0:01
0:46
Domácí Ton se dral za branku soupeře, když nečekaně nahodil puk na brankáře Sáblíka. Ten měl štěstí, že mu kotouč nepropadl mezi betony.
1:37
Vyloučen hráč Vykoukal (Sparta), 2 min. za nedovolené bránění

Rozhodčí: Hodek (CZE), Šír (CZE) - Kreuzer (CZE), Jindra (CZE)
Počet diváků: 5 733

2:34
VArům se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.
3:37
Sparta se bez větších problémů ubránila, nepustila soupeře do jediné šance.
4:09
A domácí se dostávají do tlaku, teď zahrozil od modré Vykoukal, který o kousek minul pravou tyčku Sáblíkovy branky.
5:00
Pech (K. Vary) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Kumstát
Stav zápasu Sparta - K. Vary 0:1

Spartu nejdřív zachránil brankář Chábera, který vychytal sólo Pletky, pak však inkasoval. Vary se dostaly znovu do pásma a Pech vystřelil z prostoru mezi kruhy přesně mezi betony gólmana Chábery.
5:15
Zucker (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Parýzek
Stav zápasu Sparta - K. Vary 0:2

A Sparta inkasuje po patnácti vteřinách podruhé. Hned po buly se hosté usadili v pásmu a po ráně Parýzka od modré dorážel do prázdné branky zcela volný Zucker.
6:56
Sparta je po dvou rychlých direktech v šoku, přesto se snaží útočit. Hosté mají však śebevědomí a vyrážejí do rychlých brejků.
7:36
Vary v tlaku, Kumstát trefil střelou zleva tyčku. Diváci začínají nespokojeně pískat.
Stav zápasu Sparta - K. Vary 1:2

Snížení Sparty zařídil pěkným průnikem Kratěna, jenž zavezl puk do pásma a nahrál před branku. Tam ho zachytil Vykoukal, neunáhlil se a posunul kotouč na Tona. Pro nejlepšího střelce domácích už nebyl problém prostřelit Sáblíka.
10:11
Oba týmy jsou už v pěti.
11:43
Spartu gól povzbudil a dál útočí. Sáblík teď po nahození domácích kotouč raději pokryl lapačkou a přerušil hru.
12:56
Vyloučen hráč Dobroň (K. Vary), 2 min. za nedovolené bránění
13:45
Hlinka vyzval pěknou přihrávkou ke střelbě z prostoru mezi kruhy Macholdu, toho ale vychytal Sáblík.
14:23
Ton projel do pásma a nahrál do velké šance Ručinskému. Jeho rána šla ale vedle.
14:56
Vary jsou v plném počtu.
16:41
Melenovský předvedl krásné sólo. S pukem na čepeli objel sparťanskou branku a ještě se dostal dvakrát do zakončení. V chumlu hráčů ale kotouč nepropadl do sítě.
18:39
Košťál zachytil puk ve středním pásmu, prokličkoval se mezi kruhy a nebezpečně vystřelil. Štěstí pro domácí, že těsně vedle...
Stav zápasu Sparta - K. Vary 2:2

Sparta díky využité přesilovce rychle vyrovnává. Hlinka vybojoval puk za brankou, přiťukl Netíkovi, jenž našel u protější tyčky zcela volného Broše. Ten jen doklepl do odkryté klece.
21:35
Vyloučen hráč Němec (K. Vary), 2 min. za držení hole
23:03
Vykoukal tvrdě vypálil od modré, Sáblík puk hokejkou vytěsnil.
23:35
Vary se tentokrát ubránily.
25:21
Pražané jsou povzbuzení a neustále útočí do plných. Vary jsou v posledních minutách dost zakřiknuté a nemají na víc, než se jen bránït.
26:14
Ton dostal přihrávku mezi dva obránce a už se hnal do zakončení. Beci jej však nepustili důrazem.
27:45
K odraženému puku se dostal Kristek, najel do pásma a zpoza obránce vystřelil. Brankář Chábera kotouč nadvakrát zpacifikoval.
28:56
Karlovarský Pech se na střídačce svíjí v bolestech po tvrdém střetu. Bude ale pokračovat ve hře.
29:36
Před sparťanskou brankou zle dotíral Skladaný, ale přes roztaženého Cháberu nedokázal zvednout puk.
29:58
Gulašiho střelu Sáblík v klidu chytá do lapačky. Vary se už vymanily z největšího sevření domácích.
30:13
Obrovská šance Varů, které znovu mohly strhnout vedení na svou stranu. Kumstát se protlačil přes obránce do zakončení zprava. Dokázal přehodit puk přes vytrčenou hokejku Chábery a zakončoval v plné jízdě u protější tyčky. Tam ale sparťanský gólman skvěle vytrčil beton.
32:04
Vary poněkolikáté vyhodily na zakázané uvolnění a skoro dvě minuty nemůžou vystřídat. Teď si ale odpočinou díky komerční přestávce.
32:35
Ton dostal kolmou přihrávku a už se řítil sám na branku. Byl ale faulovaný.
32:35
Vyloučen hráč Parýzek (K. Vary), 2 min. za hru vysokou holí
34:08
Sáblík už ležel na zemi, ale sparťanům utekl puk za branku.
34:35
Hosté jsou v plném počtu.
35:27
Další obrovská šance Varů: Kumstát výborně přihrál mezi kruhy najetému Němcovi, jeho rána ale neprošla.
36:02
Vyloučen hráč Mrázek (Sparta), 2 min. za nedovolené bránění
37:24
Varům se moc nedaří, přesto se dostaly do nebezpečného zakončení. Ve vyložené šanci se kousek před brankou ocitl Skladaný, jenž dostal přihrávku od zadního mantinelu, ale trefil jen připraveného gólmana.
38:02
Sparta je v plném počtu.
38:37
Pletka (K. Vary) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Kumstát a Němec
Stav zápasu Sparta - K. Vary 2:3

Sparta inkasuje hodně laciný gól. Pletka dostal křížnou příhrávku a od levého mantinelu se napřáhl. Střela zdálky gólmana Cháberu překvapila, i když na ní dobře viděl.
38:59
Vyloučen hráč Košťál (K. Vary), 2 min. za hákování
39:37
Netík střílel z mezikruží, když dostal přihrávku od zadního mantinelu. Sáblík byl ale připravený.
40:00
40:01
40:56
Hlinka (Sparta) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Kratěna
Stav zápasu Sparta - K. Vary 3:3

Sparta bleskově využívá přesilovku a vyrovnává. Hlinka dal gól téměř z nulového úhlu, když vystřelil z pravé strany a puk skončil překvapivě v síti.
41:40
Vyloučen hráč Výborný (Sparta), 2 min. za podražení
42:34
Sparta mohla udeřit v oslabení. Kratěna se zmocnil puku a jel sám na brankáře, ten mu však výborným zákrokem vypíchl kotouč hokejkou.
43:40
Výborný je na ledě, Sparta je v plném počtu.
45:27
Kratěna po prudké přihrávce zpoza branky okamžitě pálí, ale Sáblík je pozorný a vyráží.
47:01
Vyloučen hráč Dobroň (K. Vary), 5+20 min. za vražení na hrazení
Sparta bude hrát pět minut přesilovku.
47:54
Kumstát se v oslabení dostal do zakončení z prostoru mezi kruhy, střílel zpoza obránce, Chábera ale chytá.
48:28
Hlavní rozhodčí už měl nahoře ruku, protože chtěl vylučovat karlovarského hráče, ale nakonec svůj názor změnil. Před hostující střídačkou došlo ke střetu, po kterém zůstal na ledě ležet Černošek.
49:45
Sparta už má za sebou víc jak půl přesilovky a ještě se nedostala do žádné šance. Vary se zatím brání dobře.
50:56
První vážnější šance Sparty, ve které se ocitl Kratěna, gólem nekončí. Přesto si hosté oddechli, protože domácí útočník se zčistajasna objevil sám před Sáblíkem, ten jeho úmysl ale vystihl.
52:01
Vary jsou v plném počtu, ubránily se bez problémů.
54:09
Hra je v posledních minutách dost neuspořádaná a žádná akce není dokončená.
55:16
Další zakázané uvolnění Sparty. Vary jsou teď mírně aktivnější.
56:15
Skladaný dostal u zadního mantinelu tvrdý bodyček a svíjí se na zemi bolestí.
56:54
Na obrazu hry se nic nemění, chybí šance, většina akcí končí na modré. Skladaný odkulhal do kabin, utkání pro něj zřejmě skončilo.
57:29
Brňák chyboval a puk se dostal k Hromasovi. Jeho pohotovou střelu pod horní tyčku však stačil Sáblík vytěsnit až na ochrannou síť.
58:25
Vary se už dostávaly do vyložené šance, ale hra je přerušena kvůli posunuté domácí brance.
58:44
Bojovník Kratěna vydřel puk a nahrál pěkně Tonovi. Jeho ránu bez přípravy Sáblík spolehlivě chytá.
60:00
60:01
61:23
V prodloužení se hraje ze strany na stranu, ovšem brankáři jsou bez práce.
62:30
Netík kroužil s pukem v útočném pásmu, ale byl tísněný a neměl komu nahrát...
63:32
Sparta začíná kousat, chce rozhodnout. Tonova střela skončila ve tváři Pletka, ale nebyla to rána, takže se ani nepřerušuje.
63:42
Karlovy Vary si berou oddechový čas.
64:34
Domácí dál tlačí, ale krouží s pukem jenom kolem mantinelů.
64:49
Netík (Sparta) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Hlinka
Stav zápasu Sparta - K. Vary 4:3

Když se Vary začaly tlačit dopředu, vyslal Hlinka kolmou přihrávku na Netíka, jenž své sólo zakončil gólem. Udělal kličku doleva a po ledě zasunul puk do sítě. Ležící Sáblík neměl šanci.

15. 2. 2023 17:30K. Vary–Sparta 3:6
31. 1. 2023 18:30Sparta–K. Vary 6:3
18. 11. 2022 17:30K. Vary–Sparta 1:5
2. 10. 2022 16:00Sparta–K. Vary 4:5
4. 3. 2022 17:30K. Vary–Sparta 1:4
17. 2. 2022 18:30Sparta–K. Vary 4:3
30. 11. 2021 17:30K. Vary–Sparta 4:5
10. 10. 2021 16:00Sparta–K. Vary 8:4