0:01
0:55
Počáteční nápor Komety zakončil střelou od modré Stehlík, po teči jednoho z jeho spoluhráčů skončil puk v ochranné síti.
1:54
Domácí Jaroslav Svoboda se dokázal přes dva soupeře uvolnit u mantinelu, pak mu ale puk utekl.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Husička (CZE) - Kalivoda (CZE), Bádal (CZE)
Počet diváků: 7 200

3:00
Zatím je k vidění hodně opatrný hokej.
3:19
Na křížnou přihrávku si najel domácí Balej, jeho pokus z dálky brankář Vošvrda betonem vyrazil.
3:58
Kometa je aktivnější, z dobré pozice mezi kruhy zakončoval Hubáček, Vošvrda vyrážečkou vytěsnil.
4:47
Další Vošvrdův zákrok, pokus Protivného od mantinelu však nebyl příliš nebezpečný.
5:22
Kometa zapomněla před svou bránou nepokrytého Urbana, ten však z první vystřelil vedle.
6:36
Liberecký brankář Vošvrda odehrál puk mimo kluziště, bylo to však s odrazem od plexiskla, takže se vylučovat nebude.
6:57
Zatím se hraje jen na jednu bránu, na tu libereckou. Brankář Vošvrda teď měl nečekané problémy s nahozením ze středního pásma.
7:20
Vyloučen hráč Vošvrda (Liberec), 2 min. za zdržování hry
7:56
Od modré střílel Protivný, liberecký gólman slabou střelu vyrazil.
7:59
Vyloučen hráč Výtisk (Liberec), 2 min. za zdržování hry
Liberecký hráč opět odpálil puk mimo hřiště, Kometa bude hrát 81 sekund pět na tři.
8:19
Stehlík trefil hráče před sebou, Tygři vyhazují.
9:08
Dlouho domácí nedokázali zahrozit, až se jim povedla rychlá kombinace na Brabence, proti němu se však stihl Vošvrda včas přemístit.
9:17
Tvrdou ránu Baleje opět chytil liberecký brankář.
9:40
Hosté už jsou ve čtyřech, teď navíc vyhodili.
9:59
Liberec je kompletní. Kometa ukázala, proč letos využila zatím jen tři přesilovky.
10:48
Obranné pásmo soupeře poznali poprvé důkladněji i hosté. Hunkes však vhodnou chvíli pro střelu prováhal.
12:16
Brněnský Hruška zachytil rozehrávku soupeře, svého kolegu Baleje však zahnal až do rohu kluziště. Balej přesto z úhlu vystřelil, Vošvrda s problémy vyrazil.
13:30
Chvilkový nápor Liberce, puk však létal jen kolem brněnské brány, Hovi zasahovat nemusel.
14:16
Vyloučen hráč Veselý (Kometa), 2 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
Domácí útočník pyká za zákrok ve středním pásmu, po němž zůstal liberecký Urban otřeseně ležet na ledě.
16:16
Vyloučen hráč Veselý (Kometa), ot 10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
14:48
Hruška (Kometa) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Brabenec
Stav zápasu Kometa - Liberec 1:0

Přesilovka Liberci štěstí nepřinesla. Domácí Brabenec vyslal do samostatného nájezdu Hrušku, ten si kličkou roztáhl brankáře a poslal mu puk mezi betony.
15:49
Teď domácím zatrnulo, tečovaný puk se prošoural těsně vedle Hoviho branky.
16:16
Kometa se ubránila.
16:48
Vyloučen hráč Derner (Liberec), 2 min. za držení hole
17:35
Vyloučen hráč Erat (Kometa), 2 min. za hákování
Je po brněnské přesilovce, bude se hrát čtyři na čtyři.
18:08
Domácího brankáře prověřil od modré Moravec, Hovi bez větších problémů betony vyrazil.
18:37
Tvrdou střelu z úhlu vyslal domácí Houdek, vzdálenější tyč liberecké branky jen o kousek minul.
18:48
Začíná krátká přesilovka Liberce.
19:35
Hosté se ani nestačili usadit v pásmu a Kometa je také kompletní.
20:00
Většinu první třetiny útočili domácí, čemuž odpovídá poměr střel na bránu 11:3. Gól však Kometa vstřelila až z brejku při oslabení.
20:01
20:39
Velká šance Komety. Střelu Baleje brankář Liberce jen vyrazil, vleže však dokázal odolat dorážce Kvapila, Hrušku pak k puku nepustili obránci Tygrů.
20:46
Vyloučen hráč Hunkes (Liberec), 2 min. za hákování
21:35
Erat (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Malec a Houdek
Stav zápasu Kometa - Liberec 2:0

Po gólu v oslabení přidává Kometa i zásah v přesilovce. Houdek na modré čáře posunul puk Malcovi, ten pálil skoro od mantinelu, ale díky Eratově teči puk prolétl až do sítě.
21:58
Domácí Jaroslav Svoboda zahodil neskutečnou šanci. Po brejku dva na jednoho si položil gólmana a měl před sebou prázdnou branku, diváci už zvedali ruce, jenže brněnský útočník cíl nepochopitelně minul.
22:19
Vyloučen hráč Richter (Kometa), 2 min. za podražení
23:49
Liberec v přesilovce hrozí, brankář Komety tak raději přerušil hru.
24:19
Teď už jsou Brňané v pěti.
24:33
Vyloučen hráč Vak (Liberec), 2 min. za sekání
A Liberec se naopak bude bránit, Vak hloupě fauloval za brněnskou brankou.
24:48
Kometa se rozjela do přečíslení, do Balejovy rány z kruhu v poslední chvíli vložil hůl obránce.
24:56
Ostřelování liberecké branky pokračuje, tentokrát pálil od modré Protivný. Vošvrda zasáhnul.
25:09
Znovu měl nabito Protivný, jeho ránu přizvedl liberecký obránce.
25:50
Z velkého kolotoče v libereckém pásmu vyplynuly dvě velké šance Komety. Brabenec však trefil jen Vošvrdovy betony, Hubáček pak z dobré pozice těsně minul horní roh branky.
26:33
Liberec si může vydechnout, konečně je v pěti. V oslabení se pořádně zapotil.
27:40
Domácí Pospíšil přejel modrou čáru a napřáhl, Vošvrda betony vyrazil.
28:30
Kometa hosty místy válcuje. Další dvě dobré šance měl Balej, nejprve však při přečíslení dva na jednoho špatně přihrál, chvíli na to trefil z dobré pozice libereckého brankáře.
29:19
Hubáček objel libereckou branku a nabil Zubíčkovi, jeho dělovka z první prolétla mimo tyče.
29:35
Zakazáné uvolnění Tygrů. Druhá třetina je zatím útočným festivalem Komety, hosté se těžko dostávají ze sevření.
30:33
Vyloučen hráč Čakajík (Liberec), 2 min. za nedovolené bránění
31:00
Kometa musí rozjet akci od své brány.
31:38
První dělovku Stehlíka od modré odrazil obětavě bránící Bárta, tu druhou zkrotil brankář Vošvrda.
32:20
Brabenec šikovně vložil hokejku do rány Malce, puk skončil těsně vedle liberecké branky.
32:38
Liberec je v pěti. Vracející se Čakajík mohl dostat přihrávku do brejku, jenže hosté raději odpálili na zakázané uvolnění.
33:18
Vyloučen hráč Zubíček (Kometa), 2 min. za držení hole
33:37
Dušek (Liberec) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Nedvěd
Stav zápasu Kometa - Liberec 2:1

Liberec domácí trestá za zahozené šance. Dušek se proháčkoval až před brněnskou branku, kličkou oklamal i Hoviho a poslal puk do brány. Pro hosty to byla vůbec první větší šance v zápase.
35:00
Kometou gól lehce otřásl, podruhé v krátké době se bude vhazovat před Hovim.
35:57
Už je zpět známý obrázek. Čtvrtý brněnský útok zmáčkl hosty, Vošvrda ale nakonec zasahovat nemusel.
37:37
Po libereckém náporu ujeli domácí tři na dva, Kvapil to zkusil individuálně a trefil vyrážečku brankáře.
38:03
Teď se hraje nahoru dolů. Ke skákavému puku se před brněnskou brankou dostal Kudrna, lapačku ležícího Hoviho ale u tyče nepřetlačil.
39:16
Liberec se čím dál víc osměluje, Hořava střílel přes obránce vedle.
39:47
Tentokrát musel Hovi zasahovat, se střelou z úhlu si poradil.
40:00
Ve druhé třetině Kometa přestřílela Liberec 11:7, celkově je to tedy na střely 22:10. Domácí měli až do 34. minuty drtivou převahu i spoustu šancí, Liberec však udeřil v přesilovce a od té doby Brno zlobí.
40:01
40:28
Domácí Protivný si málem dal vlastní gól, jím tečovaná přihrávka skončila těsně vedle Hoviho teče.
40:58
Liberec ostřeluje brněnskou branku od modré, s pokusy Trončinského i Dernera si Hovi poradil.
41:17
Vyloučen hráč Zubíček (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
Liberecká aktivita vynesla přesilovku.
41:35
Podkonický si nabruslil do dobré pozice a trefil domácího brankáře Hoviho do masky.
42:17
Polovina přesilovky je pryč, puk je ve středním pásmu.
42:43
Teď odvážně vyhodil sám brankář Hovi.
43:10
Kromě začátku se Tygrům přesilovka moc nepovedla, Dušek vytřelil tak, že se puk odrazil mimo led.
44:15
Huml objel libereckou branku, Vošvrda byl připraven.
45:22
Liberec na chvíli sevřel Kometu v pásmu, vystřelit však dokázal jen jednou.
46:02
Nápor hostů pokračuje, Kudrnův pokus přizvedli bránící hráči.
48:00
Poslední dvě minuty žádné vzrušené nenabídly, hokej se zpomalil.
48:41
Jaroslav Svoboda přetlačil libereckého obránce a dokázal vystřelit, Vošvrda betonem vyrazil.
50:34
Rozhodčí po dlouhé době přerušili hru, když na ledě zůstal po tvrdém střetu ležet domácí obránce Protivný. Vylučovat se nebude.
50:49
Ofsajd Liberce. Poslední minuty jsou hodně rozhárané, což vyhovuje spíš Kometě, která drží těsný náskok.
51:36
Do slušné pozice si s pukem najel domácí Veselý, jeho střelu však přizvedl obránce do ochranné sítě.
51:54
Huml se zpoza branky prokousal až ke střele, v tísni však brankáře Liberce příliš nevyděsil.
52:28
Čas utíká a hráči Liberce už hodně dlouho domácí branku neohrozili.
53:00
Mohlo být rozhodnuto. Hruška přihrál na kruh Balejovi, ten překonal brankáře Vošvrdu, jenže puk zastavila tyčka.
54:14
Ve třetí třetině sice není hokej moc ke koukání, ale domácímu publiku to nevadí, protože Kometa v posledních minutách kontroluje svůj náskok a nepouští Liberec na dostřel.
54:39
Domácí Pospíšil našel kolmou přihrávkou Jakuba Svobodu, ten sice neměl rychlost, přesto se pěkně uvolnil, následně ale minul bránu.
55:16
Po dlouhé době musel zasahovat domácí brankář Hovi, proti Duškovi utěsnil prostor u tyče.
56:16
Do nebezpečné pozice si najížděl liberecký Víšek, těsně před plánovanou střelou však uklouzl.
56:55
Zakázané uvolnění hostů. Brněnský obranný val je zatím neprostupný.
57:07
Balej proklouzl kolem liberecké branky, k pořádnému zakončení ale neměl dost klidu.
57:25
Další icing Tygrů.
57:39
Vyloučen hráč Dušek (Liberec), 2 min. za hru vysokou holí
Tento faul u červené čáry musí Liberec hodně mrzet, ve čtyřech půjde do závěrečného tlaku těžko.
57:54
Kometa hraje přesilovku příliš laxně, Hoviho tak bombou prověřil Hunkes.
58:11
A znovu šance Liberce, Hovi puk nadvakrát pokryl a pak vleže čelil ataku hostujících útočníků.