Vítejte u online přenos z posledního domácího utkání Dynama v základní části, v rámci kterého budou Pardubice hostit Třinec.
Východočeši potřebují zabrat, prohráli sedmkrát v řadě a vidina umístění v top čtyřce se jim pořád vzdaluje.
Zato Ocelářům už de facto o nic nejde, o prvním místě v základní části už bylo rozhodnuto a Třinec skončí druhý.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Ondráček (CZE) - Brejcha (CZE), Lederer (CZE)
Počet diváků: 8 750

0:00
0:57
Po vhazování v obranném pásmu Dynama si do dobré pozice na modrou sjížděl Tomáš Kundrátek, ale puk nedostal.
1:34
Říčka z otočky dobře našel Kousala, ale ten nezpracoval.
2:17
Dynamo na chvíli podrželo Třinec pod zámkem a po pořádné dlouhé době konečně duní místní jižní tribuna.
2:49
Zakázané uvolnění Pardubic.
4:08
Od modré čáry nahazoval kotouč David Musil, Frodlovi se odrazil od lapačky a zamířil těsně vedle!
4:55
Do skrumáže zkusil od modré vypálit Jan Kolář, ale puk se odrazil vysoko do ochranné sítě.
4:55
Hra bude na nějaký čas přerušena, protože místní pořadatelé musí řešit problém s plexisklem.
5:20
Kousal nabil na modrou Zdráhalovi, ale Kacetl vyrazil.
5:46
Vyloučen hráč Kofroň (Třinec), 2 min. za hákování
Dynamo bude hrát první přesilovku, jelikož David Kofroň inkasuje dvě minuty za hákování.
7:00
Paulovič si chystal střelu na levém kruhu pro vhazování, ale Kacetl se proti němu v pohodě přesunul.
7:29
Paulovič si nachystal další dvě střely, jedna šla vysoko nad, druhou Kacetl vyrazil.
7:46
Z první přesilovky Dynama nakonec nic nebylo, Třinec už je kompletní.
8:54
Po ofsajdu domácích následuje komerční přestávka.
9:52
Po pravém křídle se protáhl Patrik Poulíček, ale nakonec zamířil vedle.
10:26
Zakázané uvolnění Třince.
10:37
Frodl sbírá do lapačky třineckou žabičku skrz útočné pásmo.
11:08
Vrána dostal přesnou přihrávku do brankoviště od Vladimíra Svačiny, ale nezasáhl kotouč!
11:54
Na druhé straně napálil od mantinelu odražený kotouč domácí Ondřej Rohlík, ale jmenovec Kacetl byl připraven.
12:35
Cienciala tečoval puk přímo před Kacetlem, ale trefil pouze třineckého brankáře!
13:25
Domácí obránce Zdráhal se vydal na útočný výlet, dostal před branku prudký pas od Lukáše Anděla, ale nezakončil přesně.
13:58
Vyloučen hráč Vála (Pardubice), 2 min. za hákování
Domácí hráči vyrobili krátce po sobě dva fauly a budou hrát dvě minuty ve třech proti pěti! První trest je pro Ondřeje Válu za hákování...
13:58
Vyloučen hráč Cienciala (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
A druhý pro Davida Ciencialu za vysokou hůl.
14:36
Po třinecké střele od modré zvoní tyč!
14:48
Frodl vyráží střelu Nestrašila, Třinec utahuje smyčku.
15:00
Roman (Třinec) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Kundrátek a Svačina
Stav zápasu Pardubice - Třinec 0:1

A dvojnásobnou výhodu nakonec Třinec s přehledem využívá! Po střele Tomáše Kundrátka sice znovu zvonila tyč, kotouč se však od ní odrazil přímo na hůl Miloše Romana, který jej vrátil do sítě.
15:51
V posledních vteřinách třinecké přesilovky znovu tvrdě pálil Kundrátek, ale puk se odrazil úplně mimo tři tyče.
16:46
Chybná rozehrávka Roberta Kousala znamenala čas pro Třinec v útočném pásmu, ale Frodl má nakonec kotouč pod lapačkou.
17:10
Úplně volný byl mezi kruhy Petr Vrána, ale nezamířil přesně!
17:36
Vyloučen hráč Vrána (Třinec), 2 min. za podražení
Petr Vrána nabízí domácímu Dynamu další přesilovku, jelikož odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.
18:26
Domácím se však vůbec nedaří dostat do útočného pásma.
19:11
Střela Pauloviče neprošla přes beky.
19:39
Domácí fanoušci začínají na hráče Dynama pískat za hrubě nepovedenou přesilovku.
20:00
Končí první třetina, v jejímž závěru Třinec vystupňoval tlak a šel do vedení v přesilovce pět na tři, kdy Miloš Roman dorazil za Frodla puk odražený od tyče. Dynamo naopak žádnou ze dvou přesilovek nevyužilo.
20:00
20:25
Na úvod druhé části prověřil Frodla nenápadnou střelou Marian Adámek, ale domácí gólman proti němu vystrčil levý beton.
21:00
David Cienciala spálil tisíciprocentní šanci, když dostal puk na brankoviště a mohl asi z metru dorážet do úplně prázdné brány, jenže minul!
21:11
21:33
Koffer vybojoval útočné pásmo pro Anděla, ale jeho střela z mezikruží neměla razanci.
22:20
Košťálek z otočky nahazoval puk od modré čáry, Kacetl jej vyrazil do rohu.
24:00
Zakázané uvolnění na straně Dynama.
24:42
Po vhazování v útočném pásmu Dynama okamžitě před branku nahazoval Michal Hrádek, ale Lukáš Anděl se k zakončení přes Kacetlovu lapačku nedostal.
25:18
Aron Chmielewski střelou z pravého křídla rozvlnil boční síť.
26:40
Střelu Hecla vyrazil Kacetl.
26:54
Další smůla domácích! Jan Kolář dorážel na brankovišti, ale puk znovu prolétl jen těsně vedle.
27:28
Adam Musil chtěl před Kacetlem tečovat nahození Zdráhala, ale puk se odrazil mimo.
29:26
Chyby v domácí rozehrávce málem využil Ondřej Kovařčík, jenž našlápl do samostatného úniku, ale nakonec přes obránce neprošel!
30:24
Matýs hledal přihrávkou napříč útočným pásmem Hecla, ale ten nezakončil.
30:30
Na druhé straně přikryl Frodl lapačkou puk před dojíždějícím útočníkem Třince.
30:51
Košťálek byl sám před Kacetlem, ale příliš váhal se zakončením, až se dostal do příliš velkého úhlu. Následně neuspěl ani s nahozením do Kacetlových betonů zpoza branky!
31:52
Hrádek udržel útočné pásmo pro Kousala, ale s jeho střelou si Kacetl poradil.
33:18
Po sérii odrazů mohl puk do prázdné brány zamést třinecký Vladimír Dravecký, ale odstavil jej obránce!
34:49
Třinec zamkl Dynamo v obranném pásmu a na hostující hráče znovu číhala prázdná klec, puk v ní ale neskončil!
35:47
Útočné pásmo drží také Dynamo, ale ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval Kacetl.
35:57
Vyloučen hráč Musil 11 (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Třinec bude hrát další přesilovku, Adam Musil inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.
36:11
Střelu Chmielewského z první pravým betonem vyrazil Frodl.
37:13
Dynamo vyhodilo kotouč a Třinec při návratu do útoku zastavil ofsajd.
37:44
Ondřej Rohlík šetří cenné vteřinky v útočném pásmu Dynama.
38:14
Mezi kruhy dostal nabito Robert Říčka, ale prudkou střelou minul!
38:26
Cienciala (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Košťálek a Říčka
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:1

Vše za něj ale o chvíli později napravil parťák David Cienciala, jenž se opřel do kotouče na levém kruhu pro vhazování a trefil se přesně do růžku!
39:56
Cienciala zkoušel na slepo před brankou hledat Roberta Kousala, ale neuspěl.
40:00
Po druhé třetině tak v Pardubicích platí vyrovnaný stav 1:1, o který se podobně jako Roman z dorážky postaral domácí útočník David Cienciala.
40:00
40:21
Adam Musil dobře napadal třineckou rozehrávku a posunul puk do mezikruží na Patrika Poulíčka, tomu ale střela vůbec nesedla.
41:29
Robert Kousal se jednoruč protáhl až před Kacetla, ale ten nakonec jeho pokus vyrazil.
42:37
42:55
Kundrátek nahazoval kotouč od modré, ale Frodl si jej zvládl přes několik lidí najít a vyrazit.
44:25
Vála nahodil puk od modré čáry, ale třinecký obránce zametl s clonícím hráčem a puk našel Kacetl.
45:08
Doudera (Třinec) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Marinčin a Roman
Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:2

Zdá se, že Dynamo si smůlu užije do poslední kapky! V útočném pásmu se usadil také Třinec, na modré plácl do puku Milan Doudera a kotouč doplachtil až za Dominika Frodla!
45:36
V útočném pásmu Dynama David Musil zboural Filipa Koffera, který o něm vůbec nevěděl a na pomoc domácímu hráči musel na led vedle klubového lékaře také člen záchranky.
45:36
Tvrdý zákrok byl několikrát promítán na kostce nad ledem, domácí fanoušci jsou zlostí bez sebe, ale vylučovat se nebude.
46:06
Adamu Musilovi nevyšla přihrávka pro Patrika Poulíčka a Dynamu je pískán ofsajd.
47:18
Tvrdý příklep Miloše Romana z levého křídla prolétl kolem Frodlovy branky.
47:51
Košťálek (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Rohlík a Anděl
Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:2

Pro Dynamo se chystala přesilovka, ale hostující hráč na trestnou lavici neodjede, protože tvrdou ranou z voleje od modré čáry vyrovnává pardubický Jan Košťálek!
48:11
Od modré chvíli po vhazování pálil také Michal Hrádek, ale to už má Kacetl puk v lapačce.
49:19
Filip Koffer je zpátky ve hře, ale schytal další tvrdou ránu, když obětavě skočil do střely Ondřeje Kovařčíka.
49:23
Frodl sbírá do lapačky střelu Davida Musila od modré, ten si v následném přerušení našel Koffera a pravděpodobně spolu řešili předešlý zákrok.
49:47
Ondřej Kovařčík si najížděl z pravého křídla, ale Frodl jeho střelu vyrazil betonem.
50:29
Košťálek nahodil puk od mantinelu, ale Kacetl jej má v lapačce.
50:33
Poslední utkání základní části v Pardubicích sleduje 8 750 diváků.
50:59
Košťálek je při chuti a znovu tvrdě napálil kotouč na modré čáře, Kacetl má ale další zákrok.
51:15
Poté, co Kolář u mantinelu dohrál jednoho ze zády stojících třineckých hráčů se na ledě strhla bitka mezi Michalem Hrádkem a Davidem Musilem, domácí bek se snažil, ale skončil na lopatkách!
51:15
Vyloučen hráč Hrádek (Pardubice), 5 min. za bitka
51:15
Vyloučen hráč Musil 8 (Třinec), 5 min. za bitka
51:52
Ondřej Kovařčík zpracoval odražený kotouč a dostal se sám před Frodla, v dobré příležitosti ale minul!
53:18
Dynamo má velký tlak v útočném pásmu!
54:06
Málem se strhla další bitka, ale Martin Marinčin se od Jana Koláře vyprovokovat nenechal.
55:19
Kacetl sbírá do lapačky pohodové nahození od modré čáry.
55:46
Vyloučen hráč Košťálek (Pardubice), 2 min. za podražení
V závěru základní hrací doby bude mít Třinec velkou šanci rozhodnout v přesilovce, dvě minuty za podrážení totiž dostává Jan Košťálek.
56:02
Dominik Frodl vyhodil kotouč až do obranného pásma Třince.
56:37
Kotouč vyhazuje také Adam Musil, Třinec se zatím ke slovu nedostal.
57:28
Puk je již poněkolikáté u Kacetla.
58:33
Zdráhalovo nahození od modré si vyrážečkou pohlídal Kacetl.
59:30
Běží poslední půlminutka základní hrací doby.
60:00
Ve třetí třetině se prosadili obránci Milan Doudera s Janem Košťálkem, kteří poslali zápas do prodloužení za stavu 2:2.
60:00
60:32
Na pravém křídle se otevřel prostor pro Roberta Říčku, ale Kacetl si s jeho pokusem poradil.
61:33
Patrik Hrehorčák posílal před branku nabídku pro Milana Douderu, ale ten byl odstaven domácí obranou.
62:34
Frodl sice vymyslel rychlou rozehrávku na útočnou modrou, jenže ke kotouči se dostal Třinec a sám na pardubického gólmana šel Aron Chmielewski, Frodl ale odolal i srážce s třineckým útočníkem.
63:28
Musil hledal před bránou Košťálka, ale ten mířil jen do Kacetla.
64:01
Mikuš si navedl puk na střelu, ale Kacetl jej vyrazil nad.
65:00
65:00
0:0
Cienciala (Pardubice) nájezd neproměnil
Cienciala Kacetla střelou mezi betony nenachytal.
0:1
Svačina (Třinec) nájezd proměnil
Svačina si položil Frodla a s přehledem zasunul puk do branky!
0:1
Mikuš (Pardubice) nájezd neproměnil
Juraj Mikuš Kacetla svou kličkou nerozhodil.
0:2
Chmielewski (Třinec) nájezd proměnil
Chmielewski na druhé straně rozhýbal Frodla a i on uklidil puk do sítě!
1:2
Říčka (Pardubice) nájezd proměnil
Robert Říčka podobně jako Svačina, ale z většího úhlu, snižuje!
1:2
Bakoš (Třinec) nájezd neproměnil
Martin Bakoš neproměnil.
1:2
Hecl (Pardubice) nájezd neproměnil
Heclovi přeskočil při kličce puk hokejku a neproměnil.
1:3
Nestrašil (Třinec) nájezd proměnil (17 gól v sezóně)
Zápas tedy rozhoduje Andrej Nestrašil, který jako třetí hráč Třince překonal Dominika Frodla!
Série proher Dynama se tak protáhla již na osm utkání v řadě, jeden bod za prohru po nájezdech však musí domácí brát. V posledním kole budou o proklouznutí do top čtyřky bojovat na ledě Zlína. Příjemný vstup do nového týdne vám z Pardubic přeje Marek Votke.

14. 4. 2023 17:00Pardubice–Třinec 1:2
12. 4. 2023 17:00Třinec–Pardubice 3:5
10. 4. 2023 17:00Pardubice–Třinec 2:4
7. 4. 2023 17:00Třinec–Pardubice 0:2
6. 4. 2023 17:00Třinec–Pardubice 2:1
3. 4. 2023 18:00Pardubice–Třinec 0:3
2. 4. 2023 17:00Pardubice–Třinec 4:2
24. 1. 2023 17:00Třinec–Pardubice 0:4