Dobrý den z pardubické Enteria Areny, kde se dnes schyluje k třetí bitvě čtvrtfinálové série domácího Dynama proti Českým Budějovicím.
Dnešní hosté si z úvodních duelů v jižních Čechách vezou stoprocentní bilanci, Motor je evidentně dobře promazaný a šlape jako hodinky. Oba zápasy byly ale vyrovnané a hlavně pořádně třaskavé.
Zraky všech se upínají na nevyřešené půtky domácího Kanaďana Anthonyho Camary a Davida Šticha z Motoru. Štich je pořádně nabroušený pomstít hit na Lukáše Pecha při rozhodujícím gólu. Oba jsou v sestavě i dnes a skvělá zpráva je, že nechybí ani Lukáš Pech, kterého minule málem odnášeli z ledu.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Pešina (CZE), Mrkva (CZE) - Gebauer (CZE), Hlavatý (CZE)
Počet diváků: 10 194

Druhý duel na ledě Budějovic přinesl dokonalý obrat. Ještě minutu před koncem držely bod v rukou Pardubice, branky 41 a devět sekund před sirénou ale rozjásaly tribuny Budvar Areny.
Oba trenéři sáhli do sestav, jde však pouze o drobné úpravy a stejná jména. Camara se dnes posunul do první řady, kouč hostí Jaroslav Modrý zamíchal pořadím formací. Oba však drží své jedničky v brance, kam si opět stoupnou Dominikové Frodl a Hrachovina.
Po ledě už krouží muži v pruhovaném, čeká se na příchod hlavních aktérů. Dnes budou utkání řídit Vladimír Pešina a Roman Mrkva. No přiznám se, že jim jejich úlohu dnes nezávidím.
Robert Kousal dostává dres s číslem 400, protože se konečně dostal do vlastní arény, aby překonání tohoto milníku v počtu zápasů. Dnešní duel má pro něj totiž číslo 403.
0:00
Utkání začalo.
0:04
Poulíček vyhrál vhazování proti Hanzlovi a jako první se do útoku valí domácí.
0:36
Už dvakrát se do akce dostal Hrachovina, když musel nejprve reagovat na ránu z pravého kruhu a potom také na další pokus z levé strany.
1:08
Pech s Gulašem a Holcem ale už míří dopředu a Frodl si také připisuje první zákrok proti střele z mezikruží, kterou si nejprve ztlumil a pak schoval do lapačky.
1:15
Pardubice nechtějí připouštět delší tlak a tak hned vyhazují na zakázané uvolnění.
1:31
Hrachovina má další zákrok a nutno poznamenat důležitý. Říčka dostal nabito od Kousala zpoza branky mezi kruhy a pálil hned z první zápěstím. Hrachovina byl ale správně postavený a ránu dokázal lapit.
1:46
Motor odzbrojil soupeře a třetí formace může jít dopředu.
2:20
Vhazuje se před modrou čarou hostí, Pardubice se totiž vystavily do ofsajdu.
2:46
Urban vyzkoušel pozornost Hrachoviny z levého kruhu a brankář hostí jen vyrazil puk před sebe, naštěstí jeho kolegové byli rychlejší a puk odpravili do bezpečí.
3:16
Percy vyhazuje na zakázané uvolnění při pokusu zrychlit hru dlouhým pasem.
3:38
Camara získal puk otočil hru zpět, přeskočil Piskáčka, který se pokládal na led a ještě nahrával Blümelovi na pravé tyči. Ten ale nedokázal puk nasměřovat za Hrachovinu.
3:57
Vyloučen hráč Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za nedovolené bránění
4:19
Motor si drží Pardubice na distanc, Dynamo musí už podruhé získávat pásmo.
4:45
A puk zase letí přes všechny čáry. Pardubice v přesilovce zatím nemohou najít rytmus.
5:15
Hrachovina má další zákrok z kategorie extrémně důležité. Poulíček dostal puk mezi kruhy na forhend a pálil nad levé rameno Hrachoviny. Marně, ten rameno vytáhl o dvacet čísel výše a tak zlikvidoval jeho střelu.
6:18
Vráblík dostal křižný pas už když Motor byl v plném počtu na pravý kruh a mohl pálit, puk mu ale po čepeli sjel a tak puk nechal za sebou.
7:00
Gulaš opět po boku Pecha, zdá se, že trenéři hrají hry i v oficiálních sestavách.
7:51
Vráblík má další pokus ve statistikách. Puk nahazoval od modré čáry z pravé strany a před Frodlem ještě tečoval Novotný. Puk ale letěl nakonec těsně nad. Teč veterána byla výborná.
8:43
Pardubice potřebují vystřídat a tak pouze odevzdávají puk pro Hanzlův útok.
9:41
Hrachovina nic neviděl, když na něj z pravého kruhu poslal puk jeden z domácích beků. Puk jej ale terfil.
10:09
Koláček (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Štencel a Abdul
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 0:1

Koláček se dostal ke střele zápěstím na pravém kruhu, úplně ji skazil, trefil puk patkou hole a to byl klíč úspěchu. Frodl byl v přesunu a takové nepovedené zakončení nečekal.
10:50
Ciencala bojuje o puk u mantinelu za klecí Hrachoviny, Pardubice se snaží hned reagovat aktivitou.
11:20
Hrádek pálil z pravé strany od modré čáry, jeho střela také nebyla vydařená.
12:08
Motor se po brance stahuje a nechává domácí vycukat. Ti jsou pod tlakem a v rozehrávce se dopouští zakázaného uvolnění.
12:35
Komerční pauza následuje po ofsajdu Pardubic.
12:36
Koláček je prvním juniorem, který v play off dal branku. Teď navíc uspěl i na vhazování.
13:06
Camara šel v trojici proti jedinému obránci, Kanaďan ale zazdil šanci přihrávkou na nikoho.
13:47
A už se to mele. Po Ciencalově ráně z pravého kruhu se do sebe pouští Kousal se Štencelem.
13:45
Vyloučen hráč Štencel (Č. Budějovice), 5+20 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
Naprosto zbytečný zákrok po odpískání. Štencel nasadil hrazdu Říčkovi, který chtěl jet ještě dotírat na brankáře.
13:45
Vyloučen hráč Kousal (Pardubice), 2 min. za hrubost
Kousal šel mstít kolegu a dostane za to menší trest.
13:45
Vyloučen hráč Říčka (Pardubice), 2 min. za napadení
A trest i pro Říčku za potyčku poté. Hrát tedy budou přesilovou hru 4 na 3 hosté, poté se vráti dva muži domácích na led a přesilovku budou mít oni.
14:00
Gulaš kombinuje se Šenkeříkem v útočné třetině.
14:30
Motor mačkal trojici kolem Frodla, puk vypadl před něj na pravý kruh, tam jej sebral Gulaš a pálil do poloodkryté klece. Jenže se ve vzduchu mihla Frodlova lapačka a puk skončil v ní. Skvělý zákrok!
15:11
Vyloučen hráč Vála (Pardubice), 2 min. za hrubost
15:11
Vyloučen hráč Abdul (Č. Budějovice), 2 min. za hrubost
Abdul seknul Frodla po tom, co jej gólman vystrkoval z brankoviště, Vála šel mstít svého brankáře.
15:35
Gulaš měl další příležitost před brankou, akm si sjížděl pro nabídku od modré. Pár centimetrů mu nakonec ale k puku přeci jen chybělo a tak se k zakončení za přesouvajícího se Frodla nedostal.
15:50
Z oslabení třech proti čtyřem už je přesilová hra.
16:30
Ciencala dostal puk mezi kruhy a byl tam úplně sám. Pálil prudce zápěstím na lapačku Hrachoviny. Brankář hostí dnes ale vyzařuje velkou pohodu.
17:27
Tomáš Kaut byl dalším mužem v červeném, který mohl skórovat. Hrachovina chyboval v rozehrávce za brankou, kde přišel o puk, jenže svou chybu napravil rychlým návratem do klece na kterou bekhendem už mířil Kaut a zabránil katastrofě.
17:30
Pardubice si vytváří mnoho šancí, Hrachovina je dnes ale naprosto vynikající. Z přesilové hry Pardubic zbývá jen něco přes minutu a čtvrt.
17:50
Novotný vybojoval puk, jenže nevyhodil a to mohl potrestat Říčka z mezikruží. Střílel na pravý růžek, puk ale prolétl těsně nad.
18:34
Percy zachránil blokem hokejky v jasném gólu Pauloviče. Hrachovina už byl překonaný, kanadský bek ale skočil na břicho na led a vypíchl puk a zblokoval hůl praváka domácích.
19:38
Blümel dostal puk do jízdy podél levého mantinelu a nic nevymýšlel. Střílel na bližší tyč, Hrachovina si ale opět jen vylepšuje statistiky v sérii.
19:50
Hra je přerušená a mělo se vhazovat ještě před Hrachovinou, rozhodčí ale posílají hráče do šatny s tím, že se deset sekund dohraje po pauze, jelikož dveře v mantinelu v rohu kluziště mají vypáčený zámek po souboji u něj a tak je hřiště nezpůsobilé.
20:00
Skončila první třetina.
Neskutečné věci se dějí v Pardubicích. Domácí jasně Jihočechy přehráli, ti ale vedou po pokažené střele juniora Koláčka. Třetina se nedohrála, přesto ji máme považovat za ukončenou, hlásí rozhodčí. Tohle je play off ve své čisté podobé, gol, bitky, tresty a kontroverze, vše tu je.
Tak nejprve se jde odehrát posledních deset sekund první třetiny, a tak se po přestávce vhazuje před Hrachovinou po jeho pravici.
Nic se však nestalo, Motor vyhrál buly a dostal puk do středního pásma. Kotouč se pak dostal na střídačky.
Po buly se už nic nestihlo. Brankáři si vymění svá brankoviště a začne se tradičně.
20:00
Začala druhá třetina.
20:08
Valský skvěle kličkoval útočným pásmem s Mikušem na zádech, k pasu před branku se však ale nedostal.
20:30
Puk je mimo hrací plochu po získání útočného pásma domácími. kotouč tam letěl zřejmě od Valského po bloku.
20:40
Gulaš dojel do akce Šenkeříka v dvojici s Vondrkou a v mezikruží byl sám, puk ale neměl ideálně do střely a tak puk netrefil čistě. Frodl puk odrazil do ochranné sítě.
21:57
Pardubice teď rychle otočily hru a Paulovičova řada už úřaduje kolem Hrachoviny.
22:40
Nevydržely tam ale dlouho, o návrat se teď snaží Urban s Blümelem.
22:50
Už se zase strhla mela, tentokrát před střídačkou Dynama, kde Koffer lisoval Koláčka. Tak ani mladíci si nenechávají nic líbit.
23:46
Pardubice teď mají problém přecházet čistě modrou čáru Motoru.
24:17
Motor se však také netlačí do branky, hodně se hraje u mantinelů. Budějovice ale budou spokojené, puk je na hrazení za Frodlem a to jim stačí.
25:21
Ciencala s Říčkou ale nechtějí pokračovat v tomto tvrdém a fyzickém hokeji a míří dopředu za pomoci krátkých přihrávek.
25:36
Vondrka s Abdulem opět získávají pásmo nahozením a tvrdou hrou u mantinelů.
25:52
Další šarvátka po hvizdu. Rozhodčí se snaží hráčům ještě domluvit, pomalu by ale měli znovu sáhnout k trestům.
27:16
Valský se dostal k dobré příležitosti mezi kruhy, odkud mohl hned pálit. Příliš dlouho však srovnával mířidla a tak Frodl už měl lapačku na správném místě, když ránu konečně vyslal. Následuje komerční přestávka.
27:19
Abdul se skláněl na vhazování proti Paulovičovi a uspěl. Motor se ale nyní nedokázal porovnat do správného obrazce a tak se ke střele nedostal.
28:08
Hanzl vzal puk, projel s ním za modrou čáru a pálil přes Nedbala zápěstím. Frodl toho nemohl moc vidět, se střelou si ale poradil a schoval puk do lapačky.
28:50
Kolář dostal puk na pravou stranu u modré čáry a hned nahazoval puk na vzdálenější tyč. Puk jen proletěl kolem tyče. Situace ale působila velmi nebezpečně. Poté se strhla opět mela.
29:07
Vyloučen hráč Štich (Č. Budějovice), 2 min. za hrubost
Dynamo dostane přesilovku. Štich napadl Poulíčka úplně zbytečně a oslabuje svůj celek.
29:19
Motor se osvobodil, pardubice se ale okamžitě do útočné třetiny vrací.
29:38
Ryhlá kombinace končila na levém kruhu u Blümela, tomu ale rána zápěstím vůbec nesedla a Hrachovina puk snadno sebral.
29:43
Další rána, tentokrát z levé strany, jenže opět neprošla až k Hrachovinovi a byla sražena do ochranné sítě.
30:12
Za Hrachovinou zvonila levá tyč, kterou napálil z mezikruží Ciencala.
30:47
Motor už jen stínuje v těsném boxu, Pardubice motají vyčerpaného soupeře.
31:15
Ciencala hledal na pravé tyči najetého Pauloviče, puk ale proletěl kolem útočníka, byl příliš prudký.
32:05
Dávno se hraje v rovnocenném počtu, Pardubice ale pokračují v tlaku. Puk ale drží opět Hrachovina po pokusu Rohlíka od pravého mantinelu. Následuje komerční pauza, ta jistě přijde vhod hlavně Jihočechům.
32:20
Motor vyhrál buly a Voženílek s Novotným budou chtít hlavně držet hru daleko od Hrachoviny.
33:04
To se ale nedařilo. Hrachovina musel zasahovat po ráně Koffera, jenže puk z něj vypadl. Rozhodčí Pešina ale byl v úhlu odkud neviděl a okamžitě přerušil hru. Omlouvá se domácím, ale jeho hvizd nedal šanci dorážet.
34:30
Pech s Percym kombinovali v útočné třetině, pak se k puku tlačil Gulaš a míchal s ním za brankou Frodla. Celou situaci zakončil Piskáček ranou z levého kruhu, kam si obránce sjel. Rána příklepem Frodla ale nemmohla zaskočit.
34:51
Vondrka vybídnul na pravou tyč frodlovy klece najíždejícího Abdula. Ten měl před sebou prázdnou branku, přihrávku ale nestačil převzít.
35:51
Pardubice jsou v ofsajdu, hra se tedy přerušuje a domácí budou muset útok zakládat znovu.
36:06
Valský stíhal puk až do levého rohu útočné třetiny, tam se dostal do souboje s obránci při kterém spadl. Hvizd sice přerušil hru, ale nikoliv kvůli faulu, rozhodčí hru vykazují do středního pásma pro zašlápnutí a následné zalehnutí puku.
37:03
Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Pech
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 0:2

Gulaš nejprve vyslal v situaci dva na jednoho Holce do zakončení, jenže toho Frodl skvěle vychytal. Tak si Gulaš sjel pro kotouč a z nulového úhlu šokoval kolem ucha prostřelil Frodla.
37:36
Vyloučen hráč Vráblík (Č. Budějovice), 2 min. za držení protihráče
Dynamo může reagovat v přesilové hře. Možná by se nabízelo slovo musí. Vráblík jim to ale usnadnil.
37:52
Novotný nevyhodil a tak se Dynamo znovu rovná do přesilovky.
38:16
Jenže přihrávky Mikuše na Camaru jsou nepřesné a tak Pardubice ztrácí dost času zbytečně.
38:45
Novotný už teď ale vyhodí po Mikušově chybce. I když šel proti odraženému puku, zaváhal a tak kotouč sebral zkušený matador.
39:23
Souhra Ciencaly a Říčky je skvělá a rychlá. Říčka ale na čárkách mezi kruhy selhal při tom nejzásadnějším, při zakončení promáchl.
39:56
Kolář už padal na led v levém kruhu, ale ještě zakončil ze vzduchu. Hrachovina ale byl ve správné pozici a nepřipustil dramatizaci.
40:00
Skončila druhá třetina.
Někdy se říká, že se historie jen opakuje a Dynamu se opakovala první třetina i v druhé části. Domácí byli zase lepší, jenže jediný gól dal soupeř. Milan Gulaš z nulového úhlu aniž by se díval trefil mezírku vedle masky Fordla na bližší tyči. Byl to jeho 250 gól v extralize.
Richard Král ještě před koncem třetiny něco říkal náhradnímu brankáři Milanu Kloučkovi. Ten po siréně skočil na led a protahoval se. Možná se tak dočkáme impulsu v podobě výměny domácího gólmana.
"Víme, že je tam ještě spousta času a nemůžeme to zabalit," hlásil v rozhovoru o přestávce Tomáš Kaut. Dynamo má dvacet minut na dohánění dvougólové ztráty, nebo s ním bude zle. Žádný tým v historii extraligy nedokázal otočit sérii, ve které prohrával 0:3.
40:00
Začala třetí třetina.
40:13
Dynamo prohrálo úvodní buly třetí části, okamžitě ale napadáním získává útočné pásmo.
40:41
Frodl musel přerušit hru po ráně Vlacha z levého kruhu.
40:54
Přihrávku na Říčku u levého mantinelu eliminoval Bučko sražením puku na střídačku.
41:18
Zakázané uvolnění pískají čároví, hlavní rozhodčí ale hned hlásí, že viděl teč hostí, a tak se bude vhazovat v středním pásmu.
41:50
Urban nezastavil vyhození hostí a tak bude muset zakládat další útoku až od obránců.
42:42
Motor zastavil ofsjad. Budějovickým to ale podle úsměvu Jaroslava Modrého tolik nevadí.
43:20
Paulovičova formace získala útočnou třetinu, Dynamo ale honí puk po prknech, kde je okamžitě pod tlakem bránících hostí.
43:58
Piskáček vyhazuje tak, aby mohli alespoň útočníci vystřídat. Budějovice zjednodušují hru.
44:26
Vyloučen hráč Pech (Č. Budějovice), 2 min. za nedovolené bránění
Stupidní faul od Lukáše Pecha. Respektive přestupek proti pravidlům. Frodlovi vypadla hůl a Pech ji odsunul pryč.
44:54
Jenže Pardubice opět začínají přesilovku mizerně. První přesilovková formace dnes vůbec nefunguje.
45:30
Paulovič s Říčkou ale musí pro puk zpět. Arenou zní pískot.
46:05
První a jedinou ránu přesilovky vyslal Říčka sedmnáct sekund před koncem trestu. To je ale zoufale málo. Puk navíc letí na Frodla, protože se ke kotouči dostali hosté.
46:53
Rohlík už proti plné síle soupeře pálil z levého kruhu tvrdě, jenže vysoko.
47:26
Štich sice platí za řezníka, teď ale neměl daleko k zápisu mezi střelce, když natáhl k ráně z levého kruhu. Minul ale těsně pravou tyč.
47:48
Vhazuje se ve středním pásmu, ještě před tím ale proběhne komerční přestávka.
47:50
Paulovič vyhrál buly a pak také nahodil do útočné třetiny. Puk je ale opět jen u mantinelů, kde se o něj přetahují Piskáček s Poulíčkem.
48:50
Motor šetří čas stejnou hrou za brankou Frodla. Budějovice sledují časomíru a dobře ví, že čas hraje s nimi.
48:50
Motor šetří čas stejnou hrou za brankou Frodla. Budějovice sledují časomíru a dobře ví, že čas hraje s nimi.
49:29
Říčka pálil zápěstím z mezikruží, jenže od takového střelce se čekají bomby k tyčím, místo doprostřed klece. Hrachovina neměl složitou práci, stačilo mu stát.
50:41
Karabáček s Beránkem ušetřili obrovskou porci času za brankou Frodla.
51:24
Mikuš z druhé vlny jel podpořit útok a byl to právě tento bek, který zkoušel kulišácky přehodit Hrachovinu u jeho pravé tyče. Hrachovina se ale nachytat nenechal.
51:40
Paulovič měl před sebou u levé tyče odkrytou klec a puk už mu směřoval na hůl, jenže skvělý obranný zákrok předvedl Šenkeřík, který načasoval seknutí do čepele Pauloviče naprosto dokonale tak, aby mu kotouč vysekl a nedovolil zakončit.
52:31
Zakázané uvolnění Motoru dokázali hosté vyřešit tím, že vyhráli buly a mohli hned vystřídat.
53:15
Další icing z hole Beránka. Budějovice zjednodušují hru na úplné minimum.
53:59
Piskáček lisuje Pauloviče na hrazení za brankou Hrachoviny, puk se v rohu zdržel nejméně půlminutu.
54:26
Ofsjad Pardubic spouští poslední komerční brejk základní hrací doby.
54:40
Zakázané uvolnění Motoru přesouvá hru zase před Hrachovinu.
54:55
Pech nevystřelil z levého kruhu, i když byl v slušné pozici, raději získá pár vteřin držením kotouče daleko od Hrachoviny.
55:25
Ciencala pálil z levého kruhu, puk skončil mimo hrací plochu.
55:52
Voženílek sebral puk do brejku při nepovedené rozehrávce Dynama a pálil z levé strany. Na Motoru je ale vidět, že už přepnuli do módu minimálního rizika, nabízela se totiž přihrávka křížem na najíždějícího Valského.
56:22
Pech dostal puk od Piskáčka na modrou čáru a tentokrát se Motor pustil do zakončení. Pech schoval ránu za obránce a puk jen trefil Frodla do masky. Domácí brankář byl hodně překvapený.
57:03
Frodl je na střídačce. Dynamo si bere oddechový čas a brankář nevypadá, že by se zvedal zpět. Parduboce budou tři minuty před koncem v šesti mužích.
57:05
Košťálek hned po buly pálil, jenže puk se houpe v ochranné síti.
57:40
Cienciala (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Vála
Stav zápasu Pardubice - Č. Budějovice 1:2

První pokus Říčky z levého kruhu ještě nestačil, Ciencalova rána z mezikruží po nahození do Vály, které Hrachovina jen vyrazil už ano.
58:00
Hosté taktiku měnit nehodlají. Útočníci jen zašlapávají puk u mantinelu v útočné třetině a šetří čas.
58:39
Vondrka byl v ofsajdu, i když nejevil moc chuť hrát.
10194 diváků - vyprodáno. Jde zřejmě o nejlepší návštěvu v letošním play off.
59:07
Přihrávka rukou, signalizují rozhodčí a jde o přihrávku domácích. Hra se tedy přesune před Frodla a to domácím vůbec nesedí.
59:15
Pardubice jsou zase v šesti.
59:30
Mikuš pálí od modré, ale nepřesně.
59:40
Hrachovina má puk v lapačce po střele Camary z pravé strany.
59:45
Zakázané uvolnění hned po buly. Pět vteřin tím ale hosté získávají.
59:51
Percy získal puk po vhazování a zkusil trefit přes celé kluziště prázdnou klec. Netrefil a tak se píská zakázané uvolnění.
59:56
Piskáček má puk, Motor získá třetí bod v sérii.
Konec utkání.
Skvělý Hrachovina, dřina a pečlivá obrana. Motor České Budějovice má jednoduchý, ale obrovsku účinný recept na Dynamo a Pardubice mají před sebou úkol, který ještě nikdo nedokázal. Otočit sérii ze stavu 0:3
Ode mě je to vše, přeji hezký zbytek večera či dobrou noc!

Vzájemné zápasy

15. 2. 2023 17:30Č. Budějovice–Pardubice 3:7
30. 12. 2022 18:00Pardubice–Č. Budějovice 4:1
17. 11. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 2:4
2. 10. 2022 17:00Pardubice–Č. Budějovice 6:1
28. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 4:3
26. 3. 2022 17:00Pardubice–Č. Budějovice 3:2
25. 3. 2022 19:00Pardubice–Č. Budějovice 1:2
22. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 3:2
21. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Pardubice 3:1
1. 3. 2022 17:30Č. Budějovice–Pardubice 7:1
30. 12. 2021 18:00Pardubice–Č. Budějovice 1:6
5. 11. 2021 17:30Č. Budějovice–Pardubice 2:3
24. 9. 2021 18:00Pardubice–Č. Budějovice 3:2
28. 2. 2021 17:00Pardubice–Č. Budějovice 5:1
9. 2. 2021 17:30Č. Budějovice–Pardubice 0:1
17. 1. 2021 17:00Č. Budějovice–Pardubice 1:2
1. 12. 2020 18:00Pardubice–Č. Budějovice 3:2
21. 4. 2019 17:00Č. Budějovice–Pardubice 5:2
12. 4. 2019 18:00Pardubice–Č. Budějovice 2:0
7. 4. 2019 17:00Č. Budějovice–Pardubice 3:4
29. 3. 2019 18:00Pardubice–Č. Budějovice 4:1
21. 4. 2017 17:30Č. Budějovice–Pardubice 1:3
11. 4. 2017 18:00Pardubice–Č. Budějovice 2:3
7. 4. 2017 17:30Č. Budějovice–Pardubice 2:4
28. 3. 2017 18:05Pardubice–Č. Budějovice 1:2
21. 5. 2016 15:15Č. Budějovice–Č. Budějovice 0:0
25. 1. 2013 17:30Č. Budějovice–Pardubice 2:1
9. 12. 2012 17:00Pardubice–Č. Budějovice 1:3
28. 10. 2012 17:00Č. Budějovice–Pardubice 5:2
23. 9. 2012 17:00Pardubice–Č. Budějovice 2:3
31. 1. 2012 17:30Č. Budějovice–Pardubice 1:4
20. 12. 2011 18:00Pardubice–Č. Budějovice 5:2
4. 11. 2011 17:30Č. Budějovice–Pardubice 2:5
30. 9. 2011 18:00Pardubice–Č. Budějovice 2:1
28. 1. 2011 18:00Pardubice–Č. Budějovice 1:0
22. 12. 2010 17:40Č. Budějovice–Pardubice 1:3
4. 11. 2010 18:10Pardubice–Č. Budějovice 3:0
1. 10. 2010 17:40Č. Budějovice–Pardubice 3:2
31. 1. 2010 17:00Č. Budějovice–Pardubice 3:2
13. 12. 2009 18:10Pardubice–Č. Budějovice 5:0
17. 11. 2009 17:00Pardubice–Č. Budějovice 2:4
25. 10. 2009 17:00Č. Budějovice–Pardubice 1:4
30. 1. 2009 17:30Č. Budějovice–Pardubice 2:3
23. 12. 2008 18:00Pardubice–Č. Budějovice 3:1
30. 10. 2008 17:00Č. Budějovice–Pardubice 3:0
22. 9. 2008 18:00Pardubice–Č. Budějovice 2:1
Advertisement