Vítejte v Třinci u předvánočního zápasu 33. kola nejvyšší tuzemské soutěže. Lídr dnes na svém ledě vítá průběžně desátý tým Litvínova.
Třinci se v posledních pěti zápasech příliš nedařilo, tým Václava Varadi nestačil venku na Plzeň a Pardubice, doma daroval všechny body také Vítkovicím. Naopak vyzrál na České Budějovice a tři body si odvezli z Mladé Boleslavi.
Litvínov má stejnou bilanci, poslední zápas s Libercem se jim ale před reprezentační pauzou povedl a Chemici tak přijíždí po pauze odpočatí a v dobré náladě.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Kubičík (CZE), Šindel (CZE) - Lederer (CZE), Rožánek (CZE)
Počet diváků: 1 000

Soupeři už se letos setkali dvakrát, oba zápasy vyhráli domácí. První ve Werk areně ale až v prodloužení, které rozhodl přesnou trefou Martin Růžička.
Hostům dnes chybí útočník František Lukeš, domácí budou postrádat Marka Daňa.
Rozhodčí už se rozbruslují, hokejisté ještě musí počkat, protože hala je potemnělá a na led se promítá videomapping.
Hlavním tahounem Třince je stálice Martin Růžička s 31 body, nejproduktivnějším hráčem Vervy je 24bodový Patrik Zdráhal.
Viktor Hübl jako obyčejně krouží kolem Godlovy klece. Obyčejný duel to pro něj ale není, dnes bude hrátr 1251. zápas, což je rekord celé soutěže!
0:00
Utkání začalo.
0:10
Třinec ovládl buly, puk ale rychle získávají hosté, Balinskis ale pas zpoza Godlovy klece neposlal nikam, kde by byli muži ve žlutém a tak se píská zakázané uvolnění.
0:50
Jarůšek už proniká do pásma a Litvínov viditelně chce začít aktivně.
1:25
Estephan čekal na modré takříkajíc za bukem a dostal přihrávku, z otočky hledal najíždějícího Straku, ten ale na puk mezi kruhy nedosáhl, jinak by měl nabito v luxusní pozici.
2:06
Viktor Hübl i po 23 letech zase poletuje po ledu. Dnešním zápasem se na dlouho zřejmě zapíše na vrchol historických tabulek.
2:23
Vhazování po levici Mazance, Litvínov opět ale ztrácí buly a hra se přesunuje do středního pásma.
3:03
Gerhátova lajna získala pásmo a je tu první velká akce. Gerhát vybojoval na levém kruhu pro Zygmunta, který pálil tahem a Werk Arenou zní tyčka.
3:40
Kovařčíkové ztartili po rozehrácvce puk ve středním pásmu, raději šli střídat. To ale dlají i Chemici a tak Sukel musel čekat, až se mu křídla rozjedou na svá místa.
4:28
Godla musí dávat pozor, i když je hra ve středním pásmu, Marinčin vyzkoušel jeho pozornost z červené čáry.
5:15
Divoká pasáž hry, po slušné kombinaci Třince se žlutá lavina valila na Mazance, konkrétně Hübla, puk dostával její centr na pravý kruh, obránci jej ale nenechali doletět ke kapitánovi Litvínova.
6:06
Hrehročák měl na holi první gól, pas od pravého mantinelu mu ale před klecí Godly přeskočil hůl, jinak by nebylo co řešit.
7:03
To je hukot nahoru a dolů, Adámek převzal puk těsně za modrou čarou, nic nevymýšlel a zápěstím vystřelil k pravé tyči. Godla musel rychle nastavit vyrážečku.
8:10
Další útok červených, třetí formace navázala na skvělou práci předchůdců a Godla musí být pořádně zpocený, znovu musel zasahovat, tentokrát lapačkou.
8:49
Po dlouhé pauze se konečně píská, Mazanec sebral nahození ze středního pásma a raději přerušuje, tohle tempo musí být ostré i na muže v maskách, hraje se vynikající, rychlý hokej.
9:28
A skvělý zákrok už má i Mazanec, třinečtí se srazili hned tři v útočném pásmu a tak Verva jela do přečíslení, Jícha na levém křídle nabíjel do druhé vlny Demelovi, který hned pálil na pravý beton Mazance, tam byl ještě Zygmunt, ten ale odražený kotouč netrefil a tak je zápas stále vyrovnaný.
10:29
Nestrašil vystihl rozehru Litvínova, ujel po pravé straně a servíroval puk Michalu Kovařčíkovi, skvělou obrannou práci odvedl Sukel, reprezentantovi zvedl hůl a tak parádní přihrávka Nestrašila vyšla vniveč.
10:50
Kurovský s pukem zajel do levého rohu, podíval se, že je Godla nalepený na tyči a snažil se objet branku. Godla se přesunul včas.
11:02
Vyloučen hráč Jarůšek (Litvínov), 2 min. za hákování
11:19
Třinec má přesilovou hru, v oslabení jsou ale Litvínovští skvělí, puk se ještě nedostal do útočné třetiny domácích.
12:00
A znovu puk letí ven z pásma, a to tam byl pouze okamžik. Žlutá zeď na modré čáře je sice čtyřčlenná, ale chyby nedělá.
12:20
Vhazovalo se ve středním pásmu po hře vysokou holí hostí, Oceláři ještě nevystřelili na branku.
13:03
Hosté jsou zase v pěti, Nestrašil ještě od pravého mantinelu hledal Ondřeje Kovařčíka na vzdálenější tyči, přihrávka tam ale neprošla.
13:38
Oceláři se teď dopouští zakázaného uvolnění, hosté budou asi výborným oslabením nakopnutí.
13:42
Hned po vhazování se do puku opřel od modré čáry Stříteský golfákem. Mazanec na ránu viděl a kotouč v něm zmizel snadno. Následuje další komerční pauza.
13:45
Gerhát znovu vyhrál buly, tentokrát ale ne tak čistě a puk vybojovali domácí. Oceláři jej ale rychle ve středním pásmu ztrácí a tak se elitní formace Chemiků opět rovná v útočné třetině.
14:36
Zdráhal dostal puk mezi domácí mezi kruhy a hned pohotově pálil, trefil ale brusle prvního obránce.
15:00
Do střely z mezikruží se položil také Hübl a rána to byla tvrdá. Mazanec ale puk vytáhl pravým ramenem.
16:13
Kudrna (Litvínov) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Jarůšek a Stříteský
Stav zápasu Třinec - Litvínov 0:1

Kudrna dostal puk do jízdy, udělal pár kroků do pásma a zápěstím puk poslal na vyrážečku Mazance, třinecký brankář má máslo na hlavě, tohle měl zřejmě chytit.
16:43
Litvínov hnaný vedením je znovu při chuti, nabito dostal na osu hřiště Chalupa, pálil ale mimo.
17:08
Druhá formace hostí je dnes velice aktivní, navíc ji podpořil Strejček od modré a třinečtí se museli dlouho prát o puk u pravého mantinelu.
18:04
Rychlou rozehru Chemiků zastavují rozhodčí, Zygmunt byl v ofsajdu.
18:16
Vrána dostal přihrávku na levý kruh zpoza branky od Vrány a pálilna zadní tyč. Godla chytá.
18:19
Vyloučen hráč Chmielewski (Třinec), 2 min. za hákování
18:35
Do přesilovky se dostávají po zbytečném faulu i hosté, Marinčin ale rychle zpracoval Sukela u levého hrazení a vyhazuje.
19:14
Stejný scénář, bránícím hráčem byl i tentokrát Marinčin.
19:40
Balinskis se dostal do zajímavé pozice na levé straně po narážečce se Strakou, zkusil zakončit, byl ale blízko Mazance a neměl prostor na kličku.
20:00
Skončila první třetina.
Tak to byla velká hokejová paráda. Šancí bylo na obou stranách mnoho, hosté ale zřejmě zaslouženě vedou, když Mazance nachytal střelou Kudrna. Outsider je tak na koni. Litvínov vede i na střely 10:8.
Litvínov ještě sedmnáct vteřin stráví v přesilovce, vše už se rovná k úvodnímu vhazování druhé třetiny.
20:00
Začala druhá třetina.
20:05
Vyloučen hráč Marinčin (Třinec), 2 min. za zdržování hry
Nešťastné vyhození a přichází trest. Marinčin byl při nahození ve své třetině.
20:20
Chmielewski už je na ledě, Litvínov ale má stále přesilovou hru. Irwing tvrdě pálil od modré čáry, jeho projektil na branku neprošel, zblokovali ho obránci holí.
21:16
Nestrašil málem vypíchl puk Irvingovi a už startoval do přečíslení, nakonec se ale kanaďan zorientoval a udržel puk na své holi.
21:58
Tak kromě střely Irvinga ani Litvínov příliš parády v přesilové hře neudělal.
22:34
Vrána přihrál na pravý mantinel Draveckému, ten centrovi první formace vracel puk mezi kruhy, odkud Vrána zápěstím pálil, branku Godly ale přestřelil.Puk končí v ochranné síti.
23:10
Kovařčíkové už krouží po útočné třetině. Domácí jsou ale stále otočení do mantinelů.
23:42
Růžička nakonec přiťuknul puk na modrou čáruJaroměřskému, který už měl napřaženo. Střelu ale někdo tečoval a puk končí v ochranné síti.
24:31
Godla se teď musel ohánět. Na branku poslali puk Hrňa, po něm od modré Marinčin a do dorážky se tlačil i Roman.
25:08
A další hvězdný zákrok Godly, puk na pravý kruh dostal Hrehorčák, stahovačkou prostrčil puk Romanovi na střed mezi kruhy a Godla musel hodně rychle vykopnout levý beton, aby slovenský centr nezasunul puk za něj.
26:05
Jarůšek dostal krásný pas na modrou čáru mezi domácí beky, Kudrna ale neuhlídal své postavení a do pásma na kraji třetiny vjel ještě před Jarůškem a tak se píská ofsajd.
26:05
Po komerční pauze se vhazuje před modrou čarou domácích. Na vhazování se rovnají Michal Kovařčík a Viktor Hübl.
26:24
A další únik dou na jednoho. Ondřej Kovařčík ale ještě raději z pravé strany najíždějícího bratra a tato přihrávka byla navíc.
27:38
Roman vzasl puk ve středním pásmu a efektně projel středem hřiště až k Musilovi před brankou, ten byl ale jako zeď a odstavil tělem centra od puku.
28:36
Irving se zorientoval před vlastní klecí a zrychlil rozehru. Nahození ale sbírají domácí.
28:50
Vyloučen hráč Estephan (Litvínov), 2 min. za podražení
Estephan se vzteká, Adámek ale nespadl ve středním pásmu sám.
29:20
Marinčin nahazoval na teč Ondřeji Kovařčíkovi, ten byl ale příliš zaměstnaný soubojem před brankou.
29:36
Kovařčík (Třinec) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Nestrašil a Kovařčík
Stav zápasu Třinec - Litvínov 1:1

Tak přeci jen využitá přesilová hra. Ondřej Kovařčík nahodil od levého hrazení na střed, kam najížděli Nestrašil i jeho bratr Michal. Zápěstí Nestrašila ještě nestačilo, vyražený puk ale hned vzal Michal Kovařčík a Godla už neměl šanci.
30:24
A mohlo být už i otočeno, za Godlou zvoní tyč po úniku Hrňi, ten byl ale příliš přesný a orazítkoval levou tyč.
31:24
Vyloučen hráč Hrbas (Litvínov), 2 min. za držení protihráče
31:34
Třinec je teď v drtivém náporu, navíc v přesilovce.
31:57
Kundrátek z vrcholu nabíjel na levý kruh Růžičkovi, ten tvrdou ránou netrefil vzdálenější růžek.
32:25
Chemici vyhazují, tlak je ale teď pro ně zřejmě dosti nesnesitelný. Na led míří druhá přesilová formace domácích.
32:59
Michal Kovařčík viděl, že Godla má před sebou dobrou clonu Romana a tak je po ledě poslal puk na levou tyč. Brankář si toho ale všiml a puk dokázal stáhnout a přerušit hru.
33:27
Hosté jsou kompletní, úkolem bude rozbít kontinuální nátlak domácích.
33:55
Doudera parádní dlouhou přihrávkou našel před GHodlou Hrehorčáka, ten už byl ale moc blízko a tak se jen otočil a nahrával Draveckému na druhé tyči, ten byl však také v pohybu a tak nemohl zakončovat z první.
34:28
Nahození Litvbínova dopadlo nejlépe, jak pro hosty mohlo. Domácí brankář musel puk schovat, protože první by u něj byli hostující útočníci, následuje komerční pauza.
34:28
Třinečtí přeřadili na vyšší rychlostní stupeň, na střely vedou 9:4 a to ještě několik akcí střelou neskončilo. Hostům by prospěla pauza o kus delší.
35:20
Straka vybojoval svou aktivitou vhazování v útočném pásmu, když odražené nastřelení od levého mantinelu dokázal poslat na Mazance.
36:00
Michal Kovařčík dostal dlouhou přihrávku do hole na levý kruh a hned po převzetí kotouče pálil na lapačku Godly, ten rukavvicí vyrazil puk do rohu.
37:06
Straka se zapomněl za obránci Třince, dostal na modré čáře puk a jel na levý kruh, odkud sehrával na druhou stranu pro Jarůška, ten chtěl kličkou do forhendu překonat Mazance, ten se blýskl parádním roztažením na brankovišti a zabránil ve skórování v totální šanci.
37:50
Hlasatel oznamuje hezký milník, Ondřej Kovařčík se druhou asistencí u první branky Ocelářů dostal na hranici tří set bodů v extralize.
38:42
Severočeši jsou v útočném pásmu, puk ale honí po rozích a mantinelech. Hra je nakonec přerušena pro vysokou hůl domácích, bude se vhazovat před lapačkou Mazance.
39:13
Kundrátek teď musel zápasit jako v řeckořímském zápase se Zdráhalem, ustál souboj a rozehrál do pravého rohu.
39:59
Kolář shodil rukavice s Marcinkem v levém útočném rohu Třince. Oba se ale do sebe zaklesli a k pravé výměně pěstí nedošlo. Rozhodčí to budou řešit až po přestávce, protože během jejich konfliktu zazněla siréna.
40:00
Skončila druhá třetina.
Ani druhá část dnešního duelu nebyla nudnou. Šance měli tentokrát hlavně domácí, proměnili přesilovou hru, ale mohli i vést. Rychlost zápasu je stále vynikající a tak se máme ještě na co těšit. Na střely se do vedení dostal Třinec 19:16.
40:00
Začala třetí třetina.
40:00
Vyloučen hráč Marcinko (Třinec), 2 min. za hrubost
40:00
Vyloučen hráč Kolář (Litvínov), 2 min. za hrubost
40:10
Litvínov ovládl vhazování, Kudrna dostal puk na modrou čáru a pálil na vyrážečku Mazance, ten byl pozorný a střelu vyrazil nad plexiskla za sebou.
41:03
A další rána od modré čáry z hole hostí, konkrétně od Hrbase, Mazanec tentokrát ztlumil puk do rohu a rozehrávat tak budou domácí.
41:50
Jaroměřský na druhé straně místo střely spíše nahazoval na branku Godly, nikdo ale puk netečoval ani nestáhl, Godla jej tak schovává v lapačce.
42:17
Marinčin se od modré vydal do útoku prokličkoval až před Godlu. Střela se mu ale nepovedla.
42:35
Větší šanci už nedostanete. Růžička dostal přihrávku na levé tyči, Godla ležel na boku a stejně půlka branky byla prázdná. Místo Ryhlého klepnutí do puku na branku ale útočník ještě potáhl puk do čepele a pak hodil kotouč přímo doprostřed branky, kam se Godla natáhl a zachránil tak Chemiky.
43:23
Vyloučen hráč Dravecký (Třinec), 2 min. za podražení
Zdráhal vyšíval s pukem po Hüblově přihrávce mezi beky a Dravecký jej poslal k zemi.
44:07
Mazanec musel zasahovat proti střelou zápěstí z levé strany od modré čáry, na nahození ale dobře viděl.
44:17
Zdráhal dostal parádní přihrávku za obránce na levý kruh, pustil se do bekhendového blafáku, jenže na poslední chvíli mu jeden z třineckých beků klepnul do hole a zachránil tým před inkasováním, Mazanec by se přesunou zřejmě nestihl, klička byla obrovsky rychlá.
45:28
Marcinko už skáče na led z trestné lavice, jde hned pomoci Nestrašilovi do útoku.
45:55
Nestrašil poslal od levého mantinelu puk na střed, kde byl Marcinko, ten se musel po puku natahovat, zvládl to a střílel zápěstím z mezikruží, Godla nemusel zasahovat, Marcinko těsně netrefil.
46:50
Hrbas nahodil od modré čáry z levé strany na branku, Mazanec si raději stahuje puk lapačkou a nás tak čeká komerční přestávka.
47:53
Buly po pravici Mazance vyhrál Hübl, rozehrávka se hostům ale nepodařila a tak se nechali vyhnat do středního pásma.
47:23
Puk je za Godlovou klecí, skrumáž nakonec končí pasem obránců na Straku, který čekal bokem u pravého mantinelu a bude rozehrávat.
48:08
Svoboda se zlobí na rozhodčí, závodil se Zahradníčkem a na čárkách byli asi oba dříve, přesto e píská icing.
48:09
Sražená střela se dokutálela až do levé tyče za Godlou a Růžička ještě doloval puk na čáře. Godla ale situaci vyřešil přikrytím kotouče.
48:09
Vyloučen hráč Stříteský (Litvínov), 2 min. za sekání
49:18
Třinec se nemůže dostat do útočného pásma, minutu z trestu už promrhali rozehráváním.
49:48
Domácí už jsou v útočném pásmu, puk ale nemají jistě na holi.
50:00
Gerhát ujel se Strakou v oslabení, Straka přiťukl centrovi na střed, střela na levý beton ale nebyla dostatečně prudká ani přesná.
50:42
Jarůšek versus Mazanec, 0:2. Jarůšek dostal pas za obránce, ti byli trestuhodně vysoko a tak měl útočník Vervy takřka samostatný nájezd. Bekhendová střela byla ale příliš pozdě, Mazanec byl povyjetý.
51:21
Třinec se dopouští zakázaného uvolnění.
51:37
Hra už je nervóznější, než v úvodních třetinách. Hráči cítí, že začíná jít o hodně a gól by mohl být rozhodujícím.
52:13
Doudera poslal pas Vránovi do středního pásma, ten byl ale statický a klička ze stoje se dělá špatně, Zdráhal ho tak připravil o puk.
52:50
Ondřeje Kovařčíka teď Straka podrazil ve středním pásmu, rozhodčí se teď smilovali nad Litvínovem.
53:20
Litvínov se dopouští zakázaného uvolnění při nepřesné rozehrávce.
53:50
Vrána dostal skvělý pas na modrou čáru do jízdy, projel kolem beků a chtěl zakončit blafákem do forhendu. Akci trochu přejel, Godla ale i tak musel zvednout beton od ledu v nepřirozené poloze, aby kapitánovi domácích zabránil skórovat.
54:10
Demel nabil Stříteskému na levou stranu modré čáry, ten nahazoval na vzdálenější tyč a Mazanec vůbec nic neviděl, puk jej ale trefil.
54:30
Balinskis pálil tvrdě, jenže trefil do ruky Straky, ten zahodil hůl a maže na střídačku.
55:09
Hra už je zase před Godlou, ten musel i zasahovat proti ráně Marinčina, zvládl puk schovat ještě před Ondřejem Kovařčíkem.
55:46
Když jsme u Kovařčíků, Michal už dlouho chybí na střídačce, jeho místo v druhém útoku zaplňuje Chmielewski.
56:10
Ze souboje v levém rohu se puk odrazil k Chalupovi mezi kruhy, ten natáhl ke střele zápěstím, jenže byl až příliš přesný, napálil pravou tyč Mazance.
56:35
Doudera (Třinec) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Roman
Stav zápasu Třinec - Litvínov 2:1

Nedáš, dostaneš. Doudera jen tak nahodil od levého mantinelu a puk končí v síti. Zřejmě čistý průstřel.
56:50
To je tvrdý direkt pro Litvínov, na zoufalou akci se pouští Zdráhal a Hübl, brzy ale ztrácí puk.
57:15
Šance ale přichází na druhé straně pálil Marinčin z levé strany.
57:56
Třinec musel vyklidit útočné pásmo, byl v ofsajdu.
58:13
Litvínov už má pásmo, Godla je ale stále ve své kleci.
58:33
Domácím se podařilo vyhodit, konkrétně Hrňovi. Puk pak končí na střídačce hostí, vhazovat se bude v útočné třetině domácích.
58:42
Irving napálil puk na Mazance, Straka dobruslil první a tak to není zakázané uvolnění.
58:54
Litvínov je v šesti bez Godly.
59:14
Puk letí od Kundrátka ven z pásma.
59:35
Nestrašil (Třinec) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Růžička
Stav zápasu Třinec - Litvínov 3:1

Je hotovo. Andrej Nestrašil musel jen trefit prázdnou klec, když Růžička na středu vystihl rozehrávku a servíroval puk na levý kruh.
59:54
Už není čas, Litvínov jde s pukem ještě do útočné třetiny, je to ale marný boj.
Konec utkání.
Krutá prohra pro Litvínov, sladké vítězství pro domácí. Za Mazancem ještě možná trochu zvonila tyč, když Doudera prostřelil do té doby skvělého Godlu.
Viktor Hübl je ale hlavní hvězdou i když je na straně týmu, který padl. Přebírá dárkový koš od prezidenta třineckého klubu.
Tady je hotovo, děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera a hezké sváteční dny.

Vzájemné zápasy

11. 3. 2023 17:45Litvínov–Třinec 2:4
9. 3. 2023 17:00Třinec–Litvínov 5:4
8. 3. 2023 17:00Třinec–Litvínov 3:1
19. 2. 2023 15:30Litvínov–Třinec 4:3
6. 1. 2023 17:00Třinec–Litvínov 3:2
25. 11. 2022 17:30Litvínov–Třinec 1:2
9. 10. 2022 17:00Třinec–Litvínov 4:1
1. 2. 2022 17:30Litvínov–Třinec 2:6
21. 12. 2021 17:00Třinec–Litvínov 3:1
26. 10. 2021 17:30Litvínov–Třinec 2:5
14. 9. 2021 17:00Třinec–Litvínov 4:3
4. 3. 2021 18:00Třinec–Litvínov 2:3
20. 1. 2021 17:30Litvínov–Třinec 1:2
4. 12. 2020 17:00Třinec–Litvínov 4:2
22. 9. 2020 17:30Litvínov–Třinec 3:6
19. 2. 2020 17:30Litvínov–Třinec 5:2
2. 2. 2020 15:30Litvínov–Třinec 2:3
2. 11. 2019 17:00Třinec–Litvínov 2:0
22. 9. 2019 15:00Třinec–Litvínov 3:2
19. 2. 2019 17:20Litvínov–Třinec 0:5
6. 1. 2019 15:00Třinec–Litvínov 4:1
17. 11. 2018 17:00Třinec–Litvínov 4:2
5. 10. 2018 17:30Litvínov–Třinec 0:2
2. 2. 2018 17:00Třinec–Litvínov 4:3
26. 12. 2017 15:30Litvínov–Třinec 2:5
5. 11. 2017 15:30Litvínov–Třinec 2:3
23. 9. 2017 17:00Třinec–Litvínov 5:1
27. 1. 2017 17:30Litvínov–Třinec 1:4
11. 12. 2016 15:30Litvínov–Třinec 3:4
28. 10. 2016 17:00Třinec–Litvínov 2:3
13. 9. 2016 17:00Třinec–Litvínov 2:1
21. 2. 2016 15:00Třinec–Litvínov 3:0
8. 1. 2016 17:30Litvínov–Třinec 2:1
20. 11. 2015 17:00Třinec–Litvínov 4:2
4. 10. 2015 17:30Litvínov–Třinec 1:4
23. 4. 2015 17:20Třinec–Litvínov 0:2
21. 4. 2015 18:20Litvínov–Třinec 3:6
19. 4. 2015 18:20Třinec–Litvínov 2:1
16. 4. 2015 17:20Litvínov–Třinec 3:0
15. 4. 2015 17:20Litvínov–Třinec 0:1
12. 4. 2015 17:20Třinec–Litvínov 2:3
11. 4. 2015 15:00Třinec–Litvínov 1:3
27. 1. 2015 17:00Třinec–Litvínov 4:1
12. 12. 2014 17:30Litvínov–Třinec 3:5
26. 10. 2014 18:20Třinec–Litvínov 1:4
16. 9. 2014 17:30Litvínov–Třinec 3:2
4. 2. 2014 17:00Třinec–Litvínov 6:2
28. 12. 2013 17:30Litvínov–Třinec 1:0
15. 11. 2013 17:00Třinec–Litvínov 0:2
29. 9. 2013 17:30Litvínov–Třinec 1:3
22. 2. 2013 17:00Třinec–Litvínov 2:5
6. 1. 2013 18:15Litvínov–Třinec 6:5
23. 11. 2012 17:00Třinec–Litvínov 6:3
12. 10. 2012 17:30Litvínov–Třinec 1:4
5. 2. 2012 17:00Třinec–Litvínov 6:4
28. 12. 2011 17:30Litvínov–Třinec 5:3
16. 11. 2011 17:00Třinec–Litvínov 7:3
4. 10. 2011 18:20Litvínov–Třinec 0:4
14. 3. 2011 17:30Litvínov–Třinec 1:4
12. 3. 2011 18:10Třinec–Litvínov 6:1
10. 3. 2011 0:00Litvínov–Třinec 4:2
9. 3. 2011 17:30Litvínov–Třinec 5:3
6. 3. 2011 18:10Třinec–Litvínov 3:2
5. 3. 2011 17:00Třinec–Litvínov 6:0
1. 2. 2011 17:00Třinec–Litvínov 1:3
28. 12. 2010 18:10Litvínov–Třinec 6:3
17. 11. 2010 17:00Třinec–Litvínov 10:1
5. 10. 2010 17:30Litvínov–Třinec 2:4
9. 2. 2010 17:30Litvínov–Třinec 5:2
3. 1. 2010 17:00Třinec–Litvínov 4:3
15. 11. 2009 18:30Litvínov–Třinec 3:2
2. 10. 2009 17:00Třinec–Litvínov 6:2
13. 1. 2009 17:30Litvínov–Třinec 5:0
30. 11. 2008 17:00Třinec–Litvínov 6:4
14. 10. 2008 17:30Litvínov–Třinec 4:3
12. 9. 2008 17:00Třinec–Litvínov 7:3