Již bez Vladaře se dnes Dynamo představí doma po předešlé čtyřzápasové sérii venkovních utkání. Zvítězilo třikrát v řadě, dnes mu v cestě budou stát Vítkovice.
0:00
0:14
Roman Polák zkusil nahodit puk na bránu, ale ten nakonec letěl úplně mimo a útok zakládá Dynamo.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Pražák (CZE) - Brejcha (CZE), Gerát (CZE)

1:05
Hluboko v rohu hřiště rozehrával Svoboda, ke kotouči se ovšem zvládl dostat Camara a nahazoval jej před prázdnou, naštěstí pro Vítkovice se ale k dorážce nikdo z domácích nedostal.
1:51
Do brejku mohl ujet Jan Mandát, ale přihrávku na poslední chvíli zarazil hostující bek.
2:47
Claireaux v útočném pásmu neprošel přes Poláka.
3:25
Po sérii odrazů před pardubickou brankou se Vítkovice radují z gólu, rozhodčí ale okamžitě rozpažil, protože puk byl do brány usměrněn rukou.
4:24
Ondřej Rohlík vypracoval pro Dynamo dobrou příležitost, nabil na modrou Kusému, ale Svoboda jeho střelu chytil.
5:44
Znovu Rohlík, tentokrát nabízel před bránu Paulovičovi, ale ten nedokázal zpracovat žabičku přes hokejku obránce.
6:33
Vyloučen hráč Krenželok (Vítkovice), 2 min. za hákování
Dynamo bude hrát první přesilovku, Lukáš Krenželok dostává dvě minuty za hákování.
7:13
Kombinace v početní převaze se zatím Pardubicím nedaří, Vítkovice už třikrát během první minuty oslabení vyhodily kotouč.
7:59
Matej Paulovič se mezi kruhy dostal k dobré střele, kterou Svoboda vyrazil doprava přímo na hůl Matěje Blümela, ten však z dorážky minul!
8:33
Vítkovice jsou kompletní.
9:00
Ofsajd Dynama.
10:45
Matěj Blümel šikovně vložil hůl do prudké přihrávky před bránu, Svoboda ale vyráží!
11:22
Dej (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Kalus a Hruška
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 0:1

Dynamo bylo první čtvrt hodiny lepším soupeřem, ale do vedení jdou znenadání Vítkovice! Jejich snad první pořádnou střelu na bránu ještě Kantor vyrazil, ovšem přímo na hůl Rastislava Deje, který v klidu uklidil kotouč do prázdné.
13:49
Kousal zkusil vysunou rozjetého Zdráhala, ale je z toho pouze ofsajd domácích.
14:14
Mikuš od modré krásnou nahrávkou našel Kousala přímo před brankou, ale pardubický útočník nedokázal puk zvednout přes Svobodův beton!
15:22
Vyloučen hráč Mallet (Vítkovice), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Pardubice. Alexandre Mallet dostává dvě minuty za podrážení.
16:14
Dobrou střelu Pauloviče na poslední chvíli vyrazil Svoboda hokejkou!
17:42
Alexandre Mallet chvíli po vypršení trestu pláchl Mikušovi, dostal se až před Kantora, ale bekhendovým blafákem těsně minul!
19:07
Poulíček z otočky dobře našel před brankou Blümela, ten se ale tísněn obráncem ke střele nedostal.
20:00
Dynamo bylo v první třetině jasně lepším týmem, Vítkovice však vedou 1:0. Dorážkou do prázdné po střele Marka Kaluse se v pohodě ve 12. minutě prosadil Rastislav Dej.
20:00
20:39
Trest týmu (Pardubice), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Zkraje druhé části si přesilovku vyzkouší také Vítkovice. Dynamo hrálo v šesti a jeho střídačka dostává dvě minuty. Odsedí je Anthony Camara.
21:08
Dynamo dotlačilo puk do středního pásma.
21:40
Východočeši znovu dostávají kotouč ven z obrany, tentokrát až ke Svobodovi.
22:57
Camara se ihned po výlezu z trestné lavice zapojil do útoku a ujel s Matějem Blümelem dva na jednoho, jeho přihrávka na spoluhráče ale neprošla přes obránce!
23:42
Za pardubickou brankou to nepříjemně do nohy schytal jeden z rozhodčích, jen těžko se sbírá z ledu.
24:07
Rozjetý Ďaloga posunul v útočném pásmu puk doleva na Claireauxe, ale jeho střelu má Svoboda v lapačce.
24:27
Blümel (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Poulíček a Nakládal
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 1:1

Dynamo vyrovnává na 1:1! Patrik Poulíček dobře před brankou našel Matěje Blümela, který na zásah z reprezentace navázal také v extralize! Puk poslal prudkou střelou o brankovou konstrukci přímo pod břevno.
26:36
V útočném pásmu vystřelil Kolář, ale jeho pokus zablokoval Polák.
27:07
Poulíček v dobrém postavení promáchl střelu z první.
27:33
Ofsajd Vítkovic.
28:10
Kousal (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Mikuš a Camara
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 2:1

Mikuš dobře zabrzdil v útočném pásmu a nechal mezi kruhy najet Roberta Kousala, kterému poslal puk a elitní domácí útočník jej uklidil za Svobodu z podobné pozice, jako před chvílí Matěj Blümel.
29:38
Z pravého křídla dobře pálil Matýs, ale Svoboda má puk v lapačce.
30:24
Z otočky v útočném pásmu nepříjemně střílel Jan Hruška, ale Kantor stihl zareagovat a má puk v lapačce.
30:24
Vyloučen hráč Lakatoš (Vítkovice), 2+2 min. za hrubost
Po Kantorově zákroku se však na ledě strhla potyčka a bude se vylučovat. Dvě minuty za hrubost dostává Dominik Lakatoš.
30:24
Vyloučen hráč Kolář (Pardubice), 2+2 min. za hrubost
A také Jan Kolář.
31:47
Přes řadu obránců od modré nahazoval puk Alexandre Mallet, ale minul.
32:21
Ondřej Rohlík před Svobodovou bránou vybojoval puk a okamžitě střílel, při rychlé otočce ale podklouzl a Svoboda kotouč zkrotil betonem!
32:52
Do útočného pásma Vítkovic se přiřítil Petr Fridrich, jeho střelu ale Kantor vyráží.
34:44
Druhá formace domácích solidně vymotala Vítkovické hráče, dvakrát šel puk před prázdnou bránu, ale nikdo nedokázal zakončit!
35:13
Mallet (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Fridrich a Werbik
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 2:2

A Vítkovice trestají! Po krásné individuální akci se prudkou střelou pod břevno prosadil Alexandre Mallet.
36:04
Hosty vyrovnávající trefa pořádně nabudila, Martin Dočekal jen těsně netrefil poloprázdnou bránu!
38:19
Puk do jízdy ve středním pásmu dostal Petr Fridrich, ale odrazil se mu od bruslí až ke Kantorovi.
38:46
Vyloučen hráč Rohlík (Pardubice), 2 min. za hru vysokou holí
Rohlík dostává dvě minuty za vysokou hůl a je tu další přesilovka Vítkovic.
39:28
Tvrdou střelu Gewieseho od modré zablokoval Vála.
40:00
Pardubice ve druhé třetině sice otočily stav zápasu, když se z podobných pozic prosadili nejprve Matěj Blümel a po něm Robert Kousal, po čtyřiceti minutách je ale vyrovnáno 2:2, protože další gól Vítkovic přidal po krásné akci Alexandre Mallet.
40:00
40:24
V pokračující vítkovické přesilovce z první pálil Dominik Lakatoš, ale Kantor vyrazil.
41:51
Claireaux si vzal puk v útočném pásmu Dynama, jenže byl v ofsajdu a akce logicky musela skončit jen co se dotkl kotouče.
42:54
Do dalšího zakončení se mezi kruhy dostal Fridrich, ale Kantor kryje.
43:57
Zprava to zkoušel také Dej, ale Kantor i jeho pokus vyrazil do rohu.
44:57
Claireaux dobře zavezl puk do pásma, kde předložil Paulovičovi, jeho ránu ale Svoboda vyrazil.
45:08
Vyloučen hráč Werbik (Vítkovice), 2+2 min. za hru vysokou holí
Dynamo bude hrát čtyřminutovou přesilovku! Nicolas Werbik dostává dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.
45:41
Po Svačinově přihrávce napříč útočným pásmem z první pálil Blümel, ale Svoboda kryje!
46:04
Vítkovice vyhazují kotouč.
46:53
Svačina (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Rohlík a Nakládal
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 3:2

Východočeši sice museli další útok zakládat až od vlastní branky, ale v útočném pásmu dostal na pravé křídlo od Poulíčka puk rozjetý Svačina a poměrně zblízka jej pověsil za Svobodu.
47:33
Camara (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Mikuš a Kousal
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 4:2

A v pokračující přesilovce Pardubice přidávají i druhý gól! Na modré čáře si dobře vyměnili pozice Kousal s Mikušem, který našel Camaru, a ten zprava propálil Svobodu.
48:40
Sám na Svobodu ujel Mandát, mohlo být po zápase, ale domácí útočník trefil pouze vítkovického brankáře!
50:07
Po Kusého přisunutí dobře od modré vypálil Vála, ale Svoboda vyráží.
50:35
Další střelu vyslal Nakládal, opět zákrok pro Svobodu.
51:12
Hosté se ještě snaží dostat na kontakt, ale pardubická obrana zatím funguje bez chyby.
51:45
Mikušovo nahození těsně mimo tečoval Kousal.
52:45
Svačina předložil mezi kruhy Poulíčkovi, jehož střelu dokázal je tak tak špičkou lapačky vyrazit Svoboda!
53:37
Po vítkovické střele od modré měl před Kantorem možnost dorážky Rastislav Dej, ale příliš otálel a puk mu nakonec zalehl obránce.
55:16
55:44
Po Dejově střele se u levé tyče pardubické branky k dorážce dostal Marek Kalus, ale Kantor zaúřadoval betonem!
56:20
Mallet (Vítkovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Schleiss a Gewiese
Stav zápasu Pardubice - Vítkovice 4:3

Teď už se ale hosté radovat mohou. Domácí obraně po pravém křídle znovu ujel Alexandre Mallet a dnes již podruhé překonává Kantora!
56:51
Dobrou pozici měl na druhé straně rozjetý Blümel, ale jeho pokus do ochranné sítě tečoval Lukáš Kovář.
58:01
Rozběhly se poslední dvě minuty základní hrací doby, Vítkovice drží útočné pásmo.
58:24
Hosté berou oddechový čas.
58:24
Svoboda zůstává na střídačce, Vítkovice budou hrát v šesti.
59:17
Ridera stále drží útočné pásmo, domácí se marně snaží dostat puk dál od Kantora.
59:56
Lukáš Anděl v pádu mířil do prázdné brány, ale puk na poslední chvíli odpálil vítkovický zadák.
Utkání ale končí. Dynamo těsné vedení 4:3 i přes závěrečný tlak hostů uhájilo a bere čtvrtou výhru v řadě. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

17. 2. 2023 18:00Pardubice–Vítkovice 1:4
3. 1. 2023 17:20Vítkovice–Pardubice 2:3
22. 11. 2022 17:30Vítkovice–Pardubice 4:5
6. 10. 2022 18:00Pardubice–Vítkovice 2:1
6. 2. 2022 16:00Vítkovice–Pardubice 4:1
26. 12. 2021 17:00Pardubice–Vítkovice 2:3
31. 10. 2021 17:30Vítkovice–Pardubice 4:1
13. 10. 2021 18:00Pardubice–Vítkovice 6:0