Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Program hokejového mistrovství světa 2015 v Česku

Play-off

Neděle 17. května
Finále
Kanada - Rusko O2 arena 6:1
O BRONZ
Česko - USA O2 arena 0:3
Sobota 16. května
Semifinále
Česko - Kanada 1. semifinále, O2 arena  0:2
Rusko - USA 2. semifinále, O2 arena 4:0
Čtvrtek 14. května
Čtvrfinále
USA - Švýcarsko 1. čtvrtfinále, ČEZ arena 3:1
Kanada - Bělorusko 2. čtvrtfinále, O2 arena 9:0
Švédsko - Rusko 3. čtvrtfinále, ČEZ arena 3:5
Česko - Finsko 4. čtvrtfinále, O2 arena 5:3

Základní skupiny

Skupina A: Švédsko, Kanada, Česko, Švýcarsko, Lotyšsko, Francie, Německo, Rakousko (O2 arena Praha, 18 000 diváků)

Skupina B: Finsko, Rusko, USA, Slovensko, Norsko, Bělorusko, Slovinsko, Dánsko (ČEZ arena Ostrava, 9 000 diváků)

Pátek 1. května
Kanada - Lotyšsko skupina A 6:1
USA - Finsko skupina B 5:1
Česko - Švédsko skupina A 5:6SN
Rusko - Norsko skupina B 6:2
Sobota 2. května
Švýcarsko - Rakousko skupina A 3:4SN
Slovensko - Dánsko skupina B 4:3SN
Francie - Německo skupina A 1:2
Bělorusko - Slovinsko skupina B 4:2
Lotyšsko - Česko skupina A 2:4
Norsko - USA skupina B 1:2
Neděle 3. května
Rakousko - Švédsko skupina A 1:6
Rusko - Slovinsko skupina B 5:3
Kanada - Německo skupina A 10:0
Bělorusko - Slovensko skupina B 1:2
Francie - Švýcarsko skupina A 1:3
Dánsko - Finsko skupina B 0:3
Pondělí 4. května
Lotyšsko - Švédsko skupina A 1:8
Rusko - USA skupina B 2:4
Kanada - Česko skupina A 6:3
Norsko - Finsko skupina B 0:5
Úterý 5. května
Švýcarsko - Německo skupina A 1:0
Dánsko - Bělorusko skupina B 1:5
Rakousko - Francie skupina A 0:2
Slovensko - Slovinsko skupina B 3:1
Středa 6. května
Švýcarsko - Lotyšsko skupina A 1:2P
Rusko - Dánsko skupina B 5:2
Švédsko - Kanada skupina A 4:6
Slovensko - Norsko skupina B 2:3
Čtvrtek 7. května
Česko - Francie skupina A 5:1
USA - Bělorusko skupina B 2:5
Švédsko - Německo skupina A 4:3
Finsko - Slovinsko skupina B 4:0
Pátek 8. května
Česko - Rakousko skupina A 4:0
Slovinsko - Norsko skupina B 1:3
Německo - Lotyšsko skupina A 2:1
USA - Dánsko skupina B 1:0
Sobota 9. května
Francie - Kanada skupina A 3:4
Bělorusko - Rusko skupina B 0:7
Rakousko - Lotyšsko skupina A 1:2P
Finsko - Slovensko skupina B 3:0
Švédsko - Švýcarsko skupina A 2:1P
Dánsko - Norsko skupina B 4:1
Neděle 10. května
Německo - Česko skupina A 2:4
Slovinsko - USA skupina B 1:3
Švýcarsko - Kanada skupina A 2:7
Slovensko - Rusko skupina B 2:3P
Pondělí 11. května
Německo - Rakousko skupina A 2:3SN
Finsko - Bělorusko skupina B 3:2SN
Švédsko - Francie skupina A 4:2
Slovinsko - Dánsko skupina B 1:0
Úterý 12. května
Kanada - Rakousko skupina A 10:1
Norsko - Bělorusko skupina B 2:3
Lotyšsko - Francie skupina A 2:3N
USA - Slovensko skupina B 5:4P
Česko - Švýcarsko skupina A 2:1N
Finsko - Rusko skupina B 3:2N


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze