První střelu vyslal na brankáře Mensatora sparťan Kratěna. Z úhlu pálil mimo.
Mensator ukryl v lapačce zblokovanou střelu Jakuba Langhammera.

Rozhodčí: Hodek (CZE) - Čížek (CZE), Prchal (CZE)

Sparťan Ton vypálil zprava nad branku Lukáše Mensatora.
Tibor Melichárek si na modré čáře poradil s karlovarským obráncem, ale při samostatném nájezdu Mensatora nepřekonal.
4:46
Vyloučen hráč Duben (K. Vary), 2 min. za hákování
6:00
Sparťané se usadili v pásmu Varů, ale bez vážnějších šancí. Naopak při protiútoku Varů fauloval Gulaši.
6:13
Vyloučen hráč Gulaši (Sparta), 2 min. za sekání
6:46
Začíná přesilovka domácích, Duben na ledě.
7:51
Karlovy Vary předváděly v útočném pásmu pohlednou kombinaci, avšak chyběla střela.
8:13
Sparťan Gulaši na ledě, ale tlak Varů trvá. Od modré nebezpečně pálil Dobroň.
9:57
Vyloučen hráč Němec (K. Vary), 2 min. za podražení
10:25
Výborný zprava přihrál na modrou Ptáčkovi, který pálil na Mensatora. Pravý beton karlovarského brankáře odrazil puk mimo.
11:52
Jakub Langhammer pálil z pravého kruhu na branku. Puk skončil na boční síti.
11:57
Karlovy Vary jsou v plném počtu.
12:47
Skuhravý (K. Vary) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Dobroň
Stav zápasu K. Vary - Sparta 1:0

Domácí vedou! Tomáš Pöpperle neudržel nahozený puk, který Skuhravý pohodlně zasunul do prázdné brány.
13:42
Z levé strany se do pásma Sparty vřítil Lukáš Pech a tvrdě vystřelil, Pöpperle puk jen vyrazil. Tentokrát však pomohli obránci a dostali kotouč do bezpečí.
15:08
Sám před sparťanskou brankou se ocitl karlovarský útočník Melenovský. Střela mu ale nesedla ideálně a Pöpperle chytil.
15:48
Vyloučen hráč Jerofejevs (Sparta), 2 min. za hrubost
Zbytečný atak sparťanského obránce je potrestán dvěma minutami. Domácí mají výhodu přesilovky.
16:43
Karlovarský obránce Jakub Čutta přes klubko těl střílel, někdo puk ještě tečoval. Pöpperle tak měl pořádné starosti s tím, aby kotouč chytil.
17:48
Sparta hraje v plném počtu.
18:15
Sparta mohla vyrovnat. Řezníček za svou brankou chyboval a namazal tak do šance sparťanovi Netíkovi. Ten však Mensatora v brance Karlových Varů nepřekonal.
19:10
Velká možnost i na druhé straně. Tentokrát proti Skladanému dobře zakročil v nepřehledné situaci před brankou Pöpperle.
19:22
Vyloučen hráč Koreis (Sparta), 2 min. za zdržování hry
19:50
Skuhravý ještě před koncem třetiny prověřil Pöpperleho. Střílel z úhlu, ale sparťanský brankář si prostor u tyčky pohlídal.
20:00
20:01
20:01
Karlovy Vary začaly druhou část v přesilovce.
20:30
Čutta přihrával zleva přes obranné pásmo Sparty na Petra Kumstáta. Byla však prudká a karlovarský útočník ji nezpracoval. Kdyby se mu to povedlo, tak střílí do prázdné brány.
21:22
Hosté kompletní, Koreis na ledě.
22:09
Střela útočníka Deje se neočekáváně odrazila od zadního mantinelu zpět před branku Sparty.
22:54
Sparťané se musí bránit aktivní hře Varů. Jan Hanzlík si pomohl zakázaným uvolněním.
24:18
Nebezpečná akce sparťanské dvojice Broš Kratěna. Prvně jmenovaný pálil z mezikruží mimo. Dorážku Kratěny zblokoval obránce Dobroň za plexisklo.
25:15
Sparťané se sice radují, ale rozhodčí si půjde celou situace ověřit u videa. Netík bekhendem vystřelil na Mensatora. Puk se odrazil vysoko před branku, sparťanský útočník máchl po kotouči, ale zřejmě se ho nedotkl a do brány si ho srazil lapačkou sám Mensator.
25:15
Netík (Sparta) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Hanzlík
Stav zápasu K. Vary - Sparta 1:1

Gól platí! Sparta vyrovnala na 1:1 velmi kuriózním způsobem.
26:48
Václav Skuhravý převzal na útočné modré přihrávku a jel zprava na Pöpperleho sám. Sparťanský gólman předvedl výborný zákrok hokejkou.
28:32
Lukáš Pech přihrával nebezpečně před sparťanskou branku, jeho spoluhřáč Skladaný však puk minul.
31:04
Zprava jel karlovarský útočník Kristek na spaťanskou branku. Střelou přes obránce vylekal Pöpperle, který nakonec puk ztlumil ve výstroji.
31:16
Vyloučen hráč Procházka (Sparta), 2 min. za nedovolené bránění
32:16
První minuta přesilovky domácích je pryč, ale Karlovy Vary si šanci nevytvořily.
33:16
Libor Procházka je na ledě. Sparta se bez větších problémů ubránila.
34:11
Lukáš Pech v obranném pásmu po sérii kliček přihrál Němcovi, který z mezikruží pálil do Tomáše Pöpperleho.
34:11
Vyloučen hráč Vykoukal (Sparta), 2 min. za hákování
36:11
Sparta se znovu lehce ubránila, Vykoukal je zpátky na ledě.
36:47
Karlovarský Dej nadělal v obranném pásmu Sparty zmatek, kotouč se odrážel ke Skladanému. Ten ho však před okrytou brankou minul.
38:11
Průnik dvou na jednoho zakončoval Skuhravý střelou do lapačky sparťanského gólmana Pöpperleho.
39:00
První útok domácích zatlačil Spartu. Díky brankáři Pöpperlemu se ubránila.
40:00
40:01
41:58
Nahození karlovarského Skladaného přikryl lapačkou Pöpperle.
42:03
Hned po vhazování pálil Duben mimo branku Sparty.
43:37
Hanzlík si v levém kruhu vybruslil do střelecké pozice, ale ještě přihrával Netíkovi. Ten poslal kotouč na Mensatora z velkého úhlu. Karlovarský brankář jeho pokus kryl.
44:10
Před brankou hostů si dělal prostor útočník Hromas. Mensator si prostor u své pravé tyčky pohlídal.
44:35
Útočník Zaťovič zleva vypálil, Pöpperle vyrazil jeho střelu do rohu. Karlovarský hráč ještě kotouč dojel a poslal ho znovu na branku Sparty. Hra byla přerušena, protože Pöpperle zasahoval maskou.
45:28
Vyloučen hráč Vinogradov (Sparta), 2 min. za hákování
46:28
Vary se nemohou dostat do pásma. V první minutě početní výhody si šanci nevytovřily.
47:28
I druhá část přesilovky nepřinesla žádnou střelu domácích. Vinogradov je na ledě.
47:50
Zajímavou akci domácích přerušil hvizd rozhodčího. Odpískal hru vysokou holí.
48:42
Před brankářem Pöpperlem teď bylo hodně živo. Z voleje pálil Skladaný, sparťanský gólman odolal.
51:40
Teď mají oba brankáři klid, hraje se bez větších šancí. Pokud někdo vyšle nějakou střelu, je spíše propagační.
52:36
Karlovarský Duben vyhodil puk na zakázané uvolnění. Vzahozovat se bude před Mensatorem.
53:10
Petr Kumstát v útočném pásmu přebruslil obránce a volný kotouč z úhlu poslal na branku Sparty. Gólmana Pöpperleho nepřekvapil.
53:49
Vyloučen hráč Skladaný (K. Vary), 2 min. za podražení
55:00
Sparťané chvíli drželi přesilovkový vzorec, ale Mensatora neprověřili žádnou vážnou střelou.
55:49
Skladaný už je zpátky, Vary hrají v pěti. V závěru přesilovky měl možnost Broš, karlovarský brankář svůj tým podržel.
57:27
Karlovarský Skladaný se kličkou zbavil Vykoukala a bekhendem zblízka vystřelil do Pöpperleho chráničů.
59:10
Oběma týmům se nedaří usadit v pásmu. Nepřesné přihrávky vedou k zakázaným uvolněním.
60:00
Ani 60 minut o vítězi nerozhodlo. Čeká nás prodloužení. V souboji těchto týmů to není nic výjimečného. Za posledních šest zápasů se neprodlužovalo pouze jednou.
60:01
60:55
Do pásma Sparty vbruslil Skuhravý, přenechal puk Kumstátovi, který pálil. Sparťanský gólman raději přerušil hru.
61:59
Pech (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Němec
Stav zápasu K. Vary - Sparta 2:1

O bodu navíc pro domácí rozhoduje Lukáš Pech, který zužitkoval přihrávku Němce a z prostoru mezi kruhy překonal Pöpperleho.

15. 2. 2023 17:30K. Vary–Sparta 3:6
31. 1. 2023 18:30Sparta–K. Vary 6:3
18. 11. 2022 17:30K. Vary–Sparta 1:5
2. 10. 2022 16:00Sparta–K. Vary 4:5
4. 3. 2022 17:30K. Vary–Sparta 1:4
17. 2. 2022 18:30Sparta–K. Vary 4:3
30. 11. 2021 17:30K. Vary–Sparta 4:5
10. 10. 2021 16:00Sparta–K. Vary 8:4