V Pardubicích je dnes na programu sedmý záchranářský souboj, a to mezi Dynamem a Motorem České Budějovice. Pardubice hrají podruhé za sebou doma, když minule podlehly Kladnu 1:4. Také Budějovice nestačily na Chomutov a prohrály 0:1.
0:00
0:26
Dynamo je hned od začátku utkání nastěhované v obranném pásmu Motoru, ale Kváča byl zatím bez práce.

Rozhodčí: Kubičík (CZE), Lacina (CZE) - Bryška (CZE), Lederer (CZE)
Počet diváků: 9 185

1:16
Bubela zavezl kotouč do útočného pásma a hledal před brankou Rolinka, ale ten se k zakončení nedostal.
1:43
Velká šance pro Perreta, který dostal dobrou přihrávku na levé křídlo, ale Kváča vyráží!
1:59
Kváča má další zákrok a hra je přerušena. Motor snad ještě nebyl ani ve středním pásmu.
2:11
Vyloučen hráč Jandus (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
A Dynamo teď bude navíc hrát přesilovku. Martin Jandus dostává dvě minuty za hákování.
3:10
Sýkora nahazoval od modré a Kváča vyrazil. Motor následně vyhodil puk až ke Kacetlovi.
4:14
Dynamo v přesilovce nic moc nevymyslelo a Motor je kompletní.
5:12
Perret to zkoušel přes obránce, ale kotouč neprošel.
5:44
Jiří Šimánek se zjevil sám před Kacetlem, ale pardubický gólman si kotouč pohlídal.
5:54
6:41
Vyloučen hráč Holland (Pardubice), 2 min. za krosček
Přesilovku si vyzkouší také České Budějovice. Domácí bek Rhett Holland dostává dvě minuty za krosček.
6:51
Poulíček dobře vystihl budějovickou kombinaci a vyhazuje.
8:02
David Gilbert zkoušel překvapit Kacetla z ostrého úhlu, ale nepochodil.
8:41
Pardubice jsou v pěti.
9:26
Vyloučen hráč Kachyňa (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
Opět budeme sledovat početní výhodu. Tentokrát pardubickou, když dvě minuty za sekání inkasuje Ondřej Kachyňa.
9:42
Motor vyhazuje.
10:32
Milan Dančišin v oslabení dostal docela dost prostoru v útočném pásmu a Kacetl měl co dělat, aby jeho střelu zkrotil!
11:06
Přesilovky dnes Pardubicím vůbec nejdou.
11:10
Vyloučen hráč Přikryl (Č. Budějovice), 2+2 min. za držení hole
V útočném pásmu Dynama fauloval Roman Přikryl, dostává dvě minuty za držení hole a další dvě minuty za sekání. A domácí budou hrát šestnáct vteřin pět na tři.
11:10
Vyloučen hráč Marosz (Pardubice), 2 min. za hrubost
V ten samý moment inkasuje také Rostislav Marosz dvě minuty za hrubost.
12:15
Dynamo teď Motoru hodně zatápí... Netrefilo prázdnou bránu!
12:56
Po Horkého střele Kváča vůbec nevěděl, kde je puk! Naštěstí pro Budějovice se od betonu odrazil mimo klec.
13:00
Vyloučen hráč Čermák (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
Dynamo bude hrát další přesilovku. Miloslav Čermák dostává dvě minuty za sekání.
14:12
Schaus vypálil, puk se odráží mimo.
14:38
Dvě dobré pozice pro Machalu, ale Kváča obě zastavil.
15:00
Motor je po delším čase kompletní.
15:48
Marek Hovorka dostal dobrou přihrávku do druhé vlny, ale střela mu nesedla.
16:37
Ofsajd Motoru.
18:14
Vyloučen hráč Holland (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
V závěru první třetiny si Budějovice zahrají přesilovku. Rhett Holland inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.
19:06
Perret vyváží kotouč ke Kváčovi.
19:36
Ondřej Machala ujel v oslabení, ale se střelou ani dorážkou neuspěl!
20:00
Dynamo bylo zprvu lepším týmem, ale postupně se hra vyrovnala. Gól nicméně nepadl a druhá třetina odstartuje budějovickou přesilovkou za stavu 0:0.
20:00
20:14
Dynamo je kompletní.
20:40
Hovorka dostal dobrou přihrávku do jízdy, ale Kváča vyráží.
21:00
Na druhé straně si klidný zákrok připisuje také Ondřej Kacetl.
21:38
Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Sýkora a Eklund
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 1:0

Petr Sýkora zavezl puk do útočného pásma a nahrál před branku volnému Patriku Poulíčkovi, jenž prostřeluje Kváču!
22:10
Vydareného střela letěla vysoko do ochranné sítě.
22:35
Před Kacetlem byl volný Ondřej Kachyňa, ale netrefil branku!
23:27
Z ostrého úhlu puk odražený od mantinelu napálil Marek Hovorka, ale Kváča chytá.
25:10
Horký pálil přes beka a Kváča vykopl puk betonem!
26:08
Vyloučen hráč Bubela (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Přesilovka pro Motor. Miloš Bubela dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
27:01
Úplně volný Tomáš Rolinek dostal krásnou přihrávku před Kváču, ale příklepem poslal puk do zadního mantinelu!
27:41
Dynamo vyhazuje.
28:08
A domácí jsou kompletní.
28:50
Tomáš Rolinek se nádherně uvolnil před Kváčou a už to vypadalo, že bude zakončovat do prázdné brány, ale byl podražen a nedokázal vystřelit!
29:24
Porselandův příklep od modré kryje Kváča.
29:51
Perret uviděl před bránou najíždějícího Kloze, ale Kváča vyráží!
30:31
Volného Davida Gilberta na druhé straně parádně vychytal Ondřej Kacetl!
31:17
Ofsajd Dynama.
31:29
Porselandova střela byla tečována vysoko do ochranné sítě.
33:02
Dynamo se rozjíždělo do přečíslení dvou na jednoho, ale potřebná přihrávka přišla pozdě a bylo po šanci.
34:01
Další špatná přihrávka Dynama znamená zakázané uvolnění domácích.
34:23
Do dobré šance se cpal Jakub Doktor, ale Kacetl si před ním kotouč pohlídal.
35:30
Martin Novák střílel z levého křídla, ale Kacetl znovu pozorný.
36:01
V útočném pásmu se dobře uvolnil Brian Ihnacak, ale jeho následnou střelu schoval Kváča do lapačky!
36:46
38:10
Před Kacetlem stál volný Zdeněk Kutlák, ale nedosáhl na kotouč.
38:41
Vyloučen hráč Perret (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Přesilovka pro Motor. Jordann Perret dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
39:08
Ondřej Machala během oslabení vydoloval kotouč za budějovickou brankou a ohrozil Kváču, ten však vyráží!
39:16
Na druhé straně budějovický pokus zastavuje Ondřej Kacetl.
39:29
Od modré pálil Pavel Pýcha, ale jeho střela byla tečována mimo.
40:00
Po druhé dvacetiminutovce vede domácí Dynamo 1:0, když se ve 22. minutě po Sýkorově pasu prosadil Patrik Poulíček. Do třetí třetiny Motor vstoupí tři čtvrtě minutu dlouhou přesilovkou.
40:00
40:31
Budějovicím se nedaří zformovat se v útočném pásmu, teď je rozhodčí dokonce vyhání do středního pro postavení hráče v brankovišti.
40:37
Trest týmu (Č. Budějovice), 2 min. za nesportovní chování
Pár vteřin před Perretovým návratem na led jde Motor do čtyř. Celý tým se provinil nesportovním chováním a dvě minuty odsedí Václav Karabáček.
41:45
Hovorka z první pálil mimo, následná střela Sýkory mezi tři tyče taktéž nepřiletěla.
42:32
Machala byl úplně sám před Kváčou, ale netrefil branku!
43:02
A hned z trestné lavice se do samostatného úniku rozjel Václav Karabáček, ale nedokázal zakončit!
43:40
Ihnacak v dobré pozici, ale Kváča znovu vyrazil!
43:59
Před budějovickou brankou se po puku neúspěšně natahoval Petr Sýkora.
45:16
Horký (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Machala a Poulíček
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 2:0

Pardubice jdou do dvoubrankového vedení! Po Kacetlově zákroku se do úniku dvou na jednoho rozjeli Ondřej Machala s Lubošem Horkým, druhý jmenovaný dostal přesný pas a zakončil pod víko!
46:37
Puk chvíli poletoval v obranném pásmu domácích, ale v bráně neskončil. Komerční přestávka.
46:37
Vyloučen hráč Karabáček (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Dynamo. Na trestnou lavici znovu odjíždí Václav Karabáček, tentokrát na dvě minuty za podrážení.
47:21
Domácí se sami vyhání do středního pásma.
48:33
Vyloučen hráč Rolinek (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Během přesilovky Tomáš Rolinek fauloval gólmana Kváču a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
48:54
Hosté jsou kompletní a Dynamo vyhazuje.
49:25
Dva na nikoho v oslabení ujeli Hovorka s Machalou, ale Machala po sérii přihrávek vystřelil pouze do budějovického brankáře!
50:33
Domácí jsou v plném počtu.
52:38
Kacetl bere puk do lapačky a následuje komerční pauza.
53:22
Budějovice se snaží vrátit do zápasu, ale domácí začali hodně poctivě bránit. Do konce zápasu zbývá zhruba šest minut.
54:42
55:57
Vyloučen hráč Vydarený (Č. Budějovice), 2 min. za hrubost
Bude se hrát čtyři na čtyři. Z Motoru dostává dvě minuty za hrubost René Vydarený...
55:57
Vyloučen hráč Horký (Pardubice), 2 min. za hrubost
...A z Dynama Luboš Horký.
58:02
Oba týmy jsou v pěti.
58:34
Jiří Šimánek nebezpečně vyjel zpoza branky, ale Kacetl byl pozorný.
58:57
Kváča na střídačce, Motor v šesti!
59:39
Motor se ze všech sil tlačí do zakončení, ale vše řeší svou lapačkou Ondřej Kacetl.
59:48
Ještě jedno zakázané uvolnění Dynama.
59:59
Ještě jeden závar v pardubickém brankovišti. Rozhodčí přerušují hru a nic se už nestane.
Je konec! Dynamo vyhrává v baráži šesté utkání a vede tabulku s osmnácti body! Výhru 2:0 v poslední třetině pojistil Luboš Horký. Kladno porazilo Chomutov 3:1, a vypadá, že baráž už je rozhodnutá. Z Pardubic vám pěkný víkend přeje Marek Votke.

15. 2. 2023 17:30Č. Budějovice–Pardubice 3:7
30. 12. 2022 18:00Pardubice–Č. Budějovice 4:1
17. 11. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 2:4
2. 10. 2022 17:00Pardubice–Č. Budějovice 6:1
28. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 4:3
26. 3. 2022 17:00Pardubice–Č. Budějovice 3:2
25. 3. 2022 19:00Pardubice–Č. Budějovice 1:2
22. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 3:2