Dobrý den, vítejte u 40. kola Tipsport extraligy, ve kterém se na ledě Litvínova představí Kometa Brno. Jde o střet dvanáctého týmu s průběžně sedmým mužstvem tabulky.
V sezoně se týmy potkaly celkem třikrát, poprvé se radoval Litvínov, dva další duely ovládla Kometa.
Forma posledních pěti klání obou týmů je podobná, více proher, než výher, přesto se Kometě povedlo urvat osm bodů a Litvínovu šest.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Pešina (CZE), Horák (CZE) - Zíka (CZE), Šimánek (CZE)
Počet diváků: 1 000

Týmy už krouží po ledě, tak ještě rychlé předzápasové rituály a půjde se hrát.
Godla s Tomkem už obdrželi všechna motivační poklepání po betonech, jdeme na to. Začne Holíkova formace za Brno a Estephanova za Litvínov.
0:00
Utkání začalo.
0:05
Holík vyhrál buly až za klec Tomka, Bartejs bude rozehrávat dlouhým pasem.
0:32
Hosté chtěli vést útok po pravé straně, Muellerovi ale puk vysekl u mantinelu Straka.
0:50
První střelu si tak připisují domácí, konkrétně Viktor Hübl z pravého kruhu. Tomek byl povyjetý, na střelu zápěstím viděl a lapil ji.
1:10
Třetí formace sice jen nastřelila puk do pravého rohu za Godlou, dobře ale dobruslili situaci a tak zůstávají na puku.
1:45
Tansey potvrzuje, že má být útočným tahounem brněnských defenzivních řad. Vystoupil od modré do pravého kruhu, kam dostal pas a Kanaďan hned pálil. Godla si ale pohlídal svoji levou tyč.
2:20
Jíchova formace se musí bránit houževnatému forčeku čtvrté brněnské formace.
2:47
Totální tutovka. Mueller prokličkoval s pukem na levé křídlo za obranu, ještě sehrával Holíkovi na pravou stranu, ten natáhl Godlu k jeho levé tyči a poslal přihrávku na tu pravou, kde byl Mueller, přihrávka ale už byla navíc a tak Američan byl už v přílišném úhlu, aby trefil naprosto odkrytou klec.
4:10
Do útoku se tak rovnají domácí, Straka kombinuje s Estephanem v pravém rohu. Nakonec se do zakončení z pravé strany dostal Fronk, situaci už ale hosté zvládli dobruslit.
4:47
Rákos střelou z pravé strany chtěl hlavně získat útočné pásmo. To se mu povedlo, Godla puk do hry nevrátil.
5:10
Vincour pálil z levé strany příklepem po křižné přihrávce od Rákose, Godla se musel hodně rychle přesouvat k pravé tyči, podobně jako před chvílí Mueller ale Vincour byl ve velkém úhlu a trefil boční síťku.
6:02
Stříteský dostal puk na modrou z vhazování, vyměnil si jej s Balinskisem a nakonec zakončoval. Tomek má puk v lapačce a nás tak čeká první komerční pauza.
6:02
Holík jde na buly proti Sukelovi, trenéři tak nenasazují formace proti sobě, ale podle svého uvážení.
6:08
Kotouč opustil útočnou třetinu domácích po příliš dobrém vhazování Sukela. Při návratu jim pak čároví pískají ofsajd.
6:48
Sukel dostal puk na levou stranu, nic nevymýšlel, zabruslil do třetiny na levý kruh a příklepem pálil do vzdálenějšího rohu, Tomek to ale čekal, a tak lapačka byla na správném místě ještě dřív, než do ní kotouč zaplul.
7:05
Hosté dostávají útočné pásmo zdrama, nástřel druhé brněnské formace Godla raději přikryl.
7:13
Vyloučen hráč Hübl (Litvínov), 2 min. za hrubost
Domácí kapitán fauloval Krištofa a půjde si za to sednout.
7:28
Z pravé strany puk do mezikruží poslal Holík, Rákos nametl puk do brankoviště, tam dorážel Vincour, puk se pak dostal ještě k Muellerovi u pravé tyče. Žádný ze střelců ale ani jednou neuspěl.
7:37
Mueller rozezněl horní tyč z levého kruhu.
8:33
Přesilovka hostí působí hrozivě, zatím se ale domácích drží štěstí.
8:45
Mueller měl další střeleckou příležitost, Holík zase nabíjel z pravého rohu, tentokrát v mezikruží Muellerovi. Američanovi ale puk sjel po čepeli.
9:42
Kometa stále úřaduje v útočném pásmu, ani pět bruslařů v černém zatím nestačí na to, aby se domácí osvobodili.
10:23
Balinskis (Litvínov) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Fronk
Stav zápasu Litvínov - Kometa 1:0

K čemu je tlak. Balinskis dostal puk od Fronka na levou stranu modré čáry a Lotyš propálil málem i síťku nad levým ramenem Tomka.
11:20
Sukelova formace těží z psychické výhody po gólu. Litvínovští jsou hodně při chuti a bruslí asi tak o tři úrovně rychleji, než dosud.
12:00
Litvínov drží pásmo a zároveň prostřídává. Kometa se až příliš stáhla do hlubokého bloku.
12:26
Do zakončení se dostal Kudrna, který dostal pas od modré na levou tyč Tomka a snažil se jej procpat skrze brankáře zblízka. Tentokrát neúspěšně.
12:26
Zaťovič jde na buly proti Hüblovi, oba odpočatí, proběhla komerční pauza.
12:41
Domácí jsou stále v tlaku, pálil z pravé strany Kudrna, po něm pak i Irving. Oba ale trefili blokující muže v bílém.
13:18
Straka (Litvínov) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Fronk a Strejček
Stav zápasu Litvínov - Kometa 2:0

A je tu další branka. Fronk dostal puk na levý mantinel, zavezl jej do třetiny, přťukl jej možná ještě i bruslí na střed pro Straku a ten procedil puk skrz Tomka. Kotouč se sotva došoural za čáru, byl tam ale celým objemem.
14:09
Krásné gesto fair play. Balinskis upadl při přechodu modré čáry, jenže rozhodčí se chystal vyloučit Vincoura, že jej podrazil, i když hůl byla dobrých deset čísel od bruslí Lotyše. Balinskis nechal trest odvolat.
14:43
Čtvrtá řada domácích navazuje na skvělou práci svých kolegů a trácí čas také v útočném pásmu.
15:01
Mueller chtěl vyslat Holíka dlouhým pasem, ten byl ale nepřesný a puk končí na zakázaném uvolnění.
15:26
Sukelova řada teď zavařila Kometě. Zakončoval nakonec Hrbas od modré. Tomek puk sráží puk do ochranné sítě.
15:59
Kometa se už pořádně dlouho nepodívala do útočného pásma, teď jim to znovu překazil Irving.
17:11
Vyloučen hráč Rákos (Kometa), 2 min. za podražení
Rákos vletěl holí do bruslí Přemysla Svobody, který mu nasadil kličku na modré čáře. Teď už trest platí určitě.
17:35
Litvínovští ale musí získat napřed pásmo. Gulaši je totiž vyhozením už podruhé vyhání až ke Godlovi.
18:10
Holland napodobil svého parťáka a také vyhazuje po nahození domácích.
18:30
Hübl už byl pevně na puku v útočné třetině, jeho pas na modrou ale vystihl Horký a puk je zase venku z útočné třetiny domácích.
18:52
Zajímavý tah. Když to nejde prvním formacím, Vladimír Růžička posílá na konec přesilovky čtvrtý útok.
19:26
Kometa už byla v plném počtu a tak Roth nechtěl jen vyhodit na zakázané uvolnění, jeho žabku tak ale dokázal zpracovat Balinskis na modré čáře a udržet pásmo.
20:00
Skončila první třetina.
Šílená třetina pro hosty. Dlouho byli naprosto dominantní, přesilovka vypadala naprosto výtečně, jenže několik šancí na Muellerově holi gólem neskončilo a tak trestali domácí.
Hrdinou třetiny je Jiří Fronk, který je podepsaný pod oběma brankami jako asistent. Kdo by to jen řekl, že je pouze vypůjčený z prvoligové Jihlavy.
Na střely byla první třetina vyrovnaná 13:13. S trochou nadsázky je nutno poznamenat, že nejprve Kometa nastřílela svých třináct, a poté Litvínov ty své.
Vše je připraveno k začátku druhé části.
20:00
Začala druhá třetina.
20:15
Kometa se hned po buly pustila do rychlého útoku, o přestávce zřejmě v jejich šatně nebylo veselo, ale pořádně dusno. Mueller z levého kruhu orazítkoval už podruhé horní tyč Godly.
20:54
Vyloučen hráč Krištof (Kometa), 2 min. za podražení
Jenže Litvínov dostává další dárek od Komety. Za Godlovou brankou podrazil Balinskise Krištof.
21:22
Litvínovští budou muset začít ze své třetiny, speciální formace ale musí zabrat na sladění vstupu do pásma, teď se dopustili ofsajdu.
21:45
Přesilovky domácím dnes vůbec nechutnají, Hübl přihrával na modrou tak okatě, že se Kometa snadno osvobozuje vypíchnutím tohoto pasu.
22:25
Rozehrávku přesilovky teď zrychlil na ose u modré čáry stojící Irving pasem na levou stranu, prudká přihrávka přeskočila Sukelovi čepel.
22:53
Ještě vteřina chybí do konce trestu Krištofa. Puk je ale mimo kluziště, takže ještě musí vydržet na návrat po vhazování.
23:15
Kometa je v plném počtu, rozehrávají ale domácí.
23:46
Litvínov kotouče nahazuje jednoduše do pásma, Zatím se jim ale nedaří přebruslit obránce Komety tak, aby tím získali útočnou třetinu.
24:00
Na led naskočila první formace Komety, ani té se však nedaří založit pořádný útok a trápí se souboji ve středním pásmu.
25:04
Nádherná kombinace na jeden dotek od domácích. Irving posunul na modré čáře puk Balinskisovi, ten nahazoval Chalupovi mezi kruhy. Útočník se snažil co nejrychleji zakončit a pak ještě dorážet spolu s Jarůškem. Tomek ale puk přikryl a nepustil.
25:40
Druhá formace Brna se teď usadila v útočném pásmu, jenže Rothovi kotouč ujel až za modrou.
26:15
Horký pálil z levého kruhu zápěstím na vzdálenější tyč, nepřesně.
26:45
Godla sklízí ovace. Zaťovič dostal puk do jízdy úplně osamocený a mohl si tak užít nebráněný samostatný nájezd. Volil naznačení rameny a zakončení mezi betony, Godla ale puk vyrazil levým betonem, mezírku mezi chrániči totiž neměl.
26:47
Další zásah Godly, tentokrát k němu ale přišel náhodou, byl v dobré pozici proti střele Muellera, kterému Holík poslal puk rovnou z vhazování. Kotouč ale končí na levém rameni litvínovského brankáře.
27:21
Mueller sice vehementně protestuje, ale Kometa se opravdu dopustila ofsajdu.
27:35
Brňané o kus vylepšili svoji aktivitu, rozehrávka ale stále není taková, a tak puk letí na zakázané uvolnění, místo Dočekalovy hole.
27:55
Hübl byl příliš horlivý na modré čáře, a tak se píská ofsajd i domácím.
28:15
Krištof nahodil puk jen tak na Godlu, kterého pokus trochu zaskočil. Naštěstí se puk odrazil mimo dosah všech brněnských hokejek.
29:00
Litvínov je nyní o dost pasivnější, než od první branky kdy byl. není to ale žádná defenzivní křeč, prostě hrají spokojeně s náskokem.
29:39
Mueller zavezl puk po levém mantinelu do třetiny a poslal jej do tandemu na střed pro Zaťoviče. Ostrostřelec Brna ale tentokrát selhal, puk mu sjel po čepeli a rána tak vůbec nevyšla.
30:18
Litvínov se osvobozuje zakázaným uvolněním.
30:18
Rákos se staví proti Estephanovi na buly, rozhodčí Horák ale ještě musí něco vyřídit oběma trenérům a tak se čeká na jeho povel k pokračování.
30:30
Rákos projel s pukem za branku Godly a bekhendem poslal puk do brankoviště. Vincour byl zablokovaný obránci, jinak by mohlo být s domácími zle.
30:54
Ostřížka přistihli čároví v ofsajdu, hra se tak vrátí do středního pásma.
31:08
Druhá formace domácích teď jen tak posílal puk po prknech v útočném pásmu, Kudrna mohl od mantinelu vyjet a zakončovat, také ale volil raději přihrávku.
32:12
Chemici ale drželi pásmu hodně dlouho. Celé kroužení ukončil Zygmunt pokusem z osy hřiště, ránu ale zblokovali bránící hosté a puk už si pohlídají oni.
33:08
Litvínovu se podařilo rozbít tlak domácích. Hra se teď hodně rozvolnila.
33:45
Hübl se teď šťastně dostal ke kotouči, když vyhození obránců nedokázal uhnout hlavní rozhodčí a zablokoval jej. Kapitán domácích hned vyzval Lukeše, ten poslal puk ještě doprava Kudrnovi. Slovenský křídelník už střílel, ale jeho ránu schytal blokující obránce.
34:20
Puk je na trestné lavici po sraženém vyhození. Vhazovat se bude ve středním pásmu blíže Tomkově brance.
34:28
Zaťovič teď sahal po puku z buly, který mířil na Strejčka. Obránce dostal od útočníka nepříjemný hit, jelikož koukal po kotouči. Vše bylo čisté, Strejček ale asi bude raději střídat.
35:14
Zakázané uvolnění domácích posouvá hru ke Godlovi.
35:18
Od modré čáry z pravé strany přiletěl pokus od Hollanda. Vincour ještě najel do Godly, což se nelíbí domácím a i rozhodčí jedou útočníka Brna upozornit, že tohle není košer.
35:53
Kotouč je za brankou Tomka, to domácím stačí. Rozehrávat bude Ďaloga.
36:02
Obránce hostí to vzal na sebe a těsně za modrou sám pálil. Godla vše viděl a má puk někde mezi betony.
36:29
Druhý útok Vervy znovu dostal pod tlak Kometu.
36:51
Vyloučen hráč Hrbas (Litvínov), 2 min. za naražení zezadu
Nepřijemný zákrok Hrbase na Šika. Obránce domácích poslal útočníka Brna v nepřipravené pozici do hrazení. Šik ale stál hloupě, Hrbas ale trestu neunikne, i když má možná s protesty pravdu.
37:47
Mueller si připsal další dva pokusy z levého kruhu, dnes mu však není střelecký bůh nakloněný. Rozhodčí navíc vidí, že branka za Godlou je posunuta a hra je přerušena.
38:05
Vincour na pravém kruhu tak dlouho míchal pukem a čekal, až prováhal vše a puk mu vysekli domácí, kteří se hned vyhozením osvobozují.
38:39
Zaťovič se dral k dorážce Holíkova pokusu, Godla byl ale rychlejší a puk už měl přikryt, když se kapitán hostí stačil zorientovat.
38:49
Zaťovič (Kometa) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Krištof a Ďaloga
Stav zápasu Litvínov - Kometa 2:1

Tak už to vypadalo, že přesilovka přijde vniveč, Zaťovič ale potvrzuje renomé střelce. Krištof hledal na pravém kruhu, komu přihrát, nakonec poslal puk k bližší tyči Zaťovičovi, ten se prudce otočil a nachytal Godlu mezi betony.
39:20
Jarůšek nahozením jen odevzdal puk hostům.
39:29
Jenže ti si nepočítali o nic lépe a puk letí také přes všechny čáry.
39:40
Kometa vyhrála buly a ještě zkusí zahrozit v posledních sekundách.
39:54
Pavlík vybídl ještě ke střele Tanseyho, sjíždějícího na levý kruh. Obránce ale netrefil prostor mezi třemi tyčemi, nýbrž boční síťku.
40:00
Skončila druhá třetina.
První třetina byla hokejově lepším zážitkem, druhá perioda ale přinesla dramatizaci v podobě proměněné přesilové hry dvě sekundy před jejím vypršením. Střelecky Kometa převálcovala domácí 11:2, ve vedení je však stále Litvínov.
40:00
Začala třetí třetina.
40:10
Úvodní buly třetí části ovládli hosté, dlouhý pas na Zaťoviče u levého mantinelu ale nenašel svého adresáta, Kolář jej vystihl.
40:39
Puk je někde na lavici Komety, té se tak nepodařilo proniknout do pásma.
41:00
Kučeřík musí rozehrávat dlouhým pasem, Šik měl ale jeho prudkou přihrávku déle než jen na dlouhou hůl a píská se tak zakázané uvolnění.
41:32
Tansey s Gulašim musí zakládat útok opět zpoza Tomkovy klece.
41:56
Hrbas pálil z levé strany od modré čáry. Projektil ale letěl hodně daleko od branky hostí.
42:25
To se nedalo říct o pokusu Ostřížka z mezikruží. Jeho střela zápěstím letěla jen těsně vedle pravé tyče Godly.
42:55
Obrovskou šanci teď zlikvidoval Godla. Mueller vyjel od pravého mantinelu, zakončil bekhendem, puk se odrazil na hůl Holíka , který pálil na vzdálenější tyč do nepřipraveného Godly. Ten reflexivně vytrčil beton víc od těla a to stačilo na vytěsnění puku. Šance to byla ale obrovská.
43:20
Strejček ležel na modré čáře v nehokejové pozici a odjíždí v doprovodu spoluhráčů na střídačku. Srazil se zády se soupeřem, šlo ale nezaviněný střet, ani jeden o druhém hráči pořádně nevěděl.
44:00
Sukel dostal puk do útočného pásma, byl ale v černožlutém jediný, a tak jen vypálil a získal pásmo tím, že ještě dobruslil k dorážce. Tu ale Tomek nepřipustil.
44:27
Šanci měl Chalupa, který byl na konci velkého závaru třetí formace domácích. Tomek nevěděl, kde je kotouč, domácím ale chybělo přesné zakončení.
45:17
Domácí zase přitápí pod kotlem. Jsou o dost aktivnější, než na konci druhé části.
45:56
Hosté aktivní být musí. Kotouč teď sebral z mantinelu za brankou Godky Horký a chtěl hned vyjet před ni zakončit, to ale nemohli domácích dopustit.
46:21
Puk je v lapačce Tomka po nahození, brankář hostí hrát dále nechce, a tak rozhodčí přerušují hru. První komerční přestávka třetí třetiny tak může proběhnout.
46:23
Sukel vyhrál vhazování a puk se dostal až k Balinskisovi, ten hned pálil z osy a Tomek puk srazil jen do ochranné sítě.
46:30
Tentokrát se po vhazování do puku opřel Demel, jeho rána ale sestřelila jen Vincoura.
47:05
Dvě rány teď vyslal Irving z pravé strany modré čáry. Oba projektily byly dost ostré, ale Tomek je dokázal oba vyrazit.
47:28
Puk po další ráně z pravé strany zůstal před Tomkem, který seděl na zadku ve svém brankovišti a nemohl na kotouč dosáhnout. Do brankoviště se vrhla celá tlupa hráčů obou týmů, nakonec se ale zorientovali lépe hosté a puk dokázali vyhodit.
48:23
Tansey nahodil puk za Godlu, tam ale musel dojet sám, nikdo z útočníků se mu nenabízel.
48:52
Vyloučen hráč Vincour (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
Zbytečný faul teď udělal Vincour za brankou Godly. Přijel do souboje jako druhý brněnský muž a narazil zezadu do soupeře, který se věnoval Rákosovi, což se rozhodčím nelíbí a trestají.
49:13
Straka nabíjel Stříteskému, tomu ale puk přeskočil hůl, a tak domácí musí až do svého pásma pro puk.
49:42
Brno se znovu osvobozuje. Přesilovky jsou dnes v podání domácích prostě mizerné.
50:15
Až nyní se podařilo Hüblovi získat pásmo. Kučeřík se ale brzy dostal k puku a okamžitě jej poslal až na Godlu.
50:52
Vincour je zase na ledě. Litvínov se ve své přesilovce prakticky nedostal do útočné třetiny.
51:19
Za to proti pěti už to Litvínvu jde. Jícha s Hrbasem hned zkoušeli Tomka z pozornosti, střely ale nemířily mezi tři tyče.
52:20
Tansey (Kometa) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Rákos a Vincour
Stav zápasu Litvínov - Kometa 2:2

Je vyrovnáno, ale že to byla holomajzna domácích. Rákos ani pořádně nedržel hokejku, když dostával přihrávku mezi kruhy, jen jej ztlumil nohou a domácí se pouze dívali, jak jej Tansey přejíždí, otáčí se a krkolomně bekhendem jej doklepává do branky, protože Godla reagoval na Rákose.
53:13
Kometa dále tlačí. První formace už vymýšlí, co zahrát na vhazování po pravici Godly. Nejprve ale musí proběhnout druhá komerční pauza.
53:18
Buly obstarají Sukel a Zaťovič. Uspěl domácí centr, jenže rozehrál puk vpřed a ten doletěl až na zakázané uvolnění.
53:23
Jarůšek dostal puk do středního pásma a hned po překonání modré čáry pálil. Tomek ale neměl s dalekonosnou ránou příklepem žádný problém a puk má v lapačce.
53:30
Balinskis nechal ránu tentokrát na Strakovi, který mu sjel na modrou čáru na osu. Útočník sice vyslal velkou bombu, jenže úplně vedle a puk nakonec končí v ochranné síti, kam byla zřejmě rána sražená. Vhazuje se po pravici Tomka.
53:50
Hra se teď hodně kouskuje, vhazuje se ve středním pásmu před modrou Komety. Litvínov se totiž dopustil ofsajdu.
54:15
Estephan projel podél pravého mantinelu a nahodil puk do pásma, nikdo v černožlutém ale neforčekuje.
54:46
Kometě je pískána hra vysokou holí. Vhazovat se tak bude před slovenským reprezentantem Tomkem.
55:10
Horký se Šikem několikrát za sebou těsně před modrou čarou museli udělat kolečko zpět, cestu jim totiž litvínovští zavírali předpisově.
55:51
Roth pálil z pravé strany od modré. Rána tvrdá, ale Godla dobře viděl a měl čas se srovnat.
56:26
Oba týmy jsou už opatrné, konec zápasu se blíží.
56:55
Holland převzal puk na pravé straně u mantinelu a chtěl rychle nahodit na branku. jeho nabídka proletěla až do boční síťky, která puk katapultovala do ochranné sítě nad mantinelem.
57:00
Vyloučen hráč Šik (Kometa), 2 min. za podražení
Přísný trest pro hosty. Hned po vhazování šel k ledu Hrbas, který šlápl na Šikovu hůl. Ten si ji ale měl lépe hlídat a rozhodčí Horák je neoblomný.
57:19
Irving rozdával puky u levého mantinelu, nakonec už ale neměl nervy na další kombinaci a napřáíhl do střely. Střela na vzdálenější tyč ale byla avizovaná a Tomek zasahuje.
58:04
Domácím se tahle přesilovka zatím daří, celou dobu jsou na puku a nebezpečně připraveni ke střele. Nyní ale Kučeřík zblokovaný puk vyhodí.
58:47
Za Tomkem zvonila tyč, poté se ještě hodně natahoval po ráně Balinskise. Kometa ale všechny kritické momenty přežije a Šik už skáče na led.
59:40
Puk je ve středním pásmu na holi Bartejse, který už nechce hrát, tohle ale není konec, zde se bude prodlužovat.
60:00
Skončila třetí třetina.
Šancí bylo mnohem více, branka ale padla v třetí třetině jen jedna, z radostného odrazu se prosadil po krkolomné otočce Tansey. Brňané si tedy odvezou nejméně bod.
60:00
Začalo prodloužení.
60:01
Za Brno hraje Krištof s Horkým, na druhé straně Sukel a Kudrna. Obránci jsou zastoupeni Ďalogou a Balinskisem.
60:29
Kudrna prokličkoval s pukem na levý kruh a pálil, Tomek má puk mezi betony.
60:47
Mueller (Kometa) vstřelil branku (22. gól v sezóně) , asistence Zaťovič a Holík
Stav zápasu Litvínov - Kometa 2:3

Trvalo to, Američan ve službách Komety si ale připisuje dvacátou branku v sezoně. Zaťovič vybojoval kotouč, potáhl jej po levé straně do pásma, prohodil si dva bránící hráče a naservíroval puk na druhou stranu Muellerovi. Ten už jen propálil roztaženého Godlu.
Konec utkání.
Je dobojováno, Kometa si odveze dva body do Brna, zřejmě zaslouženě. V tabulce se posouvá na pátou příčku, Vítkovice ale mají stejný bodový zisk a zápas k dobru. Litvínov zůstává dvanáctý, Karlovy Vary mají o zápas méně a jsou na tříbodovém dostřelu.
Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera.

Vzájemné zápasy

17. 2. 2023 17:30Litvínov–Kometa 3:2
3. 1. 2023 18:00Kometa–Litvínov 3:1
20. 11. 2022 15:30Litvínov–Kometa 5:1
7. 10. 2022 18:00Kometa–Litvínov 5:4
22. 2. 2022 17:20Kometa–Litvínov 1:5
9. 1. 2022 15:30Litvínov–Kometa 2:3
21. 11. 2021 17:00Kometa–Litvínov 4:2
1. 10. 2021 17:30Litvínov–Kometa 3:4
30. 1. 2021 17:00Kometa–Litvínov 3:4
22. 12. 2020 17:30Litvínov–Kometa 2:1
21. 12. 2020 17:30Litvínov–Kometa 6:7
9. 11. 2020 18:00Kometa–Litvínov 2:4
26. 1. 2020 15:00Kometa–Litvínov 4:3
18. 12. 2019 17:30Litvínov–Kometa 5:2
27. 10. 2019 17:00Kometa–Litvínov 4:3
13. 9. 2019 17:30Litvínov–Kometa 2:1
24. 2. 2019 16:00Litvínov–Kometa 3:4
13. 1. 2019 17:00Kometa–Litvínov 3:5
25. 11. 2018 17:20Litvínov–Kometa 2:3
12. 10. 2018 18:00Kometa–Litvínov 3:1
4. 3. 2018 16:20Kometa–Litvínov 4:0
12. 1. 2018 17:30Litvínov–Kometa 1:4
26. 11. 2017 17:00Kometa–Litvínov 6:2
15. 10. 2017 17:30Litvínov–Kometa 4:3
15. 2. 2017 17:20Litvínov–Kometa 5:3
28. 12. 2016 18:00Kometa–Litvínov 2:1
13. 11. 2016 17:30Litvínov–Kometa 3:2
27. 9. 2016 18:00Kometa–Litvínov 7:1
5. 2. 2016 18:00Kometa–Litvínov 1:6
26. 12. 2015 17:30Litvínov–Kometa 0:1
15. 12. 2015 18:00Kometa–Litvínov 1:3
20. 9. 2015 17:30Litvínov–Kometa 2:3
3. 4. 2015 18:20Litvínov–Kometa 3:2
31. 3. 2015 17:20Kometa–Litvínov 4:1
30. 3. 2015 18:15Kometa–Litvínov 0:3
27. 3. 2015 17:10Litvínov–Kometa 2:1
26. 3. 2015 18:20Litvínov–Kometa 3:2
1. 2. 2015 18:20Kometa–Litvínov 2:1
26. 12. 2014 17:30Litvínov–Kometa 1:3
2. 11. 2014 18:20Kometa–Litvínov 5:6
21. 9. 2014 17:30Litvínov–Kometa 6:1
28. 2. 2014 18:00Kometa–Litvínov 4:1
5. 1. 2014 18:20Litvínov–Kometa 4:1
22. 11. 2013 17:00Kometa–Litvínov 2:3
6. 10. 2013 17:30Litvínov–Kometa 1:4
3. 2. 2013 17:00Kometa–Litvínov 3:4
26. 12. 2012 18:15Litvínov–Kometa 5:2
14. 11. 2012 18:00Kometa–Litvínov 3:4
30. 9. 2012 17:30Litvínov–Kometa 4:3
27. 1. 2012 18:20Kometa–Litvínov 4:1
9. 12. 2011 17:30Litvínov–Kometa 3:2
30. 10. 2011 18:10Kometa–Litvínov 5:1
23. 9. 2011 17:30Litvínov–Kometa 4:1
18. 1. 2011 17:30Litvínov–Kometa 1:7
7. 12. 2010 18:00Kometa–Litvínov 4:1
29. 10. 2010 17:30Litvínov–Kometa 5:3
21. 9. 2010 18:10Kometa–Litvínov 3:1
17. 1. 2010 17:00Kometa–Litvínov 3:2
27. 11. 2009 17:30Litvínov–Kometa 6:5
11. 10. 2009 17:00Kometa–Litvínov 1:3
11. 9. 2009 17:30Litvínov–Kometa 5:3

Diskuse


J13a19n C85e33p36e75k 1374416520: Chudák Litvajz. Žoldáci opět zaplatili zápas. (18:24)

J50a12n M21u43c81h62a 8379206512516: no konečně :) (17:41)

M76o47j98m56í52r S41k19á54l14a 2750952746: Kometa!!! (15:26)