Třetím zápasem pokračuje série starých znýámých mezi Vítkovicemi a Pardubicemi, které se potkávají potřetí ve třech posledních play-off. Stav jejich zápolení je díky vítěznému pardubickému finále 2010 a díky vyhranému vítkovickému semifinále 2011 1:1, stejně jako stav letošní série na zápasy.
Pardubičtí urvali dma první zápas, v tom druhém ovšem na východě Čech uspěli hosté z Ostravy díky povedeným nájezdům veteránů Ujčíka a Burgra. Už po prvním zápase ovšem přišli o brankářskou jedničku Romana Málka, specialistu na Pardubice.
Stejně jako v pátek bude i dnes za modrobílé chytat Filip Šindelář, jenž vychytal zmiňovanou výhru v nájezdech. Jeho náhradníkem je olomoucký junior Jan Lukáš, zraněný Málek zůstal v civilu a posadí se na tribunu.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Fraňo (CZE), Hodek (CZE) - Hlavatý (CZE), Tošenovjan (CZE)
Počet diváků: 9 035

Oba týmy zřejmě podrží složení formací ze druhého duelu. Sedmým bekem Pardubic na soupisce je Marek Drtina a 13. útočníkem Lukáš Nahodil, ani jeden z nich by však aspoň na začátku neměl do zápasu zasáhnout. Stejně jako 13. vítkovický útočník Nathan Walker.
Oba týmy jsou na ledě, všechno je připraveno ke startu zápasu, který bdue sledovat hodně zaplněná hala.
0:01
Utkání začalo.
0:39
Oba celky se zatím uvedly jen zakázaným uvolněním.
1:25
Burger si najel do slibného brejku, jeho střelu však zblokoval ejden z obránců.
2:00
Vítkovice jsou v úvodu aktivnější. Třikrát se nastěhovaly do pásma soupeře, ale zatím je brzdí nepřesná střelba.
3:03
Hosté jsou pod tlakem a podruhé v zápase vyhazují puk na zakázané uvolnění.
4:23
Pardubice poprvé zahrozily. Zohorna dostal přihrávku od zadního mantinelu do pravého kruhu, ale do střely mu obětavě padl jeden z bránících domácích.
4:50
Rákosův pokus skončil až Šindeláře, který musel poprvé řešit vážnější situaci.
5:57
Vyloučen hráč Húževka (Vítkovice), 2 min. za hru vysokou holí
Húževka nešťastně fauloval v útočném pásmu, Pardubice si zahrají přesilovku.
6:23
Hosté zatím hrají přesilovku bídně. Obránce Kolář si stejně jako v minulíém duelu podivně zahrával s pukem za vlastní brankou, následný pokus o rozehrávku skončil zakázaným uvolnění.
7:26
První pětka hostů se usadila v pásmu a Starý pěkně našel najetého Píšu. Jeho tvrdou ránu z prostoru mezi kruhy Šindelář vyrazil.
7:57
I další pokus Pardubic zachránil Šindelář. Domácí jsou v pěti.
8:01
Vyloučen hráč Sičák (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
První přesilovku si zahrají domácí.
8:42
Pardubice mohly stejně jako v domácím utkání skórovat ve vlastním oslabení! V něm se řítil sám na branku útočník Kolář, jenž dostal ideální pas do středního pásma. Mířil mezi betony, Šindeláře však nepřekonal.
10:01
Skončila přesilovka, v níž Vítkovice mohly spíš inkasovat, než sami vstřelit gól.
10:28
Húževka nabral rychlost a po levé straně se vřítl na levý kruh, odkud ohrozil branku. Růžička puk vyrazil před sebe, Tomáš Káňa ovšem na dorážku nedosáhl.
12:20
Klimek dostal pěknou přihrávku z rohu do dobré pozice mezi kruhy, ale jeho střelu srazil obránce Borer mimo.
12:55
Třetí útok Vítkovic zamotal hlavu soupeři. Szturc a později i Šedivý se dostali ke střelám, ale oba mířili na Růžičku z úhlu a gólman se nenechal zaskočit.
13:29
Sýkora pohotově vypálil z otočky. Růžička byl na místě.
14:16
Ujčík (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v play-off) , asistence Burger a Káňa T.
Stav zápasu Vítkovice - Pardubice 1:0

Domácí kapitán Burger využil chyby obránce Koláře, který nechal před brankou zcela nepokrytého Ujčíka. Pohotově mu nahrál od zadního mantinelu a Ujčík se trefil k tyči podél bezmocného Růžičky.
15:30
Vítkovice mají jasnou převahu. Když už se Pardubcie dostanou do útoku, zastaví je čistý bodyček na modré jako v posledním případě.
16:05
Jen Koukalův útok se sem tam prosazuje, teď na chvíli zmáčkl Vítkovice v jejich pásmu a všechno nakonec musel vyřešit Šindelář.
18:00
Po klidnější pasáži najížděli do slibného brejku domácí, ale Ujčík moc dlouho váhal a jeho přihrávka poté neprošla.
19:12
Somáík najel přes modrou a vypálil, ale spíš jen proto, aby získal pásmo. Sám musel vědět, že tento pokus neměl gólové ambice.
19:31
Vítkovice se dostaly z obranného pásma až do opačného rohu, odkud zkusil štěstí Šedivý. Růžička v poklidu jeho střelu vyřešil.
19:40
Vyloučen hráč Ovčačík (Vítkovice), 2 min. za držení protihráče
Pardubice budou třetinu dohrávat v pěti proti čtyřem.
19:57
Hosté se ještě dostali do dobré příležitosti, jenže útočník Kolář v dobré pozici místo střely bekhendem nahrával zpět na modrou Píšovi. Jeho střelu od modré Šindelář vyrazil.
20:00
Skončila první třetina.
Vítkvovice byly v první části opticky lepším týmem, ale víc tutovek měli hosté. Tu největší, samostatný únik, však útočník Kolář neproměnil a hosté to potrestali gólem po chybě útočníkova jmenovce v pardubické obraně. Díky pohotové přihrávce Burgra a přesné trefě Ujčíka zblízka tak Ostravané vedou.
20:01
Začala druhá třetina.
20:27
Koukal (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v play-off) , asistence Starý
Stav zápasu Vítkovice - Pardubice 1:1

Pardubice parádně vstupují do druhé třetiny a díky využité přesilovce vyrovnávají. Starý vjel do pásma a vypálil. Šindelář jeho střelu vyrazil jen ke Koukalovi, který z levé strany zvedl puk a poslal ho do sítě.
21:08
Vyloučen hráč Markovič (Pardubice), 2 min. za podražení
Hosté přehnali důraz při napadání a budou se bránit ve čtyřech.
22:13
Vítkovická přesilovka, to zastím není žádná sláva. Domácí se dlouho ne ane dostat do pásma, Burgrův pokus nakonec skončil až v ochranné síti.
23:08
I druhý Burgrův pokus skončil po teči hostů mimo hřiště, nepovedená přesilovka Vítkovic končí.
24:00
Hraje se nahoru dolů, ale bez nápadu. Oba týmy jen nahazují a dyž se pokusí o dlouhý pas dopředu, skončí to zakázaným uvolněním jako teď v případě Pardubic.
25:00
Zakázaná uvolnění přibývají na boou stranách, hra teď nemá valnou úroveň.
25:25
Útok Pardubic ztrkoskotal a do bleskového brejku se dostal Ujčík. Ten zasekl, zbavils e tak obránce, ale pak nezamířil přesně.
27:05
Obránce Píša nešetrně zpracoval u mantinelu útočícího Tomáše Káňu. Sudí nevylučují, což ostravské publikum nese hodně nelibě.
28:07
Hosté dlouho střídali a málem toho využil Pohl, jenž dostal dlouhý pas a zleva se řítil na branku stíhán čtveřicí ze střídačky skákajících pardubických hráčů. Mířil Růžičkovi mezi betony, ale gólman si prostor pohlídal.
29:11
Vyloučen hráč Punčochář (Vítkovice), 2 min. za hrubost
29:11
Vyloučen hráč Sičák (Pardubice), 2 min. za podražení
Bude se hrát 4 na 4.
29:34
Pardubice měly obrovskou šanci dostat se do vedení. Obránce Kočí se vřítil do pásma a díky tomu přečíslil soupeře. Dostal pěknou žabičku a na chvíli se zjevil sám před brankářem. Snažil se ho překonat kličkou do bekhendu, ale zamířil vedle.
29:58
Vyloučen hráč Bartek (Pardubice), 2 min. za hákování
Vítkovice si zahrají ve čtyřech proti třem!
30:40
Koukal si v oslabení povodil vítkovickou čtveřici. Vjel s pukem do pásma, pak se zase vrátil a ušetřil tím dost času.
31:11
Sičák s Punčochářem jsou na ledě. Pokračuje přesilovka domácích, ovšem už pět na čtyři.
31:58
Končí další zpackaná vítkovická přesilovka.
32:45
Rákosův pokus z levého kruhu bez přípravy vyřešil se štěstím brankář Šindelář.
33:59
Šedivý udělal kus práce v útočném pásmu: při napadání zboural v rohu obránce, odebral mu puk, dostal se k nahození z rohu a posléze i k přihrávce odraženého puku před branku na Szturce. Ten byl málem sám před Růžičkou, ale na posledí chvíli mu vypíchl puk jeden z bránících hráčů.
35:56
Ani Pardubice se nestáhly do obrany a snaží se tvořit hru. Díky tomu se dostal ke střele aktivní Rákos, Šindelář lapil jeho pokus do rukavice.
37:35
Pardubice měly krátký tlak, ale Burger dobře sebral přihrávku mezi kruhy a puk dostal ven z pásma.
38:58
Hra se hodně otevřela. Hosté jeli dva na jednoho, ale střílející Buchtele na Šindeláře nevyzrál, i když tomu tečovaný puk propadl za záda. Nakonec však spadl těsně vedle branky. V dalším brejku se pak snažil prosadit Markovič, vítkovický gólman však svůj tým znovu podržel.
39:25
Vítkovičtí dlouhou dobu mačkali soupeře v pásmu, ale nedsotali se z rohu.
40:00
Skončila druhá třetina.
Ve druhé třetině měli víc tutovek hosté, kterým pomohlo brzké vyrovnání v přesilovce. Brankář Šindelář však drží naděje domácích.
40:01
Začala třetí třetina.
41:06
Východočeši začali aktivně. nastěhovali se do pásma, natlačili se před branku a snažili se tečovat puky mířící tam do modré čáry. Domácí raději vyhodili na zakázané uvolnění.
41:19
A to i podruhé. Zápas sleduje 9035 diváků.
41:52
Vyloučen hráč Burger (Vítkovice), 2 min. za hákování
Pardubice si zahrají přesilovku.
42:07
Starý (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Koukal a Kolář
Stav zápasu Vítkovice - Pardubice 1:2

Kompletní první útočná trojka hostů se podílela na akci, která skončila další využitou přesilovkou. Koukal dostal pas do rohu a ideální přihrávkou před branklu našel volného Starého, jenž zblízka prostřelil Šindeláře.
43:17
Húževkovu tvrdou ránu ze sstředního pásma v klidu vyrazil Růžička do rohu.
43:40
Vyloučen hráč Buchtele (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
Vítkovice se pokusí vyrovnat v přesilovce.
43:58
Burger spálil obrovskou šanci. Dostal puk před branku do ideální pozice, ale zblízka přestřelil.
45:40
Pardubice se ubránily a jsou v pěti.
46:09
Vyloučen hráč Havíř (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Další přesilovka Vítkovic.
48:09
Pardubice jsou v pěti. Domácím se přesilovka dlouho nedařila, až v závěru dostali soupeře pod tlak a vytěžili z toho dvě střely, které vyrazil Růžička.
49:43
Trest týmu (Pardubice), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Vítkovice se vehementně tlačí za vyrovnáním, ale narážejí na dobře zformovanou obranu Pardubic. Ty však teď špatně střídaly a budou muset potřetí v krátké době znovu hrát ve čtyřech.
51:00
Vyloučen hráč Burger (Vítkovice), 2+2 min. za hru vysokou holí
Je po přesilovce, proti pravidlům se provinil Burger, jenž se sice přijel Zohornovi omluvit, ale to ho nezachránilo od zdvojeného trestu za sekání a vysokou hůl.
51:43
Markovič, který pykal za špatné střídání celého týmu, je na ledě. Pardubice budou hrát přes tři minuty dlouhou přesilovku.
53:00
Ještě dvě minuty se budou muset domácí snažit ubránit v přesilovce. Pardubice sice trávily čas v pásmu, ale nepodařilo se jim zkrotit skákavý puk a přihrávali si příliš divoce.
54:26
Bartekovu střelu od levého mantinelu chytil Šindelář do lapačky. Jinak v oslabení moc práce nemá.
55:00
Šindelář chytil do lapačky bombu Píši a Vítkovice se tak ubránily. Jajich kapitán Burger je na ledě a povede tým k závěrečné zteči.
56:16
Pardubičtí brání náskok nejlepším možnám způsobem: v útočném pásmu. Dokonce donutili domácí k zakázanému uvolnění.
58:01
Domácí se tlačí dopředu a v obraně mají otevřeno. Koukal vypíchl puk a řítil se zcela sám na Šindeláře, ten však jeho pokus chytil a udržel naděje Vítkovic na vyrovnání.
59:00
Pardubice se výtečně aktivně brání, Vítkovice se stále nemohou dostat do útočného pásma.
59:34
Až teď Vítkovice horko těžko dostrkaly puk do pásma a Šindelář okamžitě vystartoval na střídačku. Domácí hrají power play.
59:40
Domácí si berou oddechový čas. Vhazovat se však bude ve středním pásmu. Vítkovice přesto hrají dál power play.
59:50
Štefanka (Vítkovice) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Sloboda
Stav zápasu Vítkovice - Pardubice 2:2

Vítkovice vyrovnávají desert vteřin před koncem! Pardubickým se nepodařilo vyhodit puk z rohu ven, před modrou ho zastavil Sloboda a Štefanka od mantinelu prostřelil Růžičku.
60:00
Skončila třetí třetina.
Pardubičtí se dostali do vedení a celou třetinu se úspěšně bránili, několikrát mohli navýšit náskok. Když už se zdálo, že v pihodě dovedou zápas k výhře, Vítkovičtí téměř v beznadějné situaci stačili vyrovnat. Zápas se tedy rozhodne až v prodloužení nebo v nájezdech.
60:01
Začalo prodloužení.
61:30
V prodloužení toho zatím není mnoho k vidění, oba celky si dávají pozor hlavně na obranu.
62:20
Jako první se k nebezpečnější střele dostali domácí. Ujčík prověřil Růžičku, ten puk vykopl.
62:41
Pardubice mohly jet ve dvou proti jednomu, ale obránce Vítkovic zasáhl dobře a akci zbrzdil.
64:42
Slobodovu střelu Růžička vyrazil, k dorážce se nikdo z Ostravanů nedostal.
65:00
První polovina prodloužení žádnou velkou šanci nepřinesla.
66:10
Po Kočího střele od modré vypadl Šindelářovi puk, ale domácí obránci ho uklidili do bezpečí.
66:45
Ani z následného pobytu v útočném pásmu Pardubičtí nic nevytěžili.
67:27
Pardubice zmáčkly soupeře. Obránce Kolář se vydal až za branku domácích a nabil na modrou Píšovi, jeho střelu ovšem kryje Šindelář.
68:18
poprvé v prodloužení na delší dobu zaútočily Vítkovice. OVčačík však vhodný moment pro střelbu prováhal a jeho pokus pak hosté zblokovali.
69:00
Rákos s Voráčkem se přetahovali o puk v rohu i vleže, sudí raději přerušil hru.
69:25
Nějvětší šance prodloužení: Ujčík parádní zadovkou na modré urychlil kombinaci a dostal tak domácí do situace dvou na jednoho. Ovčačík potáhl puk a snažil se najít před brankou zcela volného Burgra, nahrát mu však znemožnil skvělý zásah pardubického obránce.
65:00
Skončilo prodloužení.
Stejně jako v pátek v Pardubicích skončil stav i po prodloužení nerozhodně 2:2 a rozhodne se až v nájezdech. Otázka je, zda do nich pardubičtí trenéři znovu nasadí druhého gólmana Salfického - v pátek se tento tah neosvědčil.
V brance zůstal tentokrát Martin Růžička.
Začaly samostatné nájezdy.
1:0
Šedivý (Vítkovice) nájezd proměnil
Šedivý zamíchal rameny a po ledě poslal puk mezi betony Růžička do branky.
1:1
Bartek (Pardubice) nájezd proměnil
Bartek překonal gólmana prudkou střelou zápěstím.
1:1
Ujčík (Vítkovice) nájezd neproměnil
Ujčík zkusil kličku do bekhendu, ale Růžička ji vystihl.
1:1
Somík (Pardubice) nájezd neproměnil
Somík trefil jen hokejku Šindeláře.
2:1
Burger (Vítkovice) nájezd proměnil (1 gól v play-off)
Parádní blafák a domácí vedou. Kolář musí dát.
2:1
Kolář (Pardubice) nájezd neproměnil
Kolář zkusil střelu k tyči, ale šindelář ho vycyhtal. Pardubice znovu padly v nájezdech.
Konec utkání.

Vzájemné zápasy

17. 2. 2023 18:00Pardubice–Vítkovice 1:4
3. 1. 2023 17:20Vítkovice–Pardubice 2:3
22. 11. 2022 17:30Vítkovice–Pardubice 4:5
6. 10. 2022 18:00Pardubice–Vítkovice 2:1
6. 2. 2022 16:00Vítkovice–Pardubice 4:1
26. 12. 2021 17:00Pardubice–Vítkovice 2:3
31. 10. 2021 17:30Vítkovice–Pardubice 4:1
13. 10. 2021 18:00Pardubice–Vítkovice 6:0
2. 3. 2021 17:30Vítkovice–Pardubice 5:3
19. 1. 2021 18:00Pardubice–Vítkovice 3:0
21. 12. 2020 18:00Pardubice–Vítkovice 4:3
4. 12. 2020 17:30Vítkovice–Pardubice 1:5
14. 2. 2020 17:30Vítkovice–Pardubice 3:5
30. 12. 2019 18:00Pardubice–Vítkovice 2:4
17. 11. 2019 16:00Vítkovice–Pardubice 3:2
29. 9. 2019 17:00Pardubice–Vítkovice 2:3
9. 1. 2019 17:30Vítkovice–Pardubice 4:1
19. 12. 2018 18:00Pardubice–Vítkovice 2:5
28. 10. 2018 16:00Vítkovice–Pardubice 3:1
14. 9. 2018 18:00Pardubice–Vítkovice 1:2
23. 1. 2018 18:00Pardubice–Vítkovice 5:3
20. 12. 2017 17:30Vítkovice–Pardubice 2:0
29. 10. 2017 15:00Pardubice–Vítkovice 3:4
17. 9. 2017 16:00Vítkovice–Pardubice 4:2
26. 2. 2017 17:00Pardubice–Vítkovice 1:3
8. 1. 2017 15:30Vítkovice–Pardubice 4:1
25. 11. 2016 18:00Pardubice–Vítkovice 3:0
9. 10. 2016 17:00Vítkovice–Pardubice 2:0
18. 3. 2016 18:00Pardubice–Vítkovice 2:0
13. 3. 2016 15:30Vítkovice–Pardubice 1:2
19. 2. 2016 17:00Vítkovice–Pardubice 6:4
3. 1. 2016 17:20Pardubice–Vítkovice 4:3
17. 11. 2015 15:30Vítkovice–Pardubice 4:5
2. 10. 2015 18:00Pardubice–Vítkovice 1:6
8. 3. 2015 17:00Pardubice–Vítkovice 5:0
7. 3. 2015 17:00Pardubice–Vítkovice 6:3
5. 3. 2015 18:20Vítkovice–Pardubice 2:4
4. 3. 2015 17:00Vítkovice–Pardubice 8:2
20. 2. 2015 17:00Vítkovice–Pardubice 2:0
6. 1. 2015 18:00Pardubice–Vítkovice 1:6
21. 11. 2014 17:00Vítkovice–Pardubice 3:2
5. 10. 2014 18:00Pardubice–Vítkovice 4:2
2. 2. 2014 15:00Pardubice–Vítkovice 4:2
23. 12. 2013 17:00Vítkovice–Pardubice 1:4
13. 11. 2013 18:00Pardubice–Vítkovice 1:3
27. 9. 2013 17:00Vítkovice–Pardubice 6:5
29. 1. 2013 17:00Vítkovice–Pardubice 2:1
18. 11. 2012 17:00Pardubice–Vítkovice 1:2
9. 10. 2012 17:00Vítkovice–Pardubice 3:2
5. 10. 2012 18:00Pardubice–Vítkovice 3:1
20. 3. 2012 18:00Pardubice–Vítkovice 5:4
18. 3. 2012 18:10Vítkovice–Pardubice 6:1
16. 3. 2012 18:00Pardubice–Vítkovice 6:0
13. 3. 2012 17:40Vítkovice–Pardubice 2:3
12. 3. 2012 17:30Vítkovice–Pardubice 3:2
9. 3. 2012 18:00Pardubice–Vítkovice 2:3
8. 3. 2012 18:10Pardubice–Vítkovice 5:2
18. 1. 2012 18:10Pardubice–Vítkovice 4:2
2. 12. 2011 17:30Vítkovice–Pardubice 4:3
8. 11. 2011 17:30Vítkovice–Pardubice 5:3
21. 10. 2011 18:00Pardubice–Vítkovice 2:1
27. 3. 2011 18:10Vítkovice–Pardubice 3:2
24. 3. 2011 18:10Pardubice–Vítkovice 2:3
23. 3. 2011 18:10Pardubice–Vítkovice 0:3
20. 3. 2011 18:10Vítkovice–Pardubice 2:3
19. 3. 2011 17:00Vítkovice–Pardubice 4:0
1. 2. 2011 18:10Pardubice–Vítkovice 4:0
28. 12. 2010 17:30Vítkovice–Pardubice 2:1
17. 11. 2010 17:00Pardubice–Vítkovice 4:3
5. 10. 2010 17:30Vítkovice–Pardubice 1:2
22. 4. 2010 18:10Vítkovice–Pardubice 2:3
21. 4. 2010 19:10Vítkovice–Pardubice 2:5
18. 4. 2010 0:00Pardubice–Vítkovice 1:0
17. 4. 2010 18:10Pardubice–Vítkovice 5:1
9. 2. 2010 17:30Vítkovice–Pardubice 3:2
3. 1. 2010 18:10Pardubice–Vítkovice 10:3
15. 11. 2009 17:00Vítkovice–Pardubice 3:4
1. 10. 2009 18:10Pardubice–Vítkovice 3:2
13. 2. 2009 18:00Pardubice–Vítkovice 2:1
30. 12. 2008 17:00Vítkovice–Pardubice 1:2
16. 11. 2008 17:00Pardubice–Vítkovice 3:4
30. 9. 2008 17:00Vítkovice–Pardubice 2:1

Diskuse

Pangous: tak dobrou noc :-))) (22:50)

Pangous: jéééé partičkááááá ... výbornááááá :-D (22:50)

Pangous: tady se spíííííí :-D (22:42)

Pangous: :-)) (22:42)

zdeňula: dobrouuu (22:41)

Pangous: slezsky: ať se ti zdá o prsatých blondýnkách :-D (22:37)

Pangous: slezsky: to je právě to, aby chápala, že se má nechat :-D dobrou :-) (22:37)

Pangous: zdeňulko :-D já ti říkal, že je to peklo :-D (22:36)

pytlak: zdeňula: tak to už je lepší Spartakus..:)) (22:35)

Pangous: icare: tak to jsem nepostřehl :-D já jen ověřoval, jestli fakt nejsi chlap :-D (22:35)

pytlak: icare: dobrou.. (22:35)

slezsky: valím. přeju dobrou noc (22:35)

zdeňula: pangous: ne:-) skončil farmář a přepínám a je tam hotel:-D z těch sraček zblbnu...ale čumím na to pořád:-D (22:34)

icare: dobrou:) (22:34)

slezsky: pangous to nemusí chápat. stačí když tě nechá :) (22:34)

icare: Pangosu: zdenula se loucila se mnou jestli si to nepostrehl :D a o svych prsech tu nehodlam diskutovat :D (22:34)

zdeňula: Pangous: to bylo jen u nich ve vip zrpávách nebo tak něco (22:34)

Pangous: zdeňulko, ty jdeš chrupat? :-) (22:33)

Pangous: zdeňulko, kdes viděla ten konkurz? na to bych se docela rád podíval :-D (22:33)

Pangous: slezsky: no otázkou je, jestli ty hry ta blbá ženská pochopí :-D (22:33)

Pangous: icare a prsa máš? :-D (22:32)

zdeňula: dobrou (22:32)

slezsky: zase? to jsem tu nikdy nezažil :) tu je to celkem slušné (22:32)

Pangous: pytlak: :-D :-D :-D (22:32)

icare: no nic, tady se to zase zvrhava:D jdu spat lidi:) dobrou noc :) (22:31)

slezsky: Pangous s prsama se daj hrát super hry :D (22:31)

icare: Pangous: no ja nevim, ja nejsem chlap:)) (22:30)

pytlak: pangous: a ještě horší je, když je blbá a nemá ani prsa..:DD (22:30)

Pangous: icare: co s prsama, když je ženská blbá? :-D (22:29)

zdeňula: pangous: jj (22:29)

Advertisement