Vítejte alespoň textovým rozhraním v brněnské Winning Group Areně. V Brně se s nadsázkou říká, že i kdyby se všechny domácí zápasy v lize prohrály a se Spartou se vždy zvítězilo, sezona bude úspěšná. Dnes poprvé v sezoně přivítají svého rivala na svém ledě.
Oba týmy nejsou náladou zrovna na výši, devátá Sparta má osm proher v řadě a zaznamenává obrovský propad tabulkou. Kometa je hned za ní na desáté příčce a její výkony jsou jako na houpačce. Pět výher a pět proher z posledních deseti klání také nedovolují stoupat tabulkou.
Sparta vítá zpátky brankáře Alexandera Saláka, krom tohoto návratu je změna snad v každé formaci. Sparta potřebuje nějaký jasný impuls ke změně.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Kika (CZE), Obadal (CZE) - Lederer (CZE), Rožánek (CZE)
Počet diváků: 7 187

Kometa stále čeká na rozšíření soupisky mezi brankáři. Že přijde Jakub Sedláček z Olomouce není tajemstvím, ten dnes ale ještě stále obléká dres Kohoutů z Olomouce a je mezi třemi tyčemi proti Liberci.
0:00
Utkání začalo.
0:08
Sparta vyhrála úvodní buly, ale puk už drží obránci Komety.
0:23
A ned je tu první šance, podél pravého mantinelu projel Kollár, dostal puk ze středu hřiště a Salák už musel zasahovat.
1:10
A Klimeš na druhé straně nemusel na svůj úvodní zásah čekat dlouho. Polášek nahodil puk před branku, kam si sjížděl Chlapík na střelu z první. Klimeš byl ale dobře postaven.
1:57
Na ledě už jsou čtvrté útoky, Vitouch se snažil rozehrát po levém křídle, jeho pas ale vystihl Bartejs.
2:48
Vyloučen hráč Mallet (Kometa), 2 min. za hákování
2:58
Nový obránce Sparty Matushkin o sobě dává vědět, pálil od modré čáry švihem zápěstím, branku ale přestřelil.
3:25
Thorell s Řepíkem teď zavařovali Klimešovi, puk šel nejprve na jeho vyrážečku, vzápětí si puk ještě sebral Thorell a snažil se jeje zasunout za beton na straně lapačky. Klimeš byl ale rychlejší.
4:05
Řepík rozdává puky s Matushkinem a čeká se na střelu.
4:20
Matuškin (Sparta) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Sparta 0:1

A ta přichází a je rovnou gólová. Muž bez jmenovky napřáhl u modré čáry a trefil nejprve hůl Zaťoviče, od které se puk odráží do víka branky za Klimešem.
4:59
Čárový rozhodčí teď byl zasažený holí jednoho z hráčů v obličeji a leží na ledě. Bude ale v pořádku, i když je hra přerušená.
4:59
Vít Lederer je tím, kdo je postižený. S ručníkem u nosu odchází do zázemí. Pokračovat se bude ve třech rozhodčích, dokud se nevrátí či dokud nebude připravený náhradní rozhodčí.
5:10
Kometa musí přidat a o to se snaží první formace. Ďaloga vypálil od modré, i když to nebyla rána, nadělal vrásky, protože na jeho nahození dosáhl nejdříve před brankou Mueller a snažil se bekhendem zamést puk na branku. Před ním ale bylo příliš bruslí.
6:30
I druhá formace Komety byla po celé své střídání aktivnější.
6:50
Chlapík (Sparta) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Thorell a Moravčík
Stav zápasu Kometa - Sparta 0:2

Hodně zmatečná rozehrávka a Chlapík dostal puk před branku, forhendem nabalil puk na Klimeše a pak jej dlouho šťoural pod betonem brankáře, až jej vyšťoural do branky. Rozhodčí nepískal, a tak branka zatím, platí.
6:50
A branka je uznána i po přezkumu na videu.
6:50
Rozhodčí Kika ještě vysvětloval situaci brněnské střídačce a trenér Kalous si následně bere výzvu!
6:50
Kalousova výzva je neúspěšná a přijde i trest.
6:50
Trest týmu (Kometa), 2 min. za zdržování hry
6:55
Rozhodčí Lederer už je zpět na ledě.
7:29
A další parádní bomba Matushkina. Klimeš teď ukázal výborný rozštěp.
7:12
A další Klimešův zákrok proti ruskému střelci, kterému nabíjel zleva Thorell. Klimeš byl povyjetý a na puk viděl, sklapl betony a hra se přerušuje.
8:21
Vyloučen hráč Chlapík (Sparta), 2 min. za sekání
Chlapík už to tentokrát s důrazem přehnal a Klimeše osekával pod záminkou dorážení až příliš.
8:10
A je tady zkrácená přesilovka Komety, domácí ale budou muset počkat, zastavuje je ofsajd.
8:58
Ďaloga vzal puk, sjel s ním až za branku a dával rychlý pas před branku na Zaťoviče, brněnský snajpr ale minul skvělou přihrávku.
10:09
Mueller se snažil pálit, puk ale končí mimo obranné pásmo Pražanů. Kometa svoji přesilovou hru nevyužije.
10:46
Chlapík dojel nahozený puk za brankou Klimeše, rychle ale o něj přišel, když jej obral Kučeřík. Kometa ale o puk hned po rozehrání přišla a Klimeš musel znovu zasahovat proti Chlapíkovi na levém kruhu. Úspěšně.
11:00
Hra je přerušená komerční pauzou. Tu brněnští fanoušci využívají k loučení se s legendou, bývalým obráncem a současným asistentem Jožem Kováčikem, který se po duelu vrací domů na Slovensko.
11:42
V souboji čtvrtých řad se více daří té domácí. Mallet s Rákosem a Vincourem ale zatím nejsou schopní dostat puk do míst, ze kterých leze Saláka ohrozit.
13:22
První formace domácích se nejdříve musela bránt, pak ale Mueller vypích puk rozehrávajícím Sparťanům, posunul jej napravo Krištofovi a ten ještě sehrával před branku na najíždějícího Kollára, slovenský křídelník ale na puk nedosáhl.
14:00
Hra se trochu zklidnila a bojuje se o střední pásmo.
14:30
Petr Hašek, třináctý útočník Sparty se dostává do hry a hned aktivně napadá ostře Gulašiho s pukem za Klimešovou brankou.
15:20
Rákos teď dobruslil nahození za Salákovu branku a hned bekhendem servíroval překvapivě před branku. Tam byl Vincour, na puk ale dosáhl dříve Řepík.
16:12
Krištof (Kometa) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Mueller
Stav zápasu Kometa - Sparta 1:2

Kometa snižuje. Ďaloga šel napadat i z pozice obránce, získal puk, nabil jej Muellerovi na modré čáře, ten pálil prudce, Salák jej jen vyrazil před sebe a tam jej nemilosrdně uklidil do branky Krištof.
16:54
Třetí řada Komety pokračuje v náporu, podpořeném vstřelenou brankou. Zatím se ale k zakončení nedostali.
17:33
Do obličeje byl nyní zasažen i druhá čárový rozhodčí Vladimír Rožánek. Tak to je zápas blbec pro pruhované muže bez oranžových rukávů.
17:44
Hra pokračuje, rozhodčí Rožánek je v pořádku. Čtvrtá formace Komety se nyní tlačí do útoku. Rákos s Malletem bojují s Dvořákem u mantinelu v rohu.
18:23
A přetahovali se tak dlouho, že rozhodčí Kika přerušuje hru a nařizuje vhazování před Salákem.
18:54
Moravčík podporuje útok sjetím si za branku soupeře, odkud se snažil přihrát před klec Klimeše. Puk ale letí pryč z útočné třetiny.
19:30
Kotouč leží na střídačce Komety, kam jej dopravil Roth s tečí jednoho ze Sparťanů. Ani rozhodčí ale moment nezachytili a tak se čekalo dobrých pět sekund, až se zorientují.
19:43
Na vhazování před Salákem se rovnají obě elitní řady, Krištof prohrává vhazování s Romanem.
20:00
Skončila první třetina.
Za pár vteřin se rozehraje druhá třetina, aktéři už jsou na ledě připraveni.
20:00
Začala druhá třetina.
20:00
Zahájení třetiny bude opožděno. U Salákovy branky je spíš rybník, než kluziště.
Technická četa vystěrkovává vodu pryč, půjdeme hrát.
20:07
Kometa vyhrává úvodní vhazování a Mueller s Kollárem už honí puk po mantinelech útočného pásma.
20:46
Útočníci domácích rotují po celém pásmu, střílel Kollár bekhendem z levého kruhu, poté puk doputoval k Muellerovi, který pálil od modré. Střela ale míří do sítě, byla zblokovaná.
21:18
Prymula s Chalpíkem šli napadat rozehrávku až za branku Klimeše, dvojice ale díky tomu propadla a Kometa má víc prostoru v útoku.
21:45
Osamocený Holík na pravém mantinelu dostal přesný pas a mířil na bližší tyčku. Levý Salákův beton byl ale na místě včas.
22:35
A i třetí formace domácích navazuje na aktivitu předchůdců. Pavlík ale pak byl tvrdě sražený na mantinel a Sparta vyhazuje na zakázané uvolnění. Druhá formace tak nemůže vystřídat.
23:33
Po zakázaném uvolnění domácích bojují čtvrté formace, čeká se ale spíš na elitní letky obou klubů.
24:04
A taky bylo na co čekat. Holland natáhl ke střele od modré, ta byla sražená někým před brankou. Puk ale vypadl před Muellera, kter puk podržel a pak pálil zápěstím z levého kruhu. Další blok jen opět nabil Hollandovi a Salák musel hodně šponovat rameno.
24:27
Salák má další zákrok. Tento ale byl o poznání lehčí, než ty předchozí. Volně lapil střelu z levého kruhu, na kterou dobře viděl.
25:07
Holík zůstal schovaný za bukem obránců a po přihrávce do forhendu šel sám na Saláka. Zamíchal pukem a chtěl jej hodit přes beton stojícího golmana, Salák vytahuje zákrok zápasu, prostor zaplnil.
25:23
Holík byl vzat korsčekem a pak spadl rozkrokem na hůl dalšího obránce. Jen těžce odjíždí na střídačku.
26:09
Vyloučen hráč Dvořák (Sparta), 2 min. za podražení
Kometa bude hrát první plnohodnotnou přesilovku. Dvořák za brankou neuhlídal svoji hůl a podrazil rychlého Pavlíka.
26:10
Krištof vyhrál buly a tak se Kometa hned formuje do přesilovkového postavení.
26:32
Domácí si posouvají puk v takovém čtverci přes celou šířku útočné formace. Nakonec pálil z levého kruhu Mueller, ale neúspěšně.
27:16
Kometa ztrácí čas bez střelby, napravit to chtěl Krištof, trefil ale prvního clonícího hráče.
28:13
Kombinace zabila přesilovou hru Komety. Málo střelby a dobrá poziční hra Pražanů posílá tuto přesilovku do statistické historie.
28:40
Salák přiklepl puk Moravčíkovi, ten rychle hledal Konečného na útočné modré. Puk ale dostal bývalý Komeťák na paty, a tak ze zrychlení hry je zbržděná akce.
29:11
Zakázané uvolnění Sparty. Hosté jsou dost unavení a Dvořák teď hodně ztěžka vydýchává únavu.
29:29
Na druhé straně se ale Kometa po prohraném buly dopouští stejného přestupku.
30:03
Jandus dostal nabito od Kašeho a pálil pořádnou perdu zápěstím. Klimeš puk srazil za branku, kam si jej chtěl Jandus dojet, schytal ale tvrdý hit od Gulašiho.
30:42
Pražané dokázali rozbít tlak domácích a hra se tak vyrovnává. Vitouch se Šmerhou teď šetři čas a rozehrávají ze svého pásma.
31:30
A teď se Sparta dostává konečně i do zakončení a opět u toho nechybí Chlapík. Sám se odhodlal k forhendové střele. Klimeš nic neviděl, ale zakročil.
32:19
Zaťovič (Kometa) vstřelil branku (6. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Sparta 2:2

Kandidát na zlatou helmu je tady! Mueller se zasekl na Horákovi ještě před modrou čarou, puk ale převzal Zaťovič, parádně si prohodil nohy Jeřábka a zavěsil puk nad lapačku Saláka.
33:17
Hašek (Sparta) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Prymula
Stav zápasu Kometa - Sparta 2:3

Kometa se ale moc dlouho neraduje, Sparta napadala jejich rozehrávku, Prymula zachytil vyhození před modrou čarou, poslal hned puk na branku, Hašek ještě tečoval a Klimeš už reagovat nemohl.
33:41
Kometa si získala útočné pásmo a zase bude muset přepnut do dohánění. Krištof vyhrál vhazování, Kometa ale nenašla cestu k zakončení a dopředu tak půjde první formace Sparty.
34:20
Jandus vystihl Ďalogovu přihrávku na Krištofa a udělal to velmi jednoduše a rychle. Vzal puk, projel na čárky mezi kruhy a pálil. Klimešova vyrážečka ale byla připraveno na správném místě.
35:20
Kometa se osvobozuje z krátkého zámku jen za cenu zakázaného uvolnění.
35:46
Obrovská přiležitost Komety v úniku Holík ujel s Ďalogou,útočník ale přihrával na obránce, který neměl zabijácký instinkt a střelu mírně zdržel. Salák tak vykopl svůj levý beton a špičkou puk vykopl. Kotouč pak dostal Holík ještě na Zaťoviče, ten však už byl v úhlu a branka za Salákem vyhozena.
36:49
Kollárovi soupeři vytrhli hůl a útočník se hodně zlobil směrem k rozhodčím. Ti ale zůstali klidní a z výhody se mohla radovat Sparta. Střela od modré čáry ale Klimeše nepřekvapila, pravým betonem zasáhl bezchybně.
37:41
A další přerušení hry pro zakázané uvolnění. Kometa rozehrávala kostrbatě, Sparta aktivně napadala a tak Horký raději volil nejsnazší řešení.
38:16
Hodně prudkou střelu teď poslal od modré čáry zápěstím Kučeřík. Střela letěla směrem na sjíždějící si křídlo spíš než na branku, kdyby Haščák puk trefil, Salák by byl bez šance. Netrefil se však.
39:33
Klimeš teď přikryl puk po nahození puku od vlastní hráčů, neboť se cítil pod tlakem. Riskoval ale dvě minuty, puk měl rozehrávat a rozhodčí nad ním tak přimhouřili obě oči.
40:00
Skončila druhá třetina.
Čeká nás dvacet minut, ve kterých se Kometa pokusí vzepřít prohře proti odvěkému rivalovi. Pokud by hrála tak, jako ve startu druhé části, určitě není bez šance. Sparta může být spokojená, na své góly se příliš nenadřela.
40:00
Začala třetí třetina.
40:05
Kometa vyhrála vhazování, do útoku ale míří hosté.
41:27
Domácí musí přidat. Třetí formace se snaží probít středním pásmem, Sparta ale teď v pěti drží modrou čáru.
42:14
Proniknout se podařilo až pomocí rychlosti čtvrté lajny. Mallet vypálil hned za modrou čarou. Rána ale byla tečovaná vysoko nad.
42:24
Trenér domácích Kalous nechal na ledě čtvrtou formaci, nechce zatím zužovat kádr. Rákosova formace se ale do střely nedostala.
43:13
Sparta se nikam nežene a nemá důvod. Thorell teď rozehrává s Chlapíkem, žádný úprk na Klimeše se ale nekoná.
44:08
Horký převzal puk ve vlastním pásmu, udělal si ve střední třetině ze soupeřů kužely a těsně za modrou pálil zápěstím. Rána rozezněla horní tyč.
44:24
Vyloučen hráč Zaťovič (Kometa), 2 min. za napadení
44:38
Matushkin teď místo rány nabíjel Thorellovi na vrcholu pravého kruhu. Ten pálil a jen těsně minul pravou tyč.
45:26
Sparta dominuje a mačká Kometu ve vlastní pásmu. Domácí jen stínují.
46:08
Hostím ale chybí střelba, podobně jako domácím.
46:25
Horák (Sparta) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Matuškin a Thorell
Stav zápasu Kometa - Sparta 2:4

Střela nakonec přišla a znovu je pod ní podepsán Matushkin. Jeho rána příklepem trefila nadskakujícího Horáka, který se ale zorientoval a bekhendem zády k brance dorazil puk za záda Klimeše.
47:24
A Sparta pokračuje ve forčekingu i po čtvrté brance. Napadá vysoko rozehrávku obránců domácích až za Klimešovou brankou.
47:33
Vyloučen hráč Mallet (Kometa), 2 min. za podražení
A forčeking posune Pražany do další přesilové hry. Mallet neudržel nervy a podsekl napadajícího Vitoucha.
47:44
Vincour teď dokázal vybojovat puk a vyhodit jej. Sám jej ještě stačil dobruslit za brankou Saláka a získal dobré vteřiny z oslabení v bezpečí útočné třetiny.
48:38
Sparta tuto přesilovku nezvládá příliš dobře. Horkému se taktéž podařilo vyhodit.
49:22
Prymula se snaží vyštourat puk u mantinelu v rohu za Klimešovou klecí, tahle přesilovka vyprší bez gólu.
50:21
Obrana Komety byla zase rozhozená a přihrávku za brankou jim opět vystihli napadající útočníci soupeře. Sehrávku před branku raději sebral Klimeš a přerušuje hru.
50:47
Hra je přerušena, Krištof se drží za zuby.
50:48
Vyloučen hráč Moravčík (Sparta), 2 min. za hru vysokou holí
Rozhodčí se shodují na faulu, Zaťovič ještě reklamuje krvavé zranění, rozhodčí Kika jej ale nevyslyší.
51:09
Kometa je ale mimo útočné pásmo. Holíkova přesilovková formace musí zakládat nový útok, Spartě se podařilo vyhodit.
51:34
Sparta vyhodila, kotouč ale trefuje kostku nad ledem. Hra se ted vrátí do útočného pásma ke vhazování.
51:57
Krištof už vede první přesilovkou formaci, Matushkin ale vydoloval puk u levého mantinelu a snadno vyhazuje.
52:40
Z přesilovky zbývají vteřiny a Sparta se nemusí vůbec bát. Kometa přesilovku absolutně nezvládla a končí ji ve středním pásmu.
53:28
Horký promarnil další gólovku. Puk se ze skrumáže u levého hrazení vykutálel na střed, kde byl brněnský útočník úplně sám. Forhendová střela ale ani netrefila branku.
54:41
Čas Kometě hodně letí a domácí by si přáli být před Salákem a ostřelovat jej, místo toho Klimeš přikrývá puk po dalším napadání útočníků Sparty. Přchází poslední komerční pauza.
54:55
Rákos nahazuje po pravém mantinelu. Za pukem ale nikdo nemíří. Kometa vypadá dost v křeči.
55:54
Teď se první formaci domácích daří zamknout útočnou třetinu, do střely z levého kruhu se položil Krištof, po bloku domácích se puk dostal k Rothovi. Obránce ale také nevystřelil nebezpečně a puk mizí z útočné třetiny.
57:10
Sparta po zakázaném uvolnění nemohla střídat, vhazování ale vyhrála a unavená pětka jde střídat. Ďaloga chtěl rozehrát rychle zpoza vlastní branky, neměl ale ani přes střídání soupeře komu a tak pokrčil rameny v gestu zmaru.
58:03
Krištof prudce napálil puk zápěstím na červené čáře tak, aby jej mohl dojet Kollár. Ten byl u puku po odrazu od mantinelu opravdu nejdříve, Salák ale byl povyjetý.
58:10
Kometa si bere oddechový čas a Klimeš už jistě zůstane na střídačce. Do útočného pásma míří šest útočníků, a to doslova.
58:25
Jenže buly je stále jeden versus jeden a Vincour na něm neuspěl. Kometa tak musí zakládat útok ze středního pásma.
59:06
Thorell (Sparta) vstřelil branku (11. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Sparta 2:5

Holík přihrával Krištofovi po levém mantinelu, slovenskému centrovi ale puk přeskočil hokejku a Thorell si tak s pukem jel pohodlně na prázdnou branku.
59:22
Hala se vyprazdňuje, na ledě se hráči ještě pošťuchují. Frustrace na brněnské straně je jasná.
59:27
Vyloučen hráč Rákos (Kometa), 2 min. za hrubost
59:27
Vyloučen hráč Pavelka (Sparta), 2+2 min. za hrubost
59:53
Vyloučeními ale zápas skončí.
Konec utkání.
Děkuji za sledování, Sparta si dnes výhru odváží zaslouženě, Kometa měla jen desetiminutovou pasáž ve druhé třetině, zbytek zápasu byla horším týmem. Pražané tak ukončují sérii osmi prohraných zápasů.

Vzájemné zápasy

5. 3. 2023 16:30Kometa–Sparta 5:2
20. 1. 2023 18:30Sparta–Kometa 5:3
4. 12. 2022 17:00Kometa–Sparta 2:6
21. 10. 2022 18:30Sparta–Kometa 2:3
18. 2. 2022 18:00Kometa–Sparta 2:1
4. 1. 2022 18:30Sparta–Kometa 3:2
7. 11. 2021 16:20Kometa–Sparta 2:5
26. 9. 2021 16:00Sparta–Kometa 3:2
5. 3. 2021 18:30Sparta–Kometa 5:0
22. 1. 2021 18:00Kometa–Sparta 2:4
12. 1. 2021 18:00Kometa–Sparta 4:3
6. 12. 2020 16:20Sparta–Kometa 6:1
21. 3. 2020 17:00Kometa–Sparta 0:0
21. 3. 2020 17:00Kometa–Sparta 0:0
20. 3. 2020 17:00Kometa–Sparta 0:0
17. 3. 2020 19:00Sparta–Kometa 0:0
16. 3. 2020 19:00Sparta–Kometa 0:0
2. 2. 2020 16:00Sparta–Kometa 4:3
26. 12. 2019 17:30Kometa–Sparta 5:3
3. 11. 2019 16:00Sparta–Kometa 5:4
22. 9. 2019 17:00Kometa–Sparta 2:0
5. 3. 2019 17:30Kometa–Sparta 7:3
22. 1. 2019 18:30Sparta–Kometa 1:4
6. 12. 2018 18:00Kometa–Sparta 3:4
21. 10. 2018 15:00Sparta–Kometa 4:2
30. 1. 2018 18:30Sparta–Kometa 3:4
22. 12. 2017 18:30Sparta–Kometa 3:2
3. 11. 2017 18:00Kometa–Sparta 3:2
26. 9. 2017 17:30Kometa–Sparta 2:1
18. 3. 2017 17:00Kometa–Sparta 4:1
17. 3. 2017 18:00Kometa–Sparta 4:3
14. 3. 2017 18:30Sparta–Kometa 2:3
13. 3. 2017 18:30Sparta–Kometa 2:3
19. 2. 2017 17:00Sparta–Kometa 4:0
3. 1. 2017 19:00Kometa–Sparta 2:5
29. 11. 2016 18:30Sparta–Kometa 3:2
2. 10. 2016 17:15Kometa–Sparta 6:2
21. 2. 2016 17:30Sparta–Kometa 5:1
19. 1. 2016 18:30Sparta–Kometa 9:3
8. 1. 2016 18:20Kometa–Sparta 2:4
4. 10. 2015 17:40Kometa–Sparta 5:3
11. 2. 2015 18:30Sparta–Kometa 2:3
28. 12. 2014 17:30Kometa–Sparta 2:8
18. 11. 2014 18:30Sparta–Kometa 1:2
26. 9. 2014 18:20Kometa–Sparta 1:8
14. 4. 2014 19:10Sparta–Kometa 4:5
12. 4. 2014 17:30Kometa–Sparta 2:5
10. 4. 2014 18:30Sparta–Kometa 1:2
7. 4. 2014 19:00Kometa–Sparta 3:5
6. 4. 2014 18:00Kometa–Sparta 3:2
3. 4. 2014 17:50Sparta–Kometa 3:0
2. 4. 2014 19:00Sparta–Kometa 2:5
25. 2. 2014 19:00Sparta–Kometa 7:0
3. 1. 2014 18:30Kometa–Sparta 2:4
26. 11. 2013 18:30Sparta–Kometa 4:1
4. 10. 2013 18:20Kometa–Sparta 2:1
26. 2. 2013 18:10Sparta–Kometa 6:0
29. 1. 2013 18:30Sparta–Kometa 4:2
11. 1. 2013 18:00Kometa–Sparta 1:2
30. 11. 2012 18:15Kometa–Sparta 4:2
19. 3. 2012 18:00Kometa–Sparta 4:1
17. 3. 2012 18:10Sparta–Kometa 1:3
15. 3. 2012 18:10Kometa–Sparta 3:1
14. 3. 2012 18:00Kometa–Sparta 2:5
11. 3. 2012 17:30Sparta–Kometa 3:2
10. 3. 2012 17:30Sparta–Kometa 3:4
29. 1. 2012 17:00Sparta–Kometa 4:5
11. 12. 2011 17:00Kometa–Sparta 1:2
1. 11. 2011 18:30Sparta–Kometa 3:0
25. 9. 2011 18:10Kometa–Sparta 4:3
20. 3. 2011 17:00Kometa–Sparta 3:2
11. 3. 2011 18:00Sparta–Kometa 4:0
27. 2. 2011 17:00Kometa–Sparta 4:1
28. 1. 2011 18:40Kometa–Sparta 1:0
21. 12. 2010 18:10Sparta–Kometa 3:2
5. 11. 2010 18:00Kometa–Sparta 3:1
1. 10. 2010 18:00Sparta–Kometa 3:4
19. 1. 2010 18:00Sparta–Kometa 5:1
29. 11. 2009 17:00Kometa–Sparta 3:5
16. 10. 2009 18:00Sparta–Kometa 6:2
13. 9. 2009 18:10Kometa–Sparta 1:4

Diskuse


M55a94r27t87i79n V47e49s83e25l13ý 1100528987866: 2:5!! (18:56)

S50t47a84n25i43s23l58a14v S93r37b81a 4275864218814: I kdyby prohrali 10 zapasu po sobe, tak vyhrat na komete se musi. Ukazat zabranskemu, ze hokej se hraje na lede (18:55)

M50i33c54h85a55l T40r50a58c44h59t28a 4378702302828: pááátááá :-) (18:55)

J15a26n F86o57j77t65ů 3361723105314: Jan Cepek 1460: Prohrát ve fotbale o 1 gól, tomu říkáte nakládačka? (18:54)