Do startu dnešního utkání zbývá dvacet minut.
Na jedné straně hřiště nejprve pálil Oldrich Kotvan, puk se však odrazil od zadního mantinelu přímo do jízdy Tomáše Vondráčka, jenž otestoval Krošeljův beton.

Rozhodčí: Kika (CZE), Jeřábek (CZE) - Lederer (CZE), Ganger (CZE)

Boleslav je v úvodních chvílích aktivnějším týmem, Kacetl má plnou výstroj práce.
1:55
Tentokrát do ochranné sítě tečoval nahození od mantinelu a hra je přerušena.
2:34
Od zadního mantinelu se kotouč odrazil před poloprázdnou branku přímo na hůl Tomáše Knotka, Kacetl se však proti jeho střele bez přípravy parádně přesunul!
3:14
Vondráček to zkoušel podél mantinelu, ale jeho střela neprošla.
4:15
Dynamo sice rozjelo na pohled pěknou kombinaci po celé délce hřiště, ale nakonec jej zastavil ofsajd.
4:40
Vyloučen hráč Kurka (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Domácí si zahrají přesilovku. Jiří Kurka dostává dvě minuty za podražení.
5:02
Marosz v rohu hřiště vymyslel špatnou přihrávku a Boleslav se může osvobodit.
5:27
Opět.
5:30
Vyloučen hráč Pláněk (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Tohle však může být zajímavé! Dynamo si zahraje minutu a jedenáct vteřin dlouhou přesilovku pět na tři, protože dvě minuty za podražení inkasuje Martin Pláněk.
6:00
Antonín Dušek dostal parádní přihrávku od Treilleho, ale Krošelj jej zlikvidoval skvělým zákrokem lapačkou!
6:33
Nabito dostal Petr Sýkora, ale příklep mu vůbec nevyšel.
6:48
Boleslavští už hrají ve čtyřech.
7:30
Domácí přesilovku nevyužívají, Boleslav je kompletní.
9:12
Tempo z prvních minut trochu opadlo. Oběma týmům se aktuálně vůbec nedaří začít kombinovat.
9:59
Zakázané uvolnění Středočechů.
10:16
Tentokrát zase ofsajd Dynama.
11:16
Knotek (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Kousal a Dlapa
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 0:1

Boleslav jde dnes jako první do vedení! Před Tomášem Knotkem se otevřel volný prostor a hostující forvard jej využil dokonale. Zaměřil a nedal Kacetlovi šanci prudkým švihem nad beton.
11:52
Zakázané uvolnění domácích.
13:03
Volný Antonín Dušek si říkal o přihrávku mezi kruhy, ale byl příliš rozjetý a kotouč nedokázal zpracovat.
14:02
Vondráček tvrdě vypálil skrz několik hráčů, ale Krošelj jeho pokus vyrazil.
16:02
Jacob Cardwell vybruslil zpoza branky a zkusil překvapit boleslavského gólmana rychlou střelou za tyčku, ale nebyl úspěšný.
17:12
Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.
18:42
Pavol Skalický nabral rychlost podél pravého mantinelu a vyslal směrem na Kacetla tvrdý příklep. Rozezvučel s ním ovšem pouze plexi sklo za pardubickou brankou.
20:00
Skončila první třetina. Mladá Boleslav po ní v Pardubicích vede 1:0, když se ve dvanácté minutě prosadil Tomáš Knotek.
20:00
20:37
Dynamo vlétlo do útočné třetiny, ale puk nakonec skončil na brance.
21:42
22:33
Denis Kusý se v útočném pásmu dostal k volnému kotouči a ihned jej nasměroval na mladoboleslavskou branku. Puk sice vypadl Krošeljovi z lapačky, ale za jeho zády neskončil.
23:31
Wishart udělal dva rychlé kroky od modré čáry a vyslal tvrdý příklep, ten však letěl mimo.
24:07
David Bernad nahodil puk od mantinelu a před Kacetlem jej hodně nepříjemně tečoval Jiří Kurka. Kacetl ale stihl zareagovat včas!
25:12
Před pardubickou branku se natlačil David Šťastný, ale jeho přízemní bekhend neměl razanci.
25:31
Po delším čase o sobě dalo vědět také pardubické Dynamo, když se na pravém kruhu pro vhazování ke střele dostal kapitán Rolinek. Krošelj ale jeho šanci zastavil.
26:03
Rostislav Marosz se v útočném pásmu kličkou zbavil obránce, ale do zakončení se již nedostal.
27:14
Prostor na střelu dostal po výjezdu do útočného pásma Dominik Pacovský, Kacetl ale jeho střelu vyrazil.
28:50
Zleva vypálil Martin Procházka, ale jeho pokus domácí gólman vytěsnil vyrážečkou do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
29:35
Pardubická hra je plná nepřesností. Východočeši vůbec nejsou schopni dostat se do útoku.
29:45
Trest týmu (Ml. Boleslav), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Teď si ovšem Dynamo zahraje třetí přesilovku v dnešním utkání. Martin Látal míří na trestnou lavici, protože Středočeši hráli v šesti.
30:47
Pardubice se vlastní chybou vyhnaly z útočného pásma.
31:15
Tvrdě vypálil Marek Trončinský a někdo z jeho spoluhráčů se snažil kotouč usměrnit do mladoboleslavské sítě, ale neúspěšně.
31:43
Domácí kotel vyvolává "budíček!"
32:08
Boleslav je kompletní.
33:36
Střelu Ondřeje Najmana kryje Kacetl a následuje další komerční pauza.
35:49
Ty Wishart napřáhl na modré čáře, ale boleslavský brankář nemohl mít s tímto pokusem žádné problémy.
36:56
Rostislav Marosz byl samostatném úniku! Položil si gólmana a vypadalo to, že s přehledem zasune do branky, puk se však zastavil o levý beton boleslavského brankáře!
37:53
Vyloučen hráč Šťastný (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
Dvě minuty pro Davida Šťastného za sekání znamenají čtvrtou početní výhodu pro Dynamo.
38:19
Marosz (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Rolinek a Trončinský
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:1

A konečně to domácím vyšlo! Na modré vystřelil Marek Trončinský a po odrazu kotouče od zadního mantinelu jej do boleslavské sítě uklidil Rostislav Marosz.
39:06
Ondřej Najman napálil puk do Kacetlova betonu.
39:43
Vyloučen hráč Kusý (Pardubice), 2 min. za hákování
Přesilovku si vyzkouší také Mladá Boleslav. Denis Kusý odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.
40:00
Po druhé třetině již v Pardubicích platí vyrovnaný stav, když v závěru prostřední části přesilovku využil Rostislav Marosz. A další takovou početní výhodou Středočeši zahájí třetí třetinu.
40:00
40:31
Boleslavi se zatím nedaří propracovat se do útočného pásma.
41:43
Kusý je zpět na ledě.
41:45
A krátce po vypršení jeho trestu se Mladoboleslavští začali radovat ze druhé vstřelené branky, ale rozhodčí ji neuznal pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
42:30
Na modré napřáhl Miloš Bubela, ale kotouč prolétl mimo tři tyče.
43:13
Kotouč na teč posílal od modré čáry před Krošelje Wishart, boleslavský gólman však udržel puk před brankovou čárou.
43:59
Odražený kotouč napálil volný Jacob Cardwell, ale hostující brankář jej ani tentokrát za svá záda nepustil.
44:13
Do zajímavé pozice se dostal Ondřej Najman, když projel mezi dvěma beky přímo před Kacetla, ten ale jeho pokus zastavil!
45:15
Na druhé straně hřiště se ke střele z pravého kruhu pro vhazování dostal Jan Mandát, ale gól z toho není.
45:55
Boleslav je teď hodně aktivní v útočném pásmu, Kacetl však její tři střely zastavil.
46:59
Mezi dva obránce zkusil vypálit Jordann Perret, Krošelj ale našel puk v lapačce.
47:20
Dobrou nabídku na teč dostal volný Tomáš Rolinek, ale minul!
48:03
Sám před Kacetla se dostal Dominik Pacovský, ale nedokázal překonat pardubického brankáře!
49:51
Knotek (Ml. Boleslav) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Procházka a Šťastný
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:2

Mladá Boleslav jde do vedení! Martinu Procházkovi ještě střela nevyšla, ale za Kacetla pak puk parádně pověsil Tomáš Knotek!
50:50
Tvrdá rána Martina Pláňka proskákala těsně kolem pardubické branky.
52:09
Vyloučen hráč Najman (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
Dynamo dostává výhodu další přesilovky. Dvě minuty za sekání pro Ondřeje Najmana.
52:44
Po chybě v kombinaci se Středočeši dokázali dostat až před Kacetla. V jeho obranném pásmu se bude vhazovat po té, co puk vylétl do ochranné sítě.
53:21
Hosté znovu vyhazují a pardubické tribuny pískají.
54:09
Hosté jsou kompletní.
55:38
Východočeši jsou v tuto chvíli v útoku naprosto bezzubí.
57:03
Antonín Dušek měl dobrou šanci na vyrovnání, ale odražený kotouč napálil pouze do brankáře!
57:43
Dynamo sáhlo pro oddechový čas, Kacetl se však ještě vrací do branky.
57:46
Už je pryč a Dynamo je v šesti!
58:01
Skrumáž před brankou řeší lapačkou Gašper Krošelj a hra je přerušena.
58:49
Zakázané uvolnění hostů.
59:06
Dynamo absolutně není schopné něco vymyslet v útočném pásmu. S takovou hrou nemá na body nejmenší nárok.
A tak se stalo. Mladoboleslavští nakonec těsné vedení i přes závěrečnou dlouhou power play Dynama udrželi a odvezou si domů tři body. Z Pardubic se s vámi pro dnešek loučí Marek Votke.

29. 1. 2023 17:30Ml. Boleslav–Pardubice 3:5
22. 12. 2022 18:00Pardubice–Ml. Boleslav 2:1
1. 11. 2022 17:30Ml. Boleslav–Pardubice 0:1
25. 9. 2022 18:00Pardubice–Ml. Boleslav 2:3
30. 1. 2022 17:00Pardubice–Ml. Boleslav 0:4
12. 12. 2021 16:00Ml. Boleslav–Pardubice 2:4
24. 10. 2021 17:00Pardubice–Ml. Boleslav 4:3
12. 9. 2021 16:00Ml. Boleslav–Pardubice 3:4