Do branky Dynama se minimálně pro dnešní zápas vrací uzdravený Dominik Frodl, který střídal nedávno v Liberci poté, co jej nepříjemně zasáhl vlastní spoluhráč. Extraligovou premiéru si na centru první formace dobyde Daniel Herčík.
0:00
0:27
První střelu zápasu si připravil zlínský Petr Trška, ale puk letěl hodně mimo.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Vrba (CZE) - Axman (CZE), Kajínek (CZE)
Počet diváků: 6 953

1:08
V útočném pásmu Beranů dobře pracoval Antonín Honejsek, ale jeho zpětná přihrávka skončila až u Kašíka.
1:40
V útočném pásmu také Dynamo. Z pravého křídla pálil Ondřej Rohlík, ale Kašík si s jeho pokusem poradil.
2:01
Od modré nahazoval Vála a Kašík vůbec nevěděl, kde má kotouč, nakonec jej do bezpečí odpálil jeho spoluhráč.
2:45
Rozhodčí nařizuje nájezd proti brance Dominika Frodla!
2:45
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Köhler (Zlín) proměnil (5 gól v sezóně)
Bedřich Köhler si dobrým naznačením rameny rozhýbal Frodla a pověsil puk bekhendem za jeho záda!
2:45
Trestné střílení jel Bedřich Köhler poté, co projel pardubickou obranou, ale těsně před zakončením jej hákoval Daniel Herčík.
3:37
Z první trefil puk na modré Patrik Poulíček, ale Kašík vyráží.
4:04
Zlín měl k dispozici další brejk, tentokrát dvou na jednoho, ale Dominik Frodl se parádně roztáhl na brankové čáře a v tomto případě gólu zabránil!
4:47
Vyloučen hráč Kolář (Pardubice), 2 min. za hákování
Ševci budou hrát přesilovku, jelikož domácí bek Jan Kolář dostává dvě minuty za hákování.
5:12
Dynamo již podruhé vyhazuje puk ven ze třetiny.
5:48
Zpoza branky nahazoval puk na Frodla Antonín Honejsek a z brankové čáry jej odpálil domácí obránce!
7:08
Z mezikruží pálil Robert Říčka, ale Kašík přerušuje hru.
7:53
Ze středního pásma vyzkoušel Kašíkovu pozornost Robertson, ale zlínský brankář se nachytat nenechal.
8:16
V dobré pozici před Kašíkem stál Robert Říčka, ale pálil mimo.
9:16
Adam Musil nastavil hokejku do nahození od modré čáry a puk před Kašíkem nepříjemně změnil směr, zlínský gólman však zareagoval!
10:11
Vyloučen hráč Kubiš (Zlín), 2 min. za držení protihráče
První přesilovka také pro Pardubice, Pavel Kubiš inkasuje dvě minuty za dřžení.
10:41
Kousalova střela sražená vysoko nad.
10:55
Musil 11 (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Camara a Cienciala
Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:1

Adam Musil se konečně dočkal své první trefy v pardubickém dresu a Dynamo využívá přesilovku! Musil si zpracoval letící kotouč a přehodil jej přes Kašíka do sítě.
11:56
Flynn si rychle vybruslil od mantinelu do středu útočného pásma, ale jeho střela k Frodlovi neprošla.
13:30
Další střelu z dílny Roberta Říčky chytá Kašík.
13:37
Tvrdě pálil také Anthony Camara, ale Kašík znovu připraven.
14:19
Lukáš Anděl zachytil zlínskou rozehrávku a ihned se vydal do zakončení, jeho pokus ale Kašík chytá.
14:48
Po levém křídle uháněl Tomáš Mikúš, ale Frodl vyráží.
17:16
Zlín předvádí svůj tradiční urputný hokej a domácí jen těžko hledají cestu do útočného pásma.
18:35
Vyloučen hráč Kousal (Pardubice), 2 min. za sekání
V závěru třetiny si ještě Ševci zahrají přesilovku, Robert Kousal dostává dvě minuty za sekání.
19:01
V oslabení se dopředu prodral Matěj Blümel, ale jeho střelu z levého křídla si Kašík pohlídal.
19:15
Dynamo vyhazuje kotouč.
20:00
První třetina končí za vyrovnaného stavu 1:1. Ve třetí minutě po nařízeném trestném střílení otevřel skóre Bedřich Köhler a v 11. minutě v početní výhodě vyrovnal Adam Musil. Zlín do druhé třetiny vstoupí půlminutovou přesilovkou.
20:00
20:27
Na úvod druhé třetiny Frodla svižnou střelou pozdravil Trška, ale domácí gólman má další zákrok.
21:16
Zakázané uvolnění Zlína.
21:52
Pardubice se víceméně zničehonic dostaly do brejku dvou na jednoho, který na sebe vzal Ondřej Rohlík. Při prvním pokusu o taháček nezasáhl kotouč, což Kašíka trochu rozhodilo, ale druhý pokus chytil bezpečně do lapačky!
22:08
Dynamo trefuje tyč!
24:35
Musil 11 (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Camara a Kolář
Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:1

Rozhodčí signalizoval výhodu Dynama, ale k jeho další přesilovce nedojde, jelikož Kašíka ve skrumáži před zlínskou brankou dorážkou překonal Adam Musil!
24:35
Rozhodčí však ještě celou situaci přezkoumává na videu.
25:48
Poulíček jen těsně mimo tečoval střelu od modré čáry!
26:39
Třetí formace domácích je dnes při chuti, znovu zavířila v útočném pásmu a Kašík musel krátce po sobě vytáhnout tři těžké zákroky.
27:54
Robert Říčka byl u mantinelu bolestivě zasažen hokejkou do obličeje a Dynamo bude hrát přesilovou hru, Říčka zamířil do kabiny.
27:54
Vyloučen hráč Němec (Zlín), 2+2 min. za hru vysokou holí
Ondřej Němec tedy dostává dvě plus dvě minuty za vysokou hůl, pardubickému útočníkovi se ale okamžitě omluvil.
28:51
První minutu přesilovky Dynamo strávilo výhradně v útočném pásmu, Kašík má zatím dva zákroky.
29:55
První dvě minuty skončily, v jejích závěru už Zlín držel puk za Frodlem.
30:16
31:07
Musil 11 (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Cienciala
Stav zápasu Pardubice - Zlín 3:1

Těsně za polovinou zápasu se zrodil hattrick pro Adama Musila, který při přesilovce šikovně vložil hůl do střely Davida Ciencialy a usměrnil puk za Kašíkova záda!
31:48
Podobně jako před chvílí Adam Musil to zkoušel i Patrik Poulíček, jeho teč už si ale Kašík pohlídal.
32:46
Petr Trška dnes už poněkolikáté obrací protáčí oči. Tentokrát se dostal k dobré střele mezi kruhy, ale Frodl proti němu vytáhl pohledný zákrok lapačkou.
33:30
Camara s Kousalem jeli dva na jednoho, Kašík proti Kousalovi vytáhl parádní zákrok betonem a domácí útočník vzteky na střídačce rozlámal hokejku!
34:04
V pokleku odražený puk napálil Filip Koffer, ale Kašík chytá!
35:37
Vyloučen hráč Říčka (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Říčka už se zapojil zpět do hry, odpyká si ale menší trest. Dostává dvě minuty za vysokou hůl.
37:24
Z první příklepem pálil Lukáš Vopelka, Frodl vyráží.
38:32
Po skončení zlínské přesilovky už je Dynamo znovu nastěhované před Kašíkem.
39:31
40:00
Po druhé třetině už na kostce v enteria areně svítí stav 3:1 pro Dynamo, který dnes režíruje výhradně Adam Musil, jenž už má na kontě hattrick.
40:00
40:25
Odražený puk na modré napálil Bedřich Köhler, Frodl vyráží betonem.
41:28
Na pardubické straně chybně rozehrál Juraj Mikuš a na té zlínské jeho zaváhání využil Tomáš Mikúš, příklep druhého jmenovaného však vyrazil Frodl!
42:14
Camara (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Kousal a Hrádek
Stav zápasu Pardubice - Zlín 4:1

První střela Anthonyho Camary ještě neprošla přes zlínskou obranu, druhou už ale kanadský útočník zkušeně uklidil nad vyrážečku Libora Kašíka a zaznamenává třetí bod v dnešním utkání!
42:36
Záhy mohl Zlín snížit zpět na rozdíl dvou branek, kotouč poskakoval na brankové čáře, Frodl byl v tu chvíli mimo dosah puku, ale vše zažehnal dojíždějící obránce Dynama!
44:12
Puk do jízdy dostal Říčka, ale nedokázal se proháčkovat přes obránce.
46:11
Střela Darka Hejcmana z otočky lízla tyč pardubické brány, ale jen ze vnějšku.
47:30
Kubiš nechtěně zastavil střelu spoluhráče od modré směrem na Frodla, zpracoval ale puk a pálil on. Frodl se však přesunul a vytěsnil jeho pokus ramenem.
47:39
Druhé zakázané uvolnění Pardubic krátce po sobě.
47:59
Icing také na straně Zlína.
49:30
Pardubická třetí pětka dnes právem dostává hodně prostoru a znovu se motá kolem zlínské branky, s rostoucím sebevědomím ale přichází snaha o přílišnou kombinaci a špatné finální přihrávky.
50:10
Petru Trškovi dnes není přáno. Znovu projel domácí obranou, ale znovu jej lapačkou zastavil Dominik Frodl.
50:54
Matej Paulovič využil špatné zlínské kombinace a jel sám na Kašíka, ještě před ním však v otočce předložil puk před prázdnou bránu dojíždějícímu Matěji Blümelovi, ten ale kotouč nezasáhl!
51:53
Vyloučen hráč Kubiš (Zlín), 5+20 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
Pro zlínského útočníka Pavla Kubiše skončil zápas. Dostává pět minut a osobní trest do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Pět minut odsedí Radek Veselý.
52:15
První zákrok si ale v oslabení připisuje Dominik Frodl, který vyráží střelu od modré čáry.
53:00
Domácím se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.
53:25
Střelu Pauloviče schovává Kašík do lapačky.
53:35
Nakládalova dělovka skončila sražená v ochranné síti.
53:47
Na pravém křídle se opřel do puku Matěj Blümel, ale Kašíka nepřekonal, ten navíc při zákroku vychýlil bránu ze svého postavení.
54:07
Adam Musil měl před Kašíkem na holi čtvrtý gól, tentokrát ale na jeho dorážku zlínský gólman zareagoval a puk zastavil!
54:48
Camara (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Říčka a Mikuš
Stav zápasu Pardubice - Zlín 5:1

Na pardubickém zimním stadionu odbyla pátá! Přesilovkovou kombinaci z první přesně zakončil Anthony Camara, kterého přesnou přihrávkou napříč útočným pásmem našel Robert Říčka.
55:37
Z pardubické přesilovky zbývá ještě minuta a Dynamo má zápas plně pod kontrolou.
56:23
Další střelu si chystal Musil, ale byla sražena.
56:53
Zlín už je kompletní.
57:33
Před prázdnou bránou netrefil kotouč zlínský Tomáš Mikúš!
59:19
Necelou minutu před koncem jel na Dominika Frodla sám Štěpán Fryšara, neuspěl však ani s následnou dorážkou své střely, kterou Frodl zastavil lapačkou na brankové čáře!
Velký večer Adama Musila a Anthonyho Camary znamená čtvrté vítězství Dynama v řadě. První jmenovaný zaznamenal hattrick, druhý jen o gól méně a Východočeši poráží zlínské Berany 5:1. Pěkný večer vám z Pardubic přeje Marek Votke.

8. 3. 2022 17:20Zlín–Pardubice 0:3
23. 1. 2022 17:00Pardubice–Zlín 4:1
5. 12. 2021 15:30Zlín–Pardubice 1:4
5. 10. 2021 18:00Pardubice–Zlín 5:1
5. 2. 2021 17:00Zlín–Pardubice 1:3
28. 12. 2020 18:00Pardubice–Zlín 5:2
13. 11. 2020 17:30Zlín–Pardubice 3:2
27. 9. 2020 17:00Pardubice–Zlín 0:2