Vítejte v brněnské Winning Group Areně, kam k utkání 57. kola Tipsport extraligy přijel aktuálně druhý tým soutěže z Hradce Králové.
Domácí zoufale potřebují nastartovat zadrhlý motor, protože už nemá příliš přesvědčivý náskok před týmy, které se chtějí dostat na příčky zajišťující předkolo play-off. Na třináctou Olomouc má náskok pouze tří bodů a Hanáci aktuálně srdnatě bojují s Třincem.
To Hradec může být v pohodě, devět z posledních deseti utkání zvládli a jedou na velké vítězné vlně. Do Brna nedovezli kompletní čtyři útoky, přesto se nedá čekat, že formou nejlepší tým soutěže nebude fyzicky stačit.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Pešina (CZE), Šír (CZE) - Brejcha (CZE), Votrubec (CZE)
Počet diváků: 3 500

Do branky domácích se dnes postaví Marek Čiliak, to je změna oproti pátku, kdy ve Vítkovicích strážil klec Matej Tomek.
Halou zní píseň Karla Kryla - Bratříčku, zavírej vrátka. Ani v Brně se nezapomíná na válku na Ukrajině.
Pojďme ale zpět k válce sportovní. Ta už má na ledě muže, jenž budou hlídat její regulérnost. Na led už také přichází samotní bojovníci.
Hala ještě před začátkem gratuluje Mateji Tomkovi, Marku Ďalogovi a Michalu Krištofovi, tedy slovenským bronzovým medailistům, kteří se poprvé od olympiády představují na domácím ledě.
0:00
Utkání začalo.
0:05
Hosté vyhráli úvodní vhazování, Jakub Lev svému bývalému zaměstnavateli nic nedaruje.
0:30
Hradec rozehrával kostrbatě, Kometa získala napadáním puk, jenže přechod modré čáry nebyl o nic lepší, než u hostí a tak se píská ofsajd.
0:51
Hradec kombinuje v útočné třetině, sehrávka mířila na pravý kruh na Perreta, ten pálil z první po nápřahu, byl ale už ve velkém úhlu a Čiliak byl připravený.
1:55
Kometa chtěla vyslat u levého mantinelu Zbořila, jenže jeho zpracování, které mělo zrychlit hru nebylo úspěšné a tak budou domácí muset zakládat znovu.
2:53
Perret udržel puk proti dvěma bránícím hráčům Komety těsně za modrou čarou a ještě dokázal posunout na levý kruh Cingelovi. Jeho ránu musel krotit Čiliak lapačkou, zvládl to.
3:31
Vyloučen hráč Oksanen (Hr. Králové), 2 min. za nedovolené bránění
Oksanen poslal na vlastní modré Vincoura k zemi nedovoleně. Šlo pískat podražení, ale rozhodčí si vybrali nedovolené bránění.
3:35
Hradec ale hned po vhazování vyhazuje.
3:58
Speciální formace bez jediného obránce už mačká hosty kolem Kiviaha.
4:28
Zbořil jako falešný bek pálil od modré čáry z osy a doráželi Holík s Vincourem. Kiviaho vyrazil puk před sebe, tam jej ale našli dříve hráči Hradce.
5:13
Po vyhození Hradce už je v útočné třetině druhá přesilovková formace Komety.
5:21
Šoustalovi chyběly dva kroky k dorážce rány od modré čáry, kterou Kiviaho skvěle vyrazil špičkou pravého betonu.
5:48
Hosté jsou kompletní, Brno hrozilo, ale cestu si do branky nenašlo.
6:13
Mladý útočník Šik se připomněl krásnou přihrávkou pro Dočekala, který vyrazil pomoci forvardům v jejich snažení na levý kruh. Obránce chtěl zakončit mezi nohy Kiviaha, ten ale o jeho záměru věděl a nenechal mezi betony ani skulinku. Následuje komerční pauza.
6:20
Krištof prohrál buly, hosté ale okamžitě vyhazují na zakázané uvolnění.
6:42
Mueller dvakrát selhal na Kiviahovi po skvělé přihrávce Vincoura do druhé vlny na osu hřiště po protiútoku. Kiviaho povyjel a betonem dvakrát zablokoval nejproduktivnějšího muže soupeře.
7:21
Kometě je pískáno zakázané uvolnění, i když situace nebyla úplně jasná.
7:50
Ščerbak skvěle aktivně napadá rozehrávku, Tansey z něj byl už trochu nešťastný, ale nakonec s pukem vyjel zpoza Čiliaka sám a zakládá útok.
8:34
Fajmon s Gulašim teď sloužili jako dělostřelectvo na modré čáře. Žádný projektil od beků se však neujal.
9:01
Hradečtí nastřelili tyč, jenže rozhodčí už mezi tím pískali správně přihrávku rukou, která předcházela Blainově ráně.
9:46
Kevin Klíma se dostal do útočného pásma po pravé straně a hned sehrával najíždějícímu Blainovi, ten mocným nápřahem pálil a Čiliak musel zasahovat. Puk ale mířil na tělo gólmana.
10:28
Další přísné zakázané uvolnění. Tentokrát proti hostům. I to svědčí Hradci, který pracuje defenzivně skvěle a elán Komety tím dokáže mocně deptat.
10:51
Další icing, tentokrát domácích. Hra je teď trochu rozbouraná.
11:27
Kevin Klíma si stahoval kotouč letící vzduchem před Čiliakem a zdálo se mi, že byl podražený, rozhodčí si to ale nemyslí a tak dopředu jde Kometa.
11:44
Ta také zahrozila střelou Gulašiho od modré. Kiviaho stahuje puk do lapačky.
12:09
Divákům se hodně nelíbí zákroky na Petera Muellera, toho už podruhé poslali hosté k zemi poněkud nevybíravě. Rozhodčí jsou dnes ale spíš pro volnější styl souzení zápasu.
12:40
Na ledě se sešli Mueller, Zaťovič a Holík, tedy původní první formace a Zaťovič pálil po křižné přihrávce z pravého kruhu. Kiviaho byl ale už připravený a tak neměl problém zasáhnout proti střele zápěstím. K Zaťovičovi s Holíkem tak může dostřídat Luboš Horký.
12:55
Kometa chce dirigovat hru a Hradec příliš neprotestuje, týmy ale už delší dobu neprodukují překvapivá řešení a tak brankáři nemají problém.
13:45
Filip Pavlík tvrdě pálil od pravého mantinelu. Jeho střela má sílu, jako když kopne kůň, jenže Čiliakovy chrániče takových kopů vydrží mnoho.
14:08
Mountfield je nyní iniciativní a bruslí po útočné čáře. Nahození obránců od modré čáry ale nikdo netečuje a tak je tu další jednohubka pro Čiliaka.
14:37
Šik čekal na modré čáře a dostal přihrávku od spoluhráčů. Jenže vzduchem, a při stahování si puku k ledu byl příliš rychlý a sám se tak dostal do ofsajdu.
15:13
Kučeříkovi poslal Mueller zpoza Kiviahovy klece parádní nabídku na levý kruh. Rodák z Hodonína pálil hrozivou bombu, proti které neměl Kiviaho šanci reagovat, jenže jeho poziční hra stačí, ráně chyběla přesnost a tak se od finského brankáře odráží mimo kluziště.
16:15
Kelly Klíma startoval Ščerbaka, který zavezl puk do pásma a Hradec bude opět kombinovat v ofenzivě. Tím zatím Hradec dnes šetří.
16:55
Hradec se nedostal do střelecké pozice a tak už o to usiluje čtvrtá formace domácích. Puk ale létá po mantinelech.
17:47
Vincour dnes působí jako rozený nahravač. Z mezikruží nabízel puk Krištofovi, kterému chybělo málo k prostřelení Kiviaha z úhlu, potom ještě nabíjel Muellerovi pro změnu na levý kruh. Ani on ale nenašel recept na Kiviaha.
18:14
Vyloučen hráč Pavlík (Hr. Králové), 2 min. za podražení
Aktivita Brna ale nutí Pavlíka faulovat za brankou svého muže s maskou.
18:30
Opět pětice útočníků v útočném pásmu a přesilovku Brno zahajuje ranou Zbořila od modré čáry.
18:48
Mountfield se osvobozuje a vyhazuje. Kometa bude střídat.
19:20
Zaťovič pálil od pravého mantinelu. Těsně minul.
19:46
Holík pálil z mezikruží švihem,teď to možná chtělo přihrávku, kterou jindy zbytečně vymýšlí. Kiviaho tady neměl problém zasáhnout, byl povyjetý.
19:59
Drama ještě na druhé straně, po vyhození se k puku ještě Blain prodral a ohrožoval Čiliaka. Byl ale v ofsajdu.
20:00
Skončila první třetina.
Kometa je aktivnějším týmem, Hradec je v dobrovolné defenzivě. Více šancí tak měli domácí, skvěle chytající Kiviaho ale zatím odolává. Na střely je to 15:14.
Oba týmy už jsou nachystané k druhému dějství, z přesilovky domácích zbývá patnáct sekund.
20:00
Začala druhá třetina.
20:16
Hradec je kompletní, Kometa se s pukem nepodívala ani za červenou čáru.
20:52
Kalina bojuje v levém útočném rohu o puk, Hradec začíná aktivněji, než byl v první třetině.
21:16
Kometě se podařilo vyhodit a Kiviaho znervózněl při rozehrávce, protože se blížil Rákos. Puk tak raději přikryl a domácí získali pásmo velice snadno.
21:20
Rákos vyhrál buly a Doudera mohl pálit z osy od modré. Ránu chtěl mířit nad ramena Kiviaha, střela však letěla příliš vysoko.
21:40
Čtvrtá formace domácích je výborně aktivní v útočném pásmu a vykoledovala si faul.
21:47
Vyloučen hráč Jank (Hr. Králové), 2 min. za podražení
21:58
Vincour v levém kruhu dostal nabito od Holíka fantasticky. Při ráně mu ale praskla hokejka.
22:31
Další prasklé náčiní, tentokrát selhal Muellerův nástroj.
23:22
Krištof našel parádním pasem křížem třetinou Ďalogu, který pálil a Kiviaho si vyrazil branku sám.
23:24
Rozhodčí se ještě radí, zda to byl úmysl či ne. Kiviaha je ale třeba se zastat, nešlo o vykopnutí, jen se zapřel do tyče příliš a kolík v ledu už odmítl klec držet.
23:58
Hosté jsou už v pěti.
24:15
Hosté dotírali nepříjemně, Čilak má další zákrok, při které srazil puk do obličeje Krištofa. Poté hrál někdo z hostí vysokou holí, rozhodčí vyhání hru z útočného pásma Komety.
25:10
Dočekal vypíchl puk obráncům a šel do forhendové kličky. Minul a ještě nešikovně zasáhl za zády holí vracející se beky.
25:10
Vyloučen hráč Dočekal (Kometa), 2 min. za hru vysokou holí
A bude za to i potrestán, i když se šel schovat na střídačku.
25:46
Hradec je rozvážnější při rozehře, zatím posouvá puk rychle z první.
25:50
Lev dostal nabito na levý kruh a pálil po ledě mezi betony Čilaka, kdyby mířil k pravé tyči, pokus by byl nebezpečnější.
26:01
Pálil Oksanen z pravé strany, ani jeho rána ale nekončí gólem.
26:27
Jergl vypálil jedovatě z hrany levého kruhu na lapačku Čiliaka. Dokonce dvakrát krátce po sobě. První pokus těsně minul branku, druhý slovenský brankář chytil.
26:48
Kevin Klíma si teď nádherně prohodil brusle couvajícího Gulašiho, jenže víc už z toho nebylo. Kometa oslabení přežije.
27:46
Kiviaho neví, kam dřív skočit. Dočekal jej hodně vylekal zadovkou před branku z boje v levém rohu útočné třetiny. Čtvrtý útok domácích je dnes hodně vidět.
28:42
Mueller stáhl přihrávku na modré čáře pro Krištofa, ten s pukem zajel na pravý kruh a snažil se pálit mezi pravou ruku a tělo Kiviaha. Finský brankář tam ale místo nenechal.
28:44
Následuje komerční přestávka. Zápas je teď o dost intenzivnější, než v první části.
28:52
Jergl si prodloužil střídání a jel s Lalancetem a Ščerbakem rychle do útoku, nabízel puk Ščerbakovi, ten ale pas nečekal.
29:23
Nedomlel nahazoval ze středního pásma a Čiliak se lekl Ščerbaka, najíždějícho po pravé straně. Raději přerušuje.
29:43
Mountfield ale podstatně zvýšil aktivitu forčekingu a Kometě to dělá problém.
29:55
Domácí teď ale nezastavují Hradečtí, nýbrž píšťalka čárového při ofsajdu.
30:40
Kotouč končí mezi střídačkami, třetí formace se nyní přetahovaly o každý centimetr ledu, až je puk sražen mimo hřiště.
31:00
Dočekal dostal puk před branku do bezprostřední blízkosti od Rákose z levého rohu a jen málo chybělo, aby Kiviaho kapituloval, puk ním zřejmě propadl, ale vedle klece.
31:52
Lalancette vyslal Klímu na modré čáře, ten hned pálil a Čiliak si nebyl jistý, kde má puk. Klíma o něj zavadil a puk z něj vypadl. Sebrali jej ale obránci Komety.
32:54
Hra je přerušena, bude se vhazovat po pravé ruce Kiviaha. Ale až po úklidu ledu v rámci komerční pauzy.
33:04
Bartejs čelí forčekingu první formace hostí.
33:41
Puk je opět v hledišti. Doufejme, že je na Kometě slušná zásoba, dnes už je to snad třetí nebo čtvrtý kotouč pro fanoušky.
34:24
Zbořilovi nahazoval Fajmon parádní pas za obránce, ten ale prudkou přihrávku nemohl zpracovat, u puku byl ale nejdřív a ještě jej nahazoval na Kiviaha.
35:09
Klíma 67 (Hr. Králové) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Ščerbak a McCormack
Stav zápasu Kometa - Hr. Králové 0:1

Klíma z protiútoku slaví úspěch. Překonal obranu trpělivostí, když zavezl puk středem, počkal, až se Šik položí, a položil se i Čiliak.
35:44
Vypadalo to na druhou branku, Pavlík totiž prostřelil Čilaka. Jenže rozhodčí místo toho vylučuje.
35:44
Vyloučen hráč Orsava (Hr. Králové), 2 min. za krosček
35:53
Mueller láme další hůl na levém kruhu. To už je pro Kometu třetí rána, která nevyšla.
36:32
Vincour nabízel puk z levého kruhu na pravou stranu, Kiviaho do pasu ale sáhnul a tak puk šel mimo hole domácích.
37:10
Přesilovka Komety je vůbec nejhorší v dnešním zápase, o puk e bojuje v pravém rohu za Kiviaho brankou.
37:17
Vyloučen hráč Jank (Hr. Králové), 2 min. za krosček
37:17
Vyloučen hráč Vincour (Kometa), 2 min. za krosček
37:24
Ďaloga (Kometa) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Kollár
Stav zápasu Kometa - Hr. Králové 1:1

No a je vyrovnáno, Krištof s Kollárem vybojovali vhazování, puk servírovali na modrou a Ďaloga nekompromisní ranou z pravé strany propálil Kiviaha.
38:06
Tak to je pro Kometu velká vzpruha, místo dvougólové ztráty je vyrovnáno, nejslabší přesilovou hru nakonec dokázali přetavit ve vyrovnání.
38:39
Vhazuje se útočném pásmu Mountifieldu.
38:45
Pilař (Hr. Králové) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Klíma 67 a Pavlík
Stav zápasu Kometa - Hr. Králové 1:2

Jenže je vše opět při starém. Čiliak nedokázal reagovat na rychlý přesun puku z pravé strany na levou, odkud Pilař hned pálil z nápřahu.
39:20
Tvrdý zákrok teď předvedl Orsava na Rákose, který nebyl připravený v pravém rohu útočné třetiny hostí. Rákos se těžce zvedá, hit to byl ale naprosto čistý.
39:55
Smoleňák ještě nenechává Kometu vydechnout. Před koncem třetiny ještě atakoval Ďalogu. Rozhodčí to ale řešit už nebudou.
40:00
Skončila druhá třetina.
Hala píská, Hradec ale zaslouženě vede, protože ač je defenzivnější, šance totiž proměňuje. Kometa byla opět aktivnějším týmem, chybí ale překvapení, kterým by zaskočila Kiviaha.
40:00
Začala třetí třetina.
40:02
Kometa vyhrává vhazování, také musí hned od startu usilovat o vyrovnání.
40:19
Jenže první šanci třetí třetiny měl Hradec. Oksanen dostal parádní přihrávku mezi kruhy a tvrdě pálil na levou tyč. Čiliak si připisuje skvělý zákrok.
40:58
A další nájezd Hradeckých forvardů zakončoval Klíma a Čiliak musel znovu zasahovat.
41:32
Vincour ujel Muellerem, jenže přihrávka nedoputovala na hůl Američana.
42:20
Kometa vyhazuje na zakázané uvolnění. Hradec razí taktiku, že nejlepší obranou je útok a daří se mu.
42:52
Kometa se s pukem dostala do útočného pásma, ale opět podléhá rychlému napadání hostí.
43:56
Neučesaná pasáž zápasu. Hradec se snaží hlavně rozbít hru Komety.
44:46
Kometa se trápí v rozehrávce. Dostane ale přesilovou hru.
45:03
Vyloučen hráč Lalancette (Hr. Králové), 2 min. za podražení
45:32
Perret (Hr. Králové) vstřelil branku (13. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Hr. Králové 1:3

Perret vypíchl puk Vincourovi na modré čáře, ujel s ním a bekhendovou kličkou překonal Čiliaka.
45:54
Kometa se nyní hodně potápí, Mueller s pukem kličkuje a vyšívá v útoku, to ale Kometě nepomůže.
46:50
Přesilová hra je ukonce, Dočekal ještě zaváží puk znovu do útočné třetiny.
47:13
Hradečtí jsou kompletní, Kučeřík ještě zkoušel překvapit Kiviaha od modré nahozením, Fin ale viděl a zasáhl.
47:49
Perret opět výborně napadá rozehrávku. Ukazuje, že je s holí velice šikovný.
48:25
Domácí přidávají na obrátkách, tvrdě pálil Vincour. Poté se ale Kometa dostala sama ven z pásma a dopouští se ofsajdu. Následuje komerční pauza.
49:09
Zbořil předal do tandemu Šoustalovi, ten parádně našel Kollára u pravé tyče. Jenže ten místo okamžitého zakončení volil natažení ke střele a tím dal Kiviahovi čas se přesunout.
50:10
Rozhodčí zaznamenávají přihrávku rukou a tak Hradec vyhání ven z útočného pásma, vhazuje se před modrou čarou Komety.
50:16
Kometa uspěla při vhazování, okamžitá rozehrávka Kučeříka ale nenajde hole domácích a píská se zakázané uvolnění.
50:53
Vahazuje se po pravé ruce Kiviaha, Zbořil hned z buly pálil, střelu ale hosté blokují.
51:37
hradečtí zase aktivně tlačí, konkrétně jejich třetí útok. Ten je dnes podle mě nejlepším na straně hostí.
52:23
Kometa dělá další chybu při zakládání útoku a Tansey tak odsuzuje domácí k dalšímu zakázanému uvolnění.
52:28
Jank hned po buly pálil, rána byla zblokovaná mimo a box časoměřičů už hlásí, že je na ředě komerční pauza.
52:29
Cingel uspěl na buly, jenže puk sbírá Kometa, která už má na ledě první formaci.
52:50
Ďaloga pálil od modré s cílem hodit puk na teč, na jeho nabídku ale nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.
53:24
Vyloučen hráč Doudera (Kometa), 2 min. za hrubost
53:48
Hradec vypadá klidně a spokojeně, Gulaši vyhazuje po ledabylém zavezení puku do útoku, Hradec se ochotně pro puk vrátí, bez žádného spěchu.
54:38
Kevin Klíma kombinuje s Jerglem a Ščerbakem v útočné třetině.
55:12
Gulašimu se povedlo opět vyhodit a Kometa střídá, Hradec teď jede v úsporném módu, Hradci to stačí.
56:08
Krištof s pukem kličkuje ve vlastní pásmu, fanoušci už pískají na domácí a hosté si vychutnávají narušování rozehrávky.
56:46
Tak možná poslední šance, která by Kometu zachránila. Zbořil dostal nabídku na levou tyč, Kiviaho byl stále u pravé. Zbořil ale trestuhodně nezpracoval puk.
57:37
Kometa se snaží vydolovat puk v levém rohu útočné třetiny, Hradec ale situaci drží pod kontrolou.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny, Kometa začíná za Čiliakovou klecí.
58:24
Holík s Muellerem kombinují po mantinelu, nakonec nachází Kučeříka, ten pálí.
58:43
Holík (Kometa) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Mueller a Zaťovič
Stav zápasu Kometa - Hr. Králové 2:3

Kučeříkův pokus ještě nevyšel, rána Tanseyho a dorážka Holíka, který dojel jako třetí k puku po Muellerovi se Zaťovičem. Zorientoval se ale jako první.
58:43
Kometa si ještě vybírá oddechový čas.
58:54
Mueller nahazuje puk do pásma a Kometa je opět v šesti.
59:16
Kometa je kombinuje, ale čeká se na ránu.
59:43
Mueller dorážel, Kiviaho ale drží.
59:48
Oksanen (Hr. Králové) vstřelil branku (25. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Hr. Králové 2:4

Ahti Oksanen se dostal k sraženému puku od Muellera a poslal jej přes kluziště do odhalené klece.
59:54
Ještě vhazování v útočném pásmu Komety, ta dnes ale kapituluje.
Konec utkání.
Je dobojováno. Hradec Králové jde na první místo tabulky, co je ale zajímavější, je situace Komety, která se tímto ocitá na roveň Olomouce. Kometa už čtyři zápasy nebodovala a pár kol před koncem balancuje na hraně předkola. Díky za sledování a přeji hezký zbytek večera.

Vzájemné zápasy

5. 2. 2023 16:00Hr. Králové–Kometa 1:0
28. 12. 2022 18:00Kometa–Hr. Králové 2:3
6. 11. 2022 16:00Hr. Králové–Kometa 5:1
30. 9. 2022 18:00Kometa–Hr. Králové 4:0
27. 2. 2022 17:00Kometa–Hr. Králové 2:4
16. 1. 2022 16:00Hr. Králové–Kometa 2:3
28. 11. 2021 17:00Kometa–Hr. Králové 1:3
8. 10. 2021 18:00Hr. Králové–Kometa 3:0
28. 2. 2021 16:00Hr. Králové–Kometa 1:4
9. 2. 2021 18:00Kometa–Hr. Králové 3:4
17. 1. 2021 17:00Kometa–Hr. Králové 1:2
1. 12. 2020 18:00Hr. Králové–Kometa 6:2
18. 2. 2020 18:00Kometa–Hr. Králové 2:1
3. 1. 2020 18:00Hr. Králové–Kometa 2:1
22. 11. 2019 18:00Kometa–Hr. Králové 3:2
4. 10. 2019 18:00Hr. Králové–Kometa 2:3
23. 3. 2019 19:00Kometa–Hr. Králové 3:2
22. 3. 2019 19:00Kometa–Hr. Králové 2:1
19. 3. 2019 19:00Hr. Králové–Kometa 0:5
18. 3. 2019 17:00Hr. Králové–Kometa 1:3
19. 2. 2019 18:00Kometa–Hr. Králové 0:3
6. 1. 2019 18:20Kometa–Hr. Králové 4:5
18. 11. 2018 17:00Hr. Králové–Kometa 6:3
5. 10. 2018 18:00Hr. Králové–Kometa 4:2
19. 1. 2018 18:00Kometa–Hr. Králové 3:4
3. 12. 2017 16:30Hr. Králové–Kometa 1:0
20. 10. 2017 18:00Kometa–Hr. Králové 1:2
10. 9. 2017 17:00Hr. Králové–Kometa 2:4
8. 4. 2017 17:20Kometa–Hr. Králové 2:1
6. 4. 2017 17:20Hr. Králové–Kometa 1:3
3. 4. 2017 17:20Kometa–Hr. Králové 0:1
2. 4. 2017 17:20Kometa–Hr. Králové 8:0
30. 3. 2017 17:20Hr. Králové–Kometa 3:0
29. 3. 2017 17:20Hr. Králové–Kometa 0:2
22. 1. 2017 17:00Hr. Králové–Kometa 3:4
9. 12. 2016 17:20Kometa–Hr. Králové 4:3
23. 10. 2016 17:00Hr. Králové–Kometa 5:1
11. 9. 2016 17:00Kometa–Hr. Králové 3:1
17. 2. 2016 18:00Kometa–Hr. Králové 3:0
30. 12. 2015 18:00Hr. Králové–Kometa 2:1
24. 11. 2015 17:20Kometa–Hr. Králové 5:1
27. 9. 2015 17:00Hr. Králové–Kometa 3:1
1. 3. 2015 18:20Kometa–Hr. Králové 2:1
18. 1. 2015 17:30Hr. Králové–Kometa 0:7
30. 11. 2014 17:00Kometa–Hr. Králové 2:1
17. 10. 2014 18:00Hr. Králové–Kometa 3:2
6. 2. 2014 18:00Kometa–Hr. Králové 2:1
30. 12. 2013 18:20Hr. Králové–Kometa 2:3
17. 11. 2013 17:00Kometa–Hr. Králové 3:0
1. 10. 2013 18:00Hr. Králové–Kometa 2:1
Advertisement