0:01
0:23
První zákrok si připsal brněnský brankář Trvaj, který lapačkou snadno chytil pokus Trončinského.
1:45
Z velkého úhlu zkoušel štěstí liberecký Kudrna, domácí branku přestřelil.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Husička (CZE) - Bryška (CZE), Novák (CZE)
Počet diváků: 6 705

2:06
Aktivní liberecký úvod pokračuje, Trvaj vyrazil bekhendovou střelu Vaka.
3:43
Domácí brankář Trvaj rozehrál jen na libereckou hokejku, vzápětí se před jeho svatyní dostal k puku Kudrna, ale v tísni ho poslal vedle.
5:30
Kometa se stěží dostává na dostřel hostující branky, v posledních minutách ale není nebezpečný ani Liberec.
6:20
Výtisk od modré střílel doprostřed brány, přesto Trvajovi nadělal starosti. Brněnský brankář neposedný puk vytlačil jen kousek vedle brány.
6:37
První kloudná akce Komety hned zaváněla gólem, Holec ale při přečíslení zblízka trefil Vošvrdu a neujala se ani dorážka Vašíčka.
8:47
Zohorna (Kometa) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Bičánek
Stav zápasu Kometa - Liberec 1:0

Dvouminutový brněnský nápor se dočkal odměny po skvělé sóloakci Zohorny. Ten na pravém křídle přebruslil soupeřovy beky, natlačil se před bránu a odtud bekhendem prostřelil Vošvrdu.
10:14
Vyloučen hráč Výtisk (Liberec), 2 min. za zdržování hry
Trest je udělen za sevření puku.
10:37
Před libereckým brankovištěm se dostal k puku úplně volný Petrovický, v superšanci však nepochopitelně vystřelil vedle.
11:49
Kováčikova střela od modré byla sražena do ochranné sítě.
12:06
Svoboda (Kometa) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Němec a Kováčik
Stav zápasu Kometa - Liberec 2:0

Kometě vyšla fantastická akce! Kováčik dostal dlouhý pas na útočnou modrou, posunul puk napravo Němcovi, který jej okamžitě poslal na levý kruh Jakobovi Svobodovi a tomu stačilo trefit odkrytou část branky.
12:42
Brňanům nadále vychází bleskové akce, po přečíslení dva na jednoho zakončoval z úhlu opět Jakub Svoboda a Vošvrda ani pořádně nevěděl, jak zasáhl.
14:25
Za libereckou brankou se strhla hromadná bitka, do které se zapojil i brankář Vošvrda.
14:25
Rozhodčí se dlouho radí, jaké rozdají tresty.
14:25
Vyloučen hráč Štich (Liberec), 5+20 min. za hrubost
14:25
Vyloučen hráč Vošvrda (Liberec), 2 min. za nesportovní chování
Liberecký brankář byl potrestán za opuštění brankoviště při bitce.
14:25
Vyloučen hráč Erat (Kometa), 2+2 min. za nedovolené bránění
Erat dostal 2 minuty za nedovolené bránění a 2 za hrubost. Dvě minuty se bude hrát čtyři na čtyři, pak začne tříminutová brněnská přesilovka.
15:18
Kometa hosty jasně přehrává, teď si do střelecké pozice najel Balej, kteérho v poslední chvíli zblokoval obránce.
16:32
Hned po startu brněnské přesilovky prověřil Vošvrdu z úhlu Žižka.
17:54
Po zdařilé přesilovkové kombinaci mířil Petrovický do horního růžku, kde však téměř zázračně zasáhla Vošvrdova vyrážečka.
18:25
Hostům zbývá poslední minuta oslabení.
19:25
Bílí Tygři jsou po dlouhé době v pěti, závěr oslabení zvládli s přehledem.
20:00
V úvodních minutách se zdál aktivnější Liberec, pak však Kometa rozpoutala uragán, z něhož mohly vzejít i víc než dva góly. O brněnské převaze svědčí poměr střel na bránu 14:3.
Fandíte Kometě Brno, či Liberci? Podpořte svůj oblíbený hokejový tým ve velkém sčítání fanoušků. Průběžné pořadí ankety najdete a zapojit se můžete zde.
20:01
20:35
Kudrna (Liberec) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Nedvěd a Trončinský
Stav zápasu Kometa - Liberec 2:1

Liberec se vrací do hry. Doma jindy bezchybný Trvaj nečekaně pustil Kudrnovu střelu z levého kruhu mezi betony.
20:52
Vyloučen hráč Urban T. (Liberec), 2 min. za hru vysokou holí
Zbytečný faul v útočném pásmu.
22:13
Vovšrda vytasil beton proti Kováčikově střele z první.
24:00
Vyloučen hráč Vašíček (Kometa), 2 min. za sekání
Teď je tu přesilovka pro změnu pro Liberec.
24:45
Bílým Tygrům se nedaří usadit v útočném pásmu.
25:50
Hostům se přesilovka absolutně nepovedla, po hře vysokou holí se navíc vhazuje v jejich pásmu.
26:19
Kousek za modrou čárou vypálil liberecký Špaček, Trvaj vykopl puk betonem.
26:39
Vyloučen hráč Malec (Kometa), 2 min. za podražení
Faul si povedenou akcí vynutil Klimenta, který se protlačil před bránu a v pádu ještě stihl bekhendem ohrozit Trvaje.
27:29
Kudrna (Liberec) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Nedvěd
Stav zápasu Kometa - Liberec 2:2

Liberec využitou přesilovkou vyrovnává. Dvě rány Nedvěda dokázal Trvaj vyrazit, na následnou dorážku Kudrny do odkryté brány už ale nedosáhl.
27:29
Vyloučen hráč Čermák (Kometa), 2 min. za sekání
Navíc domácí opět budou hrát v oslabení.
28:46
Bílí Tygři propásli solidní příležitost, když Trončinský místo střely přihrával Nedvědovi, který však na puk nedosáhl a betonem tak zasáhl Trvaj.
29:40
Brňané v pěti okamžitě zahrozili, když se z křídla cpal před branku Erat, Vošvrda dokázal udržet puk mezi betony.
30:56
Vyloučen hráč Bortňák (Liberec), 2 min. za nedovolené bránění
Z tlaku Liberce vzniklo přečíslení domácích, při kterém Bortňák nedovoleně zastavil Němce, který tak nedosáhl na přihrávku před odkrytou bránu.
31:18
Slušný pokus domácího Hrušky jen o kousek minul vzdálenější libereckou tyč.
32:08
Kováčikovu střelu od modré odvrátil Vošvrda hokejkou.
32:45
Po další Kováčikově ráně se odrazil puk ke Koreisovi, ten ovšem hradbu těl před sebou neprostřelil.
32:56
Liberec je v pěti, při brněnské přesilovce se ale hosté zapotili.
33:24
Ke střele se prosadil hostující Nedvěd, Trvaj hrudí vyrazil.
33:30
Vyloučen hráč Svoboda T. (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
35:00
Kometa se úspěšně brání, diváky navíc rozvášnil tvrdý hit na hostující hvězdu Petra Nedvěda.
35:27
Před brněnskou branku si sjel Roth, vysokou přihrávku ale netrefil pořádně a puk jenom tečoval vedle.
36:38
Na ledě to čím dál víc jiskří, hráči se při každé příležitosti ohánějí a nevraživě na sebe hledí.
36:48
Vyloučen hráč Derner (Liberec), 2 min. za nedovolené bránění
37:48
Holec (Kometa) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Žižka a Erat
Stav zápasu Kometa - Liberec 3:2

Kometa po druhé využité přesilovce opět vede. Vošvrda neudržel Žižkovu střelu od modré, Holec pohotově plácl do puku a ten od horní tyčky skočil za čáru.
39:14
Brněnský Němec si v libereckém pásmu pohrál s několika soupeři a předložil puk Koreisovi, do jeho bekhendu ale stihl vložit hokejku jeden z bránících hráčů.
39:45
Brňané vytvořili ideální palebnou pozici pro Petrovického, ten z kruhu mířil nahoru, ale Vošvrda byl dobře postavený.
40:00
I druhá třetina nabídla rušný hokej, tentokrát se dramatické situace odehrávaly na obou stranách. Liberec byl na střely aktivnější 11:7 a povedlo se mu dotáhnout dvougólové manko, Kometa však díky přesilovce opět odskočila do vedení.
40:01
40:51
Vantuch vyslal před brněnskou branku střílenou přihrávku, Trvaj zasáhl betonem.
41:28
Vyloučen hráč Bárta (Liberec), 2 min. za krosček
42:02
Žižkovo nahození minulo Vošvrdovu bránu.
42:25
Brněnskou snahu zastavila přihrávka rukou.
43:04
Tahle přesilovka se Kometě vůbec nedaří, Petrovický ve snaze o nahození poslal puk na libereckou střídačku.
43:28
V úplném závěru přesilovky prověřil Vošvrdu Čermák, liberecký brankář včas sklapl betony.
44:05
Vyloučen hráč Výtisk (Liberec), 2 min. za nedovolené bránění
Další prohřešek hostů, tentokrát Výtisk hasil nebezpečnou situaci před vlastní bránou.
44:43
Zdálo se, že rozhodčí potrestají špatné liberecké střídání, nakonec si ale verdikt rozmysleli. Svým písknutím ovšem zároveň sebrali domácím šanci při přečíslení tři na jednoho.
45:38
Další pískot v hledišti, za libereckou brankou zůstal ležet brněnský útočník Holec a při odchodu z ledu potřeboval podporu.
46:00
Utkání sleduje 6705 diváků.
46:05
Bílí Tygři jsou v pěti.
47:48
Před brněnskou branku se proháčkoval Urban a nakonec dokázal i vystřelit, Trvaj betonem puk zastavil a následně spolu s Urbanem skončil za brankovou čárou.
49:27
Hostující Nedvěd si vyčítá, že si před brněnskou brankou špatně zpracoval puk, jinak mohl zakončovat ze slušné pozice.
50:58
Trvaj vyrazil liberecké nahození až za mantinel.
51:41
Kudrna (Liberec) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Trončinský a Nedvěd
Stav zápasu Kometa - Liberec 3:3

Kudrna završuje hattrick a je opět vyrovnáno. Hlavní podíl na gólu má ale Trončinský, který oklamal brněnskou obranu a následně předložil puk Kudrnovi, který jej jen zametl do odkryté poloviny branky.
52:51
Brňanům se v posledních minutách nedaří pořádně rozehrát, teď se navíc neshodli rozhodčí a odpískali jim neprávem zakázané uvolnění. Vhazuje se ve středovém kruhu.
55:00
Hokejistům obou týmů se na hokejky vkrádá nervozita a nedaří se jim pořádně přihrát.
55:31
Brněnské publikum ukazuje svoji nesportovní tvář, když hromadně bučí na libereckého Nedvěda a navíc oslavuje, když na ledě zůstal ležet Urban.
56:42
Zřejmě se schyluje k prodloužení, ve hře obou týmů převládá opatrnost.
57:40
Urban T. (Liberec) vstřelil branku (5. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Liberec 3:4

Tak přece jen padl gól. Brňané ztratili puk, Urban se od levého mantinelu protlačil až před Trvaje a nadvakrát ho dokázal překonat.
59:38
Kometa si vzala oddechový čas, o vyrovnání se pokusí bez brankáře.
59:50
Hosté vyhazují.
V poslední třetině sice byla Kometa na střely aktivnější 8:5, přesto Liberec otočil skóre.

29. 1. 2023 17:00Kometa–Liberec 3:0
22. 12. 2022 18:00Liberec–Kometa 2:1
22. 11. 2022 18:00Kometa–Liberec 0:5
25. 9. 2022 16:00Liberec–Kometa 2:3
17. 3. 2022 19:00Liberec–Kometa 6:1
15. 3. 2022 18:00Kometa–Liberec 3:2
14. 3. 2022 18:00Kometa–Liberec 4:2
12. 3. 2022 17:00Liberec–Kometa 3:2