Pardubická hala se pomalu začíná zaplňovat, tradičně velmi obsazená už je zdejší proslulá jižní tribuna s kotlem skalních domácích fanoušků. Ti věří, že v dosud velmi vyrovnané sérii dnes Východočeši udělají krok dopředu a dostanou se do vedení 3:2 na zápasy.
Totéž si však přejí i houževnaté Vítkovice, které zatím s mírným favoritem drží úspěšně krok díky dvěma výhrám v nájezdech. Ostravané dokázali uspět ve druhém duelu u Labe a poté v prvním doma, kde otočili vývoj po vyrovnání 10 vteřin před koncem třetí třetiny.
Vítkovice však stále trápí marodka, zejména v zadních řadách. Na soupisce znovu není brankářská jednička Roman Málek, dlouhodobě chybí i důležití obránci Marek Malík, Denis Rehák a Pavel Trnka.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Minář (CZE), Pešina (CZE) - Horinek (SVK), Lhotský (CZE)
Počet diváků: 9 754

Do branky se i dnes postaví Filip Šindelář. Jeho náhradníci se střídají jako březnové počasí: po Janu Lukášovi a Jakubu Čechovi se Vítkovice vypůjčili Štefana Žigárdyho, který má ve Vítkovicích střídavý start z prvoligové Olomouce.
Pardubicím se naopak konsoliduje sestava v plné síle. Ve čtvrtém zápase už znovu hrál uzdravený útočník Corey Elkins, dnes se do obrany po npětizápasovém trestu Václav Benák.
Oba celky jsou na ledě, potemnělá hala se za pár vteřin rozzáří a rozhodčí vhodí úvodní buly mezi Koukala s Burgrem.
0:01
Utkání začalo.
0:44
Pardubice se tlačí kupředu, ale díky Burgrově šikovnému přiťuknutí vyslali první střelu hosté při brejku dva na dva. Húževka však mířil vedle.
1:14
První pardubickou střelu musel řešit Šindelář. Vyrazil puk po ráně Cetkovského.
2:20
Hraje se poměrně svižný útočný hokej. Vítkovice totiž začaly velmi aktivně. Nastěhovaly se do útočného pásma a nemíní ho opustit. Růžička však zatím neměl moc práce, protože domácí obrana odráží puky mimo nebezpečí.
3:01
Oba celky velmi aktivně napadají, lépe toho však dovedou využít hosté, kteří se vymanili z tlaku a valili se do protiútoku. a Burger při něm pořádně protáhl Růžičku střelou z kruhu.
4:01
Vyloučen hráč Sloboda (Vítkovice), 2 min. za krosček
Krátký pardubický talk přinesl faul před brankou a první přesilovku utkání.
5:30
Hostům bylo pořádně horko. Druhá pětka Pardubic si vytvořila velký tlak, Somíkova teč proletěla těsně vedle. I poté zámek pokračoval, ale bez střel.
5:59
Vyloučen hráč Szturc (Vítkovice), 2 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
I Koukalova řada zmáčkal vítkovickou čtveřici, která si pomohla dalším faulem. Dvě vteřiny hrají Pardubice proti třem.
5:59
Vyloučen hráč Szturc (Vítkovice), ot 10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
6:01
Sloboda je na ledě, hosté jsou znovu ve čtyřech.
7:02
Vítkovice dokázaly v oslabení zaútočit, Růžička měl co dělat, aby zkrotil skákavou střelu od modré.
7:59
Domácí tentokrát ostřelovali Šindeláře ze všech stran, ale v klíčové chvíli Kolář otočený zády k brance jen nahrával. Ostravané se ubránili.
10:00
Pardubický nápor trvá i po přesilvoce. Domácí výborným pohybem a aktivním napadáním tlačí Vítkovice u vlastní branky. Buchtele tečoval před Šindelářem puk těsně vedle.
10:47
Bartek (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Somík
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 1:0

Obrovský tlak domácích si dlouho říkal o gól. Ten nakonec dal Bartek, jenž dostal parádní přihrávku křížem od levého mantinelu od Somíka. Bartek mířil v podstatě do prázdné branky, Šindelář se nestihl přesunout ani fotbalovou robinsonádou.
10:55
Ihned po buly se Pardubičtí vřítili znovu do útočného pásma a Kousal trefil střelou z kruhu boční konstrukci.
11:13
Hosté jsou pod tlakem a bez skrupulí vyhazují na zakázané uvolnění.
12:20
Oslabená vítkovická obrána nestíhá pokrýt skvělý pohyb pardubických útočníků, domácí si během minuty vytvořili sérii šancí a hraje se v podstatě jen v jejich útočném pásmu. největší příležitost měl Koukal, jemuž nastřelil Benák puk na teč, ale ta letěla pár čísel vedle pravé Šindelářovy tyčky.
12:49
Vyloučen hráč Sýkora (Vítkovice), 2 min. za hákování
Pardubický nápor přinesl další přesilovou hru.
13:19
Hosté vyhodili, ale poté se vřítil do pásma Kolář a mezi nohama obránce poslal prudkou střelu na branku. Šindelář šel na zem a ukázkově puk pokryl.
13:39
Šindelář kryje další střelu, tentokrát Sičáka od modré. Přesilovku pak přerušila krátká úprava ledu u modré čáry.
13:40
Poté, co rozhodčí dali do porádku led, začali se ještě zabývat sítí vítkovické branky. Tu však pohyby zkušené švadleny spravili a konečně se tak pokračuje ve hře.
14:49
Vítkovičtí si oddechli. Dvakrát vyhodili a ve zbytku oslabení se ubránili.
17:00
Domácí dál kontrolují hru, ale v útoku se prezentují příliš naivními přihrávkami. Proto se teď hraje delší dobu bez šancí.
17:20
Po delší době zahrazili hosté. Štefanka se zjevil sám před brankářem, ale přetáhl blafák a zamířil puk vedle branky.
19:00
Vítkovice se osmělily a dlouho drží puk. Aktivním napadáním sice rozbíhaly pardubické pokusy už u jejich modré, ale do šance se neprokousaly.
19:17
Trest týmu (Vítkovice), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Hosté špatně střídali a budou se muset znovu bránit v oslabení.
19:34
Koukal se snažil před brankou tečovat divoký puk k volnému Kolářovi. Ten mohl skórovat do poloprázdné branky, ale kotouč dostal za paty.
20:00
Skončila první třetina.
Až na několik nebezpečných pokusů hostů se první třetina odehrála plně v režii Pardubic. Těm pomohl první gól i časté přesilovky, ale především aktivním napadáním a dobrým pohybem dělají obraně ostravského celku obrovské potíže.
Jen díky Šindelářovi a možná i tomu, že domácí se snaží příliš kombinovat na úkor střelby, půjdou Vítkovice do druhé třetiny jen s jednobrankovým mankem. Jejich gólman si připsal 13 zákroků, Růžička v pardubické brance jen pět.
20:01
Začala druhá třetina.
20:17
Vítkovice se ještě minutu musí bránit v oslabení.
21:17
Hosté se v pohodě ubránili. Pardubice se v přesilovce vůbec nedokázaly usadit v pásmu.
21:57
Vyloučen hráč Bartek (Pardubice), 2 min. za krosček
Bartek přistrčil soupeře zezadu, Vítkovice si zahrají první přesilovku.
22:49
Vítkovice se usadily v pásmu, Růžička musel řešit dvě střely. Ani jedna z nich však nebyla příliš nebezpečná: jedna letěla z úhlu a Štefankův pokus zápastím zase zdálky. Růžičřka ho lapil do rukavice.
23:57
Vítkovice sehrály dobrou přesilovku, mačkaly soupeře v pásmu a často střílely. Růžička si ovšem poradil s pokusem od modré a další puky odrazili ven bránící hráči Pardubic.
24:25
Hosté ve druhé třetině ožili, i po přesilovce jsou lepším týmem. Obrovskou šanci spálil Šedivý, který dostal od zadního mantinelu pas před branku. V ideální pozici však přestřelil.
25:30
Chybnou rozehrávku Vítkovic vystihl Koukal a Pardubice se díky tomu dostaly do přečíslení dva na jednoho. Domácí kapitán však přihrával Kolářovi velmi nepřesně.
25:41
Nebezpečnější se tak ukázala být pohotová bekhendová střela Starého, k němuž se odrazil puk na pravý kruh. Přesouvající se Šindelář vykopl puk betonem.
26:51
Kousal nahazoval puk před branku, kam najížděl Semorád. Těsně před ním však vložil do dráhy puku hůl Šindelář a zamezil tak velké šanci.
27:37
Vítkovice se usadily v pásmu a Szturc se dral z levé strany před branku. Málem se mu podařilo přehodit puk na forhend podél couvajícícho Růžičky, ale u brankoviště bylo příliš mnoho těl a vítkovický útočník je nepřetlačil.
28:24
Vítkovičtí jeli do slibného brejku ve třech proti dvěma, ale obránce Koma místo rozehrání akce jen slabě nahodil puk od modré doprostřed branky, kde stál připravený Růžička.
30:01
Sloboda promáchl skákavý puk a do šance se tak málem prodral Zohorna, jenž přeskočil vítkovického beka a snažil se dohnat puk. Šindelář ovšem dobře vyjel a schoval ho pod lapačku.
30:40
Hosté bojují ze všech sil. V přetlačované šesti hráčů u mantinelu urvali puk pro sebe a Voráček ho nahodil od modré na branku. Růžička však viděl, a tak měl lehkou práci.
31:13
Pardubičtí zariskovali, ve třech se sjeli do útočného pásma na jednu stranu. Nakonec se díky tomu dostal ke střele Rákos, ale i Šindelář si v pohodě poradil.
31:26
Elkins (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Borer a Bartek
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 2:0

Pardubice se dnes hodně snaží nastřelovat puky na teče a tentokrát se jim to vyplatilo. Borerovu vysoko letící střelu šikovně lízl hokejkou Elkins, jenž tak gólem oslavil nedávný návrat do sestavy.
33:27
Domácí po gólu opět ožili a čtvrtý útok jel do slibného brejku. Zohorna však akci zpomalil a nakonec vyslal jen slabou střelu z kruhu. Na druhé straně se snažil hokejbalový lob chytit Jan Káňa, ale na vysoký puk na modré nedosáhl a akce tak skončila zakázaným uvolněním.
35:00
Pardubice mají tlak. Nastřelují puky před branku ze všech stran a snaží se tečovat. To se jim daří, Kousal i Elkins však poslali tentokrát kotouče vedle branky.
34:40
Nanápadný protiútok Vítkovic málem skončila nepříjemně pro domácí. Růžička totiž štiplavou Burgrovu střelu vyrazil před sebe přímo na hůl Jana Káni. I jeho pokus však stačil gólman tečovat vedle. Káňa pak nalétl do branky a hra se přerušila.
36:06
NAŘÍZENO TRESTNÉ STŘÍLENÍ! Sedlák (Vítkovice) za sekání
Kolář ujížděl sám na branku, Sedlák ho při střele sekl přes rukavici.
36:06
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Kolář (Pardubice) proměnil (1 gól v play-off)
Útočník Kolář tentokrát svůj samostatný nájezd suverénně proměnil. Po kličce do bekhendu poslal puk nad Šindelářovou lapačkou pod břevno.
36:59
Obránce Borer mohl zvýšit na 4:0. Pardubice sehrály pěknou kombinaci a Borer byl čelem k brance mezi kruhy. Přesouvajícího se Šindeláře však nepřekonal, mířil nad.
37:10
Vyloučen hráč Sloboda (Vítkovice), 2 min. za sekání
Nabuzené Pardubice si zahrají další přesilovku.
38:12
Pardubická přesilovka zatím přinesla jen Bartkovu jedovatou střelu zápěstím, ale Šindelář byl připravený a chytil puk do lapačky.
39:10
Pardubičtí hráči si v přesilovce příliš nerozuměli a Vítkovice se tentokrát v klidu ubránily.
39:40
Ujčík vypálil přes hráče a dral se za dorážkou, Růžička však puk napodruhé zkrotil a skryl ho pod výstrojí.
40:00
Skončila druhá třetina.
Ve druhé třetině podaly Vítkovice lepší výkon, Růžičku zasypali třinácti střelami. Paradoxně však dostaly víc gólů než v té první.
Domácím se vyplatila viditelná taktika nastřelovat puky na branku, kde se dva hráči snaží tečovat. Elkins se tímto způsobem prosadil a dodal klid na pardubické hokejky. Třetí gól přidal útočník Kolář, který se konečně prosadil v trestním střílení.
40:01
Začala třetí třetina.
40:15
Vítkovice nasazují na první útok Pardubic s centrem Koukalem čtvrtou řadu. Její akce teď skončila ofsajdem.
40:43
Starý (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v play-off) , asistence Píša a Kočí
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 4:0

Domácí předvedli, jak se za pár vteřin dostat od vlastní branky až před branku soupeře. Píša poslal přesný pas přes dvě pásma našlápnutému Starému, který měl o krok navíc před stíhajícími beky a Šindeláře překonal podobně jako Kolář při penaltě: kličkou do bekhendu.
42:00
Vyloučen hráč Somík (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
Vítkovice se mohou pokusit zatím aspoň částečně zvrátit velmi nepříznivý vývoj v přesilovce.
42:30
Plnou halou se poprvé rozběhla mexická vlna. Trochu v ní zaniká marné vítkovické přesilovkové snažení.
43:01
Rákos se po odpískání pošťuchuje s veteránem Ujčíkem. Nakonec se z tooh stala diskutující skupinka šesti hráčů. Už předtím však sudí signalizovcali trest pro hráčskou lavici.
43:01
Trest týmu (Pardubice), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Pardubice se tak budou minutu muset bránit ve třech.
44:00
Somík je na ledě. Pardubice v oslabení tří proti pěti třikrát vyhodily puk z pásma a teď už se brání ve čtyřech.
44:46
Klimek dokázal tečovat před brankou puk, ten však neměl razanci a k Růžičkovi jen doklouzal.
45:01
Východočeši vyhodili a jsou v pěti.
45:45
Somík sklepl puk ve vzduchu a Pardubice díky tomu jely tři na dva. Bartekovu střelu po ledě však Šindelář tečoval betonem do rohu.
46:23
Vítkovice zřejmě nemají síly na zvrat. Nedaří se jim dostat do útočného pásma a pokusy o dlouhé pasy končí zakázanými uvolněními jako v posledním případě.
47:30
Burger najel do brankoviště ve snaze natlačit letící puk za Růžičkova záda. Po odpískání je hodně naštvaný a přes rameno rozhodčího pokřikuje na pardubického gólmana.
47:46
Vyloučen hráč Starý (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Jan Starý trefil holí v obličeji Jana Káňu.
48:21
Vítkovice dnes nemají štěstí. Sloboda dostal křížný pas a střelou z pravého kruhu trefil tyčku. Následnou dorážku do odkryté branky odrazila noha jednoho ze tří domácích hráčů, kteří se vrhli do brankoviště.
49:46
Pardubice jsou kompletní.
51:10
Kolář vystihl rozehrávku hostů na modré a háčkoval útočným pásmem. Dlouho v něm však byl sám a když mu najeli Starý s Koukalem, sebrali puk po nahrávce před branku vítkovičtí beci.
51:45
Benákova střela tečovaná jedním z forvardů se odrazila od Šindelářových prsou. Z protiútoku se snažil prosadit Húževka, i jeho pokus však trefil připraveného brankáře.
52:51
Bartek (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v play-off) , asistence Borer a Somík
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 5:0

Borerova střela od modré letěla vedle. Od zadního mantinelu se však odrazila zpět ke druhé tyčce, kde stál nehlídaný Bartek a v pohodě dopravil puk do odkryté branky. Slovenský šutér má v dnešním utkání už třetí bod.
53:36
Další střela od modré a další dorážka (možná) skončila v brance. Pardubičtí hráči už zvedali ruce, ale sudí Minář se jede přesvědčit k telefonu.
Minář stále telefonuje. Domácí kotel si krátí dlouhou chvíli tím, že zpívá Ostravanům: Dneska jste tu naposled.
53:36
Vyloučen hráč Punčochář (Vítkovice), 2 min. za hákování
Po velmi dlouhém rozhovoru s videorozhodčím nakonec hlavní sudí Minář rozpažil. Pokračuje se ve hře vhazováním v obranném pásmu Vítkovic. Ty budou hrát v oslabení za před přerušením signalizovaný faul.
54:18
Bartek (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v play-off) , asistence Elkins a Somík
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 6:0

Pardubice jsou ve třetí třetině nezastavitelné. V přesilovce rozehrály kombinaci, při níž si Elkins dovolil z hranice brankoviště nahrávat na pravý kruh Bartekovi. Ten střelou pod břevno zkompletoval hattrick!
56:00
Pardubice drží puk a zápas dohrávají v exhibičním tempu.
56:25
Teď však domácí zapomněli na obranu. V situaci dvou na jednoho dostal Štefanka přesný pas k levé tyčce. Puk však místo do prázdné branky poslal křížem přes brankoviště vedle! Vítkovicím zřejmě není dnes souzen ani čestný úspěch.
58:00
Zápas sleduje 9754 diváků. Velká většina z nich skandovaně tleská domácím za parádní ofenzivní představení.
59:30
Hosté se sympaticky snaží útočit a alespoň pokazit Růžičkovi čisté konto. Ve dvou se tlačili do brankoviště, gólman však lehl zády na puk a nepustil ho zpod sebe.
Konec utkání.
Pardubice si s pátým zápasem série poradili ve velkém stylu. K postupu jim však stále chybí jedna výhra, kterou musí urvat buď v neděli ve Vítkovicích, nebo případně v úterý doma.

Vzájemné zápasy

17. 2. 2023 18:00Pardubice–Vítkovice 1:4
3. 1. 2023 17:20Vítkovice–Pardubice 2:3
22. 11. 2022 17:30Vítkovice–Pardubice 4:5
6. 10. 2022 18:00Pardubice–Vítkovice 2:1
6. 2. 2022 16:00Vítkovice–Pardubice 4:1
26. 12. 2021 17:00Pardubice–Vítkovice 2:3
31. 10. 2021 17:30Vítkovice–Pardubice 4:1
13. 10. 2021 18:00Pardubice–Vítkovice 6:0
2. 3. 2021 17:30Vítkovice–Pardubice 5:3
19. 1. 2021 18:00Pardubice–Vítkovice 3:0
21. 12. 2020 18:00Pardubice–Vítkovice 4:3
4. 12. 2020 17:30Vítkovice–Pardubice 1:5
14. 2. 2020 17:30Vítkovice–Pardubice 3:5
30. 12. 2019 18:00Pardubice–Vítkovice 2:4
17. 11. 2019 16:00Vítkovice–Pardubice 3:2
29. 9. 2019 17:00Pardubice–Vítkovice 2:3
9. 1. 2019 17:30Vítkovice–Pardubice 4:1
19. 12. 2018 18:00Pardubice–Vítkovice 2:5
28. 10. 2018 16:00Vítkovice–Pardubice 3:1
14. 9. 2018 18:00Pardubice–Vítkovice 1:2
23. 1. 2018 18:00Pardubice–Vítkovice 5:3
20. 12. 2017 17:30Vítkovice–Pardubice 2:0
29. 10. 2017 15:00Pardubice–Vítkovice 3:4
17. 9. 2017 16:00Vítkovice–Pardubice 4:2
26. 2. 2017 17:00Pardubice–Vítkovice 1:3
8. 1. 2017 15:30Vítkovice–Pardubice 4:1
25. 11. 2016 18:00Pardubice–Vítkovice 3:0
9. 10. 2016 17:00Vítkovice–Pardubice 2:0
18. 3. 2016 18:00Pardubice–Vítkovice 2:0
13. 3. 2016 15:30Vítkovice–Pardubice 1:2
19. 2. 2016 17:00Vítkovice–Pardubice 6:4
3. 1. 2016 17:20Pardubice–Vítkovice 4:3
17. 11. 2015 15:30Vítkovice–Pardubice 4:5
2. 10. 2015 18:00Pardubice–Vítkovice 1:6
8. 3. 2015 17:00Pardubice–Vítkovice 5:0
7. 3. 2015 17:00Pardubice–Vítkovice 6:3
5. 3. 2015 18:20Vítkovice–Pardubice 2:4
4. 3. 2015 17:00Vítkovice–Pardubice 8:2
20. 2. 2015 17:00Vítkovice–Pardubice 2:0
6. 1. 2015 18:00Pardubice–Vítkovice 1:6
21. 11. 2014 17:00Vítkovice–Pardubice 3:2
5. 10. 2014 18:00Pardubice–Vítkovice 4:2
2. 2. 2014 15:00Pardubice–Vítkovice 4:2
23. 12. 2013 17:00Vítkovice–Pardubice 1:4
13. 11. 2013 18:00Pardubice–Vítkovice 1:3
27. 9. 2013 17:00Vítkovice–Pardubice 6:5
29. 1. 2013 17:00Vítkovice–Pardubice 2:1
18. 11. 2012 17:00Pardubice–Vítkovice 1:2
9. 10. 2012 17:00Vítkovice–Pardubice 3:2
5. 10. 2012 18:00Pardubice–Vítkovice 3:1
20. 3. 2012 18:00Pardubice–Vítkovice 5:4
18. 3. 2012 18:10Vítkovice–Pardubice 6:1
16. 3. 2012 18:00Pardubice–Vítkovice 6:0
13. 3. 2012 17:40Vítkovice–Pardubice 2:3
12. 3. 2012 17:30Vítkovice–Pardubice 3:2
9. 3. 2012 18:00Pardubice–Vítkovice 2:3
8. 3. 2012 18:10Pardubice–Vítkovice 5:2
18. 1. 2012 18:10Pardubice–Vítkovice 4:2
2. 12. 2011 17:30Vítkovice–Pardubice 4:3
8. 11. 2011 17:30Vítkovice–Pardubice 5:3
21. 10. 2011 18:00Pardubice–Vítkovice 2:1
27. 3. 2011 18:10Vítkovice–Pardubice 3:2
24. 3. 2011 18:10Pardubice–Vítkovice 2:3
23. 3. 2011 18:10Pardubice–Vítkovice 0:3
20. 3. 2011 18:10Vítkovice–Pardubice 2:3
19. 3. 2011 17:00Vítkovice–Pardubice 4:0
1. 2. 2011 18:10Pardubice–Vítkovice 4:0
28. 12. 2010 17:30Vítkovice–Pardubice 2:1
17. 11. 2010 17:00Pardubice–Vítkovice 4:3
5. 10. 2010 17:30Vítkovice–Pardubice 1:2
22. 4. 2010 18:10Vítkovice–Pardubice 2:3
21. 4. 2010 19:10Vítkovice–Pardubice 2:5
18. 4. 2010 0:00Pardubice–Vítkovice 1:0
17. 4. 2010 18:10Pardubice–Vítkovice 5:1
9. 2. 2010 17:30Vítkovice–Pardubice 3:2
3. 1. 2010 18:10Pardubice–Vítkovice 10:3
15. 11. 2009 17:00Vítkovice–Pardubice 3:4
1. 10. 2009 18:10Pardubice–Vítkovice 3:2
13. 2. 2009 18:00Pardubice–Vítkovice 2:1
30. 12. 2008 17:00Vítkovice–Pardubice 1:2
16. 11. 2008 17:00Pardubice–Vítkovice 3:4
30. 9. 2008 17:00Vítkovice–Pardubice 2:1

Diskuse

rulemaniac4: mz taky padim,brou lidi (22:02)

APW: já se pro dnešek loučím.... dobrou noc.... (22:01)

APW: rulemaniac: každopádně díky za cenné rady! :-) (22:00)

APW: rulemaniac: já už normální foťák ani nepoužívám, no:-) (21:57)

rulemaniac4: tak fotim s tim, momentky kraviny v hospode, kluka takovy ty kravinky .. a kdyz chci fotit fakt tak stejne beru zrcadlovku .) (21:56)

APW: zdeňula: tak to je pochopitelné, protože fotek máš dost, jak Tě všichni chtějí fotit:-) (21:54)

rulemaniac4: jj zajdi je ot nejlepsi, nebo u operatora, tmo myslim maj tyhle i pusteny primo ze si snima muzes hrat (21:53)

zdeňula: já např. foták vůbec nepotřebju, pro mě zbytečnost:_) (21:53)

APW: rulemaniac: asi si to zajdu zítra do datartu osahat..... (21:51)

rulemaniac4: ja treba na vahu nekoukam, beru ze proste 150g to mit bude vzdy, mam radsi robustni malicko :) mel sem v ruce Dell Streak...5" to uz je padlo tezky :DD (21:49)

rulemaniac4: jako o vykonu sII nerikam nic, je to fofrman ale proste nezaujal hlavne, me se i blbe drzi jak je slabej..neni to my gusto :) (21:47)

APW: rulemaniac: kdyby měl lepší foťák, tak není o čem diskutovat:-) (21:45)

APW: rulemaniac: jsem teď koukal na video se srovnávacím testem a SII porazil Sensationa na hlavu :-) (21:44)

APW: rulemaniac: no patří k favoritům.... (21:43)

rulemaniac4: kdyby htc prislo s necim jako je asus padfone tak chrochtam blahem :D (21:40)

rulemaniac4: APW no zvazuj,Evo koupilo kolem me asi 5lidi ted a vsichni si to vychvaluji .. pro me to nema vyznam, hd2 mi staci, leda bych hd2 vyhodne strelil pak jo :) jinak cekam na Xmena :D (21:39)

rulemaniac4: moji matce bohate stacilo kdyz sem ji vloni dal starickou nokii 3510i .. velky pismenka a hodne hlucny zvoneni .. a je stastna :D (21:38)

rulemaniac4: zdenula ono to je idealni, proc kupovat drahej kdyz nemusim :) ja vyuzivam na max founy takze si kupuju ty skoro nej, nevyhazuju ale prachy neb cekam na vhodnou cenu :) (21:37)

zdeňula: rulemaniac: moje slovA._) (21:36)

APW: rulemaniac: no rozhodnu se asi podle ceny.... ještě zkusím zmáčknout t-mobile:-) (21:34)

rulemaniac4: no kazdy si ma poridit to co vyuzije, je zbytecny kupovat max kdyz vyuziju minimum :) (21:34)

APW: zdeňula: to je dobře:-) (21:32)

rulemaniac4: jeste me napada One S .. samoled, qhd, fotak 8mpix (21:30)

rulemaniac4: hlavne se vyhnout vsemu s WinPhone7 ... to je neuveritelnej system...se tim zivim ale nez sem na tom kramu zjistil jak rozchodit exchange server tak me skoro slehlo, neuveritelnej vopruz (21:29)

zdeňula: ale jak říkám já nejsem náročná:-) (21:28)

zdeňula: překonal mé očekávání (21:27)

zdeňula: APW: já jsem maximálně spokojená (21:27)

rulemaniac4: neobjektivni..proslo mi rukama kde co a vzdy se vracim, proste nic me nenadchlo nikdy abych mel duvod opustit htc (21:25)

APW: rulemaniac: no ale jsi zvyklý na HTC:-) (21:25)

rulemaniac4: no mel sem tehdy sensationa a sII prave na vyber, sII byla o litr drazsi ... mel sem v ruce oboji a proste samsung me nepresvedcil (21:24)