Vítáme vás u on-line přenosu z utkání mezi Mladou Boleslaví a Pardubicemi.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Souček (CZE) - Bláha (CZE), Špůr (CZE)

Na druhé straně vidíme obdobný zákrok po takřka identické situaci. Tentokrát v hlavních rolích Kůrka a Maxwell.
2:18
Látal projel do útočného pásma Mladé Boleslavi, jeho přihrávka na střed neprošla.
2:38
Domácí ale pokračovali v tlaku a Maxwell musel zasahovat proti Urbanově střele z velkého úhlu.
3:38
Pardubicím nevyšel přechod do třetiny, hru zastavil ofsajd.
4:06
Bárta využil nepovedené rozehrávky Pastora a ohrozil Lukáše. Ten byl u tyčky včas. Mladá Boleslav posléze vyhodila na zakázané uvolnění.
5:02
Orsava (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Žejdl a Voráček
Stav zápasu Ml. Boleslav - Pardubice 1:0

Žejdl našel na pravém křídle rozjetého Jakuba Orsavu, který dva metry za modrou čarou napřáhl a tvrdou ranou propálil Maxwella.
5:31
Vyloučen hráč Urban T. (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Urban podrazil pronikajícího Leduca a nabízí Pardubicím přesilovou hru.
5:56
Mladá Boleslav se dobře brání. Hanzlík vyhodil kotouč až na Maxwella, který nevěděl má puk a byl rád ze přerušení hry.
6:40
Od modré pálil po nabídce od Redenbacha Schaus, ale rána mu vůbec nesedla.
7:31
Domácí jsou v plném počtu. Pardubice si v přesilové hře nic nevytvořili.
8:06
Publikum odměnilo domácí hokejisty potleskem za ubráněné oslabení i další skvělý obranný zákrok Hanzlíka. Následuje komerční přestávka.
8:14
Hanzlík pálil od modré, minul.
8:34
Dvakrát se pokusil zakončit Lenc, Maxwell byl pozorný a zámku Lencovy formace odolal.
8:36
Vyloučen hráč Mallet (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Malet trefil Lence do obličeje a oslabuje Pardubice.
9:42
Klepiš tvrdě vystřelil na Maxwellovu lapačku, pardubický gólman odkázal puk jen škrtnout a málem si jej srazil do sítě.
10:33
Hyka nabídl puk do vyložené šance Vampolovi, jemuž se ale nepodařilo zvednout kotouč a Maxwell hosty zachránil.
10:36
Hosté jsou kompletní.
11:27
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Látal (Ml. Boleslav) proměnil (2 gól v sezóně)
Ščotka sekl ujíždějícího Látala a ten Látal svou šanci proměnil suverénním blafákem do bekhendu, puk zvedl pod horní tyčku Maxwellovy klece.
12:18
Domácí přehrávají Pardubice, před Maxwellem bylo opět dusno. Pacovskému před prázdnou branku chybělo k puku jen pár centimetrů.
12:50
Zakázané uvolnění Pardubic.
13:21
Hostům tečou nervy. Schaus se pustil po dalším závaru před Maxwellem do Vampoly. Po utlumení vášní následuje komerční přestávka.
13:21
Vyloučen hráč Vampola (Ml. Boleslav), 2 min. za krosček
Pardubice hrají přesilovou hru za Vampolův krosček. Schaus s Vampolou si odpykávají také vzájemné vyloučení za hrubost.
14:23
To byl zámek! Pardubičtí hrají přesilovou hru skvěle, vypálili několik ran, poté ve vyložené šanci před Lukášem selhal Rolinek. Na poslední chvíli mu domácí zablokovali hůl.
15:32
Domácí jsou kompletní.
16:38
Látal a jeho spoluhráči motají Pardubické v útočném pásmu, Maxwell zastavil dvě rány - Látalovu i Hykovu.
17:32
Šance na druhé straně. Lukáš Bártovo nahození jen vyrazil a musel se rychle otáčet.
17:58
Hra se přelévá ze strany na strnu, takový hokej se musí divákům líbit. Otázkou je, co si o tom myslí ba trenéři.
18:13
Sýkora pálil z pravého křídla, jeho dělovka se ale do branky Mladé Boleslavi nevešla.
18:53
Sýkora s Redenbachem byli na chviličku sami před Lukášem, v obrovské příležitosti místo zakončení zvolili přihrávku navíc a vlastní nepřesností se připravili o jistý gól.
19:30
Vyloučen hráč Tomášek (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Domácí si zahrají další přesilovku po nechtěné vysoké holi pardubického mladíka.
20:00
Mladá Boleslav měla v první třetině více šancí a byla aktivnější. Převahu potvrdili góly Orsava s Látalem. Pardubice ožily ke konce první třetiny, pomohla jim přesilová hra, stoprocentní šanci na snížení pak promarnili Redenbach se Sýkorou.
20:00
20:36
Žejdl se opřel do puku na pozici, ze které rád střílí Alex Ovečkin, jeho pokus byl zblokovaný.
21:05
A znovu. Tentokrát Žejdl z levého kruhu minul Maxwellovu branku.
21:16
Hosté jsou kompletní, hraje se pět na pět.
21:59
Vyloučen hráč Schaus (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Lenc dostal hokejkou do obličeje od Schause a tlak domácích bude pokračovat.
22:13
Pacovský leží na ledě, patrně kvůli svalovému zranění, které utrpěl v souboji o puk s Rolinkem v útočném pásmu.
23:01
Lenc se pokusil překonat Maxwella odrazem puku o jeho betony či tělo, nepovedlo se.
23:48
Pardubičtí jsou pod tlakem, domácí ale mají problémy zamířit mezi tři tyče, puky lítají mimo.
23:58
Hosté jsou kompletní a rovnou mohli zahrozit z přečíslení. Rána na Lukáše byla sražena do ochranné sítě.
25:17
Hosté převzali iniciativu, jenže se jim nedaří přejít přes dobře zahuštěné střední pásmo.
25:56
Tomášek projel na střed útočného pásma Pardubic a prudkou ranou prověřil Lukáše. Ten zasáhl vyrážečkou.
26:40
Trenér Rohlík při komerční přestávce promlouvá ke klubku pardubických hráčů. Chystá se nápor.
27:09
Látal zavezl puk do útočné třetiny, jenže nepřesnou přihrávkou minul Klepišovu hůl. Pardubice obracejí hru.
27:32
Hosté jeli dva na dva, Lukášovi vypadla z lapačky Hubáčkova střela pod horní tyčku, boleslavský gólman se ale včas zorientoval a puk přikryl.
28:03
Žejdl z mezikruží střílel bekhendem do protipohybu Maxwella, pardubický brankář se zaskvěl pohotovým zákrokem.
28:53
Dál se hraje nahoru dolu, šance střídá šanci. Kdo udeří jako první?
29:22
Vyloučen hráč Jonák (Ml. Boleslav), 2 min. za nedovolené bránění
Jonák krásně trefil tělem Havlíka, jenže rozhodčí jej velmi necitlivě vylučují. Pardubice mají přesilovku.
29:36
Sýkora napřáhl a pálil od modré, puk nasměroval jen do Klepišových bruslích a domácí vyhazují.
30:10
Početní výhoda zatím hostům vůbec nevychází.
30:48
Vyloučen hráč Mallet (Pardubice), 2 min. za hákování
Mallet ukončil přesilovou hru Pardubic, zbytečně zahákoval Pastora.
30:52
Před Maxwellem to opět vře. Pardubický gólman lapil Stříteského ránu od modré a poté se před ním vytvořily dvě dvojičky hrubiánů.
31:38
Domácím začíná více než minutová přesilovka.
32:12
Urban si nabruslil na střed útočného pásma, svižnou ránu zápěstím mu hostující obrana zablokovala.
33:02
Boleslavští početní výhodu nevyužili, byť pěkně ještě stihl vypálit Orsava.
33:38
Maxwell chytá do lapačky ránu od Kůrky z pravé strany. Následuje komerční přestávka.
34:41
Domácí dál tlačí, chtějí přidat třetí branku, jejich útočné snažení v tuto chvíli na čas přerušil šikovným vypíchnutím puku Sýkora.
36:04
Voráček objel s pukem branku Pardubic, jeho následné zakončení bylo nepřesné a minulo Maxwellovu klec.
36:35
Boleslav hraje ve velké pohodě. Látalova formace zase zavřela Pardubice v jejich obranném pásmu.
37:04
Tomáš Kaut střílel z vrcholu pravého kruhu, až k Lukášovi rána neprošla.
37:43
Střílel i Klimenta, domácí jsou ovšem dnes velmi obětaví a opět puk na cestě k Lukášovi zblokovali.
38:22
Látal dostal zpětnou přihrávku k pravé tyčce, zkusil vypálit z první, do branky se netrefil.
38:46
Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před Lukášem.
39:18
A stejnou situaci uvidíme ještě jednou, volný puk před svou brankou Lukáš raději přikryl.
39:44
Látal pohotovým zákrokem zastavil rodící se přečíslení Pardubic na modré čáře obranného pásma Mladé Boleslavi.
40:00
Ve druhé třetině gól nepadl, i kvůli úbytku vyložených šancí a také vinou nepřesnosti střelců. Skvěle chytají oba gólmani, Lukáš zůstává perfektní, Maxwell nedovolil, aby Pardubice dostaly třetí gól.
40:00
40:32
Musil střílel z levé střely, puk pleskl o zadní mantinel.
40:56
Nepřesná rozehrávka domácích znamená zakázané uvolnění a buly před Lukášem.
41:23
Látal prolétl do útočného pásma a rychlou kličkou na střed se dostal do parádní střelecké pozice. Maxwella trefil do hrudi.
41:40
Hosty sráží nepřesnosti, Rolinek se protáhl do útočného pásma, ale jeho přihrávka před branku minula adresáta.
41:51
Vyloučen hráč Leduc (Pardubice), 2 min. za hrubost
Leduc fauloval za pardubickou klecí a domácí mají další přesilovku.
43:13
Přesilovka Mladé Boleslavi je spíše úsporou sil pro domácí než divokou snahou o zvýšení na 3:0.
43:41
Stříteský nahazoval od modré, Maxwell musel reagovat na teč.
43:58
Pardubice jsou kompletní a hned rychlým přechodem do útoku zahrozily. Rolinek neměl daleko ke snížení skóre.
44:53
Vyloučen hráč Ovčačík (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
Ovčačik podržel Klepiše a nabízí Mladé Boleslavi další početní výhodu.
45:24
Stříteský nahazoval od modré, Maxwell si našel mezi clonícími těly výhled a puk bez problémů zastavil.
45:58
Ščotka vyhazuje puk přes celé kluziště, domácím se přesilovka nedaří.
46:16
Klepiš tečoval střílenou přihrávku těsně před Maxwellem. Hostujícího gólmana nezaskočil.
47:01
Po lehkém zákroku Lukáše následuje komerční přestávka. Domácí gólman působí velmi jistě.
47:25
Domácím dělá ve třetí třetině problémy rozehrávka, je tu další zakázané uvolnění.
47:39
Urban s Látalem se nepochopili a vjeli do ofsajdu.
47:50
Vyloučen hráč Mallet (Pardubice), 2 min. za sekání
Mallet zbytečně sekl Pastora a je vyloučen na dvě minuty.
47:50
Vyloučen hráč Pastor (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
Trest dostává i domácí bek. Bude se hrát ve čtyřech.
48:38
Látal mohl po šikovném prostrčení puku střílet z mezikruží, ale ještě hledal Klepiše. Neuspěl.
49:00
Vyloučen hráč Klepiš (Ml. Boleslav), 2 min. za krosček
Klepiš oplácel v souboji se Schausem a posílá Mladou Boleslav do tří.
49:19
Lukáš se zaskvěl při přesilovce Pardubic čtyři proti třem, nejprve zlikvidoval tvrdou ránu Redenbacha, poté vsedě kryl i dorážku Rolinka.
50:12
Pardubičtí již hrají v pěti proti čtyřem.
50:44
Leduc trefil od modré jen brusle Žejdla.
51:01
51:01
Mallet srazil Stříteského, který již nebyl v držení puku, a Pardubice se budou bránit proti početní převaze.
51:44
Vyloučen hráč Ščotka (Pardubice), 2 min. za krosček
Ščotka krosčekoval Pabišku a domácí si zahrají v pěti proti třem.
52:00
Klepiš dvakrát střílel zápěstím z vrcholu levého kruhu a Maxwell pokaždé výborně zasáhl ramenem.
52:44
Orsava si zpracoval žabičku od Vampoly za vzduchu rukavicí, čehož využil Maxwell a proti následné střele po rychlém přesunu již stál připravený.
53:52
Oba pardubičtí hokejisté opustili trestnou lavici a hraje se pět na pět.
54:43
Žejdl sevřel puk v rukavici a přerušuje se. Následuje komerční přestávka.
55:16
Orsava projel do útočného pásma Pardubic, mezi dvěma beky ale neproskočil.
56:06
Látalova řada měla další velký tlak v obranném pásmu hostí, žádnou větší příležitost si ovšem nevytvořila. Na branku pálil jen Urban.