Baráž je po třech letech zpátky v Pardubicích. První utkání Dynama v ní s Motorem České Budějovice začíná za dvacet minut.
0:00
0:25
V Pardubicích se konečně o něco hraje a na tribunách je to hodně znát.

Rozhodčí: Bejček (CZE), Hejduk (CZE) - Brejcha (CZE), Jelínek (CZE)
Počet diváků: 9 106

0:41
Hovorka (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Rolinek a Mandát
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 1:0

A domácí Dynamo jde bleskově do vedení! Marek Hovorka se snažil nahrávat před branku a hosté si srazili kotouč do vlastní brány!
1:08
Mohlo to být 2:0 pro Dynamo, ale domácí útočník neproměnil samostatný únik!
1:33
Perret hledal cestičku budějovickou obranou, ale neuspěl.
1:53
Zakázané uvolnění Motoru.
2:24
Velmi nebezpečné nahození teď prolétlo kolem odkryté pardubické brány!
3:03
Domácí výborně kombinovali v útočném pásmu a vyslali několik nebezpečných střel od modré, Kváča však svůj tým podržel.
4:19
Schausova dělovka od modré se odrazila do rohu hřiště.
5:20
V útočném pásmu tentokrát Budějovice...
5:47
Jihočeši však nic závažnějšího nevymysleli a domácí dostali puk do středního pásma.
6:04
Teď pardubický bek parádně lehl do střely a odrazil puk do ochranné sítě. Následuje komerční pauza.
6:18
Dynamo mířilo dopředu, ale je z toho ofsajd.
6:46
Lukáš Endál dobře vířil v útočném pásmu hostů, ale hra je přerušena, protože Ondřeje Kacetla zavalila branka.
7:03
Cody Bradley měl teď puk úplně sám před Kacetlem, ale netrefil branku!
8:52
Pardubice trochu znervózněly a Budějovice se snaží tvořit v útočném pásmu, tentokrát je však zastavil ofsajd.
9:55
Obrovská šance volného Endála, jehož střelu z bezprostřední blízkosti Kacetl na poslední chvíli vykopl betonem!
11:35
Vyloučen hráč Ihnačák (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Motor si dnes jako první zahraje přesilovku. Brian Ihnacak dostává dvě minuty za vysokou hůl.
12:15
Budějovice výborně drží útočné pásmo, nebezpečně kombinují, ale Dynamo vyhazuje.
13:30
Budějovice nepolevují v tlaku, ale Dynamo znovu vyhazuje.
13:35
Dynamo je v pěti.
14:50
Výborný průnik Kloze, ale Kváča vyráží!
14:58
Vyloučen hráč Vydarený (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Přesilová hra také pro Dynamo. René Vydarený inkasuje dvě minuty za podražení.
15:04
Schaus (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Rolinek
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 2:0

2:0 pro domácí! Přesilovou hru parádním švihem po dobré přihrávce od Rolinka využil Nicholas Schaus!
17:10
Dopředu to Dynamu poměrně jde, ale vzadu je to horší. Na domácích hráčích je vidět velká nervozita z případné chyby.
18:22
Marek Hovorka vymyslel dobrou útočnou akci, ale na jejím konci stál úspěšný Petr Kváča.
18:34
Bekhend Čermáka z pravé strany vyráží Kacetl.
20:00
První třetina končí. Budějovice možná byly co do času v útočném pásmu aktivnějším týmem, ale Dynamo efektivnějším. Po dvaceti minutách vede 2:0.
20:00
20:25
Dobrou přihrávku do jízdy dostával Petr Sýkora, ale nedosáhl na kotouč.
22:00
Vyloučen hráč Doktor (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
Pardubice si zahrají další přesilovou hru. Jakub Doktor dostává dvě minuty za sekání.
22:09
Motor krátce po vhazování vyhazuje až ke Kacetlovi.
22:25
Domácí však byli hodně rychle zpět v pásmu a Ihnacak vyslal tvrdý příklep na Kváču, ten výráží.
23:11
Motor znovu vyhazuje, druhé oslabení zvládá o poznání lépe.
24:00
Budějovice jsou v pěti.
24:59
Kloz dostal v útočném pásmu dobrou přihrávku do druhé vlny, ale netrefil branku.
25:29
Dobrou pozici v mezikruží měl Miloslav Čermák, ale Kacetl jeho pokus vyrazil!
26:11
Další dobrá šance hostů, když Martin Heřman dostával dobrou přihrávku do druhé vlny, ale nezasáhl kotouč!
26:11
Vyloučen hráč Heřman M. (Č. Budějovice), 2 min. za hrubost
Posléze se však pustil do potyčky s domácím kapitánem Rolinkem a dostává dvě minuty za hrubost.
26:11
Vyloučen hráč Rolinek (Pardubice), 2 min. za hrubost
A stejně tak tedy Tomáš Rolinek.
26:43
Z levého křídla nenápadně z otočky vypálil Martin Novák, ale Kacetl byl pozorný.
27:24
Taktéž Luboš Horký to zkoušel po levém křídle, ale do zakončení se nedostal.
27:39
Zakázané uvolnění Dynama.
28:11
Oba týmy jsou kompletní.
29:11
Na hraně útočného pásma dobře pálil Matouš Kratochvíl, ale Kváča vyráží.
29:34
Budějovice teď měly dvě obrovské šance! Dynamo v obraně opravdu hoří...
30:36
Hosté naléhají na domácí obranu, ta ale pouze odevzdává kotouče tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.
32:37
Rolinek výbornou nenápadnou zadovkou našel před brankou Kratochvíla, ale ten Kváču neprostřelil!
33:03
33:25
Výborná kombinace domácích vyústila až v přihrávku na úplně volného Schause do mezikruží, který okamžitě vystřelil, ale Kváča si poradil!
36:03
Bradley nebezpečně přímo před pardubickou brankou tečoval střelu od modré čáry, ale Kacetl stihl zareagovat!
36:36
Ofsajd Dynama.
37:32
Na obranné modré zachyboval domácí Zdráhal a poslal do velké šance Martina Nováka, Kacetl byl však u své levé tyče po nájezdu z křídla připraven!
37:54
Kacetl schovává do lapačky nahození ze středního pásma a přerušuje hru.
38:33
Kratochvíl chtěl střílet z levého křídla, ale celou akci zastavil parádním skokem do dráhy puku budějovický Pavel Pýcha.
39:19
Mandát z dorážky své vlastní střely pálil jen těsně mimo!
40:00
Ve druhé části výrazně ubylo hokejovosti a skóre se tedy neměnilo. Dynamo stále vede 2:0.
40:00
40:37
Endál vyslal z pravého křídla nebezpečný bekhend a Kacetl jej vyrazil maskou do ochranné sítě.
41:06
Zdeněk Doležal vyslal dobrou střelu a dva jeho spoluhráči měli před sebou možnost dorážky do prázdné brány, skóre se však nemění!
42:42
43:03
Další icing domácích.
44:42
Poulíčkovu střelu od mantinelu vyráží Kváča a hra je přerušena.
45:33
Vyloučen hráč Mikuš (Pardubice), 2 min. za podražení
Motor si zahraje přesilovku. Juraj Mikuš dostává dvě minuty za podražení.
45:53
Rolinek s Hovorkou ujížděli dva na jednoho, ale budějovický bek odvedl skvělou práci a pomohl Kváčovi celou situaci vyřešit ku prospěchu Budějovic!
47:08
Motor si vytvořil další zajímavé přiležitosti, ale chybí finální dorážka a Dynamo tedy znovu vyhazuje kotouč.
47:33
A Pardubice jsou kompletní.
48:31
Perret (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Budík a Marosz
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 3:0

Dynamo trpělivě vyčkávalo a dostává se do tříbrankového vedení! Čtvrtá lajna domácích šlápla do kroku a po sérii dobrých přihrávek zakončoval Jordann Perret do napůl odkryté branky!
49:31
Zakázané uvolnění domácích.
49:40
A další. Pardubice se dnes nikam netlačí.
50:10
Po pravém křídle ujížděl Hovorka a jeho příklep skončil ve výstroji Petra Kváči!
50:17
Po vhazování Dynamo donutilo Kváču k dalšímu zákroku a opětovnému přerušení hry.
51:09
Budějovický taháček od mantinelu schovává do lapačky Ondřej Kacetl a i on si připisuje v dnešním utkání další zákrok.
51:35
52:22
Kacetl si připisuje další zákrok a následuje komerční přestávka.
52:51
Marek Hovorka je dnes velmi aktivním hráčem a dokázal to další střelou od mantinelu. Kváča byl proti němu však znovu úspěšný.
53:38
Vojtěch Budík nádherně projel budějovickou obranou a málem ještě svou střelu dorazil do prázdné brány, Kváča ji však na poslední chvíli vyrazil hokejkou!
55:29
Z levého křídla střílel Zdeněk Kutlák, ale Kacetl byl pozorný.
55:54
Další solidní průjezd hostující obranou předvedl Patrik Poulíček, ale k zakončení Dynama to tentokrát nevedlo.
56:20
Budějovice jsou v šesti!
56:50
Perret (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Kloz
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 4:0

A prázdnou bránu ze středního pásma trefuje Jordann Perret, čímž zřejmě definitivně rozhoduje dnešní utkání!
57:17
Korigovat mohl Miloslav Čermák, ale tváří v tvář Kacetlovi neuspěl!
57:54
Z první to od modré zkoušel Karel Plášil, ale puk ke Kacetlovi neprošel.
58:26
59:08
Endál (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Čermák a Vydarený
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 4:1

Motor se nakonec přece jen dočkává gólu! Lukáš Endál se dostal ke kotouči na levém kruhu pro vhazování a neomylně vymetl horní růžek za Kacetlem!
Utkání končí. Dynamo zvládlo první krok v baráži a po dalších dvou gólech v poslední třetině vítězí nad Českými Budějovicemi 4:1. Z Pardubic vám hezký víkend přeje Marek Votke.

15. 2. 2023 17:30Č. Budějovice–Pardubice 3:7
30. 12. 2022 18:00Pardubice–Č. Budějovice 4:1
17. 11. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 2:4
2. 10. 2022 17:00Pardubice–Č. Budějovice 6:1
28. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 4:3
26. 3. 2022 17:00Pardubice–Č. Budějovice 3:2
25. 3. 2022 19:00Pardubice–Č. Budějovice 1:2
22. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 3:2