Po třech utkáních venku se Dynamo představí v domácí enteria areně. Za necelou půl hodinku vyzve Mladou Boleslav.
0:00
0:22
Boleslavský Tomáš Fořt dobře zastavil průnikovou přihrávku od Juraje Mikuše a Boleslav může dopředu.

Rozhodčí: Kubičík (CZE), Pražák (CZE) - Brejcha (CZE), Votrubec (CZE)
Počet diváků: 7 952

1:00
A hned v první minutě se Frodl musel pořádně ohánět, když nadvakrát zasahoval proti dorážce Ondřeje Najmana!
2:39
Po pravém křídle se do útočného pásma prodral Raška, který předal puk Janu Dufkovi, jeho pokus ale Frodl vyráží.
3:20
Robert Kousal s Patrikem Poulíčkem neprošli přes útočnou modrou čáru.
3:28
Zakázané uvolnění Dynama.
4:14
Další útok domácích končí ofsajdem.
4:50
Bekhendovou střelu Říčky vyrazil Krošelj, který se pak ještě musel natahovat po dorážce nejproduktivnějšího extraligového střelce!
6:38
Camara napálil puk na útočné modré a kotouč se nečekaně z rohu odrazil přímo před Krošelje, ten byl ale připravený.
6:57
Rozjetý Blümel mířil nepřesně bekhendem.
7:28
Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.
8:11
K dobré střele dostal v útočném pásmu nabito Ondřej Vála, ale trefil se přímo do lapačky připraveného Krošelje.
9:24
Nakládal na poslední chvíli udržel puk na útočné modré a dostal se ke střele, ale Krošelj vyráží.
9:39
Daleko nebezpečnější už byl pokus Blümela z otočky, kteý byl oté nepříjemně atakován a strhla se drobná potyčka.
9:39
Vyloučen hráč Šidlík (Ml. Boleslav), 2 min. za hrubost
Ta nakonec vyústila v přesilovku Dynama, protože Petr Šidlík dostává dvě minuty za hrubost.
10:14
Z první pálil Robert Říčka a za boleslavskou brankou se strhla další strkanice, účty si mezi sebou vyřizovali Adamové Musil s Jánošíkem.
11:09
Říčka (Pardubice) vstřelil branku (13. gól v sezóně) , asistence Mikuš a Cienciala
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:0

Robert Říčka oplývá neskutečnou formou, kterou potvrzuje třináctým gólem v letošní sezoně! Po sérii přihrávek ranou z první na pravém křídle využívá přesilovku!
11:58
Vyloučen hráč Roman (Pardubice), 2 min. za hákování
Přesilovku si vyzkouší také Boleslav, jelikož Ondřej Roman dostává dvě minuty za hákování.
12:11
Adam Musil tvrdě vytapetoval mantinel s Adamem Raškou, což se hodně nelíbilo Jakubu Kotalovi, Adam Musil okamžitě shodil rukavice a šel do bitky. Kotalu za pár chvil povalil a míří do kabin.
12:11
Vyloučen hráč Musil 11 (Pardubice), 5+20 min. za bitka
Dynamo tedy bude hrát minutu a osmačtyřicet vteřin v oslabení ve třech proti pěti. Adam Musil dostává pět minut a osobní trest do konce utkání. Pět minut odsedí Anthony Camara.
12:11
Vyloučen hráč Kotala (Ml. Boleslav), 5 min. za bitka
Pět minut za bitku si odsedí také Jakub Kotala.
13:32
Frodl dobrými zákroky drží Dynamo ve vedení.
14:07
Frodl se dobře přesunul proti nepříjemné střele Jana Stránského, Dynamo už je ve čtyřech.
15:17
Matěj Blümel vypíchl puk na obranné modré čáře a řítil se úplně sám na gólmana, puk si ale příliš předhodil a nedokázal ideálně zakončit, byť Krošelje rozpohyboval dobrým naznačením rameny.
16:03
Dynamo drží puk na hokejkách a Boleslav k ničemu nepouští.
16:28
Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Frodl
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:0

Další samostatný únik Dynama v oslabení už ale znamená vedení 2:0! Výborně rozehrál Dominik Frodl a za Krošelje puk procedil Ondřej Rohlík. Z Musilova trestu zbývá ještě necelá minutka.
17:03
Frodl vyráží Pýchovo nahození od modré.
17:18
Camara je na ledě, Dynamo tedy kompletní.
17:55
Bičevskis (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Bernad a Stránský
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:1

Boleslav ale přece jen kontruje a snižuje zpět na rozdíl jedné branky. Zmatku v domácí obraně využil Maris Bičevskis, kterému stačilo doklepnout puk do prázdné brány. Frodl se po něm ještě pokoušel skočit, ale marně.
18:57
Ofsajd Mladé Boleslavi.
20:00
Poměrně vyhrocená první třetina končí při vedení Dynama 2:1. Diváci tak zatím viděli tři branky, ale i jednu bitku Adama Musila s Jakubem Kotalou, Musil posléze inkasoval osobní trest do konce utkání.
20:00
20:01
Střídání Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Gašper Krošelj, nahradil ho Marek Schwarz
21:24
Stránský tečoval mino nahození od modré a posléze dostal nepříjemný krosček do zad od jednoho z domácích hráčů, rozhodčí si ale nevšimli.
23:24
Boleslav je velmi aktivní v útočném pásmu, puk tentokrát končí v ochranné síti.
24:00
Vyloučen hráč Kotala (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Dynamo, Kotala dostává dvě minuty za podrážení.
24:48
Říčka (Pardubice) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Roman a Camara
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:1

Zprvu se Dynamu nedařila kombinace a samo se vyhnalo z pásma, jenže další útok už končí gólem! Druhou přesilovku v zápase využívá Robert Říčka, který po dobré přihrávce od Romana v klidu doklepl puk do prázdné brány.
25:49
Nakládalovo nahození prolétlo mimo.
26:47
Stránského střela od modré neprošla.
27:25
Vyloučen hráč Paulovič (Pardubice), 2 min. za podražení
Další početní výhodu může zužitkovat Mladá Boleslav, protože Matej Paulovič si odsedí dvě minuty za podrážení.
28:05
Dynamo vyhazuje kotouč.
28:39
Pýchovo nahození se snažil v dobré pozici za Frodla dorazit Kelemen, ale těsně minul.
29:31
Vyloučen hráč Pláněk (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
Vyrovnaný počet hráčů na ledě příliš dlouho nevydržel, je tu další přesilovka Dynama poté, co Martin Pláněk inkasuje dvě minuty za hákování.
30:01
V oslabení se po Bičevskisově přisunutí do zakončení dostal Stránský, ale Frodl vyráží.
30:28
Po minutě přesilovky ještě Dynamo pořádně nebylo v útočném pásmu.
31:29
Košťálkovu ránu od modré v klidu kryje Schwarz.
32:43
Pavel Kousal projel domácí obranou a dostal se až před Frodla, jenže nezakončil.
33:47
Puk na Frodla nahazoval Stránský, domácí gólman vyráží.
34:07
Vyloučen hráč Mikuš (Pardubice), 2 min. za hákování
Přesilovka pro Boleslav, Juraj Mikuš dostává dvě minuty za hákování.
34:14
Hned po buly domácí dostávají puk ven z pásma.
34:54
Už to vypadalo, že Fořt v klidu po nahození doklepne puk do sítě, ale Frodl vyráží!
35:29
Dynamo znovu vyhazuje.
36:03
Raška (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Kotala a Pláněk
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:2

A znovu je to jen o jednu branku! Boleslav trochu se štěstím využívá přesilovku, před branku z pravého křídla přihrával Jakub Kotala a kotouč se do sítě odrazil od brusle Adama Rašky!
36:46
V brejku Dynama dvou na jednoho vysoko přestřelil Ondřej Rohlík!
37:57
Špatné střídání domácích málem nabídlo brejk Miloši Kelemenovi, ale naštěstí pro Dynamo vše zvládl uhasit Jakub Nakládal, který na poslední chvíli naskočil ze střídačky!
38:50
Z úhlu to zkoušel Košťálek, ale puk pouze prolétl brankovištěm.
39:14
Říčka myslel na hattrick, ale jeho střela z mezikruží šla vysoko nad.
40:00
Ve druhé třetině padly v eneteria areně dvě branky, Dynamo vede 3:2. Podruhé se v přesilovce prosadil Robert Říčka, za hosty taktéž v přesilovce snížil Adam Raška.
40:00
40:21
Hned zkraje třetiny se do zakončení dostal Matěj Blümel, ale přestřelil.
41:33
Vyloučen hráč Blümel (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
Boleslav bude znovu hrát přesilovku, Matěj Blümel inkasuje dvě minuty za držení.
41:55
Pláňkova střela letěla mimo.
42:16
Pýchovu střelu zblokoval Jan Kolář a vyhodil kotouč ze třetiny.
42:27
Ševcovu ránu z první vyráží Frodl.
43:05
Ke střele z první napřáhl také Pavel Kousal, ale nezamířil přesně.
43:36
Dynamo je kompletní.
44:18
Na pravém křídle se otevřel prostor pro Stránského, ale útočník Boleslavi příklepem vysoko přestřelil.
44:40
Vyloučen hráč Paulovič (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Dynamo znovu ve čtyřech, Paulovič dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
45:01
Vyloučen hráč Kelemen (Ml. Boleslav), 2 min. za nedovolené bránění
Přesilovka však hostům příliš dlouho nevydržela, Kelemen dostává dvě minuty taktéž za nedovolené bránění.
46:29
Robert Kousal hledal před brankou Camaru, ale ten se do zakončení nedostal.
46:43
Začala zkrácená přesilovka Dynama, to se však dostává do zakázaného uvolnění.
47:29
Z úhlu zkusil Frodla bekhendem překvapit Tomáš Fořt, ale domácí gólman jeho pokus zastavil.
48:15
Spoustu místa měl před sebou David Cienciala, ale nadvakrát nedokázal překonat Schwarze!
48:45
Zakázané uvolnění Boleslavi.
49:01
Hrádek trochu vystrašil Frodla, když před ním tečoval kotouč směrem na pardubickou branku, ale Frodl chytá.
50:43
Claireaux si obhodil Robertsona, ale jeho střelu hokejkou vyrazil Frodl.
51:12
Frodl vyráží i střelu Tomáše Fořta.
52:37
Camara byl úplně sám před Schwarzem, kterého se zbavil bekhendovou kličkou, ale nezakončil.
53:26
Na druhé straně v úniku po stejné kličce už Frodla překonal Valentin Claireaux, ale puk se zastavil o tyč!
54:25
Boleslav drží Dynamo pod zámkem v obranné třetině.
54:35
Vyloučen hráč Cienciala (Pardubice), 2 min. za hákování
A Středočeši budou navíc hrát další přesilovku, David Cienciala si odsedí dvě minuty za hákování.
55:28
Raškova střela byla zblokována.
56:28
Po Claireauxově střele Frodl parádním zákrokem zabránil takřka jistému vyrovnání hostů!
57:49
57:49
Boleslav si vyžádala oddechový čas.
57:49
Marek Schwarz zůstává na střídačce, Boleslav bude hrát v šesti.
58:07
Boleslav pořád drží útočné pásmo.
58:58
Až teď se Dynamo dostalo ven, Kousal z úhlu prázdnou bránu netrefil.
59:46
Po další střele má Frodl puk v lapačce, do konce zbývá 14 vteřin.
59:56
Fořt (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Claireaux a Ševc
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:3

Boleslavi se však přece jen daří vyrovnat! Pouhých pět vteřin před koncem ze všech sil puk za Frodla procpal Tomáš Fořt a v táboře hostů propuká veliká radost!
Následovat tak bude pětiminutové prodloužení tři na tři.
60:00
Začalo prodloužení.
60:23
Vhazování získala Mladá Boleslav a začíná hledat cesty do zakončení.
60:36
První zákrok prodloužení si připisuje Dominik Frodl.
61:44
Pavel Pýcha chtěl schovat střelu za obránce, ale puk byl sražen mimo.
62:31
Úplně sám před Schwarzem byl volný Anthony Camara, ale stál příliš z úhlu a trefil pouze gólmana Boleslavi!
62:51
Na druhé straně Frodl zastavil únik Claireauxe!
63:47
Nakládal (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Cienciala
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 4:3

Dynamo jelo ve třech hráčích proti jedinému, což nemohlo skončit jinak než čtvrtým gólem v boleslavské síti! Po Ciencialově přihrávce se prosadil Jakub Nakládal.
Dynamo tak sice v samém závěru zápasu přišlo o bod, ale nakonec bere těsnou výhru 4:3 po prodloužení. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

29. 1. 2023 17:30Ml. Boleslav–Pardubice 3:5
22. 12. 2022 18:00Pardubice–Ml. Boleslav 2:1
1. 11. 2022 17:30Ml. Boleslav–Pardubice 0:1
25. 9. 2022 18:00Pardubice–Ml. Boleslav 2:3
30. 1. 2022 17:00Pardubice–Ml. Boleslav 0:4
12. 12. 2021 16:00Ml. Boleslav–Pardubice 2:4
24. 10. 2021 17:00Pardubice–Ml. Boleslav 4:3
12. 9. 2021 16:00Ml. Boleslav–Pardubice 3:4