Do branky domácího Dynama se dnes vrací Dominik Frodl.
Na útočné modré uskočil puk Irvingovi a rozjel se pro něj Matej Paulovič, ale neměl nárok.

Rozhodčí: Šír (CZE), Horák (CZE) - Pešek (CZE), Malý (CZE)
Počet diváků: 7 045

1:02
Vyloučen hráč Nakládal (Pardubice), 2 min. za sekání
Vyvarovat se menším trestům se Dynamu nadále nedaří. Hned ve druhé minutě dostává dvě minuty za sekání Jakub Nakládal.
1:17
Ofsajd Litvínova.
1:39
Vlastními chybami se Litvínovu nedaří usadit se v útočném pásmu.
2:22
Balinskis (Litvínov) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Zdráhal a Estephan
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 0:1

Chemici však přece jen přesilovku využívají, když volný kotouč z mezikruží za Frodla napálil Janis Balinskis.
3:46
Hra je přerušena, protože na Zajíčka spadla branka, ale gólman je v pořádku a za chvíli se bude pokračovat.
3:56
Hned po buly v útočném pásmu Dynama pálil Matěj Blümel a po něm i Jan Košťálek, obra projektily však zkrotil Šimon Zajíček.
4:31
Před Frodla se cpal Richard Jarůšek, který se snažil tečovat, ale Frodl byl tentokrát pozorný.
5:02
Příklep Filipa Koffera betonem vyráží Zajíček.
5:25
Z levého křídla pálil Andrej Kudrna, Frodl má další zákrok.
5:51
Na levém kruhu pro vhazování se k puku dostal Adam Musil, ale střílel vysoko nad.
6:37
Košťálek dobře zapracoval v útočném pásmu Pardubic a přivezl kotouč přímo před Zajíčka, kde dorážel Říčka, ale neuspěl!
8:51
Těsně před Frodlem kotouč tečoval Petr Straka, ale domácí gólman zareagoval.
9:03
Musil A. (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Mikuš a Nakládal
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 1:1

A z protiútoku Dynamo vyrovnává na 1:1! V útočném pásmu dobře operoval Adam Musil, z dorážky usměrnil za Zajíčka puk od Juraje Mikuše!
10:45
Volný puk si našel Michal Hrádek, který střílel od modré čáry, ale Zajíček jeho pokus vyrazil.
11:56
Zakázané uvolnění domácích.
12:04
Od modré čáry poměrně svižně vypálil litvínovský Matěj Stříteský, ale Frodl včas dal betony k sobě a připsal si další zásah.
12:52
Ve středním pásmu ztratil puk Matěj Blümel a pustil tak do zakončení Petra Straku, jehož střelu však vykryl Dominik Frodl.
14:23
Anděl zrychlil za pukem do útočného pásma domácích, čímž vytvořil prostor pro Anthonyho Camaru, ale Zajíček zasahuje.
14:41
Vyloučen hráč Stříteský (Litvínov), 2 min. za podražení
Přesilovka také pro Dynamo, Matěj Stříteský inkasuje dvě minuty za podrážení.
15:18
Poulíček se sice kličkou zbavil Balinskise, jenže si puk příliš předhodil a před Zajíčkem nestihl zakončit.
15:46
Estephan vystihl kombinaci domácích a vyhazuje kotouč.
16:13
Mikušovu střelu z první vyrazil Zajíček vysoko nad.
16:46
Litvínov je v pěti.
17:35
Branka za Zajíčkem je dnes poměrně neposedná, už podruhé doslova vylétla ze svého postavení.
18:11
K dobré střele se dostal Adam Musil, ale mířil přesně na Zajíčkovu lapačku.
19:48
Před Frodla se propracoval Pawel Zygmunt, ale jeho střelu pardubický gólman vyrazil.
20:00
První třetina v Pardubicích končí za nerozhodnutého stavu 1:1. Skóre ve třetí minutě otevřel Balinskis a těsně před polovinou první třetiny vyrovnal Adam Musil.
20:00
20:24
Blümel v rychlosti zpracoval prudký puk na levé křídlo, ale našel pouze lapačku Šimona Zajíčka.
20:47
Adam Musil byl blízko druhého gólu, když nejprve tečoval střelu, na kterou Zajíček jen tak tak dosáhl a z dorážky se Musilovi těsně nepodařilo přehodit puk přes beton litvínovského gólmana!
22:08
Ondřej Roman dostal přesnou přihrávku do samostatného úniku, ale tváří v tvář Zajíčkovi neuspěl!
22:16
Zakázané uvolnění Litvínova.
24:45
Musil našel na vrcholku kruhu Kousala, ale ten pálí těsně mimo.
24:55
Verva je pod velkým tlakem a vyhazuje puk na další zakázané uvolnění.
25:45
Chalupa (Litvínov) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Straka a Baláž
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 1:2

Stejně ve Vervě daří dostat zpět do vedení! Do kroku šlápl Petr Straka, který se dostal až před Frodla, pod kterým prošel bekhendový šouráček litvínovského útočníka a puk do sítě bezpečně dorazil Matěj Chalupa!
26:27
Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Anděl
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 2:2

Ani ne za minutu je ovšem znovu srovnáno! Za volným pukem do samostatného úniku vyrazil Ondřej Rohlík a střelou zápěstím s odrazem o tyč překonal Šimona Zajíčka.
27:10
Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Nakládal a Blümel
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 3:2

A za další půl minutu Dynamo obrací vývoj zápasu! První formace domácích rychlým přechodem do útočného pásma rozebrala litvínovskou obranu a do prázdné brány puk doklepával Patrik Poulíček.
28:05
V dalším nájezdu Dynama na litvínovskou bránu přes Zajíčka přepadl Anthony Camara, ale bez odezvy hostující obrany, byl v tom absolutně nevinně.
28:34
Cienciala (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Kolář II. a Říčka
Stav zápasu Pardubice - Litvínov 4:2

Zdá se, že Dynamo si buduje rozhodující náskok! Po čtvrté domácí fanoušky v enteria areně rozradostněl David Cienciala, jenž za Zajíčka zametl střelu Jana Koláře od modré čáry.
30:36
Na Frodla se řítil úplně osamocený František Gerhát, jehož pokus Frodl vyrazil přímo na hůl dojíždějícího Pawla Zygmunta, ten ale bekhendem minul odkrytou bránu!
33:28
Ondřej Baláž si sjížděl před Frodla na střelu, ale domácí obránce mu zablokoval hůl.
34:09
Příklep Mikuše končí v lapačce Zajíčka.
34:57
Paulovič bekhendem na slepo hledal před branku najíždějícího Blümela, ten se ale ke kotouči nedostal.
35:36
K nebezpečné ráně se na pravém kruhu pro vhazování dostal litvínovský Matěj Stříteský, ale Frodl vyráží.
36:30
Zygmunt se zbavil domácího obránce a uháněl na Frodla, pardubického gólmana, kterému ještě na brankové čáře sekundoval spoluhráč, ale nepřekonal!
38:35
Andrej Kudrna pálil přes beka vysoko nad.
40:00
Litvínov se ve druhé třetině dostal podruhé v zápase dovedení zásluhou Matěje Chalupy, jenže třígólová smršť Dynama během dvou minut znamená jeho průběžné vedení 4:2.
40:00
40:22
Na úvod třetí třetiny tu máme zakázané uvolnění Dynama.
41:07
Camara chtěl střílet mezi nohy obránce, ale puk neprošel. Robertson se následně dostal do ofsajdu.
41:52
Musil se prokličoval přes beka a dával Camarovi do dobré pozice před branku, jeho dorážku ale betonem zastavil Zajíček!
43:19
Po chybě domácího obránce se před Frodlem objevil Andrej Kudrna, ale bekhendem pardubického brankáře nepřekonal!
43:53
Kofferova střela letěla mimo.
44:18
Volný Matěj Blümel si bekhendovou stahovačkou položil Zajíčka a měl před sebou úplně odkrytou bránu, ale nedokázal zakončit!
44:57
Camara v útočném pásmu domácích zpětnou přihrávkou vybídl Adama Musila, jeho pokus však kryje Zajíček.
45:12
Po pravém křídle se do útoku protáhl Kudrna, ale jeho přihrávku před branku hokejkou vyrazil Frodl.
46:53
Blümel tvrdě u mantinelu dohrál Patrika Demela, hra pokračuje.
48:06
Robertsonova střela z otočky neprošla.
49:23
Z první vypálil na levém kruhu pro vhazování Lukáš Anděl, ale Zajíček puk vyrážečkou vytěsnil do ochranné sítě.
49:51
Litvínov trefil tyčku a z následného protiútoku se znovu sám na Zajíčka řítil domácí Rohlík, tentokrát ale neuspěl!
50:43
Paulovič si z rohu hřiště vybruslil až před Zajíčka, ale nepřekonal jej.
51:06
Na pravém křídle se ke střele dostal Robert Kousal, ale Zajíček puk vytěsnil.
51:26
Na pardubickém brankovišti operoval Petr Straka, ale bekhendem nedokázal zamést puk za Frodla.
52:31
Od modré střílel Balinskis, avšak jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.
53:48
Svižnou střelu od modré si nachytal Camara, Zajíček připraven.
54:24
Z první od modré pálil Stříteský, Frodl vyráží.
55:23
Na pravém křídle se uvolnil Matěj Blümel, ale i s jeho střelou si Zajíček poradil.
56:26
Pardubice drží puk na hokejkách a směřují pro tři body. Litvínov dostává kotouč pouze na zakázané uvolnění.
57:10
Estephan nahodil puk na branku, Frodl vyráží.
57:28
Paulovič byl sám před Zajíčkem, ale při zakončení mu puk sklouzl z hole!
57:31
Litvínov dvě a půl minuty před koncem bere oddechový čas. Zajíček se ještě vrací do branky.
57:44
O pár vteřin později už je Litvínov v šesti a drží útočné pásmo.
58:05
Jarůškova střela sražena mimo.
58:52
Zdráhal z křídla posílal puk střílenou přihrávkou před Frodla, ale zasáhla domácí obrana.
59:36
Robert Kousal skočil před prázdnou brankou rybičku přes obránce, puk ale vystrčenou hokejkou usměrnil jen těsně mimo!
Utkání končí, Dynamo po třígólovém obratu ve druhé třetině během tří minut vítězí 4:2 a napravuje zaváhání z posledního kola ve Vítkovicích (1:4). Z Pardubic vám příjemný zbytek večera přeje Marek Votke.

11. 2. 2022 18:00Pardubice–Litvínov ?:?
28. 12. 2021 17:30Litvínov–Pardubice ?:?
2. 11. 2021 18:00Pardubice–Litvínov 4:2
21. 9. 2021 17:30Litvínov–Pardubice 4:7
21. 2. 2021 17:00Pardubice–Litvínov 1:3
10. 1. 2021 15:30Litvínov–Pardubice 5:0
15. 12. 2020 17:30Litvínov–Pardubice 1:2
27. 11. 2020 18:00Pardubice–Litvínov 2:1