Dobrý den z Home Credit Areny v Liberci, kde se vše chystá na druhý střet předkola play off proti brněnské Kometě.
Včerejší duel nabídl parádní podívanou, když nejprve domácí vedli o dvě branky, hosté potom točili a domácí se dokázali vrátit a později i rozhodnout. Viděli jsme branky v přesilové hře i oslabeních no prostě téměř vše, co může hokej nabídnout.
V sestavách oproti včerejšku svítí jediná změna. Do brankoviště Komety se postaví bronzový medailista z olympijských her Matej Tomek. Brněnská legenda Marek Čiliak mu dnes bude pouze hlídat záda ze střídačky.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Kika (CZE), Sýkora (CZE) - Frodl (CZE), Ondráček (CZE)
Počet diváků: 4 621

Včerejší výhra Liberce stáhla letošní vzájemné skóre zápasů na poměr 2:3 z pohledu Liberce. V Kometě mají oblíbenou formulku, že play off je jiná soutěž a vše co mu předchází se maže. No snad se pro vlastní prospěch pletou.
Liberecký stadion se stal na konci základní části skvěle opevněnou pevností. Domácí zvítězili šestkrát z poslední sedmi utkání. Pětkrát za tři body. Jedinou prohru bílým tygrům ale uštědřila právě Kometa.
Za sledování bude určitě znovu stát Mislav Rosandič, který má na modré čáře slinu a je nečekaným střelcem posledních duelů v dresu Liberce.
Na druhé straně se včera prosadil například Luboš Horký. Od toho se v Kometě čeká hodně a sám si včera po utkání sypal popel na hlavu, že týmu nedal dost. Inkasovaná branka v oslabení šla opravdu za ním. Na hokejce měl pak ještě jeden gól v oslabení, Šmíd mu ale druhou radost dokázal překazit.
V zápise se změnili také muži v pruhovaném. Dnešní duel odřídí Adam Kika s Matějem Sýkorou. Na modrých čarách dnes budou stát Jiří Ondráček a Jakub Frodl.
Vše už je připraveno, za pár okamžiků padne úvodní buly, na které se chystají obě první formace.
0:00
Utkání začalo.
0:10
Domácí nakonec ještě změnili útok, aby na Holíkovu formaci šla Jelínkova řada.
0:51
Zaťovič dvakrát vyzkoušel Kváču, poté se Liberci podařilo dostat kotouč mimo své území a přejít do útoku.
1:39
Ordoš si připisuje první nebezpečnou akci Liberce. Puk dostal do prostoru mezi kruhy, kde jej hlídali snad všichni brněnští hráči. Ordoš se ale stejně dostal ke střele a Tomek musel zasahovat.
1:50
Ďaloga rozehrál rychlý výpad Komety. Kváča si připsal první zákrok proti střele Horkého.
2:05
Puk skončil na střídačce domácích, vhazuje se ve středním pásmu.
2:34
Zaťovič našel na levé straně modré čáry úplně volného Kučeříka. Ten se ale na střelu zápěstím chystal příliš dlouho a tak se Kváča stihl pohodlně narovnat do střely.
3:10
Dočekal s Rákosem trápí domácí tvrdou hrou u mantinelů v útočném pásmu. Osobní souboje dnes budou opět klíčem k úspěchu.
3:43
Krištof prohrál buly s Grígerem a Liberec hned nastartoval útok. Ke střele z velkého úhlu od levého mantinelu se dostal Birner, Tomek ale s takovými pokusy nemívá problémy.
4:29
Na led jde Holíkova řada, Liberec hned posílá Jelínkovu řadu. Vhazuje se po pravé ruce Kváči.
4:35
Do Holíka u modré čáry narazil Klapka a centr první formace Brna leží na zemi. O faul nešlo, srazili se bez úmyslu. Holík ale nevypadá vůbec dobře a z ledu odjíždí jen za pomoci spoluhráčů.
5:05
Hra už pokračuje, Šmíd nahazoval puk hned za červenou čarou, útočníci jeho nabídku ale nedobruslovali a tak kotouč seberou hosté.
5:38
Krištof se s pukem dral středem hřiště, kličkoval před Melanconem a málem jej vymíchal, Kanaďan ale situaci zvládl.
6:14
Hra je přerušená hlavním arbitrem Sýkorou. Kváčova branka je mimo své postavení.
6:25
Derner bojuje s Rákosem u mantinelu za Kváčovou brankou.
6:48
Rychlovský (Liberec) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Liberec - Kometa 1:0

Vedení snadno a rychle. Kometa ztratila puk ve středním pásmu při založení útoku, puk si vzal Rychlovský, najel do pásma podél pravého mantinelu a vymetl bližší růžek Tomkovy klece. Ten tam nechal místo jen na jeden puk, to Ryhlovskému ale stačilo.
7:37
Faško-Rudáš forčekuje a nepříjemně dotírá na hosty, kteří jsou otřesení. Pozitivum může ale být návrat Holíka.
8:01
Klapka se dostal mezi kruhy bráněný nedostatečně a obdržel tam i kotouč. Klička mířící za pravý beton Tomka ale byla pomalá a brněnský brankář byl rychlejší.
9:12
Bílí Tygři zakládají další útok a znovu snadnou rozehrou nahozením puku do pásma.
9:55
Kometa se dostala k puku a stihla i přejít přes modrou čáru. Útočníci ale nenalezli cestu do brankoviště, a tak nabili Douderovi. Ten pořádně provětral lapačku Kváči, na víc ale jeho bomba neměla.
9:55
Probíhá komerční přestávka, oba týmy rychle spěchají ke střídačkám pro novou sadu instrukcí od koučů Kalouse a Augusty.
10:08
Holík vyhrál buly, s pukem ale operoval hned Šmíd. Chtěl zrychlit hru dlouhou přihrávkou, ta ale minula jeho forvardy a píská se zakázané uvolněné.
10:36
Mueller ukázal svoji sílu a přehled, Ďaloga mohl těžit z jeho rozehry, jeho rána byla zblokovaná, druhá vyražená. K puku se dostával ještě Holík, dorážku z první ale promáchl a druhý pokus si Kváča pohlídal.
11:20
Kometa je od inkasované branky aktivnější, nyní se o úspěch snaží její třetí formace, bývalý centr Komety Klepiš s jeho křídly jim v tom ale brání.
12:19
Melancon se odpoutal od modré čáry a šel podpořit útok. Dostal výbornou přihrávku mezi kruhy, odkud zkoušel trefit horní růžek z první. Rána ale mířila příliš vysoko.
12:19
Po komerční pauze jde na led Holíkova řada a tak se na ledě připravuje i Jelínkova skvadra.
12:40
Vlach drží puk u mantinelu v levém rohu útočné třetiny. Této řadě se zatím daří eliminovat největší hrozbu hostí.
13:30
Najman pálil podobně jako Ryhlovský ze stejného prostoru, Tomek tentokrát drží. Poté se ještě střelec první branky dral před Tomka a Najman jej hledal mezi kruhy, puk ale zvládli brněnští beci sebrat.
14:51
Ďaloga měl dost rozehrávek v útočném pásmu, zavezl kotouč do třetiny, udělal kličku na střed a pálil z mezikruží na levou tyč Kváčovy klece. Brankář ale s touto variantou počítal a dokázal puk vytěsnit mimo tři tyče.
15:47
Vlach neuhlídal nohy a vjel do pásma dříve, než Klapka s pukem. Ofsajd.
16:17
Do útoku se snažili prodrat členové čtvrté řady hostí. Nahození ale bylo příliš dlouhé.
16:26
Kolmann zavezl puk po pravé straně a pokračoval ve své akci. Bekhendem nahodil na puk na Tomka, ten kotouč jen zametl před sebe a Gríger byl první u puku. Tomek byl ale povyjetý, a tak z jeho zaváhání domácí nic nevytěží.
17:05
Šmíd zase nahazuje puk hned za červenou čarou. Nemá potřebu si komplikovat život.
17:32
Tansey toto nahození sebral a hned jej chtěl poslat dopředu na Šoustala, ten by byl u puku první, rozhodčí ale pískají zakázané uvolnění. Teď Brňanům trochu ukřivdili.
17:50
Dočekal se mohl vykoupit z chyby při prvním gólu, když dostal puk mezi kruhy. Chtěl vystřelit co nejrychleji, musel ale střílet z otočky a tak ránu neumístil k tyči. Kváča dokázal pravým betonem reagovat.
18:51
Kryštof napadá rozehrávku domácích, ti ale odolávají a získají pásmo.
19:22
Konečně se ozvalo pravé play off. V pravém rohu útočné třeiny Liberce se soupeři řezali z plných sil. Holland možná mohl být vyloučený, Šír s Najmanem si ale nenchali nic líbit. Akce skončila střelou Šmída od modré čáry.
19:54
Faško-Rudáš ještě před sirénou najel po levém mantinelu a hledal na středu najetého Grígera. Našel a centr domácích hned pálil. Rána ale mířila nad.
20:00
Skončila první třetina.
Play off jak se patří je k vidění v Liberci. Domácí jsou o kus taktičtější a hlavně mají větší klid díky prvnímu úspěšnému utkání. Kometa musí tlačit a Liberec toho dokázal brejkem využít.
Na střely vedou hosté 13:8, šance byly na obou stranách. Konec třetiny byl pak ve znamení tvrdých soubojů, snad na to mužstva navážou i po přestávce.
Hokejisté už se vrací na ledovou plochu, žádné nevraživé pohledy ani diskuze u červené čáry zatím ale neprobíhají.
20:00
Začala druhá třetina.
20:05
Kometa vyhrála vhazování, Mueller ale o puk přichází po dostoupení a hitu Klapky.
20:34
Holík najížděl mezi kruhy, kam mu puk dával zpoza branky Mueller. Ránu prvního centra Brna ale zblokoval obětavě Vlach.
21:29
Grígera podpořil Rosandič ve výpadu dopředu, Holland si ale obránce Liberce vyčíhal a tvrdě jej sestřelil. Čistě tělem.
21:52
Liberec je ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu mezi Klepiše a Zbořila.
22:35
Kometa se dostala do útočného pásma, Zbořilova formace ale neměla puk pod kontrolou a tak se hra bude zase stěhovat směrem k Tomkovi.
24:05
Ďaloga ztratil puk ve středním pásmu a Vlach se tak mohl pustit do útoku po vzoru Rychlovského. Pálil tentokrát z levé strany, dokonce se ještě dral i k dorážce, když Tomek puk vyrazil. Tentokrát se ale skóre po chybě hostí nemění.
24:40
Zbořil se dostal k puku na modré čáře, udělal dva rychlé kroky a hned pálil forhendem na vyrážečku Kváči. Netrefil těsně branku. Kometa ale bude pokračovat v tlaku.
25:08
Kometa vyhrála buly po levé ruce Kváči, rána Tanseyho byla ale zblokovaná a tak do útoku mohl jít Zachar. Toho však hosté dokázali dobruslit a čistě eliminovat.
25:20
Mueller tečoval nahození od pravého mantinelu z hole Holíka a Kváča měl plné ruce práce. Puk ale mezi ruku a beton nemířil.
26:42
Tomek má puk v lapačce po akci Rosandiče zakončené Melanconem. Tomek puk jen vyrazil před sebe. Dokázal si jej ale napodruhé najít. Následuje komerční pauza.
27:15
Kometa poslala puk přes všechny čáry, zakázané uvolnění.
27:10
Krištof prohrál buly, Gríger ale neslaví úspěch, protože buly vyhrál před sebe a tam jej sebrali hosté.
27:50
Vincour s Horkým napadají až za brankou Kváči, k puku se ale zatím dostat nemohou.
28:20
Mueller zachytil vyhození soupeře na modré čáře, stáhl si puk a hned vypálil. Kváča si nebyl jistá, zda jeho ránu drží, navíc na něj doráželi Holík i Zaťovič. Situaci ale domácí muž s maskou zvládl, puk v něm zůstal.
28:45
Mueller (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Tansey
Stav zápasu Liberec - Kometa 1:1

Kváča nebude mít teď čisté svědomí. Mueller dostal puk na levou stranu a překvapil brankáře ranou mezi betony.
29:00
Kometa chce jet na vlně branky, Rákos s Horkým a Dočekalem hned tvrdě napadají a hrají s pukem na mantinelu za Kváčovou klecí.
29:35
Kváča je v jednom ohni a KOmeta mačká tygry. Dočekala teď Kváča vychytal lapačkou, ale tak tak, jen vytěsnil ránu z mezikruží do horní tyče.
30:00
Najman zamkl puk na mantinelu za Tomkem, domácí si chtějí odpočinout od bránění.
30:23
Šmíd už ale velí k útoku. Teď jej ale zastavuje nikoliv Kometa, ale ofsajd.
30:50
Gríger zavezl rychle puk středem, na obou stranách měl svá křídla která čekala na přihrávku, centr se ale rozhodl pro zakončení sám a nezvolil správně, jeho ránu zblokovali beci.
31:15
Vlach pálil z levé strany jen takovou reklamní ránu po vzoru Muellera, kdyby se uchytila. Neuchytila, za to se branka uchytila Tomka, neboť mu zůstala na rameni a hra se tak přerušuje. Pravá tyč na této straně dnes drží v ledu opravdu špatně.
31:47
Dočekal teď nádherně vymíchal dva soupeře v levém útočném rohu, do zakončení už se ale nedostal, na to už byl příliš roztancovaný.
32:00
Místo střely se tak ukazuje divákům v obraně. Na mantinel poslal Zachara. Hokejka v obou rukách tentokrát v pořádku, Zachar byl připravený a s pukem, tudíž o faul nešlo.
32:36
Komerční pauza přerušuje opět trochu agresivnější část hry. Alespoň trochu opadnou emoce. Zachar byl tím, kdo střílel na Tomka, který schoval puk v lapačce.
32:36
Hráči diskutují před vhazováním skoro tak intenzivně, jako na tribuně Kari Jalonen s Petrem Nedvěděm. Vedení reprezentace si nenechalo dnešní duel ujít naživo.
33:05
Bartejs musí střídat, je bez helmy. S pukem ale pokračuje jeho tým, takže Tansey půjde na led pořád v útočném režimu.
34:16
Výborná pasáž Komety. Hosté mačkají Liberec kolem Kváči. K ráně se prodral Tansey, výborně rozdával kotouče Horký. Kometě ale chybí překvapivé řešení.
34:56
Kollára teď nachytali rozhodčí v ofsajdu.
35:15
Kváča teď nerozehrál jistě a Dočekal jeho vyhození z mantinelu sebral. Více ale Kometa nevymyslela a dopředu míří domácí.
36:19
Šance na obou stranách. Nejprve Zaťovič blafákem od levého mantinelu jen o chlup nepřekonal Kváču zasahujícího levým betonem. Pak hned na druhé straně Klepiš pálil zprava na vzdálenější tyč a Tomek se blýskl zákrokem vyrážečkou.
37:19
Čárový rozhodčí si teď nechává zalepit prsty, zřejmě schytal ránu při některé z šermovaček dnešních soupeřů.
37:49
Šmíd překazil únik dvou na jednoho kdy se Krištof snažil najít napravo rozjetého Horkého. Šmíd ale pádem jeho nabídku zastavil.
38:17
Mueller je na ledě se Zbořilem a Kollárem. Američan pomáhá útočnému snažení a řada se dostala do tlaku. Zbořil směřoval puk na Kváču z mezikruží, puk ale mířil těsně mimo.
39:10
Ďaloga musel být pozorný proti Faško-Rudášovi, puk ale dokázal uhájit a rozehrává na Holíka ve středním pásmu.
39:56
Obrovský kiks Komety v samotném závěru třetiny. Klepiš zůstal před Tomkem sám po ztrátě Komety v útočném kruhu, nedokázal ale přehodit brankářovo rameno. Po něm se ještě k ráně dostal Zachar z pravého kruhu. Katastrofální koncovku odvrátil Tomek, ten bude ale cestou tunelem celou dobu nadávat.
40:00
Skončila druhá třetina.
Je vyrovnáno a přituhuje i v osobních soubojích. Rozhodčí nechávají hru plynout a nepískají hraniční situace. Někdy by to ale nebylo na škodu, přehlédli či pustili i fauly na osobní tresty. Vlach píchl holí Krištofa do slabin, za to se nezřídka chodí předčasně do sprch.
Kometa vede na střely 25:17 a byla aktivnějším a lepším týmem druhé části. Za nedůslednost těsně před sirénou si ale zasloužila potrestat. To se však Zacharovi s Klepišem nepovedlo.
40:00
Začala třetí třetina.
40:10
Poprvé úvodní vhazování ovládli domácí, dopředu ale bruslí s pukem Mueller.
40:33
A hned také první ohrožení branky Kváči. Do rány se dostal Bartejs, Kváča ale na nepříliš povedenou ránu viděl.
41:00
Vincour nahodil do pásma, za pukem ale nikdo nešel a tak dopředu jdou Faško-Rudáš a Gríger.
41:25
Liberec se dostal ke střele, Tomek vyrazil a dopředu mířil Horký. Také se dostal k zakončení z pravého kruhu, mezírku v Kváčovi ale nenašel.
42:15
Ordoš se dostal k nebezpečné střele z otočky na levém kruhu před Tomkem. Pálil povedeně na lapačku, Tomek ale ukázal rychlou ruku.
43:04
Tomek si teď zachytá, Rychlovský pálil z levého kruhu další projektil a slovenský brankář jeho ránu neviděl, poziční postavení ale stačilo.
43:50
Holland natáhl k prudké střele z pravé strany od modré. Kváča zasáhl betonem a pak zvládl i další nahození Kanaďana od modré, ta už byla o dost pomalejší.
44:16
Birner musel střílet, i když sli s Grígerem dva na jednoho. Pravé křídlo Liberce ale nenašlo skulinu ve vyjetém Tomkovi, který puk pohltil a nedovolil ve hře pokračovat.
45:00
Mueller (Kometa) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Bartejs
Stav zápasu Liberec - Kometa 1:2

Bartejs nahodil na Kváču od modré, domácí brankář nic neviděl a puk jen vyrazil před sebe, tam byl ale Peter Mueller, který nadvakrát Kváču přehodil.
45:40
Kučeřík si nahodil puk podél levého hrazení sám pro sebe.
46:00
Vyloučen hráč Zaťovič (Kometa), 2 min. za hrubost
Kolmann se těžce zvedá po nárazu kapitána hostí u mantinelu a rozhodčí už tento zákrok nebudou pardonovat. Čeká nás první přesilová hra zápasu.
46:14
Šmíd udržel útočnou třetinu a Liberec motá přihrávkami Kometu.
46:35
Jenže tentokrát už na pas Ordoše nemohl Šmíd dosáhnout a domácí se tak vyhání sami.
47:10
Do velké rány se položil Birner z pozice falešného pravého beka. Tomek schytal puk na rameno, nějak jej ale dokázal v sobě udržet a nechá tak přerušit hru.
47:40
Liberec vysílá na kraší část přesilové hry Jelínka s jeho formací.
48:01
Nic ale nevymysleli a tak je Kometa kompletní.
48:30
Opět šance na obou stranách. Rákos ujel sám na Kváču a jeho bekhlendové zakončení chyběly centimětry, protože puk prošel pod Kváčou. Zaťovičovi pak centimetry k dorážce. Na druhé straně se hned osmělil v mezikruží Faško-Rudáš a Tomek musel vytáhnout další skvělý zákrok.
49:10
Vincour se teď strkal z Dernerem před Kváčou a rozhodčí reagují.
49:02
Vyloučen hráč Derner (Liberec), 2 min. za hrubost
49:02
Vyloučen hráč Vincour (Kometa), 2 min. za hrubost
49:35
Bartejs s Muellerem rozehrávají při hře čtyř proti čtyřem.
50:00
Jindy zabiják Mueller si teď chtěl zlepšit asistence, když dostal puk mezi kruhy. I když byl v jízdě vzad, mohl pálit, ale místo toho hledal Holíka, který nebyl připravený a tak z jeho zakončení nebylo nic.
50:30
Horký dojel k puku na pravém útočném kruhu když Liberec střídal. Střílel zápěstím mezi betony, byl už ale ve velkém úhlu a nachytat Kváču dvakrát stejně v jednom zápase snad ani nejde.
50:58
Vhazuje se po pravici Kváči, do rány se hned po vhazování položil Holík. Kváča zasáhl lapačkou, puk ale hned rozehrává.
51:36
Liberec se dostal do útočného pásma, Dočekal s Holíkem ale puk zase získali a vytlačili domácí ven ze svého pásma.
51:46
Kometa hraje teď rozhodně s větším klidem. Liberci se nedaří s pukem vstoupit do pásma.
52:50
Kučeřík dobře podpořil útočné snažení svých forvardů. Hosté sympaticky nezalézají a Liberci tato aktivní hra vůbec nechutná.
53:33
Komerční pauza šest a půl minuty před koncem. Vhazovat se bude před modrou čarou Komety.
53:33
Liberec musí přidat pod kotel. Nyní se domácí trochu hledají a Kometa toho využívá snadnými řešeními.
53:40
Proto trenér Augusta vysílá první řadu Grígera i nyní proti Kollárově řadě. Puk ale má Šoustal.
54:18
Zaťovič parádně zpracoval Grígera po překonání modré čáry. Čistě jej poslal k ledu, i když domácí fanoušci protestují.
54:34
Rosandič teď za vlastní brankou při rozehrávce ztratil balanc, poté ale poslal puk přesně najíždějícím útočníkům.
54:53
Vlach dorážel nahození z pravého rohu, které už Tomek držel, ale jen pod vyrážečkou. Tomek trochu třepe rukou, tohle ale na dvě minuty nebude.
55:30
Klepiš teď výborně kroužil zpoza branky do levého kruhu. Ránu ale poslal jen do chumlu před Tomkem a tak k ohrožení branky nedošlo.
55:44
Šmíd pálil, rána byla ale zase blokovaná. Kometa chce střídat a má drobný prostor.
55:58
Tansey schytal hrozivou bombu do nártu, poté se mohl Tomek blýsknout proti ráně z pravé strany. Tanseyho museli ostatní hráči podpírat při odjezdu na střídačku, bude ale v pořádku.
56:05
Liberec se nadechuje k závěrečného tlaku.
56:16
Vyloučen hráč Rosandič (Liberec), 2 min. za podražení
Jenže ten bude problémový. Rosandič podsekl pronikajícího soupeře u modré čáry a tohle se pískat prostě musí.
56:45
Kometa nikam se zakončením nespěchá, Holík kombinuje líně se Zbořilem na modré čáře.
57:05
Hosté jsou zase v pěti útočnících při přesilové hře. Zbořil ukazuje, že mu role falešného beka není cizí, hned zápěstím pálil na Kváču.
57:20
Hra je přerušená, Kváčova branka je zase mimo svoji pozici, protože Derner naremploval do tyče Zaťoviče.
57:30
Na ledě už je druhá přesilovka Brna, ta má obránce hned dva. Ďaloga s Hollandem už napřahují ke střelám.
58:15
Holland zakončuje přesilovku ranou zápěstím z levého kruhu, Kváča ramenem zasahuje a na led už skáče Rosandič.
58:37
Klepiš získal útočné pásmo a Tomek raději přerušuje hru. Kouč domácích Patrik Augusta si bere oddechový čas.
58:37
Holík proti Jelínkovi neuspěl, Klepiš hned pálil od modré čáry.
58:57
Klepiš dostal puk na levý kruh, jenže puk mu nemířil na čepel a tak ze střely sešlo. Po něm pálil Šmíd, ale puk nedoletěl ani k Tomkovi, byl sražený.
59:18
Tomek zasáhl po dalším výpadu a ráně z pravé strany od Birnera.
59:30
Klepiš pálil už úspěšně z levého kruhu, Tomek zasahuje pravým betonem.
59:42
Klepiš (Liberec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Šmíd a Vlach
Stav zápasu Liberec - Kometa 2:2

Napotřetí už to vyšlo. Klepiš z levého kruhu propálil Tomka, který nic neviděl, na levé rameno.
60:00
Skončila třetí třetina.
Symbolicky muž, který loni oblékal dres Komety dnes posílá zápas do prodloužení. Tlak Liberce byl drtivý a rána Klepiše tam prostě spadla. Možná byla ještě tečovaná, ale byla to taková bomba, že to budou muset rozklíčovat až statistici.
Na řadě je tedy 18minutová pauza, po níž bude následovat až dvacetiminutové prodloužení, hrané jako náhlá smrt.
Tak pojďme najít odpověď, kdo si připíše vítězství a za jakého stavu se pojede do Brna.
Začalo prodloužení.
60:05
Buly ovládli domácí, hraje se klasicky pět proti pěti.
60:19
Hra je přerušená, uk srazili obránci ven z hřiště po pokusu Jelínka z levého kruhu.
60:25
Kometa chybovala při přechodu středního pásma a Klapka mohl zaútočit. Volil ránu od levého mantinelu a do brankáře se tlačil ještě Vlach. Toho jel srovnat Holland.
60:45
Krištofa podrazil Ivan, rozhodčí ale nereagují, Kirštof si do toho pravda trošku najel.
61:08
Ofsajd zastavuje Liberec v útočném snažení.
61:30
Ordoš přišel o puk na útočné modré, Kometa ale měla problém s ofsajdovým postavením a tak musí zakládat útok znovu.
62:14
Šermovaná o zašlápnutý puk před střídačkou hostí.
62:28
Najman pálil jedovatě z levého kruhu. Tomek ale lapačkou dokázal zasáhnout.
63:10
Zaťovič pálil zápěstím a jeho rána končí ochranné síti. Vhazovat se bude v levém kruhu z pohledu Komety.
63:15
Vlach ujel s pukem podél levého mantinelu a pálil tvrdě přes Ďalogu.
63:21
Faško-Rudáš (Liberec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Melancon a Šmíd
Stav zápasu Liberec - Kometa 3:2

Melancon nahodil puk z pravé strany od modré čáry, Tomkovi vypadl puk před sebem tam jej našel Faško-Rudáš a i když puk netrefil přesně jak chtěl, přehodil beton Tomka a rozhodl zápas.
Konec utkání.
Kometa ještě zkusila trnérskou výzvu, šlo ale spíše o zoufalý pokus, protože Tomek měl na zákrok prostoru kolik chtěl. Je to už také potvrzené. V pondělí tak budou Bílí Tygři útočit na ukončení série v nejkratším možném čase.
Děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera.

Vzájemné zápasy

29. 1. 2023 17:00Kometa–Liberec 3:0
22. 12. 2022 18:00Liberec–Kometa 2:1
22. 11. 2022 18:00Kometa–Liberec 0:5
25. 9. 2022 16:00Liberec–Kometa 2:3
17. 3. 2022 19:00Liberec–Kometa 6:1
15. 3. 2022 18:00Kometa–Liberec 3:2
14. 3. 2022 18:00Kometa–Liberec 4:2
12. 3. 2022 17:00Liberec–Kometa 3:2
11. 3. 2022 19:00Liberec–Kometa 4:3
4. 3. 2022 18:00Liberec–Kometa 2:3
18. 1. 2022 18:00Kometa–Liberec 1:4
1. 12. 2021 18:00Liberec–Kometa 2:4
12. 10. 2021 18:00Kometa–Liberec 3:1
26. 2. 2021 18:00Kometa–Liberec 4:1
15. 1. 2021 18:00Liberec–Kometa 2:3
8. 12. 2020 18:00Liberec–Kometa 2:1
29. 11. 2020 17:00Kometa–Liberec 3:2
28. 2. 2020 18:00Kometa–Liberec 3:2
12. 1. 2020 16:20Liberec–Kometa 5:0
28. 11. 2019 18:00Liberec–Kometa 3:2
13. 10. 2019 17:00Kometa–Liberec 7:4
13. 4. 2019 15:30Kometa–Liberec 1:3
11. 4. 2019 17:00Liberec–Kometa 5:2
8. 4. 2019 19:00Kometa–Liberec 3:2
7. 4. 2019 17:00Kometa–Liberec 1:2
4. 4. 2019 19:00Liberec–Kometa 2:3
3. 4. 2019 17:00Liberec–Kometa 4:3
3. 3. 2019 16:00Liberec–Kometa 2:3
20. 1. 2019 16:20Kometa–Liberec 1:2
2. 12. 2018 14:00Liberec–Kometa 5:2
19. 10. 2018 18:00Kometa–Liberec 2:5
23. 1. 2018 18:00Liberec–Kometa 6:2
3. 1. 2018 18:00Kometa–Liberec 3:2
19. 11. 2017 16:00Liberec–Kometa 4:3
6. 10. 2017 18:00Kometa–Liberec 7:2
19. 4. 2017 17:20Kometa–Liberec 5:2
18. 4. 2017 17:20Kometa–Liberec 3:0
15. 4. 2017 17:00Liberec–Kometa 3:4
14. 4. 2017 17:20Liberec–Kometa 3:4
26. 2. 2017 16:00Liberec–Kometa 1:2
8. 1. 2017 17:00Kometa–Liberec 3:0
25. 11. 2016 18:00Liberec–Kometa 4:3
9. 10. 2016 18:20Kometa–Liberec 5:1
26. 1. 2016 18:00Liberec–Kometa 2:0
11. 12. 2015 18:20Kometa–Liberec 1:2
25. 10. 2015 18:00Liberec–Kometa 3:2
11. 9. 2015 18:00Kometa–Liberec 5:2
23. 1. 2015 18:00Kometa–Liberec 3:0
4. 12. 2014 18:00Liberec–Kometa 4:2
19. 10. 2014 17:00Kometa–Liberec 3:1
12. 9. 2014 18:00Liberec–Kometa 3:5
31. 1. 2014 18:00Liberec–Kometa 0:3
15. 12. 2013 17:00Kometa–Liberec 4:3
3. 11. 2013 17:00Liberec–Kometa 1:0
24. 9. 2013 18:00Kometa–Liberec 3:0
21. 3. 2013 18:00Kometa–Liberec 3:2
24. 2. 2013 18:10Kometa–Liberec 2:1
8. 1. 2013 18:30Liberec–Kometa 3:4
25. 11. 2012 17:00Kometa–Liberec 7:3
30. 10. 2012 18:10Liberec–Kometa 3:2
31. 1. 2012 18:00Kometa–Liberec 3:4
20. 12. 2011 18:10Liberec–Kometa 1:3
4. 11. 2011 18:00Kometa–Liberec 2:4
30. 9. 2011 18:30Liberec–Kometa 2:1
30. 1. 2011 17:00Liberec–Kometa 5:2
26. 12. 2010 18:40Kometa–Liberec 3:4
7. 11. 2010 17:00Liberec–Kometa 3:1
3. 10. 2010 17:00Kometa–Liberec 2:1
3. 3. 2010 18:10Liberec–Kometa 0:2
8. 1. 2010 18:00Kometa–Liberec 3:2
10. 11. 2009 18:30Liberec–Kometa 2:1
4. 10. 2009 17:00Kometa–Liberec 7:2