Ještě před zápasem si poslechneme českou státní hymnu.

Rozhodčí: Bejček (CZE), Bulanov (RUS) - Pešek (CZE), Hynek (CZE)

0:20
Po úvodním vhazování vybojoval kotouč David Tomášek a hned zamířil do útočného pásma Dynama. Hrubec před ním raději přikryl kotouč lapačkou a přerušil hru.
0:41
Vyloučen hráč Hrňa (Třinec), 2 min. za hákování
Dynamo si dnes jako první zahraje přesilovku. Erik Hrňa dostává dvě minuty za hákování.
1:06
Treille (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Sýkora a Rolinek
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:0

Tak to bylo bleskurychlé využití přesilovky! Petr Sýkora dobře našel Sachu Treilleho, který z první propálil Šimona Hrubce.
1:59
Pardubice první gól viditelně nakopl. Horečně fandí i domácí příznivci a domácí naplno útočí.
2:52
Ke střele se však dostal také Třinec. Krajíčkovu střelu od modré ale Kacetl vyráží do ochranné sítě.
3:14
Podél mantinelu se nenápadně protáhl třinecký Vlach a zkusil překvapit Kacetla, ten však kotouč vyrazil betonem.
5:03
Vyloučen hráč Holland (Pardubice), 2 min. za krosček
Přesilovka také pro Oceláře. Dvě minuty za krosček inkasuje Rhett Holland.
5:25
Dynamo už podruhé vyhazuje kotouč až za Hrubce.
6:14
Dynamo se dopouští drobných chyb a umožňuje Třinci dostat se do zajímavých pozic. Vždy na poslední chvíli ovšem pardubický bek zasáhne a chybu napraví. Zajímavá hra na nervy domácích trenérů.
7:03
Domácí jsou kompletní.
7:58
Oceláři kombinovali v útočném pásmu, ale finální přihrávkou se vyhnali až na druhou stranu hřiště.
8:30
Závar před Kacetlem. Před jedním z třineckých obránců se otevřel volný prostor a vyslal bombu na pardubického brankáře. Ten ji ovšem zastavil, stejně jako následnou dorážku!
9:10
Volný Martin Kaut posílal před Hrubce nabídku Patriku Poulíčkovi. Ten ovšem nezakončil ideálně!
9:34
Zakázané uvolnění Třince.
10:38
Dynamo je hodně aktivní! Odražený kotouč se objevil ve volném prostoru, kam si pro něj sjel David Tomášek a okamžitě vypálil. Hrubec puk vyrazil betonem a o dorážku se pokoušel Beran, Hrubec ovšem opět nezaváhal.
11:01
Ofsajd Ocelářů.
11:18
Vladimír Svačina zkusil Kacetla překvapit nahozením z ostrého úhlu, ale pardubický brankář zasáhl s klidem.
12:30
Od modré střílel Jakub Petružálek, Kacetl znovu vyráží.
12:54
Snad tisíciprocentní šanci teď spálil Milan Mikulík! Mezi kruhy stál úplně sám a měl před sebou pouze pardubického brankáře. Mikulík se mohl Kacetla zeptat, kam to chce, ale poslal puk přímo na lapačku gólmana Dynama!
13:47
Po Cardwellově střele zkusil vystřelit Matěj Beran, ale jeho pokus nemohl Hrubcovi nadělat žádné starosti.
14:37
Z levého křídla pálil Jordann Perret, ale nechal vyniknout Hrubcův beton.
16:25
Tomáš Linhart si rovnal kotouč na střelu na poloodkrytou bránu, ale nakonec trefil pouze Treilleho.
16:59
Roman Vlach a Daniel Rákos se kuriózně srazili na středovém kruhu. Bylo to zřejmě bolestivé, protože na ledě je poměrně dost krve.
17:30
Kaut (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Perret
Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:0

Jordann Perret vypálil z levého křídla, trefil tyčku a odražený kotouč za zcela bezmocného Hrubce dopravil Martin Kaut!
18:26
Třinec by rád rychle odpověděl, místo toho však posílá kotouč na zakázané uvolnění.
18:47
Vyloučen hráč Rolinek (Pardubice), 2 min. za hrubost
Martin Růžička sekl do Kacetla a ujížděl se schovat do klubka hráčů za branku. Tam si jej ovšem našel kapitán Dynama Rolinek a výrazně mu vyčinil. Oba borci dostávají dvě minuty za hrubost.
18:47
Vyloučen hráč Růžička (Třinec), 2 min. za hrubost
Hraje se čtyři na čtyři.
19:51
Martin Adamský vypálil ostře od mantinelu, ale Kacetl nechal vyniknout svůj beton.
20:00
Během první třetiny byl v Pardubicích k vidění krásný hokej hodný play off. Spoustu šancí na obou stranách, emoce, dohrávání soubojů... Uvidíme, co nabídne druhá třetina, která začne v 18:00.
20:00
20:47
Oba celky hrají v pěti.
21:26
Dynamo kroužilo v útočném pásmu, chybu pak ale vyrobil Marek Trončinský a poslal dopředu Třinec. Kacetl však situaci vyřešil.
22:54
Vyloučen hráč Rákos (Třinec), 2 min. za držení protihráče
Dynamo si na začátku druhé třetiny zahraje další přesilovku. Daniel Rákos dostává dvě minuty za držení protihráče.
23:54
Marosz svým nahozením mířil na clonícího Petra Sýkoru, ten ale na kotouč nedosáhl a kus černé gumy se nakonec odrazil mimo hřiště.
24:40
Hráči Dynama si nerozuměli na modré čáře a Třinec vyhodil kotouč.
24:54
Hosté v plném počtu.
25:41
Antonín Dušek dobře našel Tomáše Svobodu, ten z první napálil pouze Hrubce!
25:41
Vyloučen hráč Svoboda T. (Pardubice), 2 min. za hrubost
Pardubický útočník Tomáš Svoboda dostává dvě minuty za hrubost.
25:41
Vyloučen hráč Musil 8 (Třinec), 2 min. za hrubost
Stejně tak Ocelář David Musil. Hraje se čtyři na čtyři.
26:51
Hra ve čtyřech je prozatím na obou stranách plná nepřesností. Aktuálně je pískáno zakázané uvolnění Dynama.
26:54
Vyloučen hráč Wishart (Pardubice), 2 min. za zdržování hry
Teď ovšem Třinec dostává výhodu přesilovky čtyři na tři. Ty Wishart totiž vyhodil kotouč ven ze hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry.
27:41
Třinec je kompletní, Dynamo ve čtyřech.
28:54
Třinec si dlouho přihrával v útočném pásmu, ale Wishartův trest stihl dojít do konce a Dynamo dostalo kotouč za Hrubce.
30:16
Marek Trončinský se snažil zatáhnout kotouč do útočného pásma. To se mu také podařilo, ale v dalším pokračování akce jej zastavil ofsajd.
30:47
Po Tomáškově přihrávce nahazoval kotouč na Hrubce Cardwell. Třinecký brankář si však našel puk ve vzduchu a přerušil hru.
31:09
Zprava pálil příklepem rozjetý Ján Sýkora, Hrubec vyráží a Třinec následně vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
31:25
Ján Sýkora znovu střílel. Tentokráte o poznání pomalejší střelou z velkého úhlu, Hrubec opět zaúřadoval.
31:49
Tomáš Svoboda po dobré otočce v útočném pásmu krásně našel volného Duška, který měl čas na zakončení. Hrubec ovšem znovu chytá!
32:26
Rychlý přechod Dynama zastavil ofsajd.
33:12
Rostislav Marosz přihrával před bránu úplně volnému Petru Sýkorovi. Toho však skvěle vychytal Hrubec!
33:25
Vyloučen hráč Marcinko (Třinec), 2 min. za hrubost
Po odpískání navíc Marcinko byl moc aktivní v odstavování domácích hráčů od gólmana a dostává dvě minuty za hrubost.
34:11
Marek Trončinský zpracovával kotouč na modré čáře, ale puk mu přeskočil do středního pásma a je z toho ofsajd domácích.
35:03
Přesilovka se Dynamu vůbec nedaří. Třinec kontroluje puk a vyhazuje.
35:25
Marcinko je zpět na ledě.
36:40
Kdo dnes nedorazil, musí litovat. Jsme svědky opravdu skvělého hokeje! Jedna akce střídá druhou ve velmi vysokém tempu, tohle je play off!
37:38
David Cienciala byl v dobré pozici, taháčkem však přestřelil!
38:32
Milan Doudera vypálil od mantinelu, Kacetl vyráží.
40:00
Druhá třetina skončila. Dynamo je stále ve vedení 2:0. Třetí třetina začne zhruba v 18:55.
40:00
41:52
Linhart (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Svačina a Polanský
Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:1

Prakticky ihned po výlezu ze šatny Třinec snižuje na 1:2 a dnes to bude ještě pořádně dramatické! Vladimír Svačina krásnou zadovkou našel před bránou Tomáše Linharta, a ten si s Kacetlem poradil.
42:33
Oceláře kontaktní gól viditelně nakopl. Kacetl teď hasil jejich další útočnou akci na poslední chvíli!
43:57
Petr Sýkora si našel místečko těsně za modrou čárou. Hrubec však jeho příklep zastavil.
44:57
Dynamo by rádo zpět svůj dvoubrankový náskok. Třinec má ovšem dobře organizovanou obranu a Východočeši se jen těžko dostávají do útočného pásma.
45:40
Ty Wishart se dopustil velké chyby v obraně a nabídl prostor Milanu Mikulíkovi! Ten ovšem trefuje pouze Kacetla.
46:02
Beran (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Rolinek
Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:1

Touha Dynama po třetí brance byla tak obrovská, že se Matěj Beran ze všech sil vrhl do skrumáže před Hrubcem a doslova došťoural kotouč za brankovou čáru!
47:44
Jiří Polanský dostal přihrávku mezi kruhy a už se otáčel do zakončení, k zemi jej však nevybíravě poslal domácí bek.
48:30
Tomáš Rolinek se dostal ke střele, Hrubec si však kotouč našel a přerušuje hru.
49:06
Petr Sýkora pálil z otočky, kotouč se ovšem odrazil mimo branku.
49:28
Kaut se protáhl podél mantinelu a hledal před brankou Poulíčka, ten se ovšem ke kotouči nedostal.
49:34
Vyloučen hráč Matyáš (Třinec), 2 min. za podražení
V polovině poslední třetiny přichází na řadu přesilovka Dynama. Jakub Matyáš dostává dvě minuty za podražení.
50:55
Pardubice takřka celou přesilovku tráví v útočném pásmu, je to ovšem bez střely.
51:21
Třinec vyhazuje.
51:25
Vyloučen hráč Treille (Pardubice), 2 min. za sekání
Dvě minuty za sekání dostává Sacha Treille a devět vteřin se bude hrát čtyři na čtyři.
51:37
Vyloučen hráč Poulíček (Pardubice), 2 min. za pád pod nohy
Dynamo hned po vhazování jde do tří! Za volným kotoučem sprintoval Patrik Poulíček, proti němu ovšem vyrazil Šimon Hrubec a domácí útočník jej poslal k ledu. Dvě minuty pro Poulíčka za pád pod nohy.
51:49
Hrubec odjíždí na střídačku a Třinec hraje v šesti proti třem!
52:45
Třinec má neskutečný tlak!
53:21
Jedna střela za druhou lítá od modré čáry, to je neuvěřitelné! Rolinek ovšem dokázal vyhodit kotouč ven ze třetiny, na cestě zpět hru přerušuje Ondřej Kacetl.
53:37
Dynamo možná trochu se štěstím přestálo neskutečnou přesilovku Ocelářů a je kompletní!
55:42
Erik Hrňa byl úplně volný v mezikruží, Kacetl jeho střelu zastavil lapačkou!