel schovat v lapačce.
17:59
Slavia útočí, k nebezpečné střele se zatím nedostala, ale Vary se raději osvobozují vyhozením na zakázané uvolnění.
18:18
Vyloučen hráč Kverka (K. Vary), 2 min. za držení protihráče
18:50
Koblasa ujel v oslabení po pravé straně a prověřil Furcha tvrdou ranou.
19:15
Duda vyhazuje, Slavia se nemůže usadit v pásmu.
19:50
Podařilo se jí to až teď, Bednář střílel od modré, ale jen do náručí Závorky, ještě jedno vhazování.
20:00
20:00
20:20
Karlovy Vary už jsou v plném počtu.
21:04
Skuhravý chtěl Furcha překvapit z ostrého úhlu, ale slávistický brankář se nachytat nenechal. Poté se před brankou strhla menší mela. Rozhodčí ji stačili včas přerušit.
22:00
Také Sklenář to zkoušel z těžké pozice, objel branku a chtěl zasunout puk do branky bekendem.
23:30
Bednář nahrál Vlasákovi a ten pálil z první po zemi, Závorka vykopl betonem. Nyní jdou do útoku hosté.
25:10
Hruška předložil hezkou zadovku Štalsovi, který pálil jen do Furchovy výstroje.
25:37
Vyloučen hráč Vlasák (Slavia), 2 min. za hákování
26:37
Hostům se první minuta přesilovky nevyvedla, nyní se zdá, že se usadí v útočném pásmu.
27:37
Druhou minutu přesilové hry sice hosté strávili v útočném pásmu, ale nebezpečnější šanci si nevytvořili. Slavia už je v plném počtu.
29:13
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Duda (K. Vary) proměnil (8 gól v sezóně)
Jan Stránský hodil v obranném pásmu po puku zlomenou hůl, za což bylo nařízeno trestné střílení. K němu se rozjel Radek Duda a nekompromisně zavěsil střelou nad vyrážečku.
30:20
Jaroslav Bednář kličkoval tak dlouho, až se ukličkoval. Puk mu ujel z útočného pásma až zpět do obranného.
31:48
Stránský střílel z kruhů, jeho pokus byl zblokován mimo hřiště.
32:46
Ani jeden z týmu se nemůže dostat do větší šance, hraje se teď spíše přetahovaná ve středním pásmu.
33:30
Tomáš Vlasák uháněl do šance, už byl téměř na kruzích, ale Jekabs Redlihs skočil a čistě mu vypíchl kotouč.
34:25
Vyloučen hráč Koblasa (K. Vary), 2 min. za sekání
35:20
Tomáš Vlasák dostal hezkou přihrávku, mohl pálit z první a překvapit Závorku, který se zrovna přesouval, ale střela mu buď nesedla, nebo byla příliš laxní a Závorka se stačil v klidu přemístit.
36:25
Energie je v plném počtu, tohle oslabení zvládla bez potíží.
38:10
Zpočátku to vypadalo na brankovou příležitost, ale hosté si to sami zkomplikovali. Ujížděli dva na jednoho, ale kombinace jim vůbec nevyšla.
39:15
Novákovi se nepovedla rozehrávka a hosté mohli jít do šance, Furch následnou střelu vyrazil vysoko do vzduchu a obránci si s kotoučem poté poradili .
39:28
Vyloučen hráč Bičánek (K. Vary), 2 min. za hákování
39:50
Hosté se osvobozují, Slavia už patrně nic nestihne.
40:00
40:00
41:10
Divíšek (Slavia) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Bednář
Stav zápasu Slavia - K. Vary 1:2

Slavia ve třetí třetině rychle snižuje. Navrátilec Tomáš Divíšek napřáhl mezi kruhy a trefil se Závorkovi těsně nad vyrážečku.
42:00
Slavia bude hrát přesilovou hru, zatím ale drží kotouč a zkouší hru v šesti.
42:17
Vyloučen hráč Pšurný (K. Vary), 2 min. za držení hole
43:20
Vary zatím dobře brání modrou čáru, Slavia má problém přejít do pásma.
44:13
Novák střílel od modré pouze doprostřed branky, hosté už budou v plném počtu.
46:00
Balán solidně kličkoval v útočném pásmu, už už to vypadalo, že se dostane do zakončení, ale slávističtí obránci nakonec včas zasáhli.
47:26
Po několika šancích na obou stranách se opět hraje spíše ve středním pásmu, brankových příležitostí moc k vidění není.
49:15
Tomáš Micka najížděl s pukem ke kruhům, ale v útočné snaze zůstal osamocen a proti třem hostujícím hráčům neměl šanci.
50:31
Jan Novák to opět zkoušel od modré, Závorka s touhle střelou neměl problém.
51:10
Slavia má po vstřeleném gólu přece jen o něco více ze hry. I když moc šancí stále k vidění není, více na puku jsou domácí.
51:10
53:09
Domácí si opět vytvořili několik šancí, ale žádná nebyla tak nebezpečná, aby skončila za Závorkou. Většinu z nich zblokovali karlovarští obránci nebo brankář Závorka. Slávisté jsou ale brance čím dál blíž.
54:20
Slavia se neustále tlačí do útoku a Vary spíše brání a čekají na brejky. Domácím ale chybí nějaká větší myšlenka.
55:20
Hosté vyhazují, Radek Duda stačil kotouč protečovat, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
57:03
A další vyhození. Hosté se opravdu jen brání a vyhlíží na časomíře konec utkání. Ještě ale pořád zbývají tři minutky.
57:20
Vyloučen hráč Kverka (K. Vary), 2 min. za podražení
Slavia může zužitkovat svůj tlak v přesilové hře.
58:07
Divíšek (Slavia) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Vlasák a Krejčí
Stav zápasu Slavia - K. Vary 2:2

Slavia zaslouženě vyrovnává. Tomáš Vlasák nastřelil kotouč a Tomáš Divíšek byl na brankovišti nejbystřejší a došťouchal puk za Závorku.
59:30
Slavia se ještě snaží vstřelit branku, do útoku jde znovu Divíšek.
60:00
60:00
60:45
David Hruška byl v obrovské šanci. Na modré čáře ukořistil puk a uháněl na Furcha, domácí brankář už byl téměř na zemi, ale Hruška trefil pouze tyč, vzápětí se k němu kotouč ještě vrátil a Hruška mohl dorážet do prázdné branky, obránci mu však pokus na poslední chvíli zmařili.
62:02
Daniel Krejší vyslal ostrou střelu z vrcholu kruhu, Závorka si ji vychutnal v lapačce.
62:36
Další velká šance Davida Hrušky! Dostal nahrávku na kruhy a pálil z první, branku však těsně minul.
63:57
Slavia vyhazuje na zakázané uvolnění, minutu před koncem prodloužení se bude vhazovat před Furchem.
64:20
Tomáš Divíšek mohl zápas ukončit hattrickem, na kruzích byl uplně sám, zvolil střelu, ale Závorka puk hbitě vyrazil.
64:40
Slavia si vyžádala oddechový čas.
64:40
Vyloučen hráč Bičánek (K. Vary), 2 min. za podražení
Slavia má ještě dvacet vteřin na to, aby vstřelila branku proti třem.
64:47
Vyloučen hráč Skuhravý (K. Vary), ot 10 min. za nesportovní chování
Václav Skuhravý patrně utrousil nějakou poznámku k rozhodčím, ti ho vyslyšeli a dali mu desetiminutový osobní trest.
64:47
Divíšek (Slavia) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Vlasák
Stav zápasu Slavia - K. Vary 3:2

Slavii se to přece jen podařilo! Tři vteřiny před koncem prodloužení ukončil zápas hattrickem Tomáš Divíšek! Ten zůstal před Závorkou zcela sám a doklepl za karlovarského brankáře nahozený kotouč.

24. 4. 2016 15:30K. Vary–Slavia 5:6
15. 4. 2016 18:00Slavia–K. Vary 1:3
10. 4. 2016 15:30K. Vary–Slavia 2:1
1. 4. 2016 18:00Slavia–K. Vary 4:2
13. 2. 2015 18:15Slavia–K. Vary 1:2
30. 12. 2014 18:00K. Vary–Slavia 2:0
18. 11. 2014 18:15Slavia–K. Vary 3:2
28. 9. 2014 15:30K. Vary–Slavia 4:2