0:01
0:58
Mertl (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Snopek
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 1:0

České Budějovice se hned v úvodu utkání dostávají do vedení. Snopek vystřelil od modré a Mertl puk dorazil za záda brankáře.
2:55
Šimánek jen těsně minul branku, když hosté špatně střídali.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Šindler (CZE) - Jelínek (CZE), Pešek (CZE)
Počet diváků: 4 439

6:20
Zpoza branky nahrával Kuchejda. Vydarenáý po ledě minul Hoviho klec.
6:46
Komerční přestávka. Zápas má jiskru, začalo se v plném tempu. Ani hosté nehrají špatně. Bude to vyrovnaný boj.
7:07
Puk se zatoulal k Hovimu, který jej odpálil až na druhou stranu hřišt.
8:01
Poose Balej - Kvpil - Hruška se třetí jmenovaný dostal ke střele. Kovář vyrazil.
8:10
Přd Kováře se prodral Erat, ale v pádu nezakončil přesně.
9:40
Šimánek nahrál Kuchejdovi, který si na Hoviho nepřišel.
10:23
Zakázné uvolnění domácích po snaze o rychlou rozehrávku.
10:27
Hosté dostali puk za Kováře, když Mikeska byl u tyčky své branky na dva hráče hostů sám. Ale prohlíží se záznam hry.
10:27
Stále se čeká na verdikt. Nejspíš šlo o to, zda gól nepadl kopnutím nohou.
10:27
Na ledě jsou všichni hráči. Sudí Šindler se stále dohaduje po telefonu s videorozhodčím a čeká se.
10:27
Balej (Kometa) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Hruška
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 1:1

Tak platí.
10:44
Zleva zkoušel Kováře Hubáček. Trefil se do vyrážečky.
11:28
Ostrá nahrávk Jaroslava Svobody našla čepel Hubáčka, ale puk minul brankiu Kováře.
12:08
Kometa je dál v obranném pásmu domácích a kombinuje tam.
13:12
Hovi si po čase sáhl na puk. Ale jen přikryl kotouč, který k němu sotva doklouzal.
14:04
Kuchejdovi sklouzl puk po holi. Pokus o střelu od modré nevyšel.
14:35
Svoboda (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Veselý
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 1:2

Veselý zblízka střílel a Svoboda na druhé straně u tyčky dorážel.
15:04
Hla na chvíli ztichla. Je slyšet jen několik fnoušků Komety.
16:02
Dvakrát střílel Mikeska. Jednou po otočce od modré, podruhé zkoušel Hoviho zpoza branky. Neuspěl.
16:08
Snopek střílel od modré. Prudká rána minula branku.
17:18
Palba: Pletka, Ptáček, dvakrát Melichar. Hovi na ledě a drama před jeho brankou. Kometa se osvobodila vyhozením puku.
18:12
Hosté rozehráli a pro změnu puk přes celé kluziště poslali domácí.
18:28
Vyloučen hráč Svoboda (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
Na své modré nedovoleně bránil Mikesku. První vyloučení v zápase.
19:22
Ptáček dvakrát střílel. Hovimu pokaždé puk spadl do klína.
19:52
Další střelu Snopka Hovi chytil. Byla slabší a z úhlu.
19:55
Pa další střele od modré zavadil nejspíš Šimánek o Hoviho. Zajiskřilo se a chvíli se nehrálo.
20:00
20:00
20:01
20:28
Jakub Svoboda se vátil do hry. V první třetině měl Kovář 10 zásahů, Hovi 15.
22:17
Při pokusu o střelu zlomil Melichar hokejku. mpo je zatím o poznámí nižší než v první třetině.
22:55
Střela Šulce minula branku.
23:33
Další srážka u branky Hoviho. Tentokrát se vylučuje.
23:33
Vyloučen hráč Pšurný Michal (Č. Budějovice), 2 min. za hrubost
23:33
Vyloučen hráč Richter (Kometa), 2 min. za hrubost
24:31
Hraje se čtyři na čtyři. Jaroslav Svoboda střílel vedle, puk zaduněl na mantinelu.
25:33
Tresty skončily. Melichar branku chvíli předtím trefil. Mezi kruhy volil střelu po ledě. Hovi ji srazl betonem.
25:57
Balej střílel z kruhu zleva. Kovář puk vyrazil dohlediště a vhazuje se v tom kruhu, odkud Balej střílel.
26:27
Vyloučen hráč Ježek (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
Sekl Brabence před svou brankou, až mu vyrazil hokejku.
27:26
Gulaš se dostal do brejku a pálil zleva, jen přejel modrou. Hovi puk ztlumil.
28:13
Střílel Erat. Ale z úhlu a ne prudce. Kovář puk přikryl.
28:23
Mikeska srazil pokus Veselého do síťky za brankou.
28:27
Ježek se vrátil z trestu.
29:57
Další potyčka před Hovim, kde to hosté čistí.
29:57
Vyloučen hráč Hruška (Kometa), 2 min. za hákování
Fauloval ještě před závarem u branky Hoviho. Za tu potyčku nedostal trest nikdo.
31:33
Domácí neudrželi útočné pásmo. Museli se pro puk třikrát vracet.
31:57
Hruška je zpátky.
33:22
Kovář si poradil s útokem Brabence.
34:54
Hluchý úsek hry. Nikdo se nedostane ke střele. Puk se honí ze třetiny do třetiny a útočící strana jej pokaždé ztratí.
36:27
Pořád platí, že brankáři jsou bez práce. Teď přišel o puk Gulaš, ale vhazuje se v obranném pásmu Komety.
37:46
Střelu Vydareného od modré chytil Hovi do lapačky.
37:57
Ránu Kvapila srazil Kovář do rohu.
39:19
Brabenec našel volného Erata před brankou Kováře. Erat v pádu nezakončil dobře.
39:32
Pletka (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Martynek
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 2:2

Nahrávka křížem k tyčce branky Hoviho byla ideální. Pletka jen nadzvedl puk.
40:00
40:01
40:26
Hruška zkoušel stahovačku na Kováře, ten se nenechal ošálit. Střelu po ledě chytil.
41:15
Ofsajd domácích.
41:42
Bekhendovou střelu Humla z úhlu zleva Kovář chytil.
42:20
Pokus Jakuba Svobody Kovář vyrazil do pole.
44:27
Ofsajd Komety. Tempo znovu není mimořádné. Dost úporně se brání, nikdo nechce inkasovat.
47:39
Veselý střílel. Puk byl zablokovaný a vyletl obloukem na Kováře. Ten ho chytil do lapačky.
48:51
Mikeska (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Šimánek a Vydarený
Stav zápasu Č. Budějovice - Kometa 3:2

Chvilku přdtím netrefil Mikeska branku. Druhý pokus už po kombinaci vyšel.
50:37
Po pravé straně ujížděl Veselý. Zkoušel bekhend, ale Kovář puk chytil.
51:23
Hlasatel oznámil 4 439 diváků.
54:09
Domácí se snaží aktivní hrou držet hosty dál od branky Kováře a daří se jim to. Jako by Kometa sbírala síly na poslední pokusy.
55:47
Gulaš, Mertl a Pletka se dostali do útoku na dva, ale nezakončili ho. Pletka zavezl puk za branku a tam o něj domácí přišli.
56:26
Na Kováře si nepřišli Huml ani Veselý. Diváci vyvolávají svého brankáře.
57:20
Gulaš si vynutil buly po pravici Hoviho. Stále se čeká na to, jestli Kometa ještě zabere.
58:42
Ke střele mezi kruhy se dostal Dlouhý. Kovář puk ztlumil a Kometa si bere time. Nejspíš odvolá Hoviho, buly bude u Kovářovy branky.
58:42
Je to tak, hosté hrají v šesti v poli.
58:57
Sudí písknul Kometě sevření kotouče. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
59:19
Hovi se před buly vrátil do branky. Teď ji zase po zakázaném uvolnění domácích opustil.