Zlín se chystá na druhý zápas, ve kterém má co napravovat. V prvním utkání ho Pardubice přehrály, Duba musel zasahovat čtyřicetkrát a pustil čtyři góly. Naopak domácím se vydařila jen druhá třetina, v níž dali všechny tři góly během čtyř minut.
Zlínský trenér Zdeněk Venera posadil obránce Bořutu, který včera v prvním utkání vyrobil sérii chyb, po nichž pardubičtí hráči třikrát skórovali. Navíc mu bude chybět i zraněný útočník Kubiš. Pardubice by měly nastoupit ve stejném složení jako v prvním utkání.
Oby týmy jsou na ledě, před startem utkání gratuluje stadion potleskem čtyřem zlínským sledgehokejistům, kteří vybojovali s českou reprezentací stříbro na MS ve Švédsku.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Šindler (CZE), Trombík (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 6 420

Stadion se zdá být o něco plnější než včera, zbývá jen pár prázdných sedaček. Dost možná bude vyprodáno.
0:01
Utkání začalo.
0:17
Leškofa řada se usídlila v útočném pásmu, Pardubice bez skrupulí vyhazujé na zakázané uvolnění.
0:44
Linhart vyslal dvě střely, první se odrazila od obránců, druhou musel vyrazit Růžička. V protiútoku zahrozil Kolář, ale i Duba si poradil.
1:06
Sýkora se dostal k doraženému puku, ve velmi dobré pozici však poslal na Růžičku něco mezi střelou a nahrávkou a brankář neměl problém puk odrazit do rohu.
1:55
Vyloučen hráč Galvas (Zlín), 2 min. za faul kolenem
Špirko dostal ránu kolenem, ale mohl si za to trochu sám, když přebíral špatnou přihrávku a nedíval se. Galvas je v tom tak trochu nevinně.
2:13
Starý (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Kolář a Kaberle
Stav zápasu Zlín - Pardubice 0:1

Pardubice bleskově využívají přesilovku. Rozehráli podobnou kombinaci jako včera při gólu Nakládala. Křížná přihrávka tentokrát mířila na Starého a ten neměl problém posunout puk do poloprázdné branky.
3:30
Pardubice velmi dobře brání střední pásmo, ani Leškova formace se proti jejich defenzivě neprosadila.
3:49
Naopak Duba na druhé straně řešil dvě střely. Obě v pohodě vyrazil do rohu.
4:33
V sérii dosud nevýrazný Kůrka předvedl pěknou individuální akci, když sebral domácím ztracený puk a proháčkoval se až ke střele z levého kruhu. Duba si poradil.
5:26
Zlínu se nepovedla rozehrávka, po náporu Koukalovy řady se tak hra stěhuje znovu před Dubu po zakázaném uvolnění.
6:08
Vyloučen hráč Kousal (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Vlach se marně probíjel přes pardubickou obranu, následně však fauloval mladík Kousal a první přesilovku si tak zahraje Zlín.
7:00
Zlín předvedl povedenou akci. Leška nabil pěkně křížem Balaštíkovi a jeho střelu bez přípravy Růžička taktak vykopl špičkou brusle.
8:08
Zbytek přesilovky se Zlínu nepovedl, Pardubice čtyřikrát vyhodili puk a nakonec se domácí dopustili dokonce zakázaného uvolnění. Hosté jsou v pěti.
8:42
Zlín měl obrovskou šanci vyrovnat. Rachůnek krásnou kolmicí mezi dvěma beky našel na modré Důrase, jenž najížděl úplně sám na Růžičku. Puk však namířil nad horní růžek pardubické branky.
9:18
Bartek (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v play-off) , asistence Zohorna
Stav zápasu Zlín - Pardubice 0:2

Pardubice se usadily v pásmu, Zohorna se otočil u levého mantinelu a poslal na Dubu nepovedenou střelu. Ta letěla těsně vedle k protější tyčce, tam však číhal Bartek a pohodlně usměrnil puk do prázdné sítě.
10:21
Zlín bojuje, vynutil si tlak. Nakládal baseballovým způsobem odpálil puk od vlastní branky na zakázané uvolnění.
11:43
Čtvrtá řada Pardubic dělá dobrým pohyběm Zlínu problémy. Do šance se ale Kousal a spol. tentokrát neprokousali.
12:35
Nebezpečný brejk Pardubic vyřešili beci a pak i Duba. Somík nahrával volnému Bartekovi, přihrávku však vypíchli obránci k Zohornovi. Ten byl chvilku v dobré pozici mezi kruhy, jeho střelu však Duba ramenem vytěsnil.
13:30
Pardubice domácí tým opět přehrávají. Působí kompaktněji a dravěji. Kůrkovu střelu přes obránce vyřešil Duba.
14:48
Zlínští působí zmateně, jako by vůbec nevěděli, co mají proti vysunuté obraně hostů hrát. Diváci poprvé začínají na vlastní hráče pískat.
15:15
Díky dravosti nováčka série Finsterleho se předce jen Zlín dostal k do útoku. Forvard zatáhl puk přes dvě pásma, objel branku, jeho křížná nahrávka však adresáta nenalezla. Následnou střelu od modré vyřešil Růžička.
16:24
Po důrazném tlaku Zlína do branky ststřelil vlastního gólmana pardubický obránce Drtina. Přitom oba vlétli do branky a posunuli ji.
17:10
Ani Balaštíkovi s Leškou se nedaří. Mohli jít do brejku, ale po kostrbatém přechodu modré čáry puk ztratili.
18:00
Zlín drží puk, ale pásmo nedokáže dobýt. Zkouší to nahazováním, ale parduičtí beci jsou u puku dřív a jednoduše ho posílají zpět do středního pásma.
18:42
Finsterle (Zlín) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Balán
Stav zápasu Zlín - Pardubice 1:2

Finsterle je momentálně nejlepším hráčem Zlína a zvedá jeho šance vzhůru. Nejdřív střílel z otočky, pak dlouho držel puk za brankou a nakonec bekhendem z úhlu překvapil brankáře Růžičku.
18:55
Zlín rázem ožil a tlačí se za vyrovnáním. Na modré zachytil puk Ondráček a poslal nepříjemnou střelu na pardubickou branku. Růžička vytrčil laapčku a puk do ní efetkně skryl.
19:35
První formace si vynutila nápor, Leškovi však při dorážce sklouzl puk.
20:00
Skončila první třetina.
Pardubice byly v první třetině výrazně aktivnější. Opět jim pomohl rychlý gól, od té doby kontrolovali hru a přidali druhý. Zlín často střílel, aler většinou šlo o málo nebezpečné pokusy zpoza obránců. Až v závěru domácí ožili díky Finsterleho gólu a v poslední minutě rozpoutali velký nápor.
Nabuzení zlínští hokejisté vjeli na led víc než dvě minuty před začátkem druhé třetiny. Po gólu na konci první části očekávají fanoušci jejich nápor.
20:01
Začala druhá třetina.
20:27
Leškova řada se okamžitě nastěhovala do pásma, Köhlerův pokus však letěl mimo a další akce skončila ofsajdem.
20:33
Další ofsajd, tentokrát v podání Sýkorovy formace.
21:26
Somík inkasoval tvrdou ránu po jednom ze střetů. Přesto se zvedl a pomalu odjížděl na střídačku v předklonu. Zlín proto hrál chvíli v pěti proti čtyřem a usadil se v pásmu, do vážnější šance se však nedostal.
23:00
Třetí útok Zlína si vytvořil množství příležitostí. Puk dvakrát letěl těsně vedle tyček branky Růžičky, který na střely nedosáhl.
23:09
Kaberle překvapil možná i sám sebe malou domů, kterou poslal po buly vlastnímu gólmanovi. Ten situaci vyřešil a puk odehrál do rohu.
24:13
Bartek měl po pardubickém brejku další šanci, tentokrát dostal puk křížem k pravé tyčce. Byl však už moc z úhlu a hůl nenastavil ideálně.
24:32
Vyloučen hráč Zohorna (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
24:32
Vyloučen hráč Linhart (Zlín), 2 min. za hrubost
Bude se hrát 4 na 4.
25:44
Vyloučen hráč Balaštík (Zlín), 2 min. za krosček
Nakládal si počíhal v rohu na Balaštíka a namáčkl ho na mantinel. Zlínský kapitán to neunesl a mstil se krosčekem na Kaberleho. Hloupě tak oslabil svůj tým do tří proti čtyřem.
26:05
Vyloučen hráč Kočí (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
Na druhé straně však přehnal důraz v útočném pásmu Kočí a rovněž zbytečně oslabil Pardubice. Síly na ledě se vyrovnaly, hraje se tři na tři!
26:32
Zohorna s Linhartem jsou na ledě. Oba týmy pokračují ve čtyřech.
27:00
Somík si sám vypracoval zajímavou šanci. Po kličkované na pravém kruhu poslal střelu těsně vedle tyčky a dojel si k odraženému puku od zadního mantinelu k opačné tyči. duba se však bleskově přesunul a Somíkův pokus chytil.
27:36
Vyloučen hráč Nakládal (Pardubice), 2 min. za krosček
Po dalším náporu třetí řady Zlína přehnal důraz u mantinelu Nakládal a Pardubice se musí bránit ve třech proti čtyřem.
27:44
Balaštík je na ledě a doplnil Leškovu řadu ke krátké přesilovce 5 na 3.
28:05
Zlín se nepřesným odrazem vytěsnil z pásma a Kočí je na ledě. Hosté jsou ve čtyřech.
29:36
Pardubicím se dařilo vyhazovat, Zlín se vůbec nedostal ke klasickému zámku. Hosté jsou po delší době kompletní.
29:48
Růžička skočil po puku a ukončil tak nápor Zlína, který měl zárodek už na konci přesilovky. Oba týmy mohou vystřídat.
30:19
Pardubičtí vyhodili puk za mantinel, kouč Venera se zlobí. Sudí však usoudili, že se tomu tak stalo už ve středním pásmu.
30:41
Růžička předvedl fantastický zákrok a zachránil jasný gól. Ten měl na holi Ondráček, který dostal ideální křížný pas a mířil do prázdné branky. Gólman však metrovým skokem chytil puk do lapačky.
31:19
Koukal (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Kolář a Starý
Stav zápasu Zlín - Pardubice 1:3

Pardubice dokonale vyplnily klišé nedáš - dostaneš. V protiútoku potáhl puk po pravém kříádle Kolář a našel před brankou volného Koukala, který poslal puk podél Duby do sítě.
32:18
Ve druhé třetině se hraje vynikající hokej s množstvím osobních soubojů, dryvými protiútoky, šancemi a kouzelnými zákroky gólmanů na obou stranách. Hráči si teď mohou chvíli vydechnout při komerční pauze.
32:33
Po brejku Zlína přikryl Růžička puk a strhla se menší strkanice. Při té zaujal Leška, který se držel v klinči s Rákosem a po jeho postrčení se chytil za obliččej. Rozhodčí Šindler mu jen ukázal, aby odjel na střídačku.
32:41
Rákos pije zlínským fanouškům i hráčům krev. Po buly padl na puk a ne a ne vstát, sudí však zůstali v klidu.
33:21
Opět zahrozily Pardubice. Kočí pálil od modré, Duba vyrazil. Při další akci v pohodě kryl Špirkovu střelu z pravého kruhu.
34:01
Nakládal posílal puk na teč do skrumáže, ten po odrazu sklouzl vedle Dubovy branky.
34:50
Vlach se po pravéí straně prodral do šance, kličkou se uvolnil a z úhlu se natlačil před Růžičku, přes kterého přepadl. Gólman předtím odrazil puk. Po chvíli byl Vlach v dobré pozici znovu, ale akci překombinoval.
35:42
Špirko se dostal k dorážce, ale měl puk na dlouhou hůl a slabou střelou trefil Dubu do betonu.
36:23
Starého střela při dalším nájezdu Pardubic letěla Dubovi na masku. Gólman zkušeně máchl před hlavu lapačkou a puk v ní schoval.
36:30
Po buly vyslal pověstnou dělovku Píša, ale Duba viděl a znovu úřadovala jeho lapačka.
37:55
Kočí se na modré ustřelil a Balán tak mohl jít do protiútoku. Při zpracování prudké nahrávky mu však utekl puk do rohu.
38:42
Vyloučen hráč Nakládal (Pardubice), 2 min. za podražení
Nakládal nestíhal v rohu Vlacha a při skoku rybičkou ho podrazil. Pardubice budou hájit náskok v oslabení.
39:13
Zlín se usadil v pásmu, ale vysoko letící střelu od modré Růžička kryl.
39:28
Kapitán Koukal dostal puk z pásma nohama, když skočil na led, aby zablokoval střelu a přitom kotouč šikovně vykopl.
39:55
V závěru třetiny bylo Pardubicím horko. Píša nevyhodil puk a dvě Důrasovy teče letěly těsně vedle branky.
40:00
Skončila druhá třetina.
Druhá část nabídla vynikající hokej se spoustou šancí na obou stranách. Klíčovou chvílí byl parádní zákrok brankáře Růžičky v polovině třetiny, který zachránil Pardubice od vyrovnání a posléze hosté zvýšili náskok.
40:01
Začala třetí třetina.
40:42
Hosté se vcelku bez potíží ubránili.
41:19
Pardubičtí se důrazně tlačili před Dubu, přitom vlétli vo branky a posunuli ji.
42:40
Zlín drží puk, ale nemůže s ním dostat přes pardubický val ve středním pásmu.
43:31
Mezei neudržel puk na modré a nabídl Zlínu brejk. Střelu od levého mantinelu však Růžička vytěsnil mimo.
43:50
Kaberle pozdravil Dubu střelou z velké dálky.
44:21
Kolář s Koukalem se drali do šance. kolář se snažil prosadit individuálně, po kličce do středu mu puk uskočil ke Koukalovi. Ten mířil do připraveného Duby.
44:40
Zlínské akce postrádají přesnost, dlouhý pas končí zakázaným uvolněním.
45:05
Tantokrát se podobného prohřešku dopustili hosté. Ve třetí třetině není na ledě Martin Hamrlík, zřejmě je zraněný.
46:00
Špirko dlouho zlobil v pásmu. Nakonec vypálil bekhendem z otočky. Duba byl pozorný.
46:25
Duba řešil další střelu, tentokrát z pravého kruhu. Pardubice začínají mít znovu mírně navrch.
47:05
Sivák se dral do pásma, ale brzy přišel o puk a Pardubice ve snaze založit rychlý brejk poslaly puk přes všechny čáry.
47:21
Matějíček namazal Koukalovi, ten okamžitě tvrdě vypálil. Duba chybu svého beka vyřešil.
47:52
Bartek přebruslil zlínskou obranu a zprava najížděl na Dubu. Bekhendovou střelu však namířil vedle.
49:02
Trenér Venera nasadil i třináctého útočníka Okála. Tomu teď při zpracování pasu utekl puk na zakázané uvolnění.
49:42
Zlín se trápí. Pardubičtí kontrolují hru tím, že ovládají střední pásmo a nepouští přes něj domácí útočníky. Jejich akce teď skončila ofsajdem.
50:00
Vyloučen hráč Leška (Zlín), 2 min. za hru vysokou holí
Leška po odehrání puku nešťastně trefil Koukala vysokou holí. Zlín se bude bránit v oslabení.
50:43
Pardubice rozjely zámek, Bartek po křížném pasu trefil Dubův beton. Pak hostům na modré utekl puk.
51:11
Řezníček (Zlín) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Balán
Stav zápasu Zlín - Pardubice 2:3

Zlín snížil ve vlastním oslabení! Podařilo se mu ujet do protiútoku dvou na jednoho. Balánovu střelu Růžička vyrazil přímo na hůl Řezníčka, který poslal puk do odkryté branky.
52:00
Zlín se dalšímu pardubickému zámku ubránil a je kompletní.
52:50
Domácí rozpoutali obrovský tlak před brankovištěm, puk se kutálel kolem branky, kam se nacpali snad čtyři žlutí, a nakonec se odrazil mimo nebezpečí.
53:16
Brankář Růžička rozehrával u zadního mantinelu puk a jeden z napadajících domácích ho sestřelil. Okamžitě se strhla ohromná mela, pralo nebo strkalo se všech pět hráčů na obou stranách. Následuje nejspíš hromadné vyloučení.
53:16
Vyloučen hráč Sýkora (Zlín), 2+2 min. za hrubost
53:16
Vyloučen hráč Důras (Zlín), 2+2 min. za hrubost
53:16
Vyloučen hráč Švrček (Zlín), 2+2 min. za hrubost
53:16
Vyloučen hráč Důras (Zlín), 2 min. za hrubost
Důras dostal celkem šest minut.
53:16
Vyloučen hráč Kůrka (Pardubice), 2+2 min. za hrubost
53:16
Vyloučen hráč Jillson (Pardubice), 2+2 min. za hrubost
53:16
Vyloučen hráč Mezei (Pardubice), 2+2 min. za hrubost
Pardubice budou hrát přesilovku 5 na 4, sudí vyhodnotili atak na Růžičku jako faul.
55:16
Domácí se ubránili. Pardubická přesilovka přinesla jen nájezd Balaštíka v oslabení, střelec ve snaze o dorážku však spolu s pukem doklouzal až k zadnímu mantienlu.
56:00
Závěrečný nápor Zlína bude sledovat 6420 diváků.
57:00
Pardubice posunuly puk do středního pásma, Zlínu zbývají tři minuty na vyrovnání.
57:24
Koukalův pokus vystřelit pře brejku rychle zblokoval Rachůnek. Hra se však přestěhovala do zlínského pásma, kde se bude vhazovat.
57:45
Balánova formace se dostala do pásma a zavařila hostům. Jejich obránci však dorážky vyklekali.
57:53
Vyloučen hráč Kočí (Pardubice), 2 min. za zdržování hry
Kočí vyhodil puk za mantinel z vlastního pásma a Zlín bude mít obrovskou šanci vyrovnat.
58:10
Obě rány Galvase od modré perkfektně zablokoval vlastním tělem Špirko.
58:20
Po nahození na Růžičku se strhla další strkanice, sudí už nevylučují. Vhazovat se bude v pásmu Pardubic a domácí trenér Venera si bere oddechový čas.
58:21
Brankář Duba zůstal na střídačce, Zlín hraje power play šest na čtyři!
59:00
První řada Zlína si vynutil avelkýá tlak, ke střele se však dostal jen Leška a trefil hradbu těl před sebou.
59:23
Koukal vysprintoval za vyhozeným pukem a mohl rozhodnout, bekhendem od modré však netrefil branku.
59:38
Starý (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v play-off)
Stav zápasu Zlín - Pardubice 2:4

Zlín se nedostal do hloubky útočného pásma, puk se odrazil ke Starému a ten ze středního pásma pečetil skóre.
59:53
Kočí je na ledě.
Konec utkání.
Pardubice slaví i druhou výhru, Zlínu nepomohla ani dobře sehraných deset minut v závěru, v nichž měl převahu. Východočeši vedou 2:0 na zápasy a doma mohou sérii ukončit.

Vzájemné zápasy

8. 3. 2022 17:20Zlín–Pardubice 0:3
23. 1. 2022 17:00Pardubice–Zlín 4:1
5. 12. 2021 15:30Zlín–Pardubice 1:4
5. 10. 2021 18:00Pardubice–Zlín 5:1
5. 2. 2021 17:00Zlín–Pardubice 1:3
28. 12. 2020 18:00Pardubice–Zlín 5:2
13. 11. 2020 17:30Zlín–Pardubice 3:2
27. 9. 2020 17:00Pardubice–Zlín 0:2
16. 2. 2020 16:30Pardubice–Zlín 3:2
3. 1. 2020 17:30Zlín–Pardubice 4:1
22. 11. 2019 18:00Pardubice–Zlín 0:2
4. 10. 2019 17:30Zlín–Pardubice 4:3
24. 2. 2019 15:00Pardubice–Zlín 2:4
13. 1. 2019 15:30Zlín–Pardubice 5:1
27. 11. 2018 17:30Pardubice–Zlín 1:5
10. 10. 2018 17:30Zlín–Pardubice 6:1
19. 1. 2018 18:00Pardubice–Zlín 2:3
3. 12. 2017 15:30Zlín–Pardubice 5:2
20. 10. 2017 18:00Pardubice–Zlín 4:3
10. 9. 2017 17:00Zlín–Pardubice 0:2
5. 2. 2017 15:30Zlín–Pardubice 5:4
26. 12. 2016 17:00Pardubice–Zlín 3:2
11. 11. 2016 17:30Zlín–Pardubice 4:5
11. 10. 2016 18:00Pardubice–Zlín 2:3
17. 2. 2016 17:20Pardubice–Zlín 1:2
30. 12. 2015 17:30Zlín–Pardubice 2:1
1. 12. 2015 17:30Zlín–Pardubice 1:3
15. 11. 2015 15:00Pardubice–Zlín 2:3
11. 2. 2015 18:00Pardubice–Zlín 2:3
28. 12. 2014 15:30Zlín–Pardubice 3:2
12. 11. 2014 18:00Pardubice–Zlín 6:2
26. 9. 2014 17:30Zlín–Pardubice 1:3
31. 1. 2014 17:30Zlín–Pardubice 1:4
15. 12. 2013 18:20Pardubice–Zlín 1:2
3. 11. 2013 15:30Zlín–Pardubice 4:2
24. 9. 2013 18:00Pardubice–Zlín 1:2
26. 2. 2013 18:10Zlín–Pardubice 4:3
11. 1. 2013 18:00Pardubice–Zlín 3:2
30. 11. 2012 18:00Pardubice–Zlín 5:3
19. 10. 2012 17:30Zlín–Pardubice 1:3
29. 1. 2012 18:10Pardubice–Zlín 4:3
11. 12. 2011 17:00Zlín–Pardubice 2:6
2. 11. 2011 18:00Pardubice–Zlín 6:1
25. 9. 2011 17:00Zlín–Pardubice 2:1
8. 3. 2011 18:10Pardubice–Zlín 6:2
7. 3. 2011 18:10Pardubice–Zlín 2:1
4. 3. 2011 17:30Zlín–Pardubice 2:4
3. 3. 2011 18:10Zlín–Pardubice 3:4
18. 2. 2011 18:10Zlín–Pardubice 2:3
7. 1. 2011 18:00Pardubice–Zlín 2:4
28. 11. 2010 18:10Zlín–Pardubice 3:4
29. 9. 2010 18:00Pardubice–Zlín 1:3
15. 1. 2010 18:10Zlín–Pardubice 4:2
25. 11. 2009 18:00Pardubice–Zlín 4:3
9. 10. 2009 17:00Zlín–Pardubice 4:2
9. 9. 2009 18:10Pardubice–Zlín 1:2
15. 2. 2009 17:00Zlín–Pardubice 5:1
2. 1. 2009 18:00Pardubice–Zlín 6:2
21. 11. 2008 17:00Zlín–Pardubice 1:5
3. 10. 2008 18:00Pardubice–Zlín 4:2

Diskuse

CocrousPaja: Zlín dokázal,že na Pardubice nemá...jedinou výhodou Zlína může být to,že se Pardubky ukolébají a jedno vítězství tam urvou... (20:54)

psgzlin: hamrlik totalni supak (20:15)

psgzlin: kdyby nehral hamrlik a boruta tak newim (20:14)

psgzlin: zlin to prosral (20:14)

psgzlin: caute (20:13)

onlyone: jo tak to prosrali ,ale Pardubice vypadaji lepsi Hlavne ,ze tam dali tenis (20:10)

pytlak: zkouším vítky...a taky nic.. (20:07)

Bajus: v pátek se uvidíte maximálně tak v hospodě (20:06)

zenstation: tvl on i Berdych prohrava (20:05)

pytlak: prd..furt tam je ta reklama..ale to je už jedno..hlavně že vyhráli.. (20:04)

sisihul: sevci sevci chachachachacháááá (20:04)

glans: pytlak: tak by ti to mělo jít (20:04)

Andak: poastžiky, bezte se namazat.-)))))) (20:03)

pytlak: tak svítí... na té stránce (20:03)

cunkys: mistři!!!!!!!!!!!! (20:03)

cufir-mufir: dobre oni (20:03)

Stapler: škoda (20:03)

glans: jo zeleně (20:02)

Andak: honzaaaaaaaaaaaaa staryyyyyyyyyyyyyyyyyyy (20:02)

Andak: je to tammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm (20:02)

Georgik-I: jooooooooooooooooooo (20:02)

Míra4.1: dobře Tesla! :-))) To jsem přišel akorát :-) (20:02)

zenstation: Paaaaaaardubice (20:02)

sisihul: JE TAM! (20:02)

Filiipek: Duffi...a je to !!!! :)))) (20:02)

glans: klikni pravým tlačítkem a dej vypnout na této stránce, ale musíš být na tom tv.hokej.cz (20:02)

cunkys: chachááá (20:02)

Filiipek: Jooooo (20:02)

zenstation: goooooooooooooooool (20:02)

Jakubiskoo: goooooooool (20:02)