Do startu čtvrtého čtvrtfinále zbývá čtvrt hodinky.
0:00
0:44
K první střele dnešního utkání se dostal Petr Čáslava. Jeho pokus od modré však neměl parametry a kotouč letěl do ochranné sítě.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Kika (CZE) - Kajínek (CZE), Zavřel (CZE)
Počet diváků: 9 632

1:35
Úplně volný Tomáš Marcinko dostal přesnou přihrávku přímo před Kacetla, ale netrefil branku!
2:18
Na druhé straně pálil Perret, Hrubec ovšem kryje.
3:06
David Musil v útočném pásmu Třince bekhendem plácl do kotouče a Kacetl našel puk v lapačce.
3:35
Přihrávku přes půl hřiště zpracoval Antonín Dušek a hnal se sám na Hrubce. Trefil však pouze Hrubce.
5:53
Po Poulíčkově rychlém pohybu ve středním pásmu dostal dobrou přihrávku Martin Kaut, ale branku netrefil.
7:09
Po pardubické střele od modré čáry vznikl po Hrubcově zákroku závar před brankou Ocelářů. Do bitky se pustil Jacob Cardwell a další hráči, rozhodčí ale překvapivě nevylučuje.
7:23
Vyloučen hráč Trončinský (Pardubice), 2 min. za hrubost
Vylučovat se bude až teď. Marka Trončinského hostující hráči nepříjemně dohráli a vznikla další rozmíška. Nakonec je z toho ovšem přesilovka Třince. Dvě minuty za hrubost dostává právě Trončinský.
7:23
Vyloučen hráč Marosz (Pardubice), 2 min. za hrubost
Dále také inkasuje dvě minuty za hrubost Rostislav Marosz.
7:23
Vyloučen hráč Musil 8 (Třinec), 2 min. za hrubost
A třinecký David Musil taktéž dvě minuty za hrubost.
8:57
Dynamo oslabení zatím zvládá v pohodě a podruhé dostalo kotouč až za Śimona Hrubce.
9:23
Domácí jsou v plném počtu.
10:00
K Danielu Rákosovi se odrazil kotouč a před třineckým útočníkem se otevřel prostor. Kacetl však Rákosovu ránu vyrazil.
10:56
Zakázané uvolnění Třince.
11:26
Kotouč v útočném pásmu zpracovával Rostislav Marosz, ale byl tísněn obráncem a nedokázal zakončit ideálně.
12:15
Od modré to zkoušel Vladimír Roth, ale trefil pouze před sebou bránícího hráče.
12:38
Matěj Beran dostal před třineckou brankou nevybíravý krosček a strhla se další mela. Rozhodčí teď řeší, koho vyloučit.
12:38
Vyloučen hráč Kovář (Třinec), 2 min. za hrubost
Přesilovka pro Dynamo. Dvě + dvě minuty za hrubost dostává Lukáš Kovář.
12:28
Vyloučen hráč Rolinek (Pardubice), 2 min. za hrubost
A dvě minuty za hrubost také pro pardubického Tomáše Rolinka.
13:27
Dynamu se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.
13:51
Třinec vyhazuje kotouč alespoň do středního pásma.
14:37
Martin Růžička to zkoušel v oslabení od levého mantinelu, ale trefil pouze obránce.
14:28
Kovář je na ledě, Třinec v pěti.
16:20
Finální přihrávka Dynama v útočném pásmu nenašla adresáta a Třinec se osvobozuje. Teď dostává kotouč na zakázané uvolnění.
18:03
Vyloučen hráč Holland (Pardubice), 2 min. za hrubost
Na ledě se strhla další bitka! David Musil se pustil do Rhetta Hollanda a sundal domácího obránce na zem po předešlém nevybíravém zákroku pardubického hráče na soupeře. Oba dostávají dvě plus dvě + deset minut za hrubost.
18:03
Vyloučen hráč Kovář (Třinec), 2 min. za krosček
K tomu ještě dvě minuty za krosček pro Lukáše Kováře a přesilovka pro Dynamo.
18:58
Třinec vyhazuje kotouč až ke Kacetlovi.
19:33
Rozhodčí už se chystal vyloučit třineckého hráče za podražení Rostislava Marosze, ale Matěj Beran faul odvolal, protože Marosze podrazil on. Pěkné fair play gesto!
20:00
První poměrně vyhrocená třetina je u konce. Gól jsme zatím neviděli, ale zato bylo k dispozici několik bitek, nejrůznějších rozmíšek a hlavně trestných minut. Dynamu zbývají ještě tři vteřiny přesilovky.
20:00
20:03
Třinec je kompletní a zahraje si přesilovku.
20:20
Vyloučen hráč Beran (Pardubice), 2 min. za podražení
Dvě minuty za podražení totiž inkasuje Matěj Beran.
20:30
Ve vlastním oslabení ovšem ujel Tomáš Rolinek! Hrubce však překonat nedokázal.
20:42
Dynamo vyhazuje kotouč.
21:31
Od levého mantinelu pálil David Cienciala, Kacetl však jeho pokus kryje.
22:20
Východočeši oslabení zvládli skvěle a jsou kompletní.
22:30
22:49
Sacha Treille proklouzl do útočného pásma podél mantinelu. Na druhé straně mu ještě najížděl spoluhráč, ale Treille to vzal na sebe. Hrubec zasáhl bez problémů.
23:04
David Tomášek vypálil skrytou střelou přes obránce, Hrubec byl ale znovu pozorný.
23:13
Ke střele se dostal také Roman Vlach, ale i jeho pokus Kacetl v klidu zastavil.
25:13
Antonín Dušek měl před sebou volný prostor a už startoval do úniku. Jenže zakopl a bylo po akci.
26:34
Martin Růžička dostal nabídku na příklep v útočném pásmu, Kacetl jej však zastavil betonem.
27:57
Antonín Dušek byl znovu v zajímavé pozici, ale tentokráte mezi kruhy nedokázal zpracovat kotouč.
30:26
Tempo se v polovině zápasu poněkud zmírnilo. Skoro by se při pohledu na současnou hru dalo říct, že první gól dnes rozhodne, uvidíme.
30:57
31:19
Poulíček s Kautem se hnali dva na jednoho! Kaut už chtěl zametat odražený puk do branky, ale po Poulíčkově střele na kotouč nedosáhl.
31:45
Vyloučen hráč Rákos (Třinec), 2 min. za zdržování hry
Dvě minuty pro Daniela Rákose za zdržování hry - vyhození puku a Dynamo bude hrát další přesilovku.
32:08
Treille (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Marosz a Trončinský
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:0

A první branka je tady! Tomáš Rolinek výborně zapracoval, uhájil útočné pásmo Dynama a posunul kotouč na Marosze. Ten krásně přihrál volnému Sachovi Treillemu, jenž se nádherně trefil přímo pod víko!
33:05
Vyloučen hráč Mojžíš (Pardubice), 2 min. za hrubost
Třinec taktéž dostává možnost přesilové hry a může odpovědět. Tomáš Mojžíš z Dynama inkasuje dvě minuty za hrubost.
33:31
Třinec se sám vyhnal z útočného pásma a nakonec se dostal do ofsajdu.
33:56
34:23
Vladimír Roth se krásným sólem dostal až před Kacetla, kterého rozpohyboval a už to vypadalo, že vyrovná. Kacetl však zasáhl betonem!
35:05
Východočeši jsou kompletní.
35:58
Závar v třineckém brankovišti! Dva domácí hráči se snažili procpat kotouč do klece, ale Hrubec vše vyřešil lapačkou.
36:20
V útočném pásmu Ocelářů se ke střele dostal Milan Mikulík, ale branku netrefil.
37:08
Domácí čtvrtá formace se usadila v útočném pásmu, ale klidný zákrok si opět připisuje Šimon Hrubec.
37:42
Rákos posílal od mantinelu nebezpečnou přihrávku přímo před branku. Pár takových branek jsme už v této sérii viděli. Teď však nebezpečí zažehnal domácí zadák.
38:38
David Tomášek na útočné modré využil drobné chybky třineckého hráče a vydal se do zakončení. Hrubec ovšem znovu připraven.
39:01
Běží poslední minuta druhé třetiny.
39:46
Vyloučen hráč Mikulík (Třinec), 2 min. za nedovolené bránění
V samém závěru prostřední části si Východočeši zahrají přesilovku. Milan Mikulík totiž dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Spolu s ním také Tomáš Marcinko na dvě minuty za hrubost.
39:46
Z Pardubic je vyloučen Tomáš Mojžíš.Taktéž na dvě minuty za hrubost.
40:00
Druhá třetina došla ke svému konci. Dynamo si v ní vypracovalo jednobrankové vedení, když za dvacet tři vteřin využil jednu z přesilovek krásnou ranou pod víko domácí Sacha Treille. Třetí třetina začne zhruba v 18:41.
40:00
41:03
Dynamo krouží v útočném pásmu a bojuje ze všech sil. Třinec se však dokázal osvobodit.
41:46
Hosté jsou kompletní.
42:08
Ze středního pásma pálil Jacob Cardwell. Hrubec jeho ránu pokryl.
42:22
Zkoušel to také Tomáš Mojžíš, ale i s jeho střelou si Hrubec poradil.
42:49
Dopředu se dostával Daniel Rákos, ale o kotouč jej připravil Petr Sýkora a sprintoval dopředu. Hrubce ale ranou z velkého úhlu nepřekonal.
43:19
Po Tomáškově přihrávce pálil Tomáš Rolinek, Hrubec opět ve správný čas na správném místě.
44:43
Třinec se snaží prokousat se do útoku a za každou cenu vyrovnat. Teď jej ale zastavil ofsajd.
45:41
Na střelu si kotouč chystal Sacha Treille, rozhodčí ale píská postavení útočícího hráče v brankovišti.
46:21
Kovář nahazoval kotouč od modré čáry. Clonící třinecký hráč ale kotouč srazil mimo tři tyče.
47:50
Oceláři jsou nastěhovaní v obranném pásmu Pardubic.
48:44
Dynamo ovšem velmi obětavě brání a dokázalo protlačit kotouč do středního pásma.
49:39
David Tomášek zabojoval v útočném pásmu a do dobré pozice nahrál Matěji Beranovi, ten se ovšem nedokázal prosadit!
49:58
Treille (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Trončinský a Tomášek
Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:0

Všechno ovšem o chvíli později napravil svým druhým gólem Sacha Treille! Marek Trončinský mu krásně namazal mezi kruhy a Treille podruhé neměl se zakončením žádný problém.
51:50
Tomášek (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:0

A hned záhy přichází třetí gól domácích! David Tomášek využil pádu Lukáše Krajíčka v obraně a dostal se úplně sám před Šimona Hrubce a vykoupal jej nádhernou kličkou do forhendu!
52:32
Střídání Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Šimon Hrubec, nahradil ho Peter Hamerlík
53:23
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Sýkora J. (Pardubice) neproměnil
Ján Sýkora po faulu na svou osobu dostal možnost trestného střílení, ale trefil tyčku!
54:10
V pardubické Tipsport areně propuká obrovská euforie! Outsider série se doma dokázal vzchopit a kráčí za druhou výhrou.
54:52
Neopomínejme však Třinec! Martin Růžička měl před sebou poloodkrytou bránu, ale nedosáhl na zakončení!
55:02
Dnešní utkání sleduje 9 632 diváků.
56:11
Arenou proudí mexická vlna.
56:34
Vyloučen hráč Holland (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Rhett Holland dostává dvě minuty za nedovolené bránění a Třinec bude v zajímavou chvíli hrát přesilovku!
57:26
Rolinek zachytil kotouč a vydal se dopředu s Poulíčkem. Ten vystřelil, ale pouze do obránce.
57:34
Vyloučen hráč Růžička (Třinec), 2 min. za faul kolenem
Třinec má po přesilovce. Dvě minuty za faul kolenem inkasuje Martin Růžička.
58:25
Martin Adamský se protáhl mezi dvěma obránci, ale do zakončení se nedostal.
58:34
59:04
Domácí útočník měl na lopatě čtvrtý gól, ale Hamerlík se skvěle přesunul a zabránil gólu!
59:34
I Růžička už je zpět na ledě. Hraje se pět na pět.
Je vyrovnáno! Dynamo dokázalo doma vyhrát i druhý zápas, tentokráte s nulou na kontě a po právu se může těšit z vyrovnání série na 2:2. Série bude pokračovat ve středu v Třinci.

14. 4. 2023 17:00Pardubice–Třinec 1:2
12. 4. 2023 17:00Třinec–Pardubice 3:5
10. 4. 2023 17:00Pardubice–Třinec 2:4
7. 4. 2023 17:00Třinec–Pardubice 0:2
6. 4. 2023 17:00Třinec–Pardubice 2:1
3. 4. 2023 18:00Pardubice–Třinec 0:3
2. 4. 2023 17:00Pardubice–Třinec 4:2
24. 1. 2023 17:00Třinec–Pardubice 0:4