Dynamo s třemi novými tvářemi v kádru se dnes představí v domácím utkání s Olomoucí. Na ledě se však nejspíš objeví pouze dvě: Tomáš Knotek na centru třetí letky, Matěj Beran na křídlé té čtvrté.
Olomouc do Pardubic přijela s deseti útočníky a sedmi obránci.
0:00

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Obadal (CZE) - Kis (CZE), Lučan (CZE)
Počet diváků: 7 218

1:08
Oba týmy zatím marně zkouší přejít přes střední pásmo. Jako první se to povedlo Dynamu, ale útočná akce hned ztroskotala.
2:43
Teď se do útoku dostala i Olomouc a hned z toho byla pořádná šance! Marek Hecl šikovně tečoval před Kacetlem a domácí gólman měl co dělat.
3:24
Na druhé straně měl puk mezi kruhy Tybor, ale z dobré pozice netrefil branku.
3:29
Dujsík (Olomouc) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Irgl a Burian
Stav zápasu Pardubice - Olomouc 0:1

A Hanáci z protiútoku trestají! Úplně volný Tomáš Dujsík dostal přesnou přihrávku od Zbyňka Irgla přímo před Kacetla a nedal domácímu brankáři šanci.
4:15
Z pravého křídla to zkoušel František Skladaný, ale jeho střelu už si Kacetl pohlídal.
4:55
Od modré nahazoval puk Jan Kolář, ale černá guma skončila v lapačce Konráda.
5:45
Zakázané uvolnění Hanáků.
6:14
Kacetl vyráží střelu Viléma Buriana.
6:58
Obrovskou šanci na vyrovnání spálil domácí Tomáš Knotek! Stál sám před Konrádem, ale puk po sérii přihrávek a střel nedokázal dorazit za jeho záda!
7:32
Knotek tečoval Ivanovo nahození od modré, Konrád vyráží.
8:07
Pardubice měly šanci přečíslení čtyři na tři, ale zastavil je ofsajd.
9:27
Poskakující puk ve středním pásmu si pro sebe uzmul Zbyněk Irgl a vydal se po pravém křídle směrem na Kacetla. Tomu Irglova střela vypadla Olomouc se ještě snažila o dorážku, ale Kacetl si své území uhlídal.
10:43
Od modré to zkoušel Matěj Blümel, ale Konrád se nenechal rozhodit.
11:26
V polovině první třetiny vede Olomouc 10:1 na vhazování.
12:48
Dobrou přihrávku mezi kruhy dostal Tomáš Dujsík, ale Kacetl jeho pokus vyráží.
13:31
Knotkův příklep od modré letěl vedle.
14:37
Vyloučen hráč Strapáč (Olomouc), 2 min. za hákování
Dynamo dostane šanci vyrovnat v přesilovce. Dvě minuty za hákování pro Petra Strapáče.
14:58
Trest týmu (Pardubice), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Po jednadvaceti vteřinách však přesilovka domácích končí. Mandát se třikrát dožadoval nové hokejky u střídačky, až je z toho příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Matěj Beran.
15:31
Oscar Eklund dostal puk do jízdy a vysral na Konráda nepříjemný příklep, ten však kotouč schovává do lapačky.
16:00
Z mezikruží to zkoušel znovu Tomáš Knotek, tentokrát byla ale jeho střela sražena mimo.
16:58
Oba týmy jsou kompletní.
17:32
Po Hovorkově přistrčení pálil Jan Mandát, ale Konrád byl znovu připraven.
17:48
Pohotově z otočky vypálil Rostislav Olesz, Kacetl vykopává!
18:22
Tybor zkusil překvapit Konráda nahozením z nulového úhlu, ale olomoucký brankář se nenechal zaskočit.
20:00
Za pískotu domácího publika končí první třetina. Dynamo toho v ní totiž moc nepředvedlo a po gólu Tomáše Dujsíka prohrává 0:1.
Druhá třetina začne kvůli kaluži na ledě o něco později.
Dynamo do ní nastoupí s minimálně jednou změnou v sestavě - v první lajně bude místo Denise Kindla hrát aktivní Tomáš Knotek.
20:00
21:21
Michal Machač si nachystal první pořádnou střelu v prostřední dvacetiminutovce, ale Konrád mu ji zneškodnil.
22:08
Na druhé straně také Kacetl likviduje příklep Tomáše Dujsíka.
22:38
Marek Hecl trefil pravou tyč Kacetlovy branky!
24:00
Mandát nabil na modrou Juraji Mikušovi, ale jeho střela byla sražena mimo.
25:13
První lajna domácích teď dobře najela do útočného pásma, ale finální přihrávka na Kousala se nepovedla.
26:50
Látal dobře vybruslil do mezikruží, ale jeho střelu Konrád viděl a pohlídal si ji.
27:10
Na druhé straně podobně chytá Ondřej Kacetl.
28:01
Dynamo se teď na chvíli usídlilo v obranném pásmu Olomouce, ale chybí mu hráči na dorážku před brankou...
28:18
Ondřej Kacetl na druhé straně vytahuje ve stoprocentní šanci Olomouce pravý beton!
30:06
Také Hanáci se dlouho drží v útočném pásmu, ale dobrá obrana domácích je nepouští do šance.
30:12
Vyloučen hráč Mikuš (Pardubice), 2 min. za držení hole
A teď přichází vyloučení na obou stranách. Za Pardubice dvě minuty pro Juraje Mikuše za držení...
30:12
Vyloučen hráč Hecl (Olomouc), 2 min. za nafilmovaný pád
...A pro olomouckého Marka Hecla dvě minuty za nafilmovaný pád.
31:21
Bekhend Jiřího Ondruška kryje Kacetl.
31:54
Dynamo teď zlikvidovalo olomoucký brejk dvou na jednoho, střela dojíždějícího Škůrka letěla hodně mimo.
32:20
Na druhé straně podobná situace a kotouč se dostal k volnému Janu Mandátovi, jeho střela však přišla úplně vniveč.
33:59
Vyloučen hráč Burian (Olomouc), 2 min. za hákování
Další přesilovka pro Dynamo. Vilém Burian dostává dvě minuty za hákování.
34:26
Olomouc však hned po vhazování vyhazuje kotouč.
34:55
Hanáci vyhodili podruhé a cestou zpět se Dynamo dostalo do ofsajdu. Tribuny opět pískají.
35:56
Dynamo v přesilovce ani jednou neohrozilo branku Olomouce.
37:06
Domácí jsou i díky přesilovce v tempu a jsou aktivnějším týmem na ledě, totálně jim však krachuje koncovka.
37:42
Zdráhalova střela z úhlu v brance skončit nemohla.
37:59
Harju dostal dobrou přihrávku zpoza branky, ale kotouč mu sjel z hole.
38:24
Dynamo stále v útočném pásmu...
38:38
Ofsajd.
40:00
Olomouc v závěru druhé třetiny nezužitkovala brejk dvou na jednoho. Gól nedaly ani Pardubice a po druhé třetině stále prohrávají 0:1.
40:00
42:05
Harju dobře nahodil puk z brankové čáry od mantinelu a Matěj Blümel se ještě pokoušel o teč, Konrád však vyrazil.
43:02
Frustrovaný Holland teď vytapetoval mantinel se dvěma olomouckými hráči, div, že nedostal dvě minuty.
43:29
Skrytou střelu Buriana kryje Ondřej Kacetl.
44:01
45:10
Vyloučen hráč Mandát (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Přesilová hra pro Olomouc. Jan Mandát inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.
45:40
Zbyněk Irgl si dobře v útočném pásmu počkal na puk, ale vypálil jen těsně vedle.
46:37
Jan Zdráhal se nadechoval k úniku, ale nakonec nesmyslně bez zakončení nahrál na mantinel.
47:04
Olomouckou střelu od modré z první kryje Kacetl.
47:31
Vyloučen hráč Skladaný (Olomouc), 2 min. za podražení
Přesilovka také pro Dynamo. František Skladaný dostává dvě minuty za podražení Jana Koláře.
48:38
Po dlouhé kombinaci Dynama v útočném pásmu trefuje Juraj Mikuš břevno!
49:29
Hovorkovu střelu vyráží Konrád.
49:40
Pardubice strávily úplně celou přesilovku v útoku, pořád ovšem prohrávají o gól.
51:38
Denis Kindl číhal před Konrádem na dorážku a dotíral, což se hostům nelíbilo a strhává se drobná mela.
51:38
Vylučovat se ale nebude.
52:22
Švrček si v útočném pásmu sjel pro tvrdý příklep, ale Kacetl chytá!
54:54
Látal v obrovské rychlosti zavezl puk do útočného pásma Dynama, tam ale akce domácích skončila.
56:34
Olomouc brání těsné vedení a vyhazuje na zakázané uvolnění.
56:34
Hanáci berou oddechový čas.
57:27
Tybor (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Mandát
Stav zápasu Pardubice - Olomouc 1:1

Dynamo se v posledních minutách začalo tlačit ještě víc dopředu a konečně se mu to vyplatilo! Zpoza branky dostal od Mandáta přesnou přihrávku Radoslav Tybor a trefil se po zemi k pravé tyči!
57:44
Teď je pískáno zakázané uvolnění domácích.
58:03
Střela Olomouce byla sražena do ochranné sítě a hra je přerušena.
59:01
Rozběhla se poslední minuta základní hrací doby.
60:00
Dvě a půl minuty před koncem Dynamo zásluhou Radoslava Tybora srovnalo na 1:1 a budeme tedy sledovat prodloužení.
60:00
60:19
Musil (Olomouc) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Klimek
Stav zápasu Pardubice - Olomouc 1:2

Kacetl dnes předváděl skvělý výkon, ale nejslabší moment si vybral v tu nejnevhodnější chvíli. Lukáš Klimek vypálil na Kacetla, tomu puk prošel pod nohama, šoural se po brankovišti a těsně u tyčky jej dorazil Pavel Musil.
Olomouc tak dnes přece jen vítězí, odváží z Pardubic dva body za těsnou výhru 2:1 v prodloužení. Pěkný víkend Vám přeje Marek Votke.

22. 3. 2023 17:00Olomouc–Pardubice 2:3
21. 3. 2023 19:00Olomouc–Pardubice 4:5
18. 3. 2023 17:00Pardubice–Olomouc 2:0
17. 3. 2023 19:00Pardubice–Olomouc 5:1
3. 2. 2023 18:00Pardubice–Olomouc 4:1
26. 12. 2022 17:30Olomouc–Pardubice 3:2
3. 11. 2022 18:00Pardubice–Olomouc 3:0
27. 9. 2022 18:00Olomouc–Pardubice 1:2