Dynamo zanedlouho rozehraje třetí ze čtyř domácích zápasů v tomto týdnu proti Ocelářům z Třince. V sestavě jim však chybí první centr Tomáš Zohorna. V brance Třince bude stát Jakub Štěpánek.
0:00
0:24
První střelu zápasu si nachytal Martin Růžička, ale hodně minul.

Rozhodčí: Hejduk (CZE), Kika (CZE) - Ondráček (CZE), Špůr (CZE)

0:58
Patrik Poulíček nevěděl, kde má puk, čehož využil Matěj Stránský a zkusil Barulina překvapit z úhlu, ten ale chytá.
1:31
Blümel tečoval střelu Koláře, Štěpánek vyráží.
2:06
Radoslav Tybor po stahovačce přes beka trefuje tyč!
2:27
Štěpánek sbírá do lapačky nahození Bučka.
2:56
Sám na Barulina ujel Petr Vrána, ale minul!
3:56
Barulin kryje nahození Gernáta od modré.
4:36
Michal Kovařčík nebezpečně tečoval střelu před Barulinem a málem se dostal ještě k dorážce, která by mířila do prázdné brány, ale skóre se nemění!
5:38
Barulin musel vytáhnout další zákrok proti střele Davida Musila.
6:34
Po další třinecké střele puk končí v ochranné síti a následuje komerční pauza.
7:09
Blümelova střela z pravého křídla končí na betonu Štěpánka.
7:40
Zakázané uvolnění Třince.
8:50
Roman (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Adámek a Dravecký
Stav zápasu Pardubice - Třinec 0:1

S tímhle Barulin nemohl vůbec nic dělat! Přímo před ním rychle tečoval střelu od modré Miloš Roman a usměrnil puk přímo mezi betony ruského brankáře!
8:50
Rozhodčí ovšem zkoumají situaci na videu kvůli možnému zásahu vysokou holí!
8:50
Gól platí, Třinec vede 1:0!
9:56
Nakládalovu propagační střelu kryje Štěpánek.
11:13
Horký našel před brankou Kusého, ale Štěpánek zareagoval!
12:25
Z mezikruží to zkusil Martin Růžička, ale Barulin má puk v lapačce.
14:17
Zdráhalova střela ke Štěpánkovi neprošla.
14:20
Vyloučen hráč Camara (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Třinec bude hrát první přesilovku. Anthony Camara dostává dvě minuty za vysokou hůl.
15:25
Dynamo vyhazuje kotouč.
15:52
Horký v oslabení ujížděl na bránu s Pochobradským, který sice dostal přihrávku, ale nezakončil a v rychlosti navíc nepříjemně vrazil do brankové konstrukce. Za doprovodu lékaře opouští hřiště.
16:08
Barulin pěkně do lapačky schoval střelu najetého Matěje Stránského.
16:46
Dynamo už je sice v pěti, ale Třinec dál vaří v útočném pásmu! Volný Freibergs dostal přihrávku přímo před Barulina, ale mezírku mezi jeho betony nenašel!
18:04
Tybor hledal rozjetého Kosticyna, ale ten nezpracoval.
18:15
Vyloučen hráč Dravecký (Třinec), 2 min. za podražení
Přesilovka také pro Dynamo. Vladimír Dravecký usedá na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.
19:02
Oceláři vyhazují.
20:00
Třinec byl v první třetině jasně lepším týmem a po zásluze vede 1:0. V deváté minutě šikovnou tečí otevřel skóre Miloš Roman.
20:00
20:31
21:38
Marcinko číhal před Barulinem na teč, ale kotouč jen prolétl kolem.
22:22
Růžička to zkoušel z otočky, ale mimo.
22:58
Roman (Třinec) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Gernát a Kovařčík
Stav zápasu Pardubice - Třinec 0:2

Dynamu se dnes vůbec nedaří dostat se do souvislejšího tlaku a Třinec odskakuje do dvoubrankového vedení! Oceláři rozebrali domácí obranu a Barulina z levého křídla propálil volný Miloš Roman.
24:21
Marcinko (Třinec) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Rodewald
Stav zápasu Pardubice - Třinec 0:3

Jakub Nakládal špatně rozehrál za vlastní brankou a těží z toho Tomáš Marcinko, který se prosazuje přímo pod břevno!
24:29
Vyloučen hráč Hrádek (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
Oceláři navíc budou hrát přesilovku. Michal Hrádek dostává dvě minuty za držení.
24:53
V oslabení se úplně sám před Štěpánkem zjevil Luboš Horký, ale střela mu vůbec nesedla!
26:09
Po výborné přesilovkové kombinaci Třince z první pálil Hrňa, ale Barulin vyráží.
27:08
27:50
Blümel to na Štěpánka zkusil z velkého úhlu, ale neuspěl.
29:22
Petr Vrána se dostal ke střele, kterou ještě tečoval domácí bek, ale Barulin kryje.
30:32
Paulovič z pravého kruhu našel pouze Štěpánkovu lapačku.
32:07
Vyloučen hráč A. Kosticyn (Pardubice), 2+10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
Andrej Kosticyn ve středu hřiště sestřelil Davida Musila a odjíždí na trestnou lavici. Dostává dvě plus deset minut za zásah do hlavy a krku. Dvě minuty odsedí Tomáš Zeman.
32:45
Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Blümel
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:3

Domácí však Ocelářům hned zkraje oslabení pláchli ve dvou na jednoho a pěknou kombinaci za Štěpánka doklepl Patrik Poulíček!
33:18
Stránský (Třinec) vstřelil branku (29. gól v sezóně) , asistence Rodewald a Kovařčík
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:4

Naděje Dynama ale zhasly hodně rychle! V přesilovce se prosadil Matěj Stránský, po jehož střele Barulinovi propadl puk do sítě!
35:30
Vyloučen hráč Mikuš (Pardubice), 2 min. za hákování
Juraj Mikuš chyboval na modré čáře a hrozil brejk Třince, ta zatáhl za ruční brzdu. Dostává dvě minuty za hákování.
36:01
Gernát (Třinec) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Stránský
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:5

Třinec dnes nemá soupeře... V další přesilovce Martin Gernát příklepem od modré nedal Barulinovi žádnou šanci. Puk se ovšem rychle od zadní tyče odrazil ven a Třinec se radoval až po úspěšné dorážce, ale platí už první střela.
36:36
Vyloučen hráč Marcinko (Třinec), 2 min. za hákování
Dynamo bude hrát přesilovou hru. Tomáš Marcinko inkasuje dvě minuty za hákování.
37:21
Střelu Mikuše kryje Štěpánek.
38:23
V oslabení se do šance prodral poslední střelec Třince Gernát, ale Barulin kryje.
39:23
Už to vypadalo, že Martin Růžička v klidu zasune puk do prázdné brány, ale Barulin proti němu stihl vystrčit beton!
40:00
V Pardubicích se dnes hraje jen na jednu bránu. Za Dynamo se stihl prosadit Patrik Poulíček, ale Třinec vede úplně v klidu 5:1.
Druhá třetina ovšem končí za poněkud vyhroceného stavu. Matěj Stránský před pardubickou brankou několikrát krosčekoval Anthonyho Camaru, který pochopitelně oplácel.
Hráči obou týmů pak na sebe pokřikovali u střídaček a u tunelu si na rozhodčí počkal i předseda představenstva Dynama Ondřej Heřman. Co pánům v pruhovaném říkal, to se ale nejspíš nedozvíme.
40:00
40:01
Vyloučen hráč Stránský (Třinec), 2 min. za hrubost
40:01
Vyloučen hráč Camara (Pardubice), 2 min. za hrubost
40:01
Střídání Střídání brankářů domácích. Z branky odešel Konstantin Barulin, nahradil ho Milan Klouček
41:28
Po chybě Koláře se sám na Kloučka hnal Rodewald, ale domácí brankář chytá jeho střelu do lapačky!
41:49
Vyloučen hráč Kovařčík (Třinec), 2 min. za sekání
Dynamo bude hrát přesilovku, Ondřej Kovařčík dostává dvě minuty za sekání.
42:21
Nenápadnou střelu Blümela vyráží Štěpánek.
43:54
Oceláři ale oslabení přečkali v pohodě, Kovařčík je na ledě.
44:32
Martin Gernát bombou od modré trefuje tyč!
44:52
Před Camarou se otevřela dálnice, ale přihrával do druhé vlny na Kousala. Puk byl ovšem sražen do ochranné sítě.
46:33
Gernát (Třinec) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Vrána
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:6

Kosticyn zahodil Marcinka a řešil osobní spory s Davidem Musilem, ale Třinec trestá po sportovní stránce. Šestý gól zařídil po další pěkné kombinaci hostů v útočném pásmu Martin Gernát.
49:53
Do konce zápasu zbývá deset minut a o vítězi už je dávno rozhodnuto, Třinec se nikam netlačí.
52:08
Dynamu už se vůbec nic nedaří. Dobrou pozici na střelu měl Marek Ďaloga, ale puk mu přeskočil hokejku.
53:08
Štěpánek kryje nápřah Jakuba Nakládala, následuje komerční přestávka.
54:19
Od modré to zkoušel Zdráhal, Štěpánek vyráží.
54:52
Vyloučen hráč Camara (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Anthony Camara rozjetý po střele zboural Jakuba Štěpánka, kterému neměl šanci se vyhnout a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
55:43
Na obranné modré zapracoval Jan Zdráhal a vydal se dopředu, předložil před branku Luboši Horkému, ale ten jemnou tečí usměrnil puk pouze do Štěpánka.
56:24
Douderova střela z první letěla vysoko nad.
56:44
Martin Růžička z křídla trefil tyč!
57:42
Dobrou pozici měl před brankou Ondřej Kovařčík, ale Kloučka neprostřelil!
57:57
Vyloučen hráč Chmielewski (Třinec), 2 min. za hru vysokou holí
Dynamo dohraje zápas v přesilovce, protože Aron Chmielewski dostává dvě minuty za vysokou hůl.
59:16
Domácí si zahrají dokonce v pěti proti třem. Další faul má na svědomí Vladimír Dravecký - dvě minuty za podrážení.
59:23
Kousal (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Paulovič a Mikuš
Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:6

A Východočeši přece jen korigují na 2:6. V mezikruží se ke kotouči dostal Robert Kousal a prosadil se k levé tyči Štěpánkovy klece.
S konečným výsledkem to ale rozhodně nemohlo nic udělat. Třinec dnes po bezchybném výkonu v Pardubicích vítězí 6:2 a Dynamo po šesti zápasech v řadě odchází bez bodu. Pěkný víkend vám z Pardubic přeje Marek Votke.

14. 4. 2023 17:00Pardubice–Třinec 1:2
12. 4. 2023 17:00Třinec–Pardubice 3:5
10. 4. 2023 17:00Pardubice–Třinec 2:4
7. 4. 2023 17:00Třinec–Pardubice 0:2
6. 4. 2023 17:00Třinec–Pardubice 2:1
3. 4. 2023 18:00Pardubice–Třinec 0:3
2. 4. 2023 17:00Pardubice–Třinec 4:2
24. 1. 2023 17:00Třinec–Pardubice 0:4