Poprvé od odchodu z Pardubic si dnes proti Dynamu zahraje Valentin Claireaux. Zamířil totiž do Boleslavi, se kterou právě dnes Východočeši sehrají domácí zápas.
0:00
0:29
Blümel se pokusil dopředu vysunout Poulíčka, ale ten na kotouč nedosáhl.

Rozhodčí: Pražák (CZE), Úlehla (CZE) - Špringl (CZE), Rampír (CZE)

1:11
Zakázané uvolnění Bruslařů.
2:00
Svačina před brankou dobře tečoval nahození Ďalogy od modré, ale puk letěl jen těsně mimo!
2:31
Před Kantorem už se ke kotouči dostával Pavel Kousal, ale pod tlakem nezpracoval.
2:54
Flynn dostal přihrávku přímo před prázdnou bránu, ale zakončení z první promáchl a kotouč končí v rohu.
3:48
Kolář dobře přes půl hřiště rozehrál na Poulíčka, jenž si natáhl puk do středu, ale při zakončení mu utekl.
4:37
Kantor kryje dobrou střelu Davida Šťastného.
4:37
Vyloučen hráč Camara (Pardubice), 2 min. za pozdní dohrání
První přesilovka pro Boleslav. Camara dostává dvě minuty za pozdní dohrání.
5:30
Vyloučen hráč Alderson (Ml. Boleslav), 2 min. za hru vysokou holí
Boleslavská přesilovka však netrvala ani minutu. Ne kvůli vedoucí brance, ale kvůli faulu Aldersona, jenž dostává dvě minuty za vysokou hůl.
6:20
Blümel (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Mandát a Mikuš
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:0

Na jedné straně obrovskou příležitost prováhal David Cienciala a z brejku se střelu o tyč prosadil Matěj Blümel. Dynamo vede 1:0!
6:58
Dynamu z přesilovky zbývá půl minuty.
7:16
Po nenápadné jízdě útočným pásmem se ke střele dostal Robert Kousal, ale Růžička byl pozorný.
8:27
Tentokrát už byl Robert Kousal před Růžičkou úplně sám, ale ani v tomto případě na boleslavského brankáře nevyzrál!
10:07
David Šťastný se procpal do zakončení a jeho bekhend Kantor pouze vyrazil před prázdnou bránu, tam ale nikdo z boleslavských nezvládl dorazit!
10:53
11:32
Do dobré pozice si na pravém kruhu pro vhazování vybruslil Pavel Kousal, Kantor vyráží.
12:49
Mezi kruhy sahal po kotouči Jan Stránský, ale nezvládl zakončit.
13:25
Do útočného pásma domácích zavezl puk Matej Paulovič, ale jeho zpětná přihrávka na modrou prošla až do střední třetiny.
13:55
Najman pálí mimo.
14:07
Blümel (Pardubice) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Paulovič
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:0

Tentokrát to Matěj Blümel vzal z pravého křídla a přízemní střelou dnes podruhé prostřeluje Růžičku! 2:0.
14:34
Sám před Kantorem mohl odpovědět Najman, ale vůbec netrefil branku!
14:56
Vyloučen hráč Kantor (Pardubice), 2 min. za podražení
Kantor dostává dvě minuty za podrážení soupeře při útočné akci a je to další přesilovka pro Boleslav. Menší trest odpyká Anthony Camara.
15:47
Boleslavi se nedaří usadit se v útočném pásmu.
16:27
Dynamo již po několikáté dostává puk až k Růžičkovi.
16:53
V oslabení se do samostatného úniku dostal Vladimír Svačina, ale proti Růžičkovi neuspěl ani s dorážkou!
18:19
Poulíček posunul puk do druhé vlny na rozjetého Blümela, jenž mohl zkompletovat hattrick, ale jeho rána do poloprázdné brány letěla těsně mimo!
19:14
Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.
19:38
Kantor betonem na poslední chvíli zastavil dorážku Šťastného z bezprostřední blízkosti!
20:00
Po první třetině tak platí stav 2:0 pro domácí Dynamo. Dvakrát se prosadil útočník Matěj Blümel, jenž dnes s Východočechy podepsal novou tříletou smlouvu.
20:00
20:54
První Ševcovu střelu ještě zablokoval obránce, boleslavský bek se pak dostal ještě k dorážce, ale tu zase kryje Kantor.
21:55
Camara se marně natahoval po přihrávce a je z toho zakázané uvolnění Pardubic.
22:05
Po buly chtěl střílet Šidlík, ale jeho pokus byl zablokovaný.
22:36
Kusý se Svačinou ujeli dva na jednoho, první jmenovaný vzal zakončení na sebe a trefil přímo Růžičku!
23:16
Vyloučen hráč Ševc (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
Přesilovka pro Dynamo. Martin Ševc dostává dvě minuty za hákování.
23:52
Poulíček tečoval střelu spoluhráče, Růžička kryje.
24:20
Boleslav vyhazuje kotouč.
25:11
Kousal (Ml. Boleslav) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Bičevskis
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:1

Domácí navíc v přesilovce inkasují! Marise Bičevskise bránil při úniku Mikuš, ale Lotyš se zvládl dostat ke kotouči a poslat jej před branku Pavlu Kousalovi. Ten puk jen tečoval mezi Kantorovy betony.
25:11
Dynamo dostalo gól ve vlastní přesilovce již podruhé v řadě.
26:48
Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Paulovič
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:1

Tohle ovšem byla bleskurychlá odpověď domácího týmu! Patrik Poulíček si před brankou řekl o přihrávku od Pauloviče a z první poslal puk do sítě!
29:39
Camara dostal puk do útočného pásma domácích, ale byl v něm sám a neměl šanci se dostat proti několika obráncům do zakončení.
30:10
Kousal nahazoval puk zpoza branky a Růžička si jej málem zády srazil do sítě!
30:44
31:36
Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (17. gól v sezóně) , asistence Šidlík a Cienciala
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:2

Dynamo rozhodně nemá dnes nic jistého. Boleslav obsadila útočné pásmo a David Šťastný přímo před Kantorem tečoval nahození od modré. Pardubický gólman neměl šanci zareagovat.
35:07
Dobrou střelu Ciencialy vyrazil Kantor.
35:45
U levé tyče číhal David Šťastný, Kantor jeho pokus kryje.
36:27
V závěru druhé třetiny dostává Boleslav Dynamo pod velký tlak, domácí se ohání v obranném pásmu a značně unavení se snaží bránit hostům v zakončení.
37:21
Pláněk posílal nebezpečný pas před branku, kotouč byl sražen mimo.
37:55
Zakázané uvolnění domácích.
37:55
Zatavené Dynamo bere oddechový čas.
38:09
Dynamo znovu dostává puk do středního pásma.
39:14
Vyloučen hráč Cienciala (Ml. Boleslav), 2 min. za hru vysokou holí
Se závěrem prostřední třetiny ještě přichází přesilovka pro Pardubice. David Cienciala dostává dvě minuty za vysokou hůl.
39:23
40:00
Po druhé třetině je stav už o něco těsnější. Boleslav byla minimálně v závěru lepším týmem a dotáhla se na průběžných 2:3. Na začátku poslední třetiny bude Dynamo dohrávat minutu a patnáct vteřin přesilovky.
40:00
40:48
Blümel (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Paulovič a Nakládal
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 4:2

Matěj Blümel kompletuje hattrick! V pokračující přesilovce se dostal k přihrávce od Mateje Pauloviče po předešlém pokusu Jakuba Nakládala a v pohodě uklidil puk do poloodkryté brány.
40:48
Ale pozor, Boleslav využívá trenérskou výzvu a rozhodčí odjíždějí zkoumat situaci na video.
40:48
Gól platí! Dynamo vede 4:2 a Boleslav přichází o oddechový čas.
43:45
Od modré pálil Jan Stránský, Kantor kryje.
43:57
Vyloučen hráč Ďaloga (Pardubice), 2 min. za zdržování hry
Boleslav si zahraje přesilovku po tom, co Ďaloga vyhodil puk mimo hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry.
44:09
Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (18. gól v sezóně) , asistence Ševc
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 4:3

A Středočeši přesilovku bleskurychle využívají! Ke střele se dostal David Šťastný a puk se štěstím doskákal až za Kantora!
46:10
Paulovič vystihl rozehrávku hostů a hnal se sám na Růžičku. Bekhendem však vůbec netrefil branku!
47:03
Vyloučen hráč Machala (Pardubice), 2 min. za podražení
Je tu další přesilovka pro Boleslav a velká možnost na vyrovnání. Ondřej Machala dostává dvě minuty podrážení.
49:43
50:08
Štastný je při chuti! Proklouzl až před Kantora, ale pálil mimo!
50:13
Vyloučen hráč Vála (Pardubice), 2 min. za podražení
Domácí si koledují. Ondřej Vála dostává dvě minuty za podrážení a je tu další početní výhoda Boleslavi.
51:37
Boleslavská přesilovka je daleko za půlkou a hosté se ještě pořádně neusadili v útočném pásmu.
52:17
Cienciala dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, ale nezakončil. Domácí jsou kompletní.
52:45
Zakázané uvolnění Boleslavi.
54:22
Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes pět minut, zápas je stále tevřený.
56:29
Mezi kruhy dostal nabito Svačina, ale jeho rána neprošla.
56:50
Zakázané uvolnění domácích, Boleslav je opět v tlaku.
58:24
Flynn (Ml. Boleslav) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Ševc a Šťastný
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 4:4

Velká rána pro Dynamo přece jen přichází. Kantor byl skoro mimo brankoviště a Oscar Flynn nahodil puk od modré čáry směrem do prázdné. Kantor si na něj sice sáhl vyrážečkou, ale kus gumy skončil pod břevnem! 4:4.
60:00
Dynamo mělo zápas s Boleslaví velmi dobře rozehraný, ale po dvou chybách Kantora nakonec utkání za stavu 4:4 míří do prodloužení.
60:00
60:33
Vyloučen hráč Kousal (Ml. Boleslav), 2 min. za zdržování hry
Přesilovka pro Dynamo. Pavel Kousal dostává dvě minuty za sevření puku.
62:22
Dynamo tráví téměř celou přesilovku v pásmu, ale bez větší šance.
63:28
Ve velké šanci se objevil Pavel Kousal, Kantor vyráží!
64:27
Marek Hrbas sám mezi kruhy střílel těsně mimo!