Utkání začne za čtvrt hodiny.
0:00
0:25
Hned po půl minutě měly Vary obrovskou příležitost, když útočící hráči jeli dva na jednoho! Vracející se Ty Wishart ovšem bravurně zablokoval přihrávku do druhé vlny a bylo po šanci.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Úlehla (CZE) - Kis (CZE), Rampír (CZE)
Počet diváků: 7 328

0:53
Z velkého úhlu nahazoval Hrabal, ale bez úspěchu.
1:15
Dynamo operuje v útočném pásmu. Střelu od modré vyráží Filip Novotný svým betonem.
2:18
K další střele se dostal Wishart, ale Novotný měl dobrý výhled a kotouč za svá záda pustit nemohl.
3:21
Rostislav Marosz zamíchal s pukem u mantinelu a vybruslil si přímo před karlovarskou branku, kde měl dobrou pozici, ale hostujícího gólmana nepřekonal!
4:02
Po vhazování v útočném pásmu domácích se nakonec do samostatného úniku dostal Ondřej Beránek, ale Kacetl si s jeho nájezdem poradil!
4:10
Vyloučen hráč Kacetl (Pardubice), 2 min. za podražení
Pardubický brankář teď ovšem inkasuje dvě minuty za podražení a Pardubice se budou bránit ve čtyřech. Dvě minuty odsedí Jordann Perret.
6:21
Vary sehrály slušnou přesilovku a na Kacetla vyslaly několik nebezpečných střel. Domácí brankář ovšem všechny pochytal a karlovarská přesilovka skončila.
8:19
Rostislav Marosz předvedl krásné sólo, když se kličkou zbavil dvou obránců a už to vypadalo, že nádherně překoná i Novotného, ten ale v cestě kotouči do branky nechal svůj beton a zabránil takřka jistému gólu!
10:57
Vlach (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Mikúš
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:1

Dynamo možná bylo v předchozích okamžicích lepším týmem, ale do vedení jdou Vary! Krásnou akci "až do kuchyně" zakončil doklepnutím do prázdné brány Roman Vlach.
11:25
Vyloučen hráč Kusý (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Dynamo vytvořilo další závar před karlovarskou brankou, ale jediné co z něj vzešlo je útočný faul. Denis Kusý dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
13:28
V závěru hostující přesilovky pálil z pravé strany Sabahudin Kovačevič, ale jeho pokus Kacetl vyrazil. Dynamo je kompletní.
14:08
Pardubice po delším čase v útočném pásmu, ale propagační střelu Novotný v klidu kryje.
14:43
Odražený kotouč od mantinelu napálil Petr Šenkeřík, Kacetl však znovu vyráží.
16:28
Hra se v těchto chvílích poměrně rozkouskovala a moc není na co koukat. Nyní je pískáno již několikáté zakázané uvolnění domácích.
17:26
Adam Lapšanský dostal dobrou přihrávku přímo před branku a v pádu se dokázal dostat ke střele, Kacetl ovšem vyráží!
17:44
Miromanov to zkoušel od modré, ale jeho střela vůbec nebyla přesná.
18:17
Zakázané uvolnění Karlových Varů.
18:32
Tomáš Mikúš dostal dobrou přihrávku v útočném pásmu, zkušeně přibrzdil, zbavil se obránce a vystřelil. Kacetl ale jeho pokus vykryl.
18:57
Vlach (K. Vary) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Plutnar
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:2

Nestačil ovšem na další karlovarský výpad a je to 2:0 pro hosty! Roman Vlach si najel pro puk od Michala Plutnara a dokázal překonat pardubického brankáře.
20:00
První třetina je u konce. Opticky na tom byli lépe domácí, ale Vary vedou 2:0 po brankách Romana Vlacha.
20:00
20:48
Vyloučen hráč Plutnar (K. Vary), 2 min. za hákování
Dynamo si zahraje přesilovku. Michal Plutnar dostává dvě minuty za hákování.
21:42
Cardwell našel před brankou Duška, ten měl ale zablokovanou hokejku a nedokázal vystřelit!
22:38
Dynamo sice kombinovalo v útočném pásmu, ale střela žádná. Vary vyhazují.
23:45
Vyloučen hráč Skokan (Pardubice), 2+2 min. za hru vysokou holí
Vary dostávají zajímavou příležitost na odskočení do třígólového vedení. Dávid Skokan totiž usedá na trestnou lavici na čtyři minuty za vysokou hůl.
24:09
Vyloučen hráč Wishart (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
A Vary budou hrát dokonce dvě minuty v pěti proti třem! Další dvě minuty dostává Ty Wishart taktéž za vysokou hůl.
24:49
Střelu Podlipnika z první Kacetl vyráží do ochranné sítě.
25:25
Šenkeřík (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Flek
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:3

S Dynamem je hodně zle. Karlovy Vary dvojnásobnou výhodu využívají. Tečovaný padáček Petra Šenkeříka končí až za Kacetlem.
25:39
A s domácími může být ještě hůř. Karlovarská přesilovka pět na tři totiž pokračuje.
26:10
Pardubice však vyhazují a jsou ve čtyřech.
27:13
David Gríger se dostal sám před Kacetla, ale bekhendem jej nepřekonal.
28:31
28:59
Na modré čáře se ke kotouči dostal Michal Plutnar a jeho střela letěla jen těsně mimo.
30:41
Následuje další zakázané uvolnění domácích.
31:12
Vyloučen hráč Bubela (Pardubice), 2 min. za podražení
Další přesilová hra pro Karlovy Vary. Miloš Bubela dostává dvě minuty za podražení.
31:12
Vyloučen hráč Kacetl (Pardubice), ot 10 min. za nesportovní chování
V témže čase ještě inkasuje deset minut osobního trestu za nesportovní chování gólman Dynama Ondřej Kacetl.
32:31
Karlovy Vary se při přesilovce sice drží v útočném pásmu, ale žádné veké nebezpečí z toho zatím pro Pardubice nekouká. Hosté už se nikam moc neženou.
32:55
Skuhravý (K. Vary) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Stloukal
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:4

Ale přesilovku se jim nakonec přece jen daří využít. Po přihrávce od Stloukala se ke střele dostal Skuhravý a jeho pokus za Kacetla uklidil domácí Jordann Perret.
32:55
Střídání Střídání brankářů domácích. Z branky odešel Ondřej Kacetl, nahradil ho Milan Klouček
33:26
Kohout (K. Vary) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Lapšanský
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:5

A pro Kloučka bylo přichystáno to nejnepříjemnější uvítání. Martin Kohout dostal dobrou přihrávku do druhé vlny a doklepl kotouč za bezmocného domácího brankáře.
34:08
Vyloučen hráč Poulíček (Pardubice), 2 min. za nesportovní chování
Patrik Poulíček zabrzdil před hostujícím gólmanem, nachystal mu ledovou sprchu a vysloužil si díky ní dvě minuty za nesportovní chování. Další přesilovka pro Vary.
34:32
Kovačevič vypálil od modré, ale Klouček jeho příklep vystihl.
35:47
Západočeši kombinovali na hranici útočného pásma, ale přihrávku vystihl Petr Sýkora a skokem vysvobodil svůj tým.
36:12
Ještě v oslabení se podél mantinelu na karlovarskou branku hnal domácí kapitán Rolinek, Novotného ale nepřekonal. A Dynamo už je kompletní.
37:17
Sacha Treille odehrál velmi slušné střídání. Na obou stranách hřiště tvrdě u mantinelu odhodil dva své soupeře a v jeho závěru se ještě podél mantinelu protáhl do zakončení. Novotnému sice Treillův pokus vypadl z lapačky, ale puk za sebe nepustil.
37:32
Vyloučen hráč Sičák (K. Vary), 2+10 min. za podražení
Po delší době si přesilovku vyzkouší také domácí Dynamo. Vladimír Sičák dostává dvě minuty za podražení. A ještě k tomu deset minut osobního trestu za nesportovní chování. Dvě minuty odsedí Roman Vlach.
38:09
Ofsajd Karlových Varů.
39:13
Dušek (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Bubela a Treille
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:5

V poslední minutě druhé třetiny se domácí přece jen dočkávají alespoň čestného zásahu! Antonín Dušek dobře operoval před brankou a procedil za Novotného předchozí střelu jednoho z jeho spoluhráčů.
40:00
Jestli bylo v první třetině Dynamo lepším týmem, tak o té druhé se to rozhodně říct nedá. Vary se dostaly do pohody a aktuálně v Pardubicích vedou už 5:1.
40:00
41:15
Dynamo se od začátku třetiny drží v útočném pásmu a prezentuje se hodně rychlým pohybem. Střela však žádná.
42:21
Vyloučen hráč Hrabal (Pardubice), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Vary. Za domácí brankou fauloval Josef Hrabal, jenž inkasuje dvě minuty za podražení.
43:02
Stloukal (K. Vary) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Lapšanský a Skuhravý
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:6

Hrabal se nestihl ani usadit a už je na cestě na střídačku. Západočeši předvedli v útočném pásmu nádhernou kombinaci, kterou za Kloučka doklepl Petr Stloukal.
43:36
Vyloučen hráč Miromanov (Pardubice), 2 min. za podražení
Další oslabení pro domácí. Dvě minuty za podražení protihráče inkasuje Daniil Miromanov.
44:50
Bomba Podlipnika letí mimo.
45:36
Dynamo je v pěti.
46:02
Ty Wishart byl úplně sám před Novotným, měl čas se ho zeptat, kam to chce, ale nakonec pardubický útočník zamířil přímo do hrudníku hostujícího gólmana!
46:15
Petr Stloukal se dostal ke střele mezi kruhy, ale puk byl tečován vysoko nad.
48:00
Gríger (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Stloukal
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:7

Nádherný pas do jízdy dostal Dávid Gríger, zpracoval si kotouč bekhendem a s přehledem překonal Kloučka. To už je pro domácí opravdu ostuda.
50:35
Jan Mandát měl dvě dobré příležitosti. Nejprve slušně ohrozil Novotného střelou z úhlu, a potom si dobře najel do mezikruží. Obě střely ale hostující gólman lapil.
52:24
V dalším samostatném úniku byl Adam Lapšanský, ale tentokráte bránu netrefil.
52:48
Domácí příznivci si začínají žádat odchod hlavního trenéra Dynama.
54:34
Dynamo vyhazuje na zakázané uvolnění. Z toho obrat nekouká.
55:11
Vyloučen hráč Marosz (Pardubice), 2 min. za sekání
Další přesilovka pro Karlovy Vary poté, co dvě minuty za sekání dostal Rostislav Marosz.
57:24
Osmý gól Vary v přesilovce nepřidaly, Pardubice jsou kompletní.
58:01
Naštěstí pro Dynamo se rozběhly poslední dvě minuty dnešního utkání. V těchto chvílích působí opravdu odevzdaně.
59:09
Ondřej Beránek promáchl úplně sám před Kloučkem!
Utkání končí. Pardubice pokračují ve velmi špatných výkonech a připisuje si čtvrtou porážku v řadě. Tentokrát 1:7 od Karlových Varů. Z Pardubic se s vámi pro dnešek loučí Marek Votke.

19. 2. 2023 15:30K. Vary–Pardubice 0:5
6. 1. 2023 18:00Pardubice–K. Vary 7:4
25. 11. 2022 17:30K. Vary–Pardubice 1:3
9. 10. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 2:4
14. 3. 2022 19:00K. Vary–Pardubice 2:3
12. 3. 2022 19:00Pardubice–K. Vary 4:2
11. 3. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 3:2
20. 2. 2022 15:00K. Vary–Pardubice 5:4