Oba týmy se před dnešním utkáním Dynama s Boleslaví již rozcvičují na hrací ploše.
Domácí odehrají první třetinu ve speciálních dresech připomínající klubovou legendu Vladimíra Martince.
0:00

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Veselý (CZE) - Gerát (CZE), Hynek (CZE)
Počet diváků: 7 602

0:30
Michal Vondrka proškolil své bývalé spoluhráče za boleslavskou brankou a hledal v mezikruží Kousala, ten ale na puk nedosáhl.
2:26
Martin Látal posílal puk přímo před branku Patriku Poulíčkovi, ale ten nedokázal zakončit!
3:42
Pardubice vstoupili do zápasu velmi aktivně a Středočechům kotouč zatím moc nepůjčili. Kantor má pouze jeden zásah.
4:25
Svačinova střela z pravého křídla letěla mimo.
4:51
Na druhé straně to ze stejné pozice zkusil také hostující David Šťastný a jeho pokus letěl jen těsně mimo.
6:58
Gašper Krošelj lapačkou přikryl puk před pardubickým nájezdem do útočného pásma a hra se přerušuje. Poprvé po více než pěti minutách.
7:26
Boleslav se snaží ostřelovat pardubickou branku, ale většina pokusů není přesná.
9:52
Teď už však Středočechům chybělo hodně málo! Pavel Kantor tečované nahození od modré čáry na poslední chvíli vytěsnil betonem!
11:35
Pavel Kantor vyhodil puk mimo hřiště, ale s odrazem o mantinel, takže vylučoval se nebude.
14:10
Domácí útočník Robert Kousal zavezl puk do útočného pásma, kde nabil Rhettu Hollandovi, ale jeho střelu z první v pohodě lapil Krošelj.
14:28
Zakázané uvolnění Boleslavi.
15:04
Ve vlastní obranné třetině zachyboval Jan Mandát a pustil do zakončení Marise Bičevskise, který však netrefil branku.
17:24
Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Ševc
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 0:1

Východočeši promarnili přečíslení tři na dva, při kterém ani nezakončili a Boleslav se raduje hned z protiútoku! David Šťastný si najel k pravé tyči pardubické klece, dostal přihrávku a zakončil přesně.
19:07
Kantor schovává do lapačky střelu Oscara Flynna a přerušuje hru.
19:19
A přichází další nebezpečný příklep Pavola Skalického přes několik hráčů, ale Kantor jej naštěstí pro Pardubice viděl a zachytil.
20:00
Svižně odehraná první třetina končí. Boleslav po ní vede 1:0, když se dvě a půl minuty před koncem prosadil David Šťastný.
20:00
20:55
Do druhé třetiny již Dynamo nastupuje v klasických dresech a hned se tlačí dopředu ve snaze vyrovnat na 1:1.
21:50
Ivan (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Kusý a Harju
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:1

A daří se! V mezikruží nejprve špičku Krošeljova betonu trefil Denis Kusý, ale puku se zmocnil obránce Michal Ivan, který se štěstím procedil puk za jeho záda!
23:15
Na dlouhou přihrávku na hranici útočného pásma číhal Jan Stránský, ale Kantor jeho následný příklep vyrazil.
24:25
Pavol Skalický si sjížděl nebezpečně z levého křídla, ale Kantor vyráží!
25:46
Střela Gabriela Szturce přes obránce letí mimo.
26:34
Boleslav ujížděla dva na jednoho, ale zakončení na sebe vzal Ondřej Najman a hodně vysoko přestřelil.
28:22
Stepan Zacharčuk hledal před brankou dobře postaveného Denise Kusého, ale ten ve velké šanci nedokázal zpracovat kotouč!
28:45
V další dobré příležitosti se objevil Robert Kousal, ale v rychlosti nedokázal puk zvednout do potřebné výšky a Krošelj zasahuje.
29:56
Machala číhal před brankou na střílenou přihrávku, ale puk se od něj nakonec odrazil pouze do ochranné sítě.
30:48
Vyloučen hráč Harju (Pardubice), 2 min. za podražení
Těsně za polovinou utkání se dnes poprvé vylučuje. Přesilovku si zahraje Mladá Boleslav, protože Johan Harju dostává dvě minuty za podrážení.
31:24
Dynamo vyhazuje kotouč.
31:59
Vyloučen hráč Mandát (Pardubice), 2 min. za podražení
Hosté budou hrát padesát vteřin v pěti proti třem! Opět dvě minuty za podrážení dostává totiž také Jan Mandát.
31:59
Boleslav ještě před začátkem přesilovky sáhla pro oddechový čas.
32:17
Neskutečný Tomáš Rolinek ujel v dvojnásobném oslabení do brejku, ale tísnil jej obránce a nedokázal dobře zakončit!
32:25
A z protiútoku zahrozila Mladá Boleslav! Po skrumáži puk sice skončil v brance, ale rozhodčí gól nesignalizují.
32:51
Dynamo je ve čtyřech.
33:30
Boleslav je v přesilovce hodně nebezpečná, obzvlášť svými střelami od modré čáry, ale domácí odolávají.
33:55
A v závěru přesilovky Boleslav zastavuje ofsajd.
34:09
Domácí jsou kompletní.
35:02
Vyloučen hráč Dlapa (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
Přesilovka také pro Dynamo. Ondřej Dlapa dostává dvě minuty za sekání.
35:15
Harju dobře tečoval Zdráhalovo nahození z levé strany, ale Krošelj vyráží!
37:02
Robert Kousal pustil v oslabení do brejku Pavola Skalického, ale stihl se s ním vrátit domácí bek Juraj Mikuš a šanci zastavil.
37:59
Denis Kusý ujížděl se spoluhráčem dva na jednoho, ale poslal mu přihrávku, kterou by zpracovalo jen málo hráčů na světě a bylo po akci.
39:01
Vondrka (Pardubice) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Rolinek a Zacharčuk
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:1

Minutu před koncem druhé části domácí otáčí skóre! Do útočného pásma puk nejprve zavezl Tomáš Rolinek, obkroužil branku a předložil puk Michalu Vondrkovi, který propálil Krošelje mezi betony!
40:00
Východočeši tedy po gólech Michala Ivana a Michala Vondrky otočili na průběžných 2:1. Klíčové pro ně také bylo, že ubránili padesátivteřinovou přesilovku hostů pět na tři.
40:00
41:41
První hvizd rozhodčího ve třetí třetině znamená ofsajd Mladé Boleslavi.
42:00
A také zakázané uvolnění domácích, Michal Vondrka nedosáhl na dlouhou přihrávku o mantinel.
43:08
Dobrou práci při své premiéře v pardubickém dresu odvedl během střídání Stepan Zacharčuk. Zařídil jednu útočnou akci svého týmu a odvrátil jednu boleslavskou.
45:38
Nebezpečnou střelu přes obránce si připravil Oscar Flynn, ale puk letěl těsně mimo.
46:36
Od pravého mantinelu vypálil Johan Harju, Krošelj vyráží do ochranné sítě.
47:26
Po chybě domácích ve středním pásmu se před Středočechy otevřelo dost volného prostoru na útok, ale pardubický bek jej zneškodnil.
48:05
Také Dynamo svou šanci překombinovalo a Boleslav dostává puk ven ze třetiny.
48:18
Vyloučen hráč Skalický (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
Pardubice budou hrát přesilovku. Pavol Skalický inkasuje dvě minuty za sekání.
48:37
Mário Lunter ujel v oslabení do zakončení, ale Kantor vyráží!
50:07
Kousal dobře hledal Pauloviče, ale ten vůbec nezamířil přesně.
50:18
A hosté jsou kompletní, Dynamo však nadále drží útočné pásmo.
51:59
Boleslav nic nebalí, do útočného pásma se natlačil Pavol Skalický, ale Kantor puk schoval do lapačky a přerušil hru.
53:51
Dynamo se vehementně brání boleslavským atakům, do konce zbývá pět minut.
55:28
Kousal hledal před brankou spoluhráče bekhendem, ale Krošelj sáhl do kombinace hokejkou a teoretickou šanci přerušil.
56:11
Čtvrtá lajna domácích zavezla puk do útočné třetiny domácích a zase posunula Dynamo o něco blíže třem bodům.
56:57
Pardubice vyhazují puky tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.
57:30
Mezi kruhy se v dobré pozici objevil Jan Mandát, ale boleslavský brankář jeho střelu vyráží!
58:04
Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Dlapa
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:2

Boleslav v posledních minutách vyvíjela na soupeře opravdu velký tlak a nese jí to ovoce! K odraženému puku se mezi kruhy dostal David Śťastný a propálil všechno před sebou.
58:59
Kantor vyráží další střelu Pavla Kousala.
59:50
Rozhodčí nejprve signalizoval vyloučení hostů za příliš mnoho hráčů na ledě, vše se chystalo na přesilovku domácích, ale trest se nakonec nekoná.
60:00
A třetí třetina končí za vyrovnaného stavu 2:2, takže následuje prodloužení.
60:00
60:56
Ondřej Machala předložil v útočném pásmu puk Janu Mandátovi, který trefil Krošeljovi špičku hole a vyrazil mu ji z ruky.
61:30
Na druhé straně těsně mimo pálil Pavel Kousal.
62:15
Kantor vyráží podobnou střelu Flynna.
63:16
Patrik Poulíček našel Svačinu, který však provětral pouze lapačku boleslavského gólmana.
63:58
Do útoku vyrazili také hosté, Hrbasovu střelu z mezikruží však kryje Kantor.
64:36
Půl minutky před koncem prodloužení Dynamo ještě bere oddechový čas.
64:52
Ševc (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:3

Oddechový čas byl ale absolutně k ničemu. Středočeši v posledních vteřinách zamkli Pardubice v jejich obrané třetině a ostřelovali Kantora, dokud se nezačali radovat. Tvrdým příklepem uspěl Martin Ševc.
Utkání tedy končí. Dynamo sice otočilo na 2:1, ale nakonec bere pouze bod za prohru po prodloužení. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

29. 1. 2023 17:30Ml. Boleslav–Pardubice 3:5
22. 12. 2022 18:00Pardubice–Ml. Boleslav 2:1
1. 11. 2022 17:30Ml. Boleslav–Pardubice 0:1
25. 9. 2022 18:00Pardubice–Ml. Boleslav 2:3
30. 1. 2022 17:00Pardubice–Ml. Boleslav 0:4
12. 12. 2021 16:00Ml. Boleslav–Pardubice 2:4
24. 10. 2021 17:00Pardubice–Ml. Boleslav 4:3
12. 9. 2021 16:00Ml. Boleslav–Pardubice 3:4