Utkání Dynama s Karlovými Vary začne zhruba za sedmnáct minut.
0:00
1:02
Aktivněji začaly Karlovy Vary a první minutu utkání strávily ve svém útočném pásmu, ale Klouček byl prozatím bez práce.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Kika (CZE) - Svoboda (CZE), Špringl (CZE)
Počet diváků: 6 509

1:42
Teď ale mohli jít hosté do vedení! Ondřej Beránek ujel pardubické obraně a hnal se sám na Kloučka, ten však puk před čárou udržel!
3:55
Západočeši jsou nadále o chlup lepším týmem, teď je ale zradila kombinace a je pískáno zakázané uvolnění.
4:55
Dušek to zkoušel bekhendem, ale Novotný proti němu uspěl.
5:40
Eklund a hned po něm Mandát měli dobré šance v bezprostřední blízkosti, ale ani jeden v rychlosti nedokázal ideálně zakončit!
5:44
Vyloučen hráč Sičák (K. Vary), 2 min. za nedovolené bránění
Dynamo bude hrát přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění.
7:05
Dynamo kombinovalo v útočném pásmu a karlovarský brankář byl dokonce bez hokejky, jenže Schaus neudržel puk na modré a Vary získávají čas.
7:44
A Sičák je na ledě.
9:01
Roman Vlach nebezpečně nahazoval kotouč z pravé strany do chumlu před Kloučkem, ale pardubický gólman se zorientoval a vyrazil puk do rohu hřiště.
10:24
Dušek zkoušel pálit od modré, ale jeho pokus neprošel.
10:45
Na druhé straně Klouček vyráží nájezd Adama Lapšanského!
11:26
V útočném pásmu se volný prostor otevřel před domácím Vojtěchem Budíkem, ale Novotný jeho střelu kryje a přerušuje hru.
14:06
Dynamo je taktéž v současných chvílích velmi aktivním týmem, ale Novotný zatím drží čisté konto.
15:43
Oba týmy dnes zlobí koncovka. Hokej se hraje pěkný, ale v důležitých momentech obě strany selhávají.
16:31
Dušek v útočném pásmu dobře přisunul kotouč Schausovi, ale jeho střelu Novotný poslal vyrážečkou do rohu hřiště.
16:49
Na druhé straně hřiště se zase otevíral prostor před Jakubem Černým, ale dobrou obrannou práci odvedl Jacob Cardwell.
17:34
Do mezikruží, odkud následně vystřelil, si najel Jan Mandát, ale i jeho střelu Novotný vyrazil mimo.
19:01
Rozběhla se poslední minuta první třetiny.
19:36
Vary vytvořily velký závar před Kloučkem a Stanislav Balán se raduje ze vstřeleného gólu! Rozhodčí se radí s videem.
19:36
Balán se radoval marně. Verdikt rozhodčího zní, že puk nepřešel brankovou čáru. 0:0.
20:00
První třetina končí. Pardubická aréna mohla sledovat velmi vyrovnaný a pohledný hokej s řadou šancí, ale puk v brance neskončil ani jednou. Druhá část začne stejně jako ta první za stavu 0:0.
20:00
21:26
Vyloučen hráč Ihnačák (Pardubice), 2 min. za sekání
Vary na úvod druhé třetiny dostávají příležitost přesilové hry. Brian Ihnacak si odsedí dvě minuty za sekání.
22:11
Skoro celou první půlku přesilovky se Vary držely v pásmu, ale bez střely a Dynamo nakonec vyhazuje kotouč.
23:26
Dynamo je kompletní.
24:17
Perret šlápl do kroku a probil se do útočného pásmu, když už si ale chystal za končení, tak přišel o kotouč.
24:44
Perret to zkoušel znovu, tentokrát od mantinelu, ale Novotný proti němu uspěl.
25:50
V obranném pásmu Varů dobře zapracoval Flek a dovezl puk až před Kloučka, ale svou střelou trefil pouze obránce.
26:18
27:05
Petr Šenkeřík nebezpečně nahazoval puk od modré a před Kloučkem jej nadvakrát nepříjemně tečoval další z karlovarských hráčů. Domácí gólman ale puk vyrazil.
28:05
Klouček si připisuje další o dost klidnější zákrok a hra je přerušena.
29:14
Tomáš Rachůnek dostal přesnou přihrávku přímo před Kloučka, ale těsně minul branku!
30:35
Před Novotným úplně volný Mandát přihrával ještě volnějšímu Cardwellovi, ale ten přízemní střelou poslal puk přímo do karlovarského gólmana!
30:49
Koffer si najížděl do dobré pozice a čekal na přihrávku, ale ta neprošla přes bránícího hráče.
31:15
Na druhé straně Jakub Černý pálil vysoko nad.
31:33
Vyloučen hráč Vlach (K. Vary), 2 min. za zdržování hry
Další přesilovka pro Dynamo. Dvě minuty za porušení postavení na vhazování dostává Roman Vlach.
32:00
Vyloučen hráč Rolinek (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Domácím ale přesilovka příliš dlouho nevydržela. Tomáš Rolinek jde ven na dvě minuty za nedovolené bránění gólmana, když nevybíravě zajel do Novotného.
33:09
Lapšanský (K. Vary) vstřelil branku (7. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:1

To byl parádní gól! Ve středním pásmu zachyboval domácí Děrvuk a v útočném pásmu tak dostal volný prostor Adam Lapšanský, který sice nejprve nezasáhl kotouč, ale na druhý pokus jej neomylně pověsil do víka.
34:24
Zakončení si chystal Ihnacak, ale nevystřelil.
34:46
Další chyba Děrvuka a další nájezd Varů! Tentokráte už však Klouček puk vyrazil.
34:51
Po vhazování v útočném pásmu Varů se ke střele na modré dostal Matic Podlipnik, ale Klouček puk znovu zachytil.
35:23
Zakázané uvolnění hostů.
36:15
Přes obránce zkoušel střílet Machala, ale trefil přímo Novotného lapačku.
37:16
Vary vytvořily před Kloučkem další závar! Nejagilnější byl na brankovišti Petr Stloukal, jenž se snažil ze všech sil došťourat puk do brány, ale místo toho jej stloukla domácí obrana a Klouček si nakonec puk našel.
39:23
Zakázané uvolnění domácích.
40:00
Ve druhé části se už hokejovost poměrně vytratila, ale zato se měnilo skóre. Ve 34. minutě poslal Vary do vedení Adam Lapšanský.
40:00
40:14
Hned v úvodu třetí části se před Kloučka nastěhoval Tomáš Rachůnek, ale domácí gólman puk udržel.
40:50
A teď Klouček předvedl dva parádní zákroky, když krátce za sebou nejprve betonem a pak vyrážečkou zlikvidoval dvě "loženky" hostů!
41:57
Eklund vystřelil těsně za modrou, ale poslal puk vysoko nad.
42:18
Západočeši posílají puk na zakázané uvolnění.
42:29
Po vhazování pálil Rolinek, ale Novotný kotouč vyrazil.
43:12
Z ostrého úhlu to zkoušel Schaus, ale Novotného nepřekvapil.
45:32
Machala (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Koffer a Ihnačák
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:1

Domácí se konečně dočkali! Dobrou přihrávku do mezikruží inkasoval Ondřej Machala, zpracoval puk a bekhendem procedil puk za Novotného!
46:06
Dynamo teď dvakrát z bezprostřední blízkosti netrefilo prázdnou bránu! A Vary vyhazují na icing a berou oddechový čas.
46:35
Další pardubickou střelu kryje Novotný lapačkou a následuje komerční pauza.
47:56
Pardubice jsou velmi aktivní a baží po obratu, Vary ale zatím odolávají...
49:28
Martin Kohout mohl dorážet do prázdné brány, ale v zakončení mu puk odskočil od hokejky!
49:14
Vyloučen hráč Kohout (K. Vary), 2 min. za hru vysokou holí
A Kohout teď navíc usedá na trestnou lavici na dvě minuty vysokou hůl a nabízí Dynamu přesilovku.
49:26
Ihnačák (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Machala a Cardwell
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:1

A bleskurychle ji využívá Brian Ihnacak! Dostal parádní přihrávku k pravé tyči karlovarské branky a prostřelil Novotného.
50:08
Gríger (K. Vary) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Flek a Rachůnek
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:2

Rychle je však znovu vyrovnáno! Karlovarský Dávid Gríger dostal přihrávku do jízdy, svižně proskočil mezi dvěma pardubickými beky a poslal Kloučkovi puk k levé tyči.
53:38
Útočník domácích Filip Koffer hraje ve třetí třetině skvěle do obrany. Zablokoval už tři tvrdé střely soupeře.
54:44
Ostrou střelu Šenkeříka zprava zkrotil Klouček.
56:35
Mladá domácí trojice Mandát, Machala, Koffer teď znovu zatopila hostující obraně, ale Západočeši situaci zvládli.
56:43
Vyloučen hráč Balán (K. Vary), ot 10 min. za nesportovní chování
Karlovarský útočník Stanislav Balán inkasuje deset minut osobního trestu za nesportovní chování a dnes dohrál.
56:58
Vyloučen hráč Šenkeřík (K. Vary), 2 min. za hrubost
Hrát se ale bude čtyři na čtyři. Po potyčce před pardubickou brankou dostává dvě minuty za hrubost Petr Šenkeřík...
56:58
Vyloučen hráč Rolinek (Pardubice), 2 min. za hrubost
...A taktéž dvě minuty za hrubost si odsedí Tomáš Rolinek.
58:01
Rozběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny.
58:51
Přímo před Novotného dostal dobrou přihrávku Budík, ale do puku nechtěně kopl a hostující gólman neměl problém.
58:58
Oba týmy hrají v pěti.
60:00
Základní hrací doba skončila nerozhodně 2:2, za tři minuty bude následovat prodloužení.
60:00
60:53
Dynamo ještě Varům v prodloužení nepůjčilo kotouč, ale práci neměl ani Novotný.
62:04
Gríger (K. Vary) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Plutnar
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:3

A máme rozhodnuto! Jacob Cardwell marně stíhal rozjetého Dávida Grígera, který střelou přes pardubického obránce rozvlnil síť za Kloučkem.
Utkání tedy končí, dva body si domů vezou Karlovy Vary. Z Pardubic vám hezký večer přeje Marek Votke.

19. 2. 2023 15:30K. Vary–Pardubice 0:5
6. 1. 2023 18:00Pardubice–K. Vary 7:4
25. 11. 2022 17:30K. Vary–Pardubice 1:3
9. 10. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 2:4
14. 3. 2022 19:00K. Vary–Pardubice 2:3
12. 3. 2022 19:00Pardubice–K. Vary 4:2
11. 3. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 3:2
20. 2. 2022 15:00K. Vary–Pardubice 5:4