Utkání mezi domácím Dynamem a Mladou Boleslaví začne za necelých čtyřicet minut.
0:00
1:04
Před Milošem Bubelou se ve středním pásmu otevřel prostor, ale slovenský útočník nedokázal zpracovat kotouč.

Rozhodčí: Mrkva (CZE), Pražák (CZE) - Bryška (CZE), Frodl (CZE)
Počet diváků: 5 588

1:34
Na druhé straně hostující útočník švihem netrefil branku.
2:07
Podél pravého mantinelu se před Kacetla procpal Tomáš Knotek, ale dobře jej bránil domácí obránce a nezakončil.
3:21
Boleslav vytvořila ve svém útočném pásmu slušný závar, ale domácí obrana dokázala společně s Kacetlem situaci vyřešit.
4:01
Mezi dva pardubické obránce se vecpal rozjetý Lukáš Žejdl, ale trefil pouze Kacetlův beton.
5:31
Stejně na tom byl Pavel Kousal, jehož pozice však byla o poznání lepší, když měl oba pardubické beky za sebou. Kacetl však vyráží!
6:31
Skrytou střelu přes obránce vyprodukoval Patrik Poulíček, ale i Růžička na druhé straně byl pozorný.
8:38
Krásnou přihrávku teď od Petra Sýkory dostal Rostislav Marosz, který byl úplně sám před Růžičkou, ale bekhendem neuspěl!
10:53
Šancí v posledních minutách poměrně ubylo. Oba týmy převážně hledají cestu přes střední pásmo.
11:29
Vyloučen hráč Porseland (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Takhle situace měla skončil zakázaným uvolněním Boleslavi, ale místo toho Porseland sedí na trestné lavici. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
11:58
Teď kotouč vyhazuje Dynamo.
12:33
Na modré napřáhl Jakub Klepiš, ale kotouč se odráží od Kacetla mimo tři tyče.
13:26
Miloš Bubela vyvezl kotouč a dostal se i do zakončení, Růžička ale jeho pokus vyrazil.
13:29
Porseland je zpět na ledě, Dynamo je kompletní.
14:18
15:39
Boleslav teď rozehrála slušnou útočnou akci, ale nakonec ji zastavil ofsajd.
17:14
Oscar Flynn měl prostor na pravém křídle, ale jeho střela neprošla přes pardubickou obranu.
17:35
Skalický (Ml. Boleslav) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Klepiš
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 0:1

Středočeši jdou dnes do vedení jako první! Vypadalo to, že Ondřej Kacetl má svou levou tyč pohlídanou dobře, ale nahození Pavola Skalického z křídla mu projelo pod betonem až do sítě.
18:32
Lukáš Žejdl měl teď před Kacetlem spoustu času na zakončení, ale zvolené zakončení příklepem mu vůbec nesedlo.
18:56
19:17
Kacetl teď na poslední chvíli vyškrábl tutovku Oscaru Flynnovi!
19:39
Vyloučen hráč Rolinek (Pardubice), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Boleslav. Kapitán domácích Tomáš Rolinek inkasuje dvě minuty za podrážení.
20:00
První třetina končí. Boleslav po ní vede v Pardubicích po gólu Pavola Skalického 1:0 a druhou třetinu začne minutu a čtyřicet vteřin dlouhou přesilovkou.
20:00
20:21
Oldrich Kotvan velkou bombou hned na úvod trefuje tyč za Kacetlem!
21:39
Boleslav strávila celý zbytek přesilovky v útočném pásmu, ale Dynamo už je kompletní.
23:20
Eklund (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Sýkora a Marosz
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:1

Dynamo vyrovnává po nádherné kombinaci celé pětky! Ihnacak přihrál doleva na Marosze, ten posunul puk do druhé vlny Petru Sýkorovi a domácí kanonýr ještě celou akci vyšperkoval přihrávkou Eklundovi mezi kruhy, který bekhendem zakončoval do prázdné. Krása!
24:57
Vyloučen hráč Cardwell (Pardubice), 2 min. za zdržování hry
Boleslav si teď teoreticky může vzít vedení zpět. Cardwell dostává dvě minuty za vyhození puku.
26:33
Středočechům se ale početní výhoda příliš nedaří.
26:57
A domácí už jsou kompletní.
27:31
Trest týmu (Pardubice), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Boleslav si ovšem chvíli poté zahraje další přesilovku. Dynamo špatně vystřídalo a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Odpyká je Rostislav Marosz.
28:31
Mathias Porseland jel v oslabení úplně sám na Růžičku, ale minul!
29:19
David Šťastný z mezikruží taktéž pálil mimo.
29:36
Kovačevič (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Šťastný a Pláněk
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:2

Krátce po vypršení pardubického trestu jde však Boleslav přece jen zpět do vedení! Sabahudin Kovačevič se mezi kruhy ujal kotouče a poslal jej do sítě domácích.
30:41
Vyloučen hráč Ihnačák (Pardubice), 2 min. za podražení
Další oslabení pro Dynamo. Brian Ihnacak dostává dvě minuty za podrážení soupeře ve středním pásmu.
31:28
Dynamo dostává kotouč až za Růžičku.
32:22
Domácí oslabení celkově zvládají dobře a Boleslav má problémy usadit se v pásmu.
32:41
Ihnacak je zpět na ledě.
33:06
Vyloučen hráč Skalický (Ml. Boleslav), 2 min. za hru vysokou holí
Po delším čase si přesilovku zahrají také Pardubice. Pavol Skalický nepříjemně zasáhl Briana Ihnacaka a vysloužil si dvě minuty za vysokou hůl.
33:54
Marek Hovorka natáhl na ostrý příklep, ale trefil pouze Růžičku.
34:28
Marosz se dobře proháčkoval hostující obranou, ale do zakončení se nakonec nedostal.
35:06
Hosté jsou v plném počtu.
35:51
V útočném pásmu vyzkoušel příklepem Kacetlovu pozornost Pavel Musil, ale domácího gólmana nenachytal.
37:45
Porseland v útočném pásmu dobře křižnou přihrávkou hledal Petra Sýkoru, puk k němu ale přes hostující obránce neprošel.
38:10
Tomáš Rolinek v pádu poslal puk před boleslavskou branku, ale přihrávku si nikdo nevyzvedl.
38:42
Martin Látal obkroužil branku a dostal se až do zakončení, jeho střela však nakonec letí vysoko nad.
39:50
Zohorna (Ml. Boleslav) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Němeček a Vondrka
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:3

Boleslav jde do vedení o dvě branky, když taktéž proměňuje velmi hezkou kombinaci v útočném pásmu. Po podobné sérii přihrávek jako v případě prvního gólu Dynama odkrytou branku trefil Radim Zohorna.
40:00
Gólem do šatny si tak Mladá Boleslav pojistila své vedení a po dvou třetinách je skóre 1:3 z pohledu domácího Dynama.
40:00
40:12
Vyloučen hráč Porseland (Pardubice), 2 min. za podražení
Hned zkraje třetí třetiny si Boleslav zahraje přesilovku. Mathias Porseland odjíždí dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za podrážení.
41:59
Dvakrát po sobě teď pálil Martin Pláněk, ale ani jedna střela Kacetla příliš neohrozila.
42:41
Sýkora (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Ihnačák a Marosz
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:3

Znovu je to jen o jednu branku! Navrátilec do sestavy Dynama Petr Sýkora je hodně znát! Brian Ihnacak dobře v rohu vybojoval kotouč a poslal jej mezi kruhy právě volnému pardubickému bombarďákovi, který překonal Růžičku.
44:12
Od modré pálil Jiří Kurka, ale domácí následně vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.
44:31
Zakázané uvolnění také na straně Mladé Boleslavi.
45:54
Po pěkné pasáži z obou stran následuje další icing Středočechů.
49:54
Sledujeme velmi bojovný zápas. Dynamo má v současných chvílích ze hry možná o něco více, ale Středočeši vše vynahrazují kvalitní obranou.
50:30
Od modré nahazoval Mikuš, ale puk skončil v Růžičkově lapačce.
51:12
Dynamo je v útočném pásmu, ale kotouč je zašlápnutý v rohu.
51:52
Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.
52:49
Oba celky výborně zvládají obranu svých modrých čar a šancí tedy není k vidění zrovna moc.
53:17
Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Pabiška a Žejdl
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:4

Teď už to však neplatí. Mladá Boleslav proklouzla do útočného pásma ve dvou na jednoho a David Šťastný po krásné přihrávce neměl problém z první pověsit puk pod víko Kacetlovy branky.
55:54
Další velká šance! Z mezikruží hodně hbitě vypálil Lukáš Žejdl a Kacetl se procvičil rozklekem!
57:35
Do zakončení se cpal Marek Hovorka, ale nakonec pod tlakem poslal puk úplně jinam, než si představoval.
58:35
Petr Sýkora ze dvou metrů netrefuje prázdnou bránu!
58:38
Dynamo si žádá oddechový čas a Kacetl už se zpět do branky nevrátí.
58:53
Klepiš (Ml. Boleslav) vstřelil branku (9. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:5

Oscar Eklund z hloubi obranného pásma úplně nesmyslně namazal volnému Jakubu Klepišovi, a ten trefuje prázdnou bránu!
59:53
Zápas už se pouze dohrává.
A dohrál. Boleslav dnes po dobře zvládnuté druhé polovině utkání vítězí na východě Čech 5:2. Z Pardubic vám hezký večer přeje Marek Votke.

29. 1. 2023 17:30Ml. Boleslav–Pardubice 3:5
22. 12. 2022 18:00Pardubice–Ml. Boleslav 2:1
1. 11. 2022 17:30Ml. Boleslav–Pardubice 0:1
25. 9. 2022 18:00Pardubice–Ml. Boleslav 2:3
30. 1. 2022 17:00Pardubice–Ml. Boleslav 0:4
12. 12. 2021 16:00Ml. Boleslav–Pardubice 2:4
24. 10. 2021 17:00Pardubice–Ml. Boleslav 4:3
12. 9. 2021 16:00Ml. Boleslav–Pardubice 3:4