Vítám vás u online přenosu z utkání předposledního z posledním z pohledu domácích. Soupeřem Dynama totiž budou České Budějovice.
V brance Pardubic znovu stojí Dan Vladař, na pozici třináctého útočníka se v sestavě poprvé v letošní sezoně objevuje Ondřej Machala.
0:00

Rozhodčí: Hradil (CZE), Veselý (CZE) - Gebauer (CZE), Špringl (CZE)

0:23
Dynamo sice vyhrálo první buly, ale Kolář při přijmu kotouče zachyboval a pustil do šance Martina Beránka! Vladař však svůj tým podržel.
1:34
Na ledě je již třetí domácí formace, nikdo se ale nedostal do útoku.
2:13
V útočném pásmu Budějovic vyplaval kotouč před Zdeňkem Doležalem, Vladař ale jeho pokus chytá.
2:41
Nestihl jsem zaregistrovat, kdo to byl, ale dva hráči Budějovic parádně vymíchali domácí obranu a hostující útočník jen těsně nezasunul puk do odkryté branky!
2:41
Akce však pokračovala dál a Budějovice možná vstřelily gól! Rozhodčí situaci zkoumá na videu.
2:41
Puk brankovou čáru nepřešel, gól neplatí.
4:31
Kolář měl před sebou volno v útočném pásmu, ale vystřelil pozdě a trefil pouze před sebou stojícího beka.
4:58
Paulovič (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Mikuš a Blümel
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 1:0

Spoluhráčovo zaváhání však za malý moment napravil Matej Paulovič, když za Čiliaka tečoval střelu Juraje Mikuše! Dynamo vede 1:0.
5:58
Zakázané uvolnění Pardubic.
6:35
Z první pálil rozjetý Svačina, ale bek Motoru tečoval puk nad branku.
8:23
Pro dobrou přihrávku zpoza branky si sjel Karel Plášil, ale z první pálil mimo.
9:18
Od modré nahazoval Kolář, ale puk před Čiliaka neprošel.
10:37
Odrazem od mantinelu dostal nabito také Jan Zdráhal, ale hostující obránce tečoval kotouč mimo tři tyče.
10:56
Z pravého křídla to zkoušel rozjetý Václav Karabáček, ale Vladař jeho pokus vyrazil. Na druhé straně zákrokem lapačkou hru přerušuje Čiliak.
11:37
Ofsajd Motoru.
11:39
Poulíček dostal parádní přihrávku do jízdy, ale nedokázal puk zpracovat a bylo po šanci.
12:27
Vyloučen hráč Doležal (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
Dynamo si zahraje přesilovku, Zdeněk Doležal dostává dvě minuty za hákování.
13:59
Dynamo se téměř celou přesilovku drží v útočném pásmu, ale kromě neškodného nahození Mikuše nepředvedlo žádné zakončení.
14:56
Blümel dobře mířil do levého horního rohu, ale puk končí v lapačce Čiliaka.
16:20
Rozjetý Ďaloga nejprve z pravého křídla zajímavou žabičkou zkusil překvapit Čiliaka a ještě se zvládl vrátit do obrany a zamezit budějovickému protiútoku.
16:31
Vyloučen hráč Hrádek (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
Přesilovka také pro Motor, Michal Hrádek dostává dvě minuty za držení.
17:11
Dobrou střelu Rašky Vladař vyráží tágem!
17:31
Po další Raškově střele zvoní tyč! Obrovská smůla budějovického útočníka během jednoho střídání...
18:31
Dynamo je kompletní.
18:51
Vyloučen hráč Claireaux (Pardubice), 2 min. za podražení
Vyrovnaný počet hráčů na ledě nám ale dlouho nevydržel. Claireaux inkasuje dvě minuty za podrážení a je tu další budějovická přesilovka.
19:09
Vladař vyráží Plášilův příklep od modré.
19:29
Raškův pokus blokuje Mikuš.
19:47
Camara (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 2:0

A třináct vteřin před koncem první třetiny po úniku v oslabení přesnou střelou mezi Čiliakovy betony zvyšuje na 2:0 pro domácí Anthony Camara!
20:00
Camara tak gólem do šatny určil stav po první třetině. Dynamo po ní vede 2:0, když skóre otevřel v páté minutě po dobré teči Matej Paulovič.
20:00
21:04
Již za vyrovnaného počtu hráčů na ledě puk od modré čáry nahazoval Pavel Pýcha a Albert Michnáč tečoval jen těsně mimo.
21:38
22:19
Od modré vystřelil Zdráhal, Čiliak puk sice neudržel, ale dorážka domácích šla mimo.
23:52
Voženílek předložil Doležalovi, jeho střela ale byla tečována mimo.
24:08
Mezi kruhy dostal dobrou přihrávku Karel Plášil, ale jeho střela byla zblokována.
24:40
Parádní výkon předvádí domácí zadák Marek Ďaloga. V obranném pásmu nejdřív dojel útočícího hráče Budějovic, rychle se vrátil do útoku a dostal se až do zakončení. A po jeho bekhendu Čiliak puk pěknou chvíli hledal.
25:04
Po střele Dynama zvoní tyč!
25:56
Nakládalův pokus od modré vyráží Čiliak.
26:57
Motor je sice aktivní v útočném pásmu, ale nemá štěstí v koncovce.
26:57
Nepříjemnou sekeru do ruky dostal Radoslav Tybor a míří do kabiny.
27:41
Blümel od modré čáry vybízel k další teči Pauloviče, teď už mu to ale nevyšlo.
28:58
Za Tybora musel na led letos poprvé naskočit Ondřej Machala, první nabídku na útočnou akci ale nezpracoval.
29:50
Pýcha (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Novák a Gilbert
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 2:1

V polovině zápasu Motor snižuje na rozdíl jediné branky, když Martin Novák přihrávkou do druhé vlny našel Pavla Pýchu, a ten parádní střelou z první pověsil puk za Vladaře!
30:43
Paulovič s Andělem jeli dva na jednoho, Anděl to však vzal na sebe a trefil pouze připraveného Čiliaka.
31:08
Marek Čiliak chybně rozehrál přímo na domácího Tomáše Zemana, ten mu ale svou střelou puk vrátil pouze do lapačky!
31:31
Další střela Pýchy letí nad.
31:52
Hrádkovu střelu Čiliak srazil za branku, Motor následně vyhodil puk na zakázané uvolnění.
32:01
Brejk dvou na jednoho měl také Motor, ale Václav Karabáček váhal s přihrávkou a bylo po šanci.
32:07
Vyloučen hráč Mikuš (Pardubice), 2 min. za podražení
Vybojoval však pro Budějovice alespoň přesilovou hru. Juraj Mikuš dostává dvě minuty za podrážení.
32:27
Po Vladařově zákroku se do sebe pustili Matouš Venkrbec s Jakubem Nakládalem a oba půjdou ven za hrubost.
32:27
Vyloučen hráč Venkrbec (Č. Budějovice), 2 min. za hrubost
32:27
Vyloučen hráč Nakládal (Pardubice), 2 min. za hrubost
32:59
Pokračuje přesilovka Motoru, Pýcha pálil mimo, Doležal do Vladaře.
33:41
Gilbert (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Michnáč a Pýcha
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 2:2

Albert Michnáč se parádně uvolnil přes pardubického beka, trefil tyč a puk se odrazil přímo na hůl Davida Gilberta, který jej vrátil do prázdné brány, máme vyrovnáno!
34:25
Sám v oslabení ujel Denis Kusý, mířil mezi Čiliakovy betony, ale neuspěl!
35:07
Slováčkovo nahození od modré kryje Vladař.
35:54
Před Paulovičem se otevřel volný prostor, jeho příklep však betonem vyrazil Čiliak.
37:03
Dynamo vytvořilo závar ve svém útočném pásmu, Kolář ale skákavý kotouč poslal vysoko do ochranné sítě.
39:03
Velkou šanci Voženílka vyráží Vladař.
40:00
40:00
40:09
Pardubice jsou stále bez Tybora, na křídle první formace nastupuje Matěj Blümel.
41:24
Mandát byl úplně sám před Čiliakem, ale vystřelil úplně mimo!
42:41
Ve třetí třetině má hra vysoké tempo, zatím se nepřerušovalo.
43:07
Vladař trochu zazmatkoval při rozehrávce a dovolil střelu Adamu Raškovi, ten však trefil pouze jeho beton.
44:03
Po čtyřech minutách se stále hraje bez jediného přerušení.
44:28
Až teď hra stojí po Čiliakově zákroku proti střele Rohlíka.
44:33
A další Čiliakův zásah, lapačkou si sáhl pro Nakládalovo nahození od modré.
44:57
Čiliaka prověřil také Lukáš Anděl.
46:23
Další Raškův pokus kryje Vladař, následuje komerční pauza.
46:55
Dobrou pozici si vytvořil Jan Mandát, ale trefil pouze obránce před sebou.
48:14
Po tlačenici v rohu hřiště v útočném pásmu Dynama se najednou před brankou zjevil volný Ondřej Rozhlík, ale trefil pouze Čiliaka.
48:30
Poulíček pálí mimo.
48:49
V první polovině třetí třetiny je Motor pod velkým tlakem domácích.
50:17
Motor se konečně dostal do šance a hned stála za to! Raškovu střelu jeden z jeho spoluhráčů tečoval jen těsně mimo!
51:55
Vyloučen hráč Ďaloga (Pardubice), 2 min. za podražení
Budějovice budou hrát přesilovku, ve snaze zabránit brejku fauloval Marek Ďaloga a dostává dvě minuty za podrážení.
52:47
Raška pálí mimo.
53:40
Motor se snaží střílet opravdu z každé pozice, ale Vladař odolal.
55:40
Vladař betonem zkrotil nájezd Víta Christova z levé strany.
58:50
Do konce zbývá přes minutu, oba týmy mají šance, ale gólmani drží.
59:46
Ihned po vhazování Motoru v útočném pásmu parádně vypálil Zdeněk Doležal, ale Vladař proti jeho střele zasáhl.
60:00
V závěru třetí třetiny si slušný tlak vytvořily také Budějovice, ale nerozhodný stav 2:2 vydržel až do konce základní hrací doby. Po tříminutové přestávce nás tak čeká prodloužení.
60:00
60:58
Nakládalovu střelu z první vyráží Čiliak špičkou betonu!
61:51
Martin Novák měl před sebou z dorážky poloodkrytou bránu, ale Vladař jeho střelu fantasticky vytáhl betonem!
62:34
Blümel (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Kusý
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 3:2

Je rozhodnuto! Domácí ujeli ve třech proti jedinému obránci Budějovic, což nemohlo skončit jinak než gólem! Matěj Blümel si vyměnil puk s Denisem Kusým a přes ležícího beka procedil puk za Čiliaka.
62:34
Ale pozor! Rozhodčí ještě celou situaci zkoumá na videu!
62:34
Rozhodčí nakonec zkoumali předešlý možný gól Motoru, ten však neplatí a utkání tak přecejen končí za stavu 3:2.
Dynamo získává třetí výhru v prodloužení v letošní sezoně, z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

15. 2. 2023 17:30Č. Budějovice–Pardubice 3:7
30. 12. 2022 18:00Pardubice–Č. Budějovice 4:1
17. 11. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 2:4
2. 10. 2022 17:00Pardubice–Č. Budějovice 6:1
28. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 4:3
26. 3. 2022 17:00Pardubice–Č. Budějovice 3:2
25. 3. 2022 19:00Pardubice–Č. Budějovice 1:2
22. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 3:2