Už nějaký čas visela ve vzduchu trenérská výměna v hokejovém Dynamu, která se nakonec upekla včera odpoledne.
V dnešním utkání Pardubice - Třinec, u jehož online přenosu vás tímto vítám, tak na lavičce domácích bude stát nové duo koučů Richard Král - David Havíř. Z pozice trenéra individuálních dovednostní a týmového manažera je pak doplní Petr Sýkora s Tomášem Rolinkem.
0:00

Rozhodčí: Horák (CZE), Pražák (CZE) - Lhotský (CZE), Svoboda (CZE)

0:29
Tybor (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Poulíček a Svačina
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:0

Dynamo se hned po úspěšném prvním vhazování usadilo v útočném pásmu a po půl minutě je z toho vedoucí gól Dynama. Mezi kruhy dostal nabito Patrik Poulíček a jeho střelu za Kořenáře dorazil Radoslav Tybor.
0:54
Dobrou pozici na zakončení měl i Jan Mandát, jeho pokus ale Kořenář vyrazil.
1:54
Milan Klouček si zatím na puk nesáhl, zatímco Kořenář si připsal další zásah. Na hrudi zpacifikoval střelu Mateje Pauloviče, která šla přes obránce.
3:52
Teď už Klouček zasahoval, prověřil jej Tomáš Marcinko, ale se skóre nezahýbal.
4:10
Klouček si pohlídal další střelu, když vyrážečkou odvrátil pokus Martina Gernáta.
5:09
Kundrátek (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Jaroměřský a Dravecký
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:1

Třinec utahuje oprátku a po zásluze vyrovnává! První střelu od modré ještě Klouček měl, puk se však odrazil na pravé křídlo, odkud pálil Tomáš Kundrátek a kotouč pardubickému brankáři propadl do sítě.
5:51
Stránský (Třinec) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Růžička a Gernát
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:2

Tak to je pro domácí hodně studená sprcha... Ani ne za minutu totiž mezi dvěma beky Dynama proskočil Martin Růžička a předložil puk Matěji Stránskému, který nadvakrát překonal Kloučka.
7:45
Vyloučen hráč Tybor (Pardubice), 2 min. za podražení
Třinec navíc bude hrát přesilovku, Radoslav Tybor totiž dostává dvě minuty za podrážení.
8:40
Vrána (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Růžička a Gernát
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:3

A Tybor vydržel na trestné přesně padesát pět vteřin. Třinec úplně rozložil domácí obranu a do poloodkryté branky puk v pohodě dorazil Petr Vrána
9:56
Třinecká střela z vrcholku kruhu pro vhazování po teči prolétla jen těsně kolem Kloučkovy brány!
12:39
Denis Kusý zachyboval ve vlastním obranném pásmu a byla z toho další šance pro Třinec, střela však šla mimo.
13:13
Z levého kruhu pro vhazování pálil Filip Zadina, Klouček vyráží.
13:16
Vyloučen hráč Marcinko (Třinec), 2 min. za nedovolené bránění
Přesilovku si zahraje také Dynamo, Tomáš Marcinko inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.
14:23
Po přihrávce od Jakuba Nakládala Matěj Blümel trefuje z pravého křídla tyč!
14:42
Svačina (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Blümel a Nakládal
Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:3

Dynamo sehrálo možná vůbec nejlepší přesilovou hru v letošní sezoně a snižuje na 2:3! Matěj Blümel napříč pásmem vybídl Vladimíra Svačinu, a ten z první uklidil puk do brány.
15:20
Claireaux posílal na slepo dobrou přihrávku před branku, ale nikdo ze spoluhráčů ji neproměnil v zakončení.
15:37
Vyloučen hráč Stránský (Třinec), 2 min. za sekání
Další přesilovka pro Dynamo. Matěj Stránský dostává dvě minuty za sekání.
16:40
Další Svačinova rána z první, tentokrát už ale letěla mimo.
17:05
Dynamo dobře drželo pásmo, ale zakončení se opět nedaří. A Třinec dokázal puk vybojovat a takřka po minutě a půl vyhodit.
18:04
Růžičkovu střelu z úhlu vyráží Klouček.
18:38
Růžička (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Zadina a Vrána
Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:4

Třinec využil domácího zaváhání ve středním pásmu, vybojoval kotouč a na Kloučka se hnali dva úplně volní hráči. Zadinova přihrávka na Martina Růžičku nemohla skončit jinde, než pod břevnem.
18:38
S gólem navíc v táboře domácích vzniká další nepříjemnost, jelikož musel být poměrně dlouze ošetřován Milan Klouček.
18:38
A Klouček není schopen pokračovat ve hře, hodně pomalým krokem s podporou lékaře odchází do kabiny a do brány jde Pavel Kantor.
19:44
Přes beka zkoušel střílet Jan Mandát, ale jeho střela neprošla.
20:00
Vyloučen hráč Mandát (Pardubice), 2 min. za podražení
Záhy navíc Mandát při návratu do obrany fauloval a dostává dvě minuty za podrážení.
20:00
Třinec ve výhodě zvládl dohrát první třetinu a celou dvouminutovou přesilovku si tak přenese do další části. Po té úvodní v Pardubicích vede 4:2.
20:00
20:31
První půlminutu přesilovky Třinec sice strávil v útočném pásmu, ale nezakončil a Dynamo vyhazuje.
20:58
Při návratu před Kantora je Ocelářům pískáno zakázané uvolnění.
22:00
Třinec přesilovku nevyužil, Dynamo je kompletní.
22:29
Po delším čase si zakončení vypracovaly také Pardubice, Kolářovu střelu od modré však Kořenář viděl a v pohodě zastavil.
23:13
Kantor vyráží ránu Davida Musila.
24:44
Ondřej Rohlík dostal dobrou přihrávku zpoza branky přímo na hůl, ale odflákl zakončení a trefil pouze Kořenáře.
24:54
Na druhé straně Kantor zastavil střelu Arona Chmielewskiho.
24:57
Vyloučen hráč Paulovič (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Třinec bude znovu hrát přesilovku, Matej Paulovič dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
26:00
Z vrcholku levého kruhu pro vhazování velmi dobře vypálil Filip Zadina, ale Pavel Kantor má puk v lapačce.
26:10
Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:5

Po další dobré souhře už však Oceláři odskakují do tříbrankového vedení! Martin Růžička si dobře na levém křídle počkal, až se ve druhé vlně uvolnění najíždějící Matěj Stránský, a ten v klidu doklepl puk za Kantora.
26:43
Nakládal (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Tybor
Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:5

Dynamo ale záhy snižuje zpět na rozdíl dvou gólů! Pár metrů za modrou natáhl ke střele Jakub Nakládal a tečovaný kotouč skončil až za Kořenářem.
28:06
Na pravém křídle vystřelil Tomáš Marcinko, Kantor vyráží.
28:47
Třinec zamkl Dynamo v jeho obranném pásmu, Východočeši se brání pouze výhozem na zakázané uvolnění.
29:15
Milan Klouček je zpět na střídačce domácích, snad bude v pořádku.
29:47
Rozjetý Svačina pálil těsně nad.
30:38
Zakázané uvolnění Třince.
31:52
Dynamo rozjelo slibný útok, ale Tybor znovu nepochopitelně otálel se zakončením a je z toho pouze další pohodový zákrok Kořenáře.
33:56
Sám před Kantorem se zjevil Lukáš Jašek, ale nezakončil ideálně!
34:47
Marek Ďaloga prolétl téměř celé hřiště, jak je mu vlastní, ale bohužel pro Dynamo přišel o puk za třineckou brankou.
35:23
Dobrou pozici měl Denis Kusý, ale v rychlosti nezvládl zpracovat kotouč.
36:22
Vyloučen hráč Chmielewski (Třinec), 2 min. za sekání
Bude se hrát čtyři na čtyři. Za sekání jsou na dvě minuty současně vyloučeni Aron Chmielewski a Rhett Holland.
36:23
Vyloučen hráč Holland (Pardubice), 2 min. za sekání
36:28
Jaroměřský (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Kundrátek a Kovařčík
Stav zápasu Pardubice - Třinec 3:6

V útočném pásmu se k puku dostal Jan Jaroměřský a bez otálení jej ranou poslal do levé šibenice. Tohle byl vikejř jako krá*a!
37:21
Vyloučen hráč Jašek (Třinec), 2 min. za podražení
Dynamo bude hrát minutu a dvě vteřiny dlouhou přesilovku čtyři na tři, Lukáš Jašek inkasuje menší trest za podrážení.
37:58
Tybor zprava pálil mimo.
39:14
Dynamo se drží u kotouče, ale nedaří se mu dostat se do zakončení.
39:21
A Třinec už je kompletní.
40:00
Ve druhé části padly další dva góly do pardubické sítě, Třinec po ní vede 6:3.
40:00
41:04
Mikuš (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Claireaux a Camara
Stav zápasu Pardubice - Třinec 4:6

Odehráno ve třetí třetině je lehce přes minutu a Dynamo snižuje na 4:6. V prostoru mezi kruhy se ke kotouči dostal Juraj Mikuš a pověsil jej přímo pod horní tyčku.
41:14
Vyloučen hráč Jaroměřský (Třinec), 2 min. za hru vysokou holí
Domácí mohou znovu snížit, tentokrát v přesilovce. Rozhodčí ukazují dvě minuty pro Jana Jaroměřského za vysokou hůl.
42:36
Po pádu domácího hráče v útočném pásmu se Třinec utrhl do brejku dvou na jednoho! Kantor jej zastavil, ale Oceláři alespoň vybojovali faul.
42:36
Vyloučen hráč Svačina (Pardubice), 2 min. za podražení
Vladimír Svačina dostává dvě minuty za podrážení.
42:59
Camara (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Mikuš a Holland
Stav zápasu Pardubice - Třinec 5:6

To je tedy pořádná přestřelka! Po vhazování se Dynamo dostalo ke kotouči, Juraj Mikuš zavezl puk do útočného pásma a na pravém kruhu pro vhazování našel úplně volného Camaru, který prudkou ranou překonal Kořenáře.
43:58
V oslabení měl na holi vyrovnání Jakub Nakládal, ale Kořenář puk v brankovišti na poslední chvíli zastavil!
46:25
Ze začátku to vypadalo na další výprask zuboženého Dynama, to ale rozhodně nic nebalí a dostává Třinec pod tlak! Paulovičovu střelu vyráží Kořenář.
47:03
Do šance se dostával také Třinec, ale domácí bek se dobře vrátil a puk odehrál.
47:23
48:53
Vyloučen hráč Gernát (Třinec), 2 min. za podražení
Pardubice dostávají Třinec skutečně pod tlak a ten může vygradovat v přesilovce. Martin Gernát totiž dostává dvě minuty za podrážení.
49:16
Matěj Blümel prudce vypálil z pravého křídla, ale puk mu zablokoval Tomáš Kundrátek.