Diváci se z prostoru před pardubickou arénou, kde v krásném počasí duní reprodukovaná hudba a voní klobásy, pomalu přesouvají dovnitř. Fanoušci obou celků se sportovně zdraví a přejí si, ať vyhraje lepší tým.
Na prvním finále by měli být přítomni i známí herci Jiří Bartoška a Miroslav Donutil. Ten první fandí Pardubicím, druhý Kometě.
Pardubice nastupují do prvního finále téměř kompletní. Chybí jen centr Elkins, jenž kvůli zranění odletěl na operaci do USA.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Hodek (CZE), Šindler (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 10 050

Hostům z Brna chybí zranění útočníci Holec s Němcem a také forvard Koreis, který si odpykává dvouzápasový trest ze semifinále s Plzní. Do druhého finále v úterý už nastoupí.
V Pardubicích je všechno připraveno. Hala potemněla, na ledě už krouží hostující hokejisté. A postupně naskakují i domácí...
Oba týmy jsou na ledě, dozněla státní hymna. Úvodní finále může začít.
Jiří Bartoška a Miroslav Donutil byli jmenováni patrony finále. Bartoška v pardubickém a Donutil v brněnském dresu provedli čestné vhazování.
0:01
Utkání začalo.
0:30
Kováčik vůbec nerozehrál dobře. Na útočné modré zachytil puk domácí kapitán Koukal, postrčil ho ke Starému, jenž se protáhl do první šance. Z levého křídla minul branku.
1:20
Před pardubickou brankou zase Borer neubránil Divíška. Brněnský útočník prošel až k Růžičkovi, ke střele už ho ale soupeři nepustili.
1:54
Ostrou střelu na Trvaje vyslal starší z bratrské dvojice Zohornů Tomáš, jeho sourozenec Hynek bojuje na opačné straně za Kometu.
2:35
Kometa znovu zaváhal při rozehrávce a Benák pálil. Trvaj si poradil.
2:53
Radil (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v play-off) , asistence Kočí
Stav zápasu Pardubice - Kometa 1:0

Brněnská jistota, brankář Jiří Trvaj, hned v úvodu finále zaváhal. Lukáš Radil mířil z nepříznivého úhlu pod horní tyč, puk se překulil gólmanovi přes lapačku a skončil v síti.
3:27
Kometa se pokusila okamžitě vrátit úder. Čermák se natlačil do brankoviště a v chumlu těl se snažil prostrčit puk za Růžičku. Sudí nakonec zapískali a roztrhli začínající potyčku.
4:56
Petrovický ukořistil kotouč, následnou střelu však zablokovala pardubická obrana.
5:31
Vyloučen hráč Vašíček (Kometa), 2 min. za držení protihráče
5:59
Hosté v prvním oslabení zápasu rychle vyhodili puk.
6:15
Prudká přihrávka těsně minula volného Koukala, pardubický kapitán by případně mohl zakončit do odkryté branky.
7:32
Domácí hokejisté nepřesně kombinovali a nevyužili převahy před brankou. První přesilovka tak skončila bez úspěchu.
8:02
Kometa v náporu na pardubickou klec. Od modré vystřelil Kováčik, puk skončil za brankou, odkud ho vyvezl Jaroslav Svoboda. Růžička mu vykryl úhel a ránu vyrazil před sebe.
8:29
Vyloučen hráč Drtina (Pardubice), 2 min. za hrubost
9:12
Ani Kometě se v úvodní přesilovce nevede. Erat přihrával naslepo a nejenže spoluhráčům nepomohl, málem ještě založil pro Pardubice rychlý brejk.
10:29
Hrůza. Puk držely časteji Pardubice a Kometa se ani nepřiblížila k brance. Drtina na ledě, přesilovka skončila.
11:11
Proti pěti se však Kometě povedlo Pardubice sevřít. Leoš Čermák zůstal sám před brankou, zpracoval puk a hodně dlouho čekal, než zkusil zakončit. Růžička mu skočil pod nohy a velkou šanci zneškodnil, puk se pak klouzal směrem k brankové čáře, kde ho zase odpálil domácí obránce.
11:58
Trvaj předvedl úchvatný zákrok proti volnému Rákosovi. Přesunul se a ránu z voleje do růžku vytěsnil vyrážečkou. Nakonec se ovšem namáhal zbytečně, rozhodčí přerušili hru kvůli Semorádově přihrávce rukou.
12:54
Trvaj podržel daleké nahození, chvilka klidu v poměrně rušném a útočném utkání.
13:43
A brněnsnký brankář si pohlídal i střelu od modré čáry a nenechal dotírajícímu Kolářovi žádnou naději na dorážku.
14:09
Vyloučen hráč Borer (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
14:43
Tomáš Zohorna napadá soupeře za Trvajovou brankou, Brněnští nemůžou ani vydechnout. Ve vlastní přesilovce opět převahu nemají.
15:00
Vyloučen hráč Divíšek (Kometa), 2 min. za sekání
Divíšek hokejkou zajel do Růžičky a odsedí si dvě minuty. Hraje se ve čtyřech.
15:49
Kováčik složitě, ale udržel útočné pásmo. Přihrávkou pak vytvořil prostor pro Dlouhého, jehož střela z úhlu pak minula cíl.
16:55
Kometa vyrazila do útoku při vlastním oslabení. Jaroslav Svoboda šikovně vystřelil přes obránce a Růžička puk vytěsnil krajem rukavice.
17:01
Kometa už pokračuje v plném počtu, Divíšek se zapojil do hry.
18:54
Vyloučen hráč Semorád (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Semorád se snažil vyklepnout soupeři puk, jenže neuspěl a ještě zasáhl protihráče do hlavy.
19:10
Pardubice se osvobodily, Žižka neudržel puk na modré čáře.
19:34
Zavézt puk do útočné třetiny se nepovedlo ani Kováčikovi.
19:54
Petrovický zachytil dlouhou přihrávky a přestože neměl rychlost, pěkně z levé strany vypálil. Růžička vykopl puk betonem.
20:00
Skončila první třetina.
Hokej v prvnídvacetiminutovce byl překvapivě svižný a otevřený. Oproti tuhým a urputným semifinálovým bitvám oba týmy poměrně snadno přechází přes střední pásmo a oba brankáři museli řešit několik složitých situací. Jen početní výhody se zatím nikomu nedaří.
O jedinou branku se po zaváhání brankáře Trvaje postaral Lukáš Radil. Střela od pravého mantinelu se gólmanovi převalila přes lapačku a spadla do sítě.
20:01
Začala druhá třetina.
20:01
Vyloučen hráč Rákos (Pardubice), 2 min. za hrubost
20:01
Vyloučen hráč Bičánek (Kometa), 2 min. za hrubost
Na konci třetiny ještě rozhodčí rozdali dva menší tresty za hrubost.
20:54
Kometa ještě dohrávala přesilovku z první třetiny, znovu si ale šanci nevypracovala. Zbývající část Semorádova trestu už vypršela.
22:04
Petrovický předvedl pěkný samostatný průnik. Nastartoval někde u vlastní brankové čáry, prokličkoval se středním pásmem jako při slalomu a snažil se připravit spoluhráčům puk před Růžičku. Pardubičtí beci situaci dobruslili a vyřešili ji.
22:45
Buchtele mohl přidat druhou pardubickou branku. Stačilo jen trefit skákavou přihrávku, která přilétla od Radila na kraj brankoviště.
23:41
Divíšek získal prostor v útočné třetině a v přečíslení s Jaroslavem Svobodou táhnul na branku. Zastavil pohyb a chtěl přihrát, jenže upadl a už nestihl puk předat.
24:25
Velká příležitost Leoše Čermáka! Útočník hostů postupoval sám na branku, hodně zpomalil a Růžička jeho polovysokou střelu pokryl lapačkou.
25:30
Vyloučen hráč Radil (Pardubice), 2 min. za hákování
Radil zahákoval šikovného Petrovického, Kometa má další přesilovku.
26:01
Nadějnější pozici ke skórování měli přes početní nevýhodu domácí. Protiútok zakončil Koukal střelou těsně vedle tyče.
26:55
Čermák (Kometa) vstřelil branku (5. gól v play-off) , asistence Divíšek
Stav zápasu Pardubice - Kometa 1:1

Brno v přesilovce vyrovnává s velkou pomocí pardubického beka Kočího. Hlídal před brankou a položenou holí srazil Čermákovo nahození za vlastního gólmana. Puk prolétl Růžičkovi pod rukou.
27:54
Pardubický Zohorna se u mantinelu uvolnil z brněnského sevření a namířil si to přímo k brance. Trvaj se složil do rozkleku a přízemní pokus jistě zachytil.
28:47
Vyloučen hráč Čermák (Kometa), 2 min. za podražení
Kousal projížděl kolem tyčky a brankář Trvaj mu širokou hokejku vložil pod brusle. Jako viníka ale sudí označili Čermáka.
29:32
Zatím nic, Kometa obloučkem vyhodila a čeká, jestli soupeř vymyslí nápaditější souhru.
30:01
Růžička se nejdřív špatně domluvil s obránci u zadního hrazení, další sekundy v přesilovce pak Pardubice ztratily zakázaným uvolněním.
30:47
Další špatná pardubická přesilovka. Trvaj při ní nemusel vydat žádnou energii, hra se odehrávala daleko od něj.
31:54
Růžička dvakrát skvěle zakročil proti Eratovi. Zasáhl betonem a pak lapačkou. Za brankou mezitím zůstal ležet Petrovický, jehož protihráč narazil ramenem nebo loktem na mantinel.
31:54
Otřesený Petrovický odchází do kabiny, nevypadá moc zdravě. Brno ztrácí důležitého útočníka, který v utkání předvedl několik povedených výpadů.
32:34
Rychlý brněnský atak. Jaroslav Svoboda přistčil puk Dlouhému, který do něj rychle klepl. Růžička se roztáhl na čáře a pokus zastavil betonem.
33:40
Lapačka s pukem se zvedla do vzduchu, Kometa si oddechla. Jiří Cetkovský naopak zaklání hlavu a zírá ke stropu haly. Dorážel sám před brankou, ale Trvaj ho vychytal.
34:02
Vyloučen hráč Malec (Kometa), 2 min. za podražení
34:56
Jako už tradičně v tomto utkání je nebezpečnější tým, který hraje v oslabení. Po ráně Jakuba Svobody dorážel na brankovišti Divíšek, Růžička se ale nenechal přetlačit.
35:34
Po špatně rozehře Komety se ocitl v dobré pozici Somík. Trvaj ovšem utěsnil všechny mezery u tyče a puk neměl kudy projít.
35:56
Pardubice konečně rozestavily přesilovkový vzorec. Přihrávky hledaly hlavně Barteka, jenž nakonec střílel. Trvaj ostrý pokus zápěstím vyrazil do rohu.
36:02
Ale už je konec. Malec se vrátil do hry, Kometa je v pěti.
37:01
Vyloučen hráč Buchtele (Pardubice), 2 min. za hrubost
Buchtele se po souboji u hrazení ohnal po soupeři a oslabuje Pardubice.
37:30
Brněnští na chvilku obsadili útočné pásmo, asi na 8 sekund.
38:12
Růžička lapil lehké nahození od modré čáry, nikdo mu nebránil ve výhledu.
38:50
Starý vyhodil, Kometa si v přesilovce počíná stejně jako špatně jako soupeř. Anebo opačně. Pardubice brání stejně dobře jako Brno.
39:01
Buchtele ve hře, přesilovka zůstala nevyužitá.
39:50
Divíšek se hnal do útoku, než vyprší čas. Byl tak rychlý, že vjel do ofsajdu.
40:00
Skončila druhá třetina.
Oběma celkům se stále nedaří soupeře přitlačit v přesilových hrách, kterých je v utkání opravdu dost. Přesto druhý gól zápasu padl právě v početní výhodě. Vstřelil ho pardubický obránce Kočí, jenže do vlastní sítě.
40:01
Začala třetí třetina.
40:34
Kolář nabruslil do pásma, po levé ruce se mu nabízel Starý. Pardubický útočník zvolil individuální zakončení a minul branku.
41:43
Rákos (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v play-off) , asistence Semorád
Stav zápasu Pardubice - Kometa 2:1

Už se zdálo, že Trvaj puk kontroluje, jenže bylo to jinak. Rákos, který se předtím šikovně vyhnul Vašíčkovi, si dojel vlastní střelu a sklepl puk mezi brankářovy betony.
43:30
Dlouhý (Kometa) vstřelil branku (5. gól v play-off) , asistence Svoboda a Čermák
Stav zápasu Pardubice - Kometa 2:2

Kometa rychle vrátila úder. Jaroslav Svoboda najel k zadnímu mantinelu, mezi tyčkou a padajícím obráncem poslal perfektní přihrávku před branku, kde Dlouhý bez přípravy pálil k pravé tyči.
43:54
Souhru Kolář - Kolář zastavil brankář Trvaj. Pardubický obránce nahodil, útočník před brankou tečoval.
44:19
Píša (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v play-off) , asistence Starý a Kolář
Stav zápasu Pardubice - Kometa 3:2

Divoké období zápasu nekončí. Pardubičtí zcela zastníili Trvajovi výhled a Píša propálil puk od modré čáry až do branky. Brněnský brankář se předtím snažil vykouknout, aby viděl na střelce, ale neuspěl. Kotouč mu proklouzl někde pod rukou.
46:21
Obdržený gól hosty nabudil. Derou na branku a snaží se znovu vyrovnat.
46:54
Erat (Kometa) vstřelil branku (7. gól v play-off) , asistence Žižka
Stav zápasu Pardubice - Kometa 3:3

A brněnský nápor opravdu končí vyrovnávací brankou. Před brankou zůstal nepokrytý Roman Erat a ranou z voleje zužitkoval pěkný pas zpoza branky. Růžička sice roztáhl ruce, na Eratovu pecku však neměl šanci dosáhnout.
47:47
Teď jsou na řadě opět Pardubice. Povedl se jim rychlý útok, ale Trvaj ránu bez přípravy zastavil.
49:23
Trvaj raději přikryl puk, už se k němu řítil Koukal. Přerušil tak sérii rušných momentů.
49:57
Malcův pokus Pardubice zablokovaly a vyrazily do vlastního útoku.
50:32
Rákos měl po krásné souhře na holi čtvrtý pardubický gól. Zohorna mu protáhl puk kolem obránce a už zbývalo jen překonat Trvaje. Jenže kotouč se v ledové tříšti zbrzdil, a tak Rákos ani pořádně do puku neudeřil.
51:32
Pardubice tutovku neproměnily, co teď vymyslí Kometa? Puk drží ona.
52:01
Růžička kryl několik střel a nahození, puk potom vypadl ze hřiště. Kolem branky vždycky projede některý z brněnských útočníku a snaží se znepříjemnit gólmanovi chytání.
52:49
Vyloučen hráč Divíšek (Kometa), 2 min. za podražení
Po náporu Pardubic míří na trestnou lavici Tomáš Divíšek.
53:31
Pardubice si posouvaly puk kolem brněnského čtverce. Tlak sílil, obranáři Komety už toužili vystřídat. Pak ale Kolář nevhodnou kličkou na modré čáře vystavil spoluhráče do ofsajdu.
54:43
Buchtele mezi kruhy zpracoval puk a z otočky střílel těsně vedle.
54:58
Buchtele (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v play-off) , asistence Benák a Radil
Stav zápasu Pardubice - Kometa 4:3

Krátce po vypršení Divíškova trestu Pardubice vymyslely nádhernou gólovou souhru. Benák uslyšel hlasité klepání o led, naznačil ránu a přihrál na hokejku volného Jana Buchteleho. Mladík pak jen zametl puk do sítě.
56:01
Žižka (Kometa) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Kováčik
Stav zápasu Pardubice - Kometa 4:4

Neskutečná hrubka v důležitém okamžiku. Pardubický brankář Růžička nastavil proti dalekému nahození obránce Žižky lapačku, jenže kotouč minul. Letěl přitom pomalu, neskákal, nikdo před brankou nestál. Brněnský bek trefil gól od červené čáry.
57:21
Diváci jsou ochromení. Kometa po čtvrté inkasované brance neměla převahu, Pardubice si chtěly ohlídat zbývající minuty. Jenže srazila je chyba brankáře.
58:34
Hokejisté Komety drží kotouč za vlastní brankou a zlehka si přihrávají. Čeká se na prodloužení.
59:14
Teď zase jsou u puku Pardubice. Nikdo už nechce chybovat, a tak se snaží rozehrávat co nejjednodušeji.
59:57
Divíšek neproměnil svou šanci a bude se prodlužovat. Brněnský útočník několikrát dorážel před Růžičkou, zkusil ho dokonce objet. Ale pak bránu úplně přestřelil.
60:00
Skončila třetí třetina.
60:01
Začalo prodloužení.
60:23
Desetiminutové prodloužení se hraje ve čtyřech hráčích na obou stranách. Žižka teď využil prostoru a unikl na pravé straně. Střelu kryl Růžička.
61:10
Divíšek zdálky zkoušel Růžičku, ten vyrazil puk před sebe a málem dovolil útočníkovi dorážet. Nakonec puk odehrál obránce.
62:01
Jakub Svoboda za brankou stihl bekhendem přihrát, nikdo ale na jeho pas nečíhal.
63:03
Hraje se hodně opatrně. U puku je zatím častěji Kometa, které hodně pomohl vyrovnávací gól.
63:56
Trvaj zneškodnil ránu Koláře od levého mantinelu. Dlouho se hraje bez přerušení, ale tempo není nijak závratné.
64:30
Čermák kličkoval v útočné třetině, neměl však podporu. Pardubice mu puk rychle vzaly.
64:50
Obránci podpořili útok, a hosté tak přečíslili soupeře. Ze zadní vlny střílel Žižka, puk mu však přišel hodně blízko bruslím, proto rána nebyla tak povedená.
65:30
Pardubičtí se z útoku sami zahnali zpátky k vlastní brance. Starému se vůbec nepovedla přihrávka na Borera.
66:32
Pardubice vymýšlí, kudy projít zformoavnou obranou. Brankáři nemají práci.
67:23
Pardubická nahození nemají účinek, samostatné průniku Brna jsou efektivnější. Divíšek se protlačil k brance, Růžičku však neprostřelil.
68:01
V tunelu se už rozcvičuje finský brankář Sasu Hovi. V případě, že prodloužení nerozhodne, odchytá ve stříbrných betonech a rukavicích samostatné nájezdy.
68:45
Koukalův pokus vyřešil Trvaj jistým zákrokem. Pardubice se ještě snaží rozhodnout před dovedností soutěží.
69:43
Obránce Kolář tečoval Zohornovu nabídku mimo branku. Prodloužení pomalu končí.
65:00
Skončilo prodloužení.
Začaly samostatné nájezdy.
0:0
Bartek (Pardubice) nájezd neproměnil
Bartekovi se zadrhl kotouč, pak už se mu rána nepovedla.
0:0
Svoboda T. (Kometa) nájezd neproměnil
Tomáš Svoboda se snažil Růžičku rozpohybovat, po kličce do strany minul branku.
0:0
Zohorna (Pardubice) nájezd neproměnil
Tomáš Zohorna nastřelil pěknou ranou tyč!
0:0
Divíšek (Kometa) nájezd neproměnil
Divíšek si táhl kotouč do strany, až vyjel z dobrého úhlu. Růžička se tam natahoval a střelec stejně minul branku.
1:0
Koukal (Pardubice) nájezd proměnil (5 gól v play-off)
Koukal provedl perfektní brlafák fo bekhendu. Položil si Hoviho a pak zakončil do prázdné branky.
1:0
Čermák (Kometa) nájezd neproměnil
Čermákovi se postavil kotouč na hranu, pak zkusil přehodit brankářův beton. Růžička našel puk v lapačce.
Konec utkání.
Po divokém průběhu prvního finále vítězí domácí Pardubice. Brankář Růžička napravil svůj kiks ze závěru základní hrací doby a v samostatných nájezdech ani jednou neinkasoval. Rozhodl gól kapitána Petra Koukala.

Vzájemné zápasy

24. 2. 2023 18:00Pardubice–Kometa 1:3
8. 1. 2023 17:00Kometa–Pardubice 1:4
27. 11. 2022 17:00Pardubice–Kometa 4:3
13. 10. 2022 18:00Kometa–Pardubice 4:3
11. 2. 2022 18:00Pardubice–Kometa 4:0
22. 12. 2021 18:00Kometa–Pardubice 4:3
29. 10. 2021 18:00Pardubice–Kometa 3:2
16. 9. 2021 18:00Kometa–Pardubice 3:2
7. 3. 2021 17:20Kometa–Pardubice 2:5
24. 1. 2021 14:00Pardubice–Kometa 2:3
10. 12. 2020 18:00Kometa–Pardubice 0:3
17. 11. 2020 17:00Pardubice–Kometa 2:1
6. 3. 2020 18:00Kometa–Pardubice 0:2
24. 1. 2020 18:00Pardubice–Kometa 4:2
8. 12. 2019 17:00Pardubice–Kometa 6:2
25. 10. 2019 18:00Kometa–Pardubice 5:1
15. 2. 2019 18:00Kometa–Pardubice 2:1
30. 12. 2018 17:00Pardubice–Kometa 1:4
14. 11. 2018 18:00Kometa–Pardubice 2:0
29. 9. 2018 15:00Pardubice–Kometa 3:2
4. 2. 2018 17:00Kometa–Pardubice 2:1
28. 12. 2017 18:00Pardubice–Kometa 0:2
15. 11. 2017 18:00Kometa–Pardubice 1:2
29. 9. 2017 18:00Pardubice–Kometa 4:5
17. 2. 2017 18:00Kometa–Pardubice 4:1
30. 12. 2016 18:00Pardubice–Kometa 1:3
15. 11. 2016 18:00Kometa–Pardubice 2:3
30. 9. 2016 18:00Pardubice–Kometa 3:4
1. 3. 2016 17:20Pardubice–Kometa 3:4
22. 1. 2016 18:00Kometa–Pardubice 2:3
4. 12. 2015 18:00Pardubice–Kometa 3:1
20. 10. 2015 17:20Kometa–Pardubice 6:1
13. 2. 2015 18:00Kometa–Pardubice 7:1
30. 12. 2014 18:00Pardubice–Kometa 4:1
14. 11. 2014 18:00Kometa–Pardubice 5:0
28. 9. 2014 17:00Pardubice–Kometa 3:2
19. 1. 2014 17:00Pardubice–Kometa 3:2
3. 12. 2013 18:00Kometa–Pardubice 5:4
22. 10. 2013 18:00Pardubice–Kometa 0:1
13. 9. 2013 18:00Kometa–Pardubice 4:3
22. 2. 2013 18:15Kometa–Pardubice 2:3
6. 1. 2013 17:00Pardubice–Kometa 5:3
23. 11. 2012 18:00Kometa–Pardubice 2:3
12. 10. 2012 19:00Pardubice–Kometa 5:3
19. 4. 2012 18:10Kometa–Pardubice 1:5
17. 4. 2012 17:40Pardubice–Kometa 6:4
14. 4. 2012 18:10Kometa–Pardubice 1:2
13. 4. 2012 18:10Kometa–Pardubice 2:1
10. 4. 2012 18:10Pardubice–Kometa 5:6
9. 4. 2012 17:10Pardubice–Kometa 5:4
3. 2. 2012 18:00Pardubice–Kometa 5:1
22. 12. 2011 18:00Kometa–Pardubice 1:2
6. 11. 2011 18:30Pardubice–Kometa 3:1
2. 10. 2011 17:00Kometa–Pardubice 1:4
6. 2. 2011 17:00Kometa–Pardubice 1:4
2. 1. 2011 12:30Pardubice–Kometa 4:2
21. 11. 2010 17:00Kometa–Pardubice 3:2
12. 10. 2010 18:00Pardubice–Kometa 0:1
5. 2. 2010 18:00Kometa–Pardubice 2:1
27. 12. 2009 17:00Pardubice–Kometa 2:1
1. 11. 2009 17:00Kometa–Pardubice 3:1
27. 9. 2009 17:00Pardubice–Kometa 6:3

Diskuse

Pangous: slezsky: dobrou :-) (22:24)

sisko1: sníky...proboha (22:23)

slezsky: zdenulko sem a zdenulko tam... :) no já jdu taky. dobrou noc (22:19)

Pangous: Zdeňulko, dobrou noc a hezké sníky ;-) (22:17)

zdeňula: tak jdu raděj dobrou (22:15)

zdeňula: nevkládá (22:15)

Pangous: Slezsky: Naštěstí tímhle postižením jsem nikdy netrpěl a jsem za to rád :-) No třeba si jen stačí ujasnit, co pro koho znamená "dlouhý" a pak bude třeba vše v pořádku :-)))) (22:15)

zdeňula: neckládá mi (22:15)

zdeňula: vlikbmx4 (22:15)

slezsky: Pangous to je dobře. Jelikož je jich tu opravdu moc. Škoda jen, že zdenule se to nelíbí :) (22:12)

Pangous: slezsky: omyl, pleteš se :-) Ti to přeju :-))) Ne všichni lidé v naší zemi trpí závistí ;-) (22:11)

slezsky: Pangousi ty mi závidíš že? :) (22:08)

Pangous: slezsky: vedení? :-D (22:08)

zdeňula: pššššt (22:07)

slezsky: a proč ne :) (22:04)

zdeňula: ti tady nebudu říkat:-) (22:02)

slezsky: a proč to není dobrý... (22:01)

zdeňula: když to máš dlouhý (22:00)

slezsky: co není dobrý? (21:58)

zdeňula: :-)) slezsky: ale to není dobrý... (21:57)

slezsky: ale nechci se chlubit (21:56)

slezsky: já to mám taky dlouhý (21:56)

zdeňula: :-)) (21:55)

Pangous: no vidíš :-P přes půl republiky to holt trvá, no :-D (21:53)

zdeňula: joooooooooo už došel:-)) tyyy woe to je dlouhýýýýýýýýýý:-DDDD (21:52)

Pangous: slezsky: a počet sis? :-D (21:52)

Pangous: zdeňulko, mám na tebe jen jedinej mail. ten, jak nekoresponfuje s tvým nickem tady :-P alespoň si mi to říkala :-D (21:51)

slezsky: poslal to mně (21:50)

zdeňula: Heej napsal si to mně? nic tam nemám... (21:49)

zdeňula: jdu na to:-) (21:48)